Новини

22.09.2017

22 вересня 2017 голова районної державної адміністрації К.С. Жидков, голова районної ради Г.Ю. Лазарєв, заступник голови районної ради В.П. Стрілець, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.В. Колесникова, Прудянський селищний голова С.М. Кучеренко урочисто відкрили дві додаткові групи на 46 місць у Прудянському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ялинка».

21.09.2017

Жукову Ірину Павлівну, лікаря – невропатолога КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Дергачівського району», лікаря призовної комісії нагороджено грамотою військового комісара Харківського обласного військового комісаріату за сумлінне виконання обов'язків щодо медичного огляду призовників, фахову майстерність в організації роботи медичного персоналу та старанність під час проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року.

20.09.2017

Голова районної державної адміністрації К.С. Жидков та заступник голови районної ради В.П. Стрілець ознайомилися з ходом будівництва сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний заклад».


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 4

2017-08-24

24 серпня – особливий день для кожного українця. Не тільки день народження держави Україна, але й день нового народження кожного з нас – як громадянина вільної, демократичної європейської країни.
Ухваливши 24 серпня 1991 року Акт проголошення незалежності України, Верховна Рада дала шанс на нове життя кожному українцю. У цей день 26 років тому кожен з нас отримав безмежні можливості – для розвитку, розширення світогляду, самореалізації. Можливості, яких ніколи не мали й не матимуть жителі тоталітарних країн. У цей день ми отримали шанс побудувати власну державу, бути господарями у своєму домі.
За такий шанс боролися покоління українців. І ми сьогодні продовжуємо цю боротьбу. Сьогодні на сході країни наші воїни відстоюють право України бути незалежною. Наше право самим вирішувати, як жити та розбудовувати власний дім. Наше мирне небо. І в День Незалежності ми в першу чергу віддаємо шану тим, хто загинув за Україну, і низько вклоняємося тим, хто за неї воює. Воїни АТО – це наша сила та наша совість. Їх мужність, сміливість, рішучість, їх відданість рідній країні, щирий, а не показний патріотизм слугують прикладом для кожного з нас.
Хай Бог береже вас, хай Бог береже Україну!
Слава Україні!

Голова Харківської обласної державної адміністрації                                   Юлія Світлична

2017-08-23

23 серпня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району під головуванням голови райдержадміністрації Жидкова К.С. з порядком денним:
1. Про підсумки економічного і соціального розвитку Дергачівського району та хід виконання пріоритетних напрямів роботи райдержадміністрації за I півріччя 2017 року.
2. Про формування мережі дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району на 2017-2018 роки та підготовку загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів району до нового навчального року.
В порядку контролю:
3. Про стан роботи зі зверненнями громадян за I півріччя 2017 року.

2017-08-23

Щиро вітаю Вас із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Ці визначні дати стали поворотною подією історії, яