Новини

16.10.2018

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (UA: Харків), радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
17 жовтня 2018 року о 07.52 та 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.10.2018

16 жовтня відбулася чергова робоча нарада під головуванням голови районної державної адміністрації за участю головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня», представників громадської організації та депутатів районної ради щодо випадку, який стався в пологовому відділенні КЗ «Дергачівська центральна районна лікарня».
На даний час відкрито кримінальне провадження. Матеріали кримінального провадження внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проводиться судово-медична експертиза.
Дергачівська районна державна адміністрація веде моніторинг ситуації, про що буде в подальшому інформувати.
Голова районної державної адміністрації та робоча група висловлюють щирі співчуття родині.

16.10.2018

16 жовтня заступник голови районної державної адміністрації  Антон Козлоков та перший заступник міського голови Владислав Кисіль беруть участь у III Польсько-Українському Форумі місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції.», який відбувається в Харкові (коворкінг «FABRIKA»).
Розглядаються ключові теми форуму:
– Енергоефективність як самоінвестування громади.
– Інвестиції в людей.  Соціальні послуги в ОТГ як інструмент розвитку людського капіталу.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 5

2018-09-21

21 вересня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією було розглянуто 19 заяв та прийняті відповідні рішення: 8 особам призначено виплату державної соціальної допомоги, 10 особам відновлено виплату пенсії та одній особі відмовлено в призначенні щомісячної адресної допомоги.

2018-09-21

21 вересня на території Малоданилівської об'єднаної територіальної громади відбулося урочисте відкриття об'єктів-переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» за участю голови районної державної адміністрації  Костянтина Жидкова, заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолія Бабічева, Малоданилівського селищного голови Олександра Гололобова, депутата Малоданиліської селищної ради Олега Ходарєва, депутатів Харківської обласної ради Людмили Гасан, Тетяни Деменко.
Конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє» – найбільш затребуваний конкурс Харківщини!
Переможці конкурсу отримують можливість в умовах 50-відсоткового співфінансування з обласного бюджету, місцевих бюджетів та ініціативних груп вирішити проблеми громади.
У поточному році Малоданилівська селищна рада отримала перемогу у 9 проектах, з яких 6 вже реалізовано, а саме: «Здорові діти – майбутнє громади» – встановлення спортивного обладнання на спортивному майданчику біля ХДЗВА (смт Мала Данилівка), «Тренуємо чемпіонів» – облаштування спортивного майданчика біля парку по вул. Ювілейна (смт Мала Данилівка); «В гарній їдальні – гарний апетит» (їдальня Малоданилівського ліцею); «Благоустрій дитячих майданчиків на території садочка» - благоустрій дитячих майданчиків сучасним ігровим обладнанням у закладі дошкільної освіти «Барвінок» (сел. Лісне); «Активно розважайся – здоров'я набирайся» – облаштування майданчика (с. Черкаська Лозова); «Розвиток в майбутньому – для молоді та спорту», ремонт спортивної зали Черкаськолозівського ліцею».
Голова райдержадміністрації Костянтин Жидков наголосив, що завдяки співпраці виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та населення вирішення важливих питань життєдіяльності громади можливе!

2018-09-20

Шановний Владиславе Юрійовичу!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, сімейного добробуту і благополуччя.
Нехай Ваше життя буде насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнюються яскравими зустрічами і плідними справами! Бажаємо щоб у Вашому домі завжди панував мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

2018-09-20

20 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська провела особистий прийом громадян.
До першого заступника голови райдержадміністрації звернулися щодо надання роз'яснення з питання переходу житлового фонду на індивідуальне опалення.
Громадянка, яка звернулася до першого заступника голови райдержадміністрації, отримала необхідні роз'яснення. 

2018-09-20

З Олександром Хугом Юлія Світлична обговорила соціально-економічну та безпекову ситуацію в Харківській області.
Керівник області підкреслила, що ситуація в регіоні стабільна та регульована.
«Багато уваги приділяємо питанням гарантування безпеки громадян, це найголовніше завдання держави. Ефективно співпрацюємо з правоохоронними та силовими структурами. Ми розуміємо, що поряд із нами потужний ворог, тому нам, безумовно, потрібна незаангажована міжнародна підтримка», - сказала керівник області.
Говорячи про соціально-економічний розвиток регіону, Юлія Світлична розповіла про низку важливих рішень, прийнятих під час серпневої сесії обласної ради.

2018-09-20

20 вересня під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Таміли Остропілець відбулося навчання з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації на тему: «Про порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців».

