Новини

17.02.2018

16 лютого 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося свято Масляної.
В урочистому святі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, представник Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.
До уваги присутніх було представлено театралізоване дійство, кожен мав змогу почастуватися різноманітними смаколиками.

16.02.2018

16 лютого 2018 року в VIP – залі районного Будинку культури відбувся публічний звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації Костянтина Жидкова «Про результати роботи Дергачівської районної державної адміністрації за 2017 рік».
В заході взяли участь: адміністративно – господарський актив району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадських організацій, професійних спілок, засоби масової інформації.
Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков та голова районної ради Геннадій Лазарєв провели церемонію нагородження за підсумками соціально-економічного розвитку Дергачівського району у 2017 році. Кращі трудові колективи та працівники були відзначені Почесними грамотами Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради з врученням цінних подарунків. Фото кращих колективів та працівників буде розміщено на районній Дошці пошани.

16.02.2018

16 лютого Степан Полторак перебуває з робочою поїздкою на Харківщині.
Міністр оборони України відвідав Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Він представив особовому складу навчального закладу нового керівника – генерал-майора Олександра Турінського, який тимчасово виконуватиме обов'язки начальника університету. За даними Міністерства оборони України, Олександр Турінський до призначення на цю посаду виконував обов'язки начальника штабу – першого заступника командира повітряного командування «Центр» Повітряних сил ЗС України.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 4

2018-02-09

Змагання відбулись з 5 по 8 лютого в харківському басейні «Локомотив». Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.
Участь у чемпіонаті взяли спортсмени з Харківської, Миколаївської, Одеської областей та Києва, а за його підсумками впевнену перемогу в усіх видах програми, окрім мікс-дуетів, одержала команда «Харківська область-1», до складу якої увійшли Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Владислава і Марина Алексєєви, Валерія Апрєлєва, Олександра Кашуба, Яна Нарєжна, Катерина Резнік, Марта Федіна та Аліна Шинкаренко.
У змаганнях груп харків'янки з результатом 90.5422 бали виграли технічну програму та, отримав від суддів 93.6500 бали, перемогли в довільній програмі. Крім того, команда посіла перше місце в змаганнях комбінованих груп з результатом 93.0500 бали.

2018-02-09

Метою співробітництва є підвищення ефективності використання бюджетних коштів шляхом реалізації на Харківщині проекту Європейської комісії «Боротьба з корупцією та запровадження реформ на регіональному рівні».
«Сьогодні першочерговим завданням Президента України та уряду країни є боротьба з корупцією. Знищення корупції має бути тотальним, - наголосила голова ХОДА Юлія Світлична. - Меморандум із громадською організацією «Харківський антикорупційний центр» надасть нам змогу спільно використати всі можливості громадського сектору та органів влади для того, щоб дійти якісних показників економії бюджетних фінансових ресурсів. Ми будемо прагнути збільшити економію в 1,5 раза, що дасть змогу будувати нові дороги, школи, об'єкти соціальної інфраструктури, амбулаторії тощо».

2018-02-09

09 лютого 2018 року в Дергачівській районній державній адміністрації відбувся семінар для уповноважених осіб сільських, селищних рад щодо змін в чинному законодавстві стосовно призначення усіх видів державних соціальних допомог.

2018-02-09

Таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів.
Воно забезпечить підтримку аграрного сектора країни по 5 важливим напрямкам на загальну суму 6,3 млрд грн. Це дозволить наростити обсяги сільськогосподарського виробництва, збільшити поголів'я і здешевити утримання худоби,  здешевити сільськогосподарську техніку для аграріїв, стимулювати садівництво і виноградарство, а також сприятиме розвитку фермерства в Україні. Також ця програма сприятиме економічному зростанню країни, створенню робочих місць та позитивно вплине на ціни на харчові продукти в Україні.

2018-02-09

09 лютого 2018 року службою у справах дітей районної державної адміністрації було здійснено перевірку стану виховної роботи та ефективності заходів з питань попередження правопорушень і злочинів серед учнів Малоданилівського ліцею.

2018-02-09

8 лютого Юлія Світлична зустрілася з представниками одного з найбільших іноземних інвесторів, що працюють на території Харківської області.
З генеральним директором ПрАТ «Філіп Морріс Україна» Міхалісом Александракісом керівник області обговорила поточні робочі питання й напрямки подальшої співпраці.
Окрему увагу було приділено можливим напрямкам реалізації соціальних проектів на території області. Серед них – проекти у гендерній сфері, запровадженні інклюзивної освіти тощо.
«Нам надзвичайно приємно, що «Філіп Морріс» долучається до реалізації соціальних проектів у Харківській області. З нашого боку ми гарантуємо, що ця участь буде реалізована в найефективніший спосіб», - відзначила Юлія Світлична.

2018-02-08

Це Петро Порошенко сказав під час зустрічі з представниками Світового банку та Міністерства закордонних справ Канади.
У присутності Глави держави відбулась церемонія підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством охорони здоров'я, Світовим банком та Міністерством закордонних справ Канади щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості України та субвенції з державного бюджету на здійснення таких заходів.
Президент подякував Уряду Канади, особисто Прем'єр-міністру Джастіну Трюдо, який «з великим ентузіазмом разом з усім канадським урядом сприйняв пропозицію щодо спільної роботи із запровадження системи телемедицини для мешканців сільської місцевості в Україні».
Глава держави зазначив, що за його ініціативи відповідний проект почав реалізовуватись в Україні. 

2018-02-08

А з початку 2018 року в ХОДА та облраду за фінансовою підтримкою звернулися вже близько 800 жителів Харківщини.
Такі дані навів заступник глави ХОДА, голова обласної комісії з надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, Михайло Черняк. 7 лютого під його керівництвом відбулося друге в цьому році засідання комісії.
Заступник голови ХОДА повідомив, що протягом 2017 року комісія розглянула близько 7,5 тис. звернень, понад 6,5 тис. осіб отримали одноразову матеріальну допомогу коштом обласного бюджету. З початку року в ХОДА і до депутатів облради за допомогою вже звернулися 800 громадян. Половина з них отримають або вже отримали грошові кошти через відділення «Укрпошти».

2018-02-08

Про це голова ХОДА повідомила 8 лютого під час робочої поїздки до Нової Водолаги. Керівник області зустрілася з господарським активом району, представила нового голову РДА Романа Мерзлікіна та відвідала низку об'єктів.
Звертаючись до представників громади Нововодолазького району, Юлія Світлична наголосила на можливостях, які отримав регіон та кожен окремий населений пункт завдяки бюджетній децентралізації.
«Місцеві бюджети зросли в рази, і нарешті цим коштом ми змогли розпочати капітальні ремонти та будівництво об'єктів соціальної інфраструктури, охорони здоров'я, культури, спорту, ремонти доріг та інфраструктурних й інженерних мереж. Результат децентралізації мають відчути люди в кожному населеному пункті. Саме на цьому наголошує Президент України і Кабінет міністрів України», - акцентувала керівник області.
Вона повідомила, що в 2018 році фінансування розвитку місцевих громад тільки зростатиме.

2018-02-08

Про плани роботи регіонального Дорожнього фонду розповів заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко під час прес-конференції 8 лютого.
«У рамках реалізації реформи місцевого самоврядування в минулому році за ініціативи Президента Петра Порошенка в Україні був створений Державний дорожній фонд. У грудні ми створили Дорожній фонд Харківської області. Ці нововведення - яскрава демонстрація того, що децентралізація працює: нам передали на баланс дороги загального користування місцевого значення та дали субвенцію на їх утримання і ремонт», - розповів Євгеній Шахненко.
Він підкреслив, що раніше кошти на ремонт місцевих доріг не виділялися. Тепер схема розподілу державних дорожніх зборів виглядатиме так: 35% зборів спрямовуються на місцеві дороги і розподіляються по областях, 60% спрямовуються на ремонт і утримання доріг державного значення, 5% - на гарантування безпеки і заходи транспортної інспекції.
«Що стосується дорожньої мережі Харківської області, вона включає близько 9 тис. км: близько 2 тис. км доріг державного значення та 7 тис. км доріг місцевого значення. Департамент капітального будівництва ХОДА вже прийняв місцеві дороги на баланс, на кожну з них складено паспорт. При Департаменті капбудівництва створена Служба автомобільних доріг, яка тепер буде займатися обслуговуванням місцевих доріг», - пояснив заступник голови ХОДА.

2018-02-08

Зміни керівництва служби в нашому регіоні вимагала голова ХОДА Юлія Світлична.
«Керівництво управління Держпродспоживслужби в Харківській області дискредитує зусилля влади та громадських організацій щодо боротьби з корупцією. Це ганебний факт, - так керівник області зреагувала на затримання за підозрою в хабарництві керівника підрозділу щодо боротьби з корупцією обласного управління Держпродспоживслужби. - Саме цей відділ повинен був здійснювати антикорупційні заходи, але, як виявилося, саме він і був організатором злочинних схем. Це обурює. Обурює і те, що антикорупційні органи використовувалися для особистого збагачення. І це вже не проблема окремої людини, це проблема системи управління всього цього територіального органу».
Юлія Світлична особисто звернулась до голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з вимогою терміново провести службове розслідування діяльності територіального органу в Харківській області. Вона внесла пропозицію щодо звільнення керівника обласного управління.

2018-02-08

Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України було прийняте рішення, яке забезпечить підтримку аграрного сектора країни по 5 важливим напрямкам на загальну суму 6,3 млрд грн. Це дозволить наростити обсяги сільськогосподарського виробництва, збільшити поголів'я і здешевити утримання худоби,  здешевити сільськогосподарську техніку для аграріїв, стимулювати садівництво і виноградарство, а також сприятиме розвитку фермерства в Україні. Також ця програма сприятиме економічному зростанню країни, створенню робочих місць та позитивно вплине на ціни на харчові продукти в Україні.
– Це ті конкретні програми, які ви можете використовувати вже у 2018 році. Також ми мінімізуємо вплив чиновників. Будуть впливати фермерські асоціації і задіяні банківські програм. Я зацікавлений у тому, щоб фермерських господарств стало більше. Це наша спільна мета, – звернувся Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман до аграріїв. Також він наголосив, що ці програми починають діяти вже з завтрашнього дня. Завдяки урядовій ініціативі доля фермерських господарств в структурі АПК України може збільшитись вдвічі.

 


2018-02-08

За медалі в місті Пхьончхан боротимуться й два представники Харківської області.
До складу Олімпійської збірної України увійшли 33 спортсмени, які змагатимуться за медалі у 9 з 15 представлених видах спорту, а саме: у біатлоні, фігурному катанні, санному спорті, фристайлі, лижних перегонах, гірськолижному спорті, сноубордингу, скелетоні та лижному двоборстві.
До складу Олімпійської збірної України потрапили і харків'яни. Це фігуристи Олександра Назарова та Максим Нікітін, які змагатимуться в танцях на льоду. Для Олександри та Максима це дебютні Олімпійські ігри на дорослому рівні. А ось на юнацькій Олімпіаді вони вже виступали та у 2012 році стали срібними призерами. В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА зазначають, що Назарова і Нікітін одними з перших серед українських спортсменів вибороли олімпійські ліцензії в Пхьончхан.

2018-02-08

Про плани відновлення дорожнього господарства області заступник голови ХОДА розповів у ході прес-конференції 8 лютого.
Зокрема, серед пріоритетних напрямків залишається траса М03 «Київ - Харків - Довжанський»: область отримає цільову субвенцію з державного бюджету на закінчення робіт на ділянці від Ізюма до кордону з Донецькою областю. Також продовжаться роботи на дорозі Чугуїв - Мілове.
«Плануємо повністю закінчити ремонт дороги Харків - Охтирка - Суми. Це стало можливим завдяки тому, що в минулому році ми побудували Губарівський шляхопровід - невіддільну частину дороги», - зазначив Євгеній Шахненко.
Також продовжаться роботи на напрямку Дергачі - Козача Лопань.


Подождите...