Новини

16.08.2018

Шановна Алісо Володимирівно!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя, благополуччя!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

16.08.2018

Оновлено районну Дошку пошани, на якій відзначені кращі працівники та трудові колективи Дергачівського району за підсумками роботи у 2017 році.

16.08.2018

Збори відбудуться з 28 серпня по 6 вересня 2018 року.
Організацію та проведення зборів обговорили під час наради в Харківському обласному військовому комісаріаті за участю керівників структурних підрозділів ХОДА та представників найбільших підприємств Харківщини.
«Якісне проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони в Харківській області - це наше спільне завдання щодо зміцнення обороноздатності України», - зауважив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 5

2018-07-26

26 липня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков взяв участь у нараді Харківської обласної державної адміністрації з питань організації та проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони Харківської області; забезпечення в Харківській області якісного проведення призову на строкову військову службу восени 2018 року.

2018-07-26

26 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська взяла участь у засіданні колегії  Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації з питань пріоритетних напрямків соціальної сфери: підсумків та перспектив; прийняття на державне утримання до інтернатних установ системи соціального захисту населення області громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які мають дітей працездатного віку.

2018-07-25

Вступники створили вже понад 157 тис. електронних кабінетів – наразі через них подано майже 780 тис. електронних заяв.
Такі дані надає ДП «Інфоресурс», технічний адміністратор бази, через яку відбувається реєстрація електронних кабінетів вступників.
За три тижні вступної кампанії на «гарячі лінії» МОН та Інфоресурсу надійшло  38 тис. дзвінків, а на скриньки vstup2018@mon.gov.ua та ez@inforesurs.gov.ua – майже  42,4 тис. листів. Всі звернення вступників опрацьовуються в оперативному режимі, запевняють у міністерстві.
Питання здебільшого стосуються реєстрації електронних кабінетів та подання через них заяв, вибору пріоритетів, формування рейтингового списку, використання сільського коефіцієнта, пільг тощо.
Серед найпоширеніших звернень – після подання електронних заяв вступник виявив, що завантажив у кабінет неправильні файли замість свого фото або скан-копії додатку до атестата. В такому випадку – після подання першої заяви –  вступник не може самостійно змінити цю інформацію в кабінеті. Тому йому треба звернутися до приймальної комісії кожного вишу, куди він подав заяви, та надіслати правильні копії документів на вказану закладом адресу.

2018-07-25

29 липня в кінно-спортивному клубі White Stable відбудуться Харківські змагання з конкуру. Запрошуємо вас приємно провести час та поринути у світ кінного спорту. 
Початок об 11: 00 
Вартість вхідного квитка - 100 грн
Квитки можна придбати на сайті: https://kharkov.internet-bilet.ua/White-Stable або в день проведення заходу в кінно-спортивному клубі White Stable 
Телефон для довідок:‎+380 96 942 5 734

2018-07-25

25 липня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів виїзний прийом громадян у Вільшанській селищній раді.
До керівника району звернулися мешканці селища з питань житлово-комунального господарства, а саме: сприяння у виділенні коштів з районного бюджету на встановлення водонапірної башти та проведення капітального ремонту водогону, підключення багатоквартирних будинків до центральної каналізаційної мережі та облаштування тротуарної доріжки по вулиці Семена Ковалевського; були порушені питання з відновлення роботи стаціонарних телефонів, які тривалий час не працюють.
Всі питання, озвучені в ході особистого виїзного прийому, Костянтин Жидков пообіцяв вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу в рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до чинного законодавства.

2018-07-25

20 — 21 липня в смт Солоницівка на березі озера Ехо відбулися змагання зі спортивної рибалки в рамках проведення  обласної Спартакіади з масових видів спорту серед районів та міст обласного значення Харківської області. У змаганні приймали участь 19 команд.
В загальному заліку рибаки нашого  району зайняли II загальнокомандне місце. Спортсмени були нагороджені дипломом та кубком від організаторів змагання КУ ХОЦФЗН «Спорт для всіх».

2018-07-24

25 липня о 10.00 відбудеться виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації Костянтином Жидковим у Вільшанській  селищній раді.

2018-07-24

26 липня о 08.30 відбудеться особистий прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації Інною Гаплєвською в районній державній адміністрації.

2018-07-24

Шановна Інно Вікторівно!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження і побажання доброго здоров'я, щастя і благополуччя! Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Хай Вас завжди підтримують рідні люди, а у Вашому домі панують мир і добро!

2018-07-24

Пластунів у крайовому історичному новацькому таборі «Літопис рідної землі» на вихідних відвідав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.
Він привітав вихованців і вихователів від імені голови ХОДА Юлії Світличної та побажав гарного відпочинку.
«Харківщина вперше приймає всеукраїнський пластовий табір! На Слобожанщині відпочивають діти з різних областей нашої країни. Тут панує дійсно чудова атмосфера! Саме тут виховують почуття національної гідності, патріотизму, шанобливого ставлення до історичного минулого», - сказав Анатолій Бабічев.
У таборі, який розташувався на березі Печенізького водосховища, відпочивають майже півтори сотні дітей від 6 до 11 років з усіх куточків України. Харківщина приймає «Літопис рідної землі» вперше, до цього табір розгортали переважно в західній Україні та під Києвом. Тривають збори 10 днів. Табір розділений на три підтабори, в залежності від віку вихованців. І в кожному з них діти вивчають історію України в ігровій формі.

2018-07-23

23 липня в районній державній адміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради  Геннадія Лазарєва.

2018-07-23

Пане міністре, я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?
Іванна Рож 
На початку липня ми домоглися прийняття в цілому другого пакету законів у рамках проекту Мін'юсту #ЧужихДітейНеБуває. Прийняті зміни покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих. Нагадаю: Закон вступить в силу через 30 днів після його підписанням Президентом.
Одна з проблем, яка давно хвилювала батьків в усій Україні – маленький мінімальний обсяг аліментів. Це усього близько 900 гривень. Як ви добре розумієте, навіть прогодувати дитину за ці кошти неможливо. Про одяг, навчання, книги чи іграшки мова взагалі не йде.
Тому, серед багатьох новацій, які ми представили на розгляд Парламенту, було збільшення мінімального розміру аліментів.

2018-07-23

З трудовим здобутком хліборобів регіону привітала голова ХОДА Юлія Світлична.
«Шановні хлібороби Харківщини! Сердечно вітаю вас з трудовим здобутком – намолотом першого мільйона тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур», - сказала Юлія Світлична.
Вона відзначила, що цей успіх – це результат вмілої організації праці, використання сучасних технологій вирощування зернових культур, високого професіоналізму та самовідданої праці аграріїв.

2018-07-23

23 липня в  районній державній адміністрації відбулася нарада з керівниками банківських установ району, центрального відділення поштового зв'язку Дергачі-3 та місцевими головами під головуванням Костянтина Жидкова за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва  щодо взаємодії та співпраці банківських установ, поштових відділень району з органами  місцевого самоврядування у вирішенні проблемних питань.
В ході наради  обговорені питання щодо встановлення банкоматів та терміналів на території місцевих рад та недопущення закриття поштових відділень.  

2018-07-23

23 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, завідувач сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Віктор Гилун, представники управління Держпродспоживслужби в Дергачівському районі – члени районного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей перевірили стан дотримання вимог безпеки життя та здоров'я дітей під час оздоровлення та відпочинку в липні поточного року в ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води». 
В ході комісійного обстеження члени штабу відмітили, що в санаторії дотримуються санітарні вимоги безпеки життя та здоров'я дітей.


Подождите...