2018-09-19

Щиро вітаю земляків із Днем Харківщини! Успіх нашого регіону складається з успіху кожної людини, яка живе в Харківській області. Кожен із нас своєю щоденною працею, наполегливим навчанням, своїми творчістю та енергією створює сучасність та закладає фундамент майбутнього Харківщини.
І це майбутнє обов'язково буде світлим та яскравим. Адже сьогодні регіон активно розвивається. У кожному районі та кожній громаді зараз реалізуються проекти, на які чекали десятиліттями. Ми оновлюємо інфраструктуру, зміцнюємо матеріально-технічну базу шкіл, ремонтуємо лікарні, відбудовуємо об'єкти культури та спорту, освітлюємо села й вулиці. Попереду – багато роботи, адже велика кількість питань ще не вирішена. Проте маю впевненість, що разом харківська громада може «гори перевернути».
У цей святковий день не тільки вітаю земляків, але й дякую всім – за небайдужість, активну громадську позицію, любов до рідної землі та той внесок, який кожен робить у розвиток Харківщини. Бажаю щастя, здоров'я, наснаги й сил. Досягнемо успіху разом!
Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

2018-09-19

19 вересня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков взяв участь у пленарному засіданні позачергової ХХХVII сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання.

2018-09-19

19 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська взяла участь у фестивалі солдатської пісні «Горить в серцях вогонь Перемоги» та естафеті Пам'яті «Слава визволителям України», який відбувся на Національному меморіальному комплексі «Висота маршала І.С. Конєва».

2018-09-19

19 вересня в районній державній адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Костянтина Жидкова за участю першого заступника голови райдержадміністрації Інни Гаплєвської, першого заступника Дергачівського міського голови, радника голови райдержадміністрації Владислава Кисіля, директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Сергія Магдисюка та заступника начальника Управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Дмитра Тараненка відбулася робоча нарада з питання переведення багатоквартирних житлових будинків на індивідуальне опалення у смт Мала Данилівка, смт Солоницівка та м. Дергачі.

2018-09-19

19 вересня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів особистий прийом громадян.
До керівника району звернулися жителі міста Дергачі, мешканці селищ Мала Данилівка, Слатине, сіл Дубівка та Руська Лозова з різних питань.

2018-09-19

18 вересня службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з працівником сектору ювенальної превенції Дергачівського відділу поліції ГУНП у Харківській області проведено позачерговий профілактичний рейд «Діти вулиці», з метою виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, надання дітям соціального захисту.
У ході проведення рейду обстежено умови проживання 5 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, що проживають у 4 сім'ях. За результатами рейду складені відповідні акти обстеження умов проживання дітей з батьками та проведено профілактичні бесіди.

2018-09-18

Пане міністре, живу у неприватизованій квартирі – все не було часу цим зайнятися. Підкажіть, будь ласка, як мені приватизувати житло.
                                                                                                                          Тетяна Литвин
Хто має право на приватизацію?
Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) або перебували на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

Право на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку з використанням житлових чеків одержують громадяни України, які на законних підставах проживають у них.
Кожен громадянин України має право приватизувати займане ним житло безоплатно в межах номінальної вартості житлового чеку або з частковою доплатою один раз.
Які об'єкти не підлягають приватизації?
1. квартири-музеї;

2. квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, розташовані на територіях закритих військових поселень, підприємств, установ та організацій, природних та біосферних заповідників, національних парків, ботанічних садів, дендрологічних, зоологічних, регіональних ландшафтних парків, парків-пам'яток садово-паркового мистецтва, історико-культурних заповідників, музеїв;
3. квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, які перебувають в аварійному стані; квартири (кімнати, будинки), віднесені у встановленому порядку до числа службових, а також квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, розташовані в зоні безумовного відселення.
Як можна приватизувати житло?
Варіант 1. Безоплатна передача громадянам квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках з розрахунку санітарної норми 21 квадратний метр загальної площі на наймача і кожного члена його сім'ї та додатково 10 квадратних метрів на сім'ю.

Варіант 2. Продаж надлишків загальної площі квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках громадянам України, які мешкають в них або перебувають в черзі на поліпшення житлових умов.

2018-09-18

18 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації  Інна Гаплєвська взяла участь у засіданні сесії Полівської сільської ради.

2018-09-17

Шановні працівники лісового господарства Дергачівщини, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.
Ваша праця покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати гармонійну взаємодію суспільства й природи.
Бажаю Вам  та вашим родинам міцного здоров'я, добра, щастя і благополуччя!
Голова районної
державної адміністрації                       Костянтин Жидков

 


Подождите...