Новини

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!
Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче.
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах,  сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам добре і змістовно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу на­вчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними  творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров'я та успіхів!

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
З теплом травневих днів прийшло чудове свято – Свято останнього дзвоника. 
Школярів чекає улюблена пора — літні канікули. Бажаю, щоб вони принесли вам неповторні враження, а також дали відновити сили перед початком нового етапу навчання.
Дорогі випускники! У вас попереду – новий етап життя. Вірю, що на цьому шляху Вам не забракне сміливості та наполегливості! Ви впевнено крокуватимете до обраної цілі та зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни!
Джордж Вашингтон говорив: «Освіта - ключ для відкриття золотих воріт свободи». Бажаю вам здобути цей ключ та вміло скористатися ним.
Ваші успіхи стануть найвищою винагородою для вчителів та батьків, які вкладали у Вас усю свою любов, дали знання та були поруч усі шкільні роки!
Висловлюю глибоку повагу і вдячність вчителям, тим, хто виховує і навчає наших дітей, віддає знання, доброту і щирість сердець своїм вихованцям.
Щиро вітаю усіх зі святом. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи!
Голова Харківської обласної державної адміністрації    Ю. О. Світлична

25.05.2018

Сьогодні в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Комісією було розглянуто 23 заяви та прийняті рішення про призначення 23 особам виплати державної соціальної допомоги.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 5

2018-05-14

12-13 травня за підтримки голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, голови районної ради Геннадія Лазарєва на базі Дергачівської дитячо-юнацької кінно-спортивної школи пройшов Відкритий Чемпіонат Дергачівського району з кінного спорту (подолання перешкод), в якому взяли участь близько 50 вершників з 5 районів Харківської області. Було розіграно 9 комплектів нагород.
Вихованці Дергачівської кінно-спортивної школи Анна Тополя, здобула I та III призові місця, Дар'я Вировська двічі стала срібною призеркою, Аліса Дронь виборола I місце у двох маршрутах, Маргарита Мошненко з с. Цупівка посіла I та II місця. Переможницею Чемпіонату Дергачівського району стала вихованка Дергачівської кінно-спортивної школи Марина Гадецька.
Переможці і призери були нагороджені кубками та грамотами.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм вдалого виступу на Чемпіонаті України, що відбудеться 17-20 травня 2018 року у м. Києві.

2018-05-14

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області 07.05.2018 в СФГ «Белінського» (с. Юрівка, Козятинський район, Вінницька область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) (м. Київ) 08.05.2018 встановлено діагноз - африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження № 004523 п.м./18 від 08.05.2018).
З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 08.05.2018 року  проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Козятинській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.
В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.
Будьте пильні, слідкуйте за своїм свиногосподарством!

2018-05-13

Шановна Наталю Олександрівно!
Прийміть щирі вітання
з нагоди ювілейного Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, миру, злагоди, добра.
Нехай будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив, а постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість.

2018-05-13

13 травня у приміщенні Харківської обласної філармонії відбувся урочистий захід з нагоди Дня Матері для матерів воїнів, загиблих під час проведення антитерористичної операції, за участю батьків загиблих воїнів АТО Дергачівського району, першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, голови громадської організації «Дергачівська районна спілка Ветеранів АТО» Сергія Густіліна.
Почесним орденом «Берегиня України» та знаком народної пошани «Орден матері бійця АТО» нагороджені:
Саіпова Валентина Афанасіївна – мати загиблого воїна АТО Саіпова Кудайназара Алімбайовича;
Пакало Ніна Іванівна – мати загиблого воїна АТО Пакала Олексія Івановича;
Колодій Наталія Миколаївна – мати загиблого воїна АТО Колодія Сергія Володимировича;
Тавровська Інга Юліївна – мати загиблого воїна АТО Сілко Артура Олеговича;
Курилко Валентина Миколаївна – мати загиблого воїна АТО Курилка Сергія Володимировича;
Ращупкіна Валентина Олександрівна – мати загиблого воїна АТО Ращупкіна Євгенія Євгенійовича;
Третякова Надія Миколаївна – мати загиблого воїна АТО Третякова Вадима Олександровича.

2018-05-11

11 травня на Дергачівщині відбулося урочисте відкриття I районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков привітав всіх присутніх та побажав учасникам зростати справжніми патріотами, сміливими, загартованими, мужніми юнаками і дівчатами.
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») проводиться з метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими.

2018-05-10

Сьогодні, 10  травня, за ініціативи голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, у м. Дергачі відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Велодень – 2018».
В спортивному заході взяли участь голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, місцеві голови, працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, представники служб району, громадськості, Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту, юні велосипедисти Дергачівського навчально-виховного комплексу №1, Дергачівської гімназії №3, Дергачівського ліцею №2, Слатинського навчально-виховного комплексу.
Учасники заходу стартували від центральної площі м. Дергачі та від Полівської сільської ради, а фінішували учасники велопробігу біля обеліску «Висота Петрищева».

2018-05-10

10 травня в районній державній адміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. Комісією розглянуто 6 питань: про можливість передачі малолітньої дитини для подальшого виховання матері та про припинення дії Договору про патронат над дитиною; про розгляд матеріалів суду щодо надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав громадян, які належним чином не виконують батьківських обов'язків, та інші. За результатами розгляду були ухвалені відповідні рішення.

2018-05-10

10 травня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської  відбулося засідання робочої групи для здійснення заходів, пов'язаних з організацією відпочинку звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, у санаторно-курортних  закладах   Харківської області.
Робочою групою було розглянуто 14 заяв та прийнято відповідні рішення щодо видачі направлень на відпочинок до санаторно-курортних закладів Харківської області. 

2018-05-10

Дво- та трикімнатні квартири повністю готові до заселення мешканців: у них зроблено ремонт, є меблі та побутова техніка.
«Вперше за роки незалежності України держава нарешті повернулася обличчям до людей і виконує свої соціальні зобов'язання, - підкреслила керівник області. - Сьогодні ми передаємо чотири нові квартири дітям-сиротам і дітям, які позбавлені батьківського піклування. Це лише початок. Цього року плануємо забезпечити близько 50 дітей-сиріт житлом».
Державна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запрацювала минулого року, коли за ініціативи Президента України Петра Порошенка на ці цілі вперше була виділена субвенція з держбюджету. Цим коштом у Харківській області придбали 15 об'єктів: 12 квартир і таун-хаус на чотири квартири для забезпечення житлом 20 дітей-сиріт (у Зміївському, Харківському та Первомайському районах), а також 2 житлових будинки - для дитячих будинків сімейного типу в Красноградському і Зміївському районах. Цього року Харківщина також отримає субвенцію з держбюджету для продовження реалізації програми.
«Ми дуже чекали на ці квартири, - сказала Галина Кононова, сирота, яка виховує трьох дітей. - Спасибі вам, що ми можемо з нашими сім'ями заїхати туди й відразу жити, тому що є меблі та все облаштовано».
Нагадаємо, в лютому 2018 року діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримали ключі від трьох квартир у Первомайському районі, також голова ХОДА Юлія Світлична передала ключі від нового будинку в Красноградському районі сім'ї, яка виховує прийомних дітей.

2018-05-10

Під час робочої поїздки до Німеччини Президента Петра Порошенка відбулась тристороння зустріч з Президентом Франції Еммануелем Макроном та Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.
«Ми мали дуже амбітний порядок денний. Обговорили також питання продовження санкцій. Обговорили серйозне занепокоєння ескалацією напруженості і бойових дій з боку Російської федерації проти українських військ. Лише за останню добу в районі Катеринівки ми втратили одного українського героя, п'ятеро були поранені», - повідомив Петро Порошенко про хід зустрічі у коментарі для представників ЗМІ.
Президент також зазначив, що докладно проінформував керівників Франції та Німеччини про ситуацію на Донбасі. «Ми чітко наголошуємо і наполягаємо на тому, щоб перемир'я, яке було оголошено перед Великоднем, російськими терористичними військами обов'язково дотримувалось»,  - підкреслив він.
Президент також повідомив, що обговорював з лідерами Франції та Німеччини питання про деокупацію Криму. «Очевидно, що говорили про деокупацію і запровадження санкцій за незаконне проведення виборів. Я говорив про це з самого початку», - сказав Петро Порошенко.
«Ми координуємо дії. Пакет санкцій щодо імплементації Мінських домовленостей і припинення агресії Росії на Донбасі нерозривно пов'язаний з пакетом санкцій за незаконну анексію Криму»,  - наголосив Глава держави.
Президент також нагадав, що вчора мав зустріч із Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, під час якої дуже ретельно обговорювалась політика санкцій. «Санкції мають бути продовжені і запровадженні нові додаткові санкції, особливо для тих, хто брав участь в організації і проведенні виборів у Криму – незаконних виборів Президента Російської федерації», - сказав Петро Порошенко.

2018-05-09

10 травня 2018 року о 10.00 за ініціативи голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова у м. Дергачі відбудеться фізкультурно-оздоровчий захід «Велодень – 2018».
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до велопробігу.
Програма проведення Велодня:
09.15  – збір учасників на площі Перемоги м. Дергачі (біля  районного Будинку культури);

10.00 – старт Велопробігу з площі Перемоги (відстань велопробігу в одну сторону до 10 км).
10.00 – старт Велопробігу з с. дворічний Кут (старт біля Полівської сільської ради).
Маршрут велопробігу:
– площа Перемоги – вулиця Матюшенка – вулиця Гната Хоткевича – кінно-спортивний клуб «Пасаж» (підйом на гору) – напрямок до с. Польова – обеліск «Висота Петрищева» (фініш).

– с. Дворічний Кут (біля Полівської сільської ради) – обеліск «Висота Петрищева» (фініш).
За додатковою інформацією звертатися до сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації за тел. 2 – 00 – 38.

 

2018-05-09

Президент Петро Порошенко наголошує, що сьогодні «складено та підсумовано і зворотну ціну перемоги», яка спричинена не лише злодіяннями нацистів.
Він навів данні, які були оприлюднені спеціальною комісією при президенті Росії очолюваної колишнім фронтовиком, академіком і членом Політбюро ЦК КПРС Олександром Яковлєвим. «Майже мільйон радянських солдатів були розстріляні своїми. Точніше - 954 тисячі. І головним чином йдеться про ні в чому не винних людей», - навів данні цієї комісії Глава держави.
«Ні, це не цей президент її створив, який вчора заступив де-факто на свій п'ятий термін. Працювала ця комісія у дев'яностих роках, коли Росія ще цікавилася своєю справжньою, а не лубочно-пропагандистською історією. Коли ще там було дозволено шукати складні відповіді на складні питання», - сказав Петро Порошенко та закликав замислитися «наскільки ж по-різному ми бачимо і відзначаємо одну й ту саму дату».
«У них – цю війну виграв Сталін. У нас – цю війну виграв народ. Їм, як довели всі повоєнні десятиліття, перемога над Гітлером була потрібна для того, щоб підкорити інші країни. І «визволителі» або взагалі забули піти зі звільнених територій, або час від часу вдиралися туди на танках, - як в Угорщині в п'ятдесят шостому, як у Чехословаччині в шістдесят восьмому. А нам була потрібна лише власна свобода, власна незалежність, яку ми врешті-решт і отримали через 46 років після перемоги», - сказав Президент. Він додав, що «вони святкують у мілітарному угарі, агресивно наїжачившись на цілий світ, а ми відзначаємо ці дні разом з усією Європою».
«Ми кажемо: «Ніколи знову». Вони кажуть: «Можем повторить». І це не пуста риторика, а реальне брязкання зброєю, в тому числі і залякування країн Заходу ядерним ударом», - сказав Президент.

2018-05-09

9 травня на Національному меморіальному комплексі «Висота маршала І.С. Конєва» відбулися урочистості з нагоди 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
В урочистих заходах взяли участь ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій на території інших держав, воїни АТО, представники громадськості, керівництво області та району.
Звертаючись до всіх присутніх голова Харківської обласної адміністрації Юлія Світлична відзначила: «Сьогодні ми дякуємо всім, хто воював за Україну. На знаковому місці для мирної Слобожанщини зібралися тисячі людей. Сьогодні вся Харківщина святкує перемогу над нацизмом, вшановує наших дідів та їх онуків, які сьогодні боронять кордони на сході нашої держави. Сьогодні зібралися всі: й ветерани Другої світової війни, і пост-військове покоління, і учасники бойових дій на Сході нашої держави. Усі разом ми відзначаємо знакову подію для України. І розуміємо, що тільки в єдності сила, - підкреслила Юлія Світлична. - Ми дякуємо кожному ветерану за їх бойові подвиги та трудові звитяги. Бажаємо міцного здоров'я, родинного затишку. Ветеранам та учасникам бойових дій на сході нашої держави бажаємо міцного духу, незламного характеру». 
Усіх гостей та учасників свята привітали святковим концертом, пригостили смачною польовою кашею.

2018-05-08

03 травня, напередодні Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, керівники районної державної адміністрації та районної ради відвідали та привітали ветеранів Другої світової війни. 
Керівники району поспілкувалися з ветеранами, подякували за Перемогу і вручили святкові продуктові набори.


Подождите...