Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 10

2020-08-07

Сьогодні, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов провів робочу нараду з начальником Відділу у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Олесею Корсун – Цуркан, начальником Слобожанського управління ГУ ДПС у Харківській області Марією Гавриленко, начальником фінансового управління Дергачівської районної державної адміністрації Віктором Оніщенком з питання наповнення місцевого бюджету.
У ході наради Віктор Оніщенко озвучив проблемне питання виниклої заборгованості зі сплати податку на землю до місцевого бюджету.
За підсумками наради було розроблено алгоритм дій щодо виявлення порушників податкового законодавства у сфері земельних відносин.

2020-08-07

07 серпня під головуванням голови Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дергачівського району щодо проведення масових заходів у м. Дергачі, смт Козача Лопань та смт Пересічне.
За результатами засідання комісії прийняті відповідні рішення.
Ознайомитися з протоколом позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дергачівського району від 07 серпня 2020 року № 26 можливо за посиланням: http://dergachirda.gov.ua/.../userimages/user_758/07082020.pdf

2020-08-07

Сьогодні, напередодні Дня працівників ветеринарної медицини, який святкується в Україні 09 серпня, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов привітав колектив Дергачівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області і нагородив Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя у Дергачівському районі та з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини.

2020-08-06

06 серпня під головування голови Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов відбулося засідання «круглого столу» з питання зменшення податкового боргу.
У ході засідання «круглого столу» начальник Слобожанського управління ГУ ДПС у Харківській області Марія Гавриленко проінформувала про стан податкової недоїмки та комплекс заходів, які проводяться податковою службою з метою погашення податкового боргу серед суб'єктів господарювання.
«На сьогоднішній день ми маємо велику податкову недоїмку до районного бюджету. Ці кошти могли бути направлені на реалізацію районних програм соціального значення. Сьогодні, спільно з Марією Гавриленко та Віктором Оніщенком був обговорений план заходів з питання зменшення і погашення податкового боргу серед суб'єктів господарювання та шляхи його реалізацій. Вирішено, що засідання «круглого столу» будуть проводитися щомісячно із залученням керівників органів місцевого самоврядування та підприємств у яких є податковий борг», - наголосив Володимир Усов.

2020-08-06

Сьогодні, відбулася спільна робоча поїздка директора регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Миколи Уманця та голови Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов у рамках залізничного маршруту «Харків – Козача Лопань». Метою поїздки стало особисте ознайомлення з роботою залізничних станцій, їх благоустроєм та вивчення проблемних питань на чисельні звернення громадян.
Директор регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та голова Дергачівської районної державної адміністрації поспілкувалися з начальниками залізничних станцій «Дергачі» та «Козача Лопань» щодо їх роботи, обсягу обслуговування товарних потягів і покращення умов для комфортного перебування та пересування пасажирів.
На залізничній станції «Слатине» Микола Уманець та Володимир Усов оглянули стан залізничної платформи та її благоустрій. Ураховуючи потреби осіб з інвалідністю та дітей, які потребують інклюзивних умов освіти два спуски з залізничної платформи обладнають пандусами. Оскільки поряд знаходиться КЗ «Слатинський ліцей», керівниками прийнято рішення про обладнання залізничного пішохідного переходу світлофором. Також, станція буде обладнана додатковим залізничним пішохідним переходом та двома додатковими світлодіодними світильниками. Залізничні переходи будуть мати необхідний рівень для безперешкодного їх подолання. Виконання усіх вищезазначених робіт заплановано до початку нового навчального року.
«Залізничний маршрут «Харків – Козача Лопань» є транспортною артерією для мешканців населених пунктів, що розташовані вздовж цього напрямку, адже ним пересувається основна кількість громадян. Основні адміністративні будівлі, установ та служб розташовані поряд з залізничними зупинками. Саме тому необхідно покращувати умови для комфортного пересування людей. Особливо багато питань, зараз, у період боротьби з недугою COVID-19 та збільшенням соціальної напруги серед громадян. Ми чуємо людей, їхні проблемні питання та пропозиції з їх вирішення. Підтвердження цьому, є відкоригований графік руху електропоїздів, який вступить в сили найближчим часом. Дякую Миколі Уманцю за порозуміння та увагу до проблемних питань, а також сподіваюся на подальшій плідній співпраці на благо жителів Дергачівщини», - наголосив Володимир Усов.

2020-08-05

05 серпня відбулося засідання комісії з питань призначення населенню житлових субсидій, надання пільг та державної соціальної допомоги.
Комісією було розглянуто 33 заяви та прийняті відповідні рішення, а саме: призначити субсидію - 19 сім'ям; відмовити у призначенні субсидії – 3 сім'ям; припинити дію житлової субсидії – 1 сім'ї; надати дозвіл реалізовувати право на користування пільгами по сплаті ЖКП – 9 сім'ям; призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченій сім'ї зі зменшенням її розміру – 1 сім'ї.

2020-08-05

05 серпня голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов провів робочу зустріч з начальником відділу відео -, аудіо - сервісів та електронних засобів контролю Управління інформаційно-аналітичної підтримки Головного Управління Національної поліції в Харківській області Артемом Щербанем, начальником сектору превенції патрульної поліції Дергачівського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Харківській області Артемом Мамедовим та представником ТОВ «Данет» В'ячеславом Фісуном.
У ході робочої зустрічі обговорені питання підключення зовнішніх камер відеофіксації, що знаходяться у власності ТОВ «Данет» до єдиної системи аналітичного центру обробки даних «Безпечна Слобожанщина». Також, з метою розширення вільного доступу поліції до камер зовнішнього спостереження заплановано проведення інформаційно – роз'яснювальної роботи серед громадян та керівників підприємств, установ, організацій щодо підключення камер зовнішнього спостереження до єдиної системи з подальшим укладенням договору про співпрацю.
«Співпрця органів виконавчої влади та поліції несе собою фундаментальну підтримку організації публічної безпеки і правопорядку, а укладений сьогодні меморандум про співпрацю є цьому підтвердження. Підключення камер зовнішнього спостереження, що перебувають у приватній власності до єдиної системи дозволить поліції оперативно розшукувати порушників правопорядку при їх переміщенні по Харківській області», - зазначив Володимир Усов.

2020-08-04

04 серпня голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов взяв участь у пленарному засіданні LV сесії районної ради VІІ скликання.

2020-08-03

03 серпня голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов та заступник голови Дергачівської районної державної адміністрації Костянтин Лизлов взяли участь у громадських слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні двох проєктів містобудівної документації на території Малоданилівської селищної ради, а саме:
- «Детальний план території для визначення можливості розміщення об'єктів придорожнього сервісу за межами населених пунктів на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області»;
- «Детальний план території для визначення можливості будівництва та обслуговування закладів комунального обслуговування (артезіанської свердловини та вежі Рожновського) за межами населених пунктів на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області».
Голова Дергачівської районної державної адміністрації повідомив учасникам громадських слухань про перенесення громадських слухань щодо детального плану території об'єктів придорожнього сервісу у зв'язку з необхідністю коригування та розроблення звіту про стратегічну екологічну оцінку.


2020-08-01

Державна комісія з питань ТЕБ та НС на засіданні 31 липня визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.
Харківську область віднесли до «зеленої» зони карантину. Згідно з постановою Кабміну «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» «зелена» зона передбачає:
— перебування у громадських будівлях у масках або респіраторах;
— проведення масових заходів: не більш ніж 1 людина на 5 квадратних метрів;
— кінотеатри із заповненістю на 50%;
— перевезення пасажирів тільки в межах місць для сидіння.
У низці регіонів України запроваджено жорсткіші обмеження. Так, до «червоної» зони потрапили Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області. Загалом до «червоної», «помаранчевої» та «жовтої» зон розповсюдження коронавірусу потрапили адміністративно-територіальні одиниці  8 областей України. Це стосується Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей.
Для визначення, до якої із зон належить той чи інший регіон, застосовували такі показники, як завантаженість у лікарнях не більш нііж 50% ліжко-місць, середня кількість проведених тестів - не менш ніж 24 на 100 тисяч населення, коефіцієнт виявлення випадків інфікування - не більш ніж 11%, показник динаміки зростання випадків інфікування - не більш ніж 10%.
Зони визначатимуть щоп'ятниці, ознайомитись з епідемічною ситуацією в країні можна за посиланням.

2020-07-31

Сьогодні, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов спільно з Русько-Лозівським сільським головою Юрієм Фоміним відвідали підприємства, що функціонують на території сільської ради.
У ТОВ «Агро - Інвест» Володимир Усов ознайомився з діяльністю сільськогосподарського підприємства, оглянув техніку сільськогосподарського призначення, а також умови зберігання вже зібраних ранніх зернових культур.
ТОВ «Меблі - Техностиль» займається виготовленням корпусних та металокаркасних меблів. Основною продукцією підприємства є меблі для закладів освіти та офісів. Володимир Усов ознайомився з виробничими процесами та обговорив з керівництвом підприємства обсяги виготовлення меблів для закладів освіти в умовах впровадження реформи «Нова українська школа».
Також, голова Дергачівської районної державної адміністрації відвідав ТОВ "Завод елеваторного обладнання «Сокіл». Завод елеваторного обладнання «Сокіл» - це виробничо-інжинірингова компанія, яка займається проектуванням, будівництвом, виготовленням і постачанням елеваторного обладнання. Директор Володимир Мешій розповів голові Дергачівської районної державної адміністрації про усі етапи роботи, починаючи з надходження замовлення, вироблення конструкторським бюро проєкту, закінчуючи готовим продуктом. Володимир Усов та Володимир Мешій обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.


2020-07-31

31 липня відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією було розглянуто 5 заяв  щодо призначення (відновлення) соціальних виплат від 5 осіб та прийнято рішення призначено п'яти особам щомісячну адресну  допомогу на наступний 6-місячний термін.


Подождите...