Новини

22.09.2017

22 вересня 2017 голова районної державної адміністрації К.С. Жидков, голова районної ради Г.Ю. Лазарєв, заступник голови районної ради В.П. Стрілець, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.В. Колесникова, Прудянський селищний голова С.М. Кучеренко урочисто відкрили дві додаткові групи на 46 місць у Прудянському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ялинка».

21.09.2017

Жукову Ірину Павлівну, лікаря – невропатолога КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Дергачівського району», лікаря призовної комісії нагороджено грамотою військового комісара Харківського обласного військового комісаріату за сумлінне виконання обов'язків щодо медичного огляду призовників, фахову майстерність в організації роботи медичного персоналу та старанність під час проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року.

20.09.2017

Голова районної державної адміністрації К.С. Жидков та заступник голови районної ради В.П. Стрілець ознайомилися з ходом будівництва сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний заклад».


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 5

2017-08-16

16 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Жидков К.С. провів особистий прийом громадян. 

2017-08-15

Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з Президентом Харківської асоціації карате Ястребовим О. О. 

2017-08-14
ВИСОКОМОБІЛЬНІ ДЕСАНТНІ ВІЙСЬКА ЗС УКРАЇНИ — це окремий рід військ, який призначений для вертикального охоплення противника та дій в його тилу.
До складу ВДВ входять - повітряно-десантні та аеромобільні частини Збройних Сил України.
Високомобі́льні деса́нтні війська́ призначені для виконання бойових завдань (ведення бойових дій), які неможливо виконати (вести) іншими силами та засобами збройної боротьби у тактичному та оперативному тилу ворога.
Війська цілеспрямовано готуються для активних бойових дій в тилу противника дій у ході ведення ведення оборонних (контрнаступальних), спеціальних (антитерористичних) та миротворчих операцій. 
 
2017-08-14

З метою інформування громадськості про реалізацію реформи державної служби та впровадження Закону України «Про державну службу» розміщуємо відповідні інформаційно-аналітичні матеріали на тему: «Аналіз практики впровадження ЗУ «Про державну службу».

2017-08-14
14 серпня 2017 року у приміщенні Русько-Лозівської сільської ради відбулася виїзна апаратна нарада з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, місцевими головами, керівниками установ, розташованих на території сільської ради, депутатами Русько-Лозівської сільської ради під головуванням голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з порядком денним:
чівського району.
1. Про стан виконання ремонту дорожнього комплексу Дергачівського району.
2. Про роботу міжрайонного відділу Державної виконавчої служби по Дергачівському району.
3. Про необхідність встановлення газових лічильників або приладів обліку газу в багатоквартирних будинках.
4. Про стан вирішення соціальних питань членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції.
5. Про функціонування відділень «Ощадбанку» на території Дергачівського району.
6. Про роботу Русько-Лозівської сільської ради та хід реалізації плану соціально-економічного розвитку сільської ради. Про підготовку господарського комплексу сільської ради до початку опалювального сезону 2017/2018 років.
2017-08-14

14 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Жидков К.С. взяв участь у пленарному засіданні позачергової ХХI сесії Русько – Лозівської сільської ради VII скликання.
В порядку денному були розглянуті питання:
1. Про внесення змін до рішення XVI сесії Русько-Лозівської сільської ради  VII скликання від 21 грудня 2016 року № 3 «Про сільський бюджет на  2017 рік».
2. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт фасаду будівлі Русько-Лозівського сільського клубу Русько-Лозівської сільської ради Дергачівського району.
3. Про внесення змін до рішення ХІІ сесії Русько-Лозівської сільської ради VII скликання від 16.09.2016 року №5 про прийняття в комунальну власність об'єкта нерухомого майна – нежитлової будівлі, розташованої за адресою вул. Слобожанська, 1а; вул. Енгельса, 1а.
4. Про розроблення детального плану території кварталів садибної житлової забудови по вул. Ольхова, вул. Кільцева, вул.1-го Травня, вул. Лісна, вул. Інтернаціональна на території Русько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області.

2017-08-14

14 серпня 2017 року відбувся спільний особистий прийом громадян голови райдержадміністрації Жидкова К.С. та Русько-Лозівського сільського голови Фоміна Ю.В. в Русько-Лозівській сільській раді.
В ході зустрічі були підняті питання соціального, житлово-комунального та правового характеру, зокрема: щодо неналежного електропостачання по вул. Українська, вул. Садова, вул. Калинова; вирішення земельного питання; сприяння капітальному ремонту даху житлового будинку мешканця с. Руська Лозова; вирішення питання щодо вивезення сміття; сприяння ремонту пам'ятника воїнам, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни та ремонту дороги по вул. Слобожанській.
Вирішення всіх питань, озвучених в ході прийому, Костянтин Жидков взяв під особистий контроль.

2017-08-11

13 серпня в Україні відзначають День будівельника.
Звертаючись до харківських будівельників, Юлія Світлична відзначила високі показники, які демонструє галузь.

2017-08-11

11 серпня 2017 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з керуючим Дергачівського відділення АТ «Ощадбанк» Ропаєм М.С. з питання подальшого функціонування відділень «Ощадбанку» на території Дергачівського району.

2017-08-10

Кабінет Міністрів України підтримав поданий облдержадміністрацією проект.
«Комплекс із переробки ТПВ у Дергачівському районі відповідатиме найсучаснішим вимогам. Його будівництво матиме позитивний вплив на екологічну ситуацію не тільки в самих Дергачах, але й у місті Харків та прилеглих Золочівському та Харківському районах, - відзначила керівник області Юлія Світлична. – Крім того завод зможе в результаті переробки відходів виробляти електричну енергію. Уся необхідна проектна документація була підготована Харківською ОДА та міською радою і передана до Кабміну. Після її затвердження можемо розпочати роботи».

2017-08-10

Уряд затвердив проект будівництва комплексу з переробки твердих побутових відходів з системою збору, утилізації полігонного газу та виробництва електричної енергії у м. Дергачі Харківської області. Це дасть можливість значно поліпшити санітарно-епідеміологічний стан м. Харкова, Дергачівського, Харківського та Золочівського районів Харківської області, а також екологічний стан території, прилеглої до існуючої зони утилізації відходів.

2017-08-10

Станом на 10.08.2017 року завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур. За оперативною інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації по сільськогосподарських підприємствах району обмолочено 8748 га (в минулому році - 7823 га), намолочено 39679 т (в 2016 році - 31668 т) при середній урожайності 45,4 ц/га проти 40,5 ц/га в минулому році.

2017-08-10

10 серпня 2017 року відбулася робоча поїздка голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. до загальноосвітніх навчальних закладів м. Дергачі.

2017-08-10

10 серпня 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. відбулася робоча зустріч з представниками приватного підприємства «Цефєй» за участю Малоданилівського селищного голови Гололобова О.О. з питання укладання Додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки для обслуговування торговельного центру на території Малоданилівської селищної ради.

2017-08-09

09 серпня 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. відбулася нарада з керівниками відповідних служб за участю представників інвесторів (проектувальників, будівельників) з питання фінансування робіт з капітального ремонту стаціонарного відділення центральної районної лікарні.


Подождите...