Новини

24.04.2019

24 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська провела виїзний прийом громадян в Слатинській селищній раді.
До першого заступника голови райдержадміністрації звернулися мешканці селищної громади стосовно належного утримання амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в смт Слатине: утеплення фасаду будівлі, облаштування зовнішнього освітлення та сприяння ремонту ґ‎анку медичного закладу; щодо сприяння облаштування пішохідної доріжки.
Питання, озвучене під час прийому громадян, Інна Гаплєвська пообіцяла вивчити і надати всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації.

24.04.2019

24 квітня в районній державній адміністрації відбувся Пленум районної громадської організації ветеранів України в Дергачівському районі за участю заступника голови районної державної адміністрації Антона Козлокова.
В ході засідання розглянуті соціальні питання; підведені підсумки роботи районної громадської організації за 2019 рік. В обговоренні взяли участь представники відповідних служб району.

23.04.2019
23 квітня в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
На початку апаратної наради голова районної державної адміністрації представив учасникам наради новопризначеного начальника юридичного відділу апарату районної державної адміністрації – Куценко Катерину Євгенівну.
Костянтин Жидков вручив Подяку районної державної адміністрації та районної ради в.о. старости с Черкаська – Лозова, с Лісне Малоданилівської селищної ради (ОТГ) Павлу Шабалтасу за перемогу у турнірі пам'яті заслуженого працівника фізичної культури Грудини В.М. з футзалу 2018.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 5

2019-03-25

Шановні співробітники Служби безпеки України Дергачівщини!
Вітаю вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України!
Захист національних інтересів, державного суверенітету України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал є сьогодні пріоритетним завданням.
Професіоналізмом, працездатністю, високою відповідальністю за територіальну цілісність та законні інтереси держави, за сьогодення і майбутнє України ви заслужили високу повагу.
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя добробуту, нових професійних досягнень.
Голова
Дергачівської районної
державної адміністрації  Костянтин Жидков

2019-03-25

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту документа державного планування
та звіту про стратегічну екологічну оцінку
1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.
Проект «Детального плану забудови території для організації кварталу житлової забудови в межах населеного пункту смт Пересічне на території Дергачівського району Харківської області» передбачає розміщення на земельній ділянці площею21,43 гав межах смт Пересічне наступних об'єктів: ділянок присадибної, громадської забудови; на кожному майданчику заплановане буріння під трубчасті колодязі та відведення території під локальні очисні споруди типу «Джерело», що дасть змогу збільшити кількість населення на 200 осіб; пожежне депо; передбачається благоустрій та озеленення території.
2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Пересічанська селищна рада Дергачівського району Харківської області, 62362, смт Пересічне, вул. Захисників, буд. 5, електронна адреса: peresech_ps@kharkov.ukrtel.net , тел. (057) 634-40- 01
3. Процедура громадського обговорення:
а) дата початку та строки здійснення процедури:
дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  та її оприлюднення 22.02.2019 року.
Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб-сайті Дергачівської РДА 25.03.20109 року. Публікація повідомлення в друкованих засобах масової інформації – 28.03.2019 р – в газеті «Харківський кур'єр», 29.03.2019 р – в газеті «Вісник Дергачівщини».
б)спосіб участі громадськості: (надання письмових зауважень і пропозицій):
Надання письмових зауважень та пропозицій до Пересічанської селищної ради за адресою: 62362, Харківська обл., Дергачівський район, смт Пересічне, вул. Захисників, буд. 5, електронна адреса: peresech_ps@kharkov.ukrtel.net тел. (057) 634-40- 01
в) дата, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення)
громадські слухання заплановано на 24.04.2019 р в приміщені селищної ради смт Пересічне (початок о 10.00) за адресою: Харківська область, Дергачівський район, вул. Захисників, буд. 5
г)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: Пересічанська селищна рада Дергачівського району Харківської області, 62362, смт Пересічна, вул. Захисників, буд. 5, електронна адреса: peresech_ps@kharkov.ukrtel.net , тел. (057) 634-40- 01
Контактна особа – секретар селищної ради Стрєляна Лариса Михайлівна.
ґ) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції: 62362, Харківська обл., Дергачівський район, смт Пересічне, вул. Захисників, буд. 5, тел. (057) 634-40- 01, строки подання зауважень та пропозицій: з 25 березня 2019 року протягом 30 днів включно.
д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування:
офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (mern.gov.ua), Департамент екології та природних ресурсів Харківської ОДА (http://ecodepart.kh.gov.ua),
Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту оприлюднено 25.03.2019 року на офіційному сайті Дергачівської РДА. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.
4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.
Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.
Селищний голова                                                                 М.Є. Чалий

Пояснювальна записка
Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану

1. Графічні матеріали
2. Графічні матеріали
3. Графічні матеріали
4. Графічні матеріали
5. Графічні матеріали

 

2019-03-25

25 березня в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами. 
В ході апаратної наради були розглянуті питання:
1.Про хід підготовки до проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.
2.Про хід підготовки до весняного призову громадян на строкову військову службу.
3.Про хід проведення весняно – польових робіт сільськогосподарськими підприємствами району.
4.Про хід отримання громадянами грошових коштів монетизованої субсидії.
5.Про дотримання правил пожежної безпеки під час спалювання стерні.
6.Презентація рішень для органів місцевого самоврядування на єдиній платформі Unity Base.

2019-03-23

23 березня за підтримки голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова дергачівці мали можливість повболівати за улюблену команду на футбольному матчі Першої ліги між командами «Металіст 1925» і «Дніпро-1», який відбувся на стадіоні ОСК «Металіст».

2019-03-22

21 березня в рамках акції «За чисте довкілля» з метою поліпшення санітарно-екологічного стану довкілля відбувся захід з благоустрою прилеглих територій за участю структурних підрозділів райдержадміністрації. Було прибрано та вивезено близько 10 мопалого листя.

2019-03-22

Дергачівська районна державна адміністрація щиро вітає Солоницівського селищного голову ШАБАТЬКА Василя Івановича з врученням державної нагороди - ордена «За заслуги» ІІІ ступеня відповідно до Указу Президента України від 11.032019 № 66/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» за вагомий особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

2019-03-22

Дергачівська районна державна адміністрація щиро вітає Прудянського селищного голову КУЧЕРЕНКО Світлану Миколаївну з врученням державної нагороди - ордена княгині Ольги ІІІ ступеня відповідно до Указу Президента України від 11.032019 № 66/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» за вагомий особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

2019-03-22

Дергачівська районна державна адміністрація щиро вітає першого заступника Дергачівського міського голови КИСІЛЯ Владислава Юрійовича з врученням державної нагороди - ордена «За заслуги» ІІІ ступеня відповідно до Указу Президента України від 11.032019 № 66/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» за вагомий особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

2019-03-22

Відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова з головою комітету з питань національно-патріотичного виховання громадської ради при голові Харківської обласної державної адміністрації Віталієм Яновим за участю голови громадської організації «Дергачівська района спілка Ветеранів АТО» Сергія Густіліна, заступника начальника управління – начальника відділу освіти управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації Катерини Скрипки з питання реалізації проекту «Схід-Захід разом», налагодження співпраці між регіонами східної та західної України та прийому делегації старшокласників зі Львова з візитом у відповідь.

2019-03-22

Під порушенням лісового законодавства слід розуміти протиправну дію або бездіяльність, яка завдає шкоди лісам або земельним ділянкам лісового фонду чи не завдає такої шкоди, але направлена проти встановленого порядку користування лісами, а також земельними ділянками лісового фонду і передбачає юридичну відповідальність винної в цьому особи.
Перелік порушень лісового законодавства міститься в ст. 98 ЛК України. Це такі порушення: незаконне вирубування та пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісу внаслідок підпалу або недбалого поводження з вогнем; порушення вимог пожежної безпеки в лісах; знищення або пошкодження лісу внаслідок його забруднення хімічними та радіоактивними речовинами, виробничими і побутовими відходами, стічними водами, іншими шкідливими речовинами, підтоплення, осушення та інші види шкідливого впливу; порушення строків лісовідновлення та інших вимог щодо ведення лісового господарства, встановлених законодавством у галузі охорони, захисту, використання та відтворення лісів; порушення правил зберігання, транспортування та застосування засобів захисту лісів, стимуляторів росту, мінеральних добрив та інших препаратів; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також природного підросту та самосіву на землях, призначених для відновлення лісу; засмічення лісів побутовими відходами і викидами, розкорчування земельних ділянок лісового фонду і використання їх для спорудження будівель, переробки деревини, влаштування складів тощо без належного дозволу; самовільна заготівля сіна та випасання худоби на земельних ділянках лісового фонду; порушення правил заготівлі (збирання) лісової підстилки, дикорослих плодів, горіхів, грибів, ягід тощо; заготівля лісових ресурсів засобами, що негативно впливають на стан і відтворення лісів; порушення порядку використання лісосічного фонду, заготівля та вивезення деревини, заготівля живиці і використання інших лісових ресурсів; невнесення плати за спеціальне використання лісових ресурсів та користування земельними ділянками лісового фонду у встановлені строки та деякі інші. Законодавчими актами України можуть бути передбачені також інші порушення лісового законодавства.

2019-03-20

Шановна Наталя Михайлівна!
Вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо здоров'я, щастя і благополуччя! Хай Вас завжди підтримують рідні люди, а у Вашому домі панують мир і добро!

2019-03-20

З 21 березня в Дергачівському районі розпочинається санітарно-екологічний двомісячник з благоустрою територій.
З метою покращення санітарно-екологічного стану району 21 березня відбудеться захід з благоустрою прилеглих територій за участю працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій  та установ району.

2019-03-20

20 березня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів особистий прийом громадян.
До голови районної державної адміністрації звернулися мешканці міста Дергачі, селищ Солоницівка, Мала Данилівка, села Гоптівка з питань житлово-комунального господарства, а саме щодо ремонту покрівлі багатоквартирного будинку, заміни вікон у під'їзді, утеплення труб теплопостачання на горищі багатоквартирного будинку, облаштування дороги та тротуарних доріжок біля прибудинкової території.
Мешканка села Безруки порушила питання стосовно оформлення земельної ділянки та отримання кадастрового номеру.
До Костянтина Сергійовича звернулася жителька села Черкаська Лозова з проханням надати матеріальну допомогу на лікування доньки.
Костянтин Жидков дав доручення відповідним підрозділам районної державної адміністрації вивчити порушені питання та сприяти у їх вирішенні в межах компетенції та чинного законодавства.

2019-03-20

Данило Сахацький виборов 1 місце на Чемпіонаті України з Таеквон-до ІТФ серед учнів загальноосвітніх закладів.
Поділитися радістю перемоги та вдячністю за надання матеріальної підтримки хлопець прийшов до голови райдержадміністрації Костянтина Жидкова.
«Батьки хлопчика звернулися до мене за матеріальною допомогою. Вони вірили у сина, але не мали фінансової можливості відправити його на збори та змагання. Звичайно ж, я не міг відмовити. Молоде покоління потрібно підтримувати. Це не вперше, коли молодь віддячує перемогами. Вкотре переконаний, що молодь Дергачівщини – найталановитіша та найспортивніша», – зазначив голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков.


Подождите...