Новини

23.07.2019

Здобути офіцерське звання за один рік!
Триває освітній проект «Лідерські курси», який передбачає підготовку кваліфікованих офіцерських кадрів для ЗС України за 1 рік.
Вимоги до кандидатів на навчання:
•цивільні особи - громадяни України, військовослужбовці строкової чи служби за контрактом, віком до 30 років;
•наявність вищої освіти не нижче освітнього ступеню «бакалавр»;
•придатність до військової служби за станом здоров'я;
• бажання поповнити офіцерський корпус Українського війська.
При зарахуванні на навчання слухачі отримують грошове забезпечення від 10 тис. грн. на місяць, інші види забезпечення, а також користуються усіма соціальним гарантіями, які передбачені для військовослужбовців Збройних Сил України.
Термін навчання – 12 місяців, по завершенню якого та за умов успішного складання іспитів усі випускники курсів отримають кваліфікацію «офіцер управління тактичного рівня», військове звання «молодший лейтенант» та будуть призначені для подальшого проходження служби на посадах офіцерського складу в ЗС України.


У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Підготовка здійснюватиметься за напрямками:

• «Управління діями підрозділів механізованих військ»;
• «Управління діями підрозділів танкових військ»;
• «Управління діями підрозділів наземної артилерії».


У Військовій академії м.Одеса.
Підготовка здійснюватиметься за напрямками:
• «Факультет підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ»;
• «Факультет підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення»;
• «Факультет підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення»;
• «Факультет підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння».


За більш детальнішою інформацією та для оформлення особових справ звертайтеся до Дергачівського РВК:  (за адресою м.Дергачі, вул. Сумський шлях  17, або за  тел. 2-08-11, 0976036521, 0950444295, 0509991293.

 

22.07.2019

З 1 січня 2019 року набрав чинності новий Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 року №792.
За новим Порядком, фахівці служби зайнятості, які забезпечують організацію надання послуг шукачам роботи та зареєстрованим безробітним, перекваліфіковуються у кар'єрних радників.
Кар'єрні радники Дергачівської районної  філії Харківського обласного центру зайнятості – це високопрофесійні досвідчені співробітники служби зайнятості, які здійснюють повний супровід клієнтів для їх подальшого працевлаштування. Ці фахівці під час індивідуальної бесіди з клієнтом враховують усі побажання людини щодо підходящих вакансій, її професійний та освітній рівень, досвід роботи, ступінь трудової мотивації, активності та мобільності, обставини, які можуть бути перешкодою при працевлаштуванні.
Одним із ключових інструментів, які використовують в роботі кар′єрні радники для надання дієвої допомоги у пошуку роботи, є розробка спільно з клієнтом індивідуального плану працевлаштування, основаного на взаємних обов'язках шукача роботи та фахівця служби зайнятості.
Запрошуємо усіх, хто шукає роботу, завітати до Дергачівської районної філії ХОЦЗ, за адресою: м. Дергачі вул. 1 Травня, 8-А, тел. 3-10-61.

19.07.2019

Шановні мешканці Малоданилівської селищної ради, повідомляємо Вам, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості розміщення комплексу споруд сонячних панелей фотоелектричних елементів на території Малоданилівської селищної ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області» (далі – ДПТ). 
Мета, склад, зміст та основні техніко-економічні показники ДПТ.

ДПТ розробляється з метою визначення оптимальних можливостей розташування об'єктів комплексу споруд сонячних панелей фотоелектричних елементів, визначення містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, що проектується (врахування охоронних зон інженерних мереж об'єкту проектування).
Склад ДПТ – пояснювальна записка та графічні матеріали.
Зміст ДПТ складається з опису аналізу існуючої містобудівної ситуації, проектних пропозицій, заходів цивільного захисту та протипожежних заходів, основних техніко-економічних показників, які відображені у пояснювальній записці та графічних матеріалах ДПТ.
Загальна площа території ДПТ становить орієнтовно 2,0 га.
Замовник ДПТ: Дергачівська районна державна адміністрація.
Розробник ДПТ: комунальне підприємство «Харківський регіональний інженерно-консультаційний центр» (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА №004239).
Інформація про місце ознайомлення: ДПТ для ознайомлення, розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. 1Травня, 8, тел.: (05763) 3-20-42, 2-00-51.
Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. 1Травня, 8, тел.: (05763) 3-20-42, 2-00-51.
Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.
Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:
-розмістити повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій у проекті ДПТ на стенді у приміщеннях відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації;
-провести громадські слухання у Дергачівській районній державній адміністрації 02 серпня 2019 року о 15:00 год.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Подождите...