Новини

23.05.2018

Шановний Костянтине Сергійовичу!
Прийміть найщиріші  вітання з Днем народження!

Ваш професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами.
Бажаємо Вам здоров'я, бадьорості духу, добра, щастя і прекрасного настрою. Нехай Ваша цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень, а Ваша професійна компетентність і активна життєва позиція служать і далі на благо Дергачівського району!

23.05.2018

Кабінет міністрів України оприлюднив дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2017 рік.
Наша область підтвердила результати попередніх двох років і посіла перше місце серед інших областей України та друге - після міста Київ.
Відповідні дані розміщено на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Загальну рейтингову оцінку регіонів розраховано за 64 показниками, що згруповані за 12 напрямками. За половиною напрямків та 22 показниками Харківська область входить до п'ятірки лідерів.
Друге місце наша область посідає за напрямками «Розвиток малого та середнього підприємництва», «Відновлювана енергетика та енергоефективність», «Соціальний захист та безпека».

23.05.2018

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку на один з військових полігонів та перевірив готовність ЗСУ до бойового використання американських протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» (Javelin).
«Нарешті цей день настав. І сьогодні вперше в Україні відбулось випробування протитанкового комплексу третього покоління «Джавелін». Я впевнений у тому, що на сьогодні бойові можливості українських Збройних сил, підрозділів ракетних військ і артилерії значно зросли», - сказав Президент.
«Звичайно, що це оборонна зброя і буде застосована лише тоді, коли ми будемо мати наступ Російської федерації на позиції українських військ», - зазначив він.
Петро Порошенко наголосив на тому, що підрозділи українських Збройних сил пройшли відповідні тренінги для використання цього озброєння.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Зворотній зв'язок


Написати Листа

Ваше имя
Телефон
Ваш E-mail
Текст сообщения
Код с рисунка

 

derhachivska@rda.kh.gov.ua

 

Зворотній зв'язок

    Телефонний довідник ДРДА

 


Подождите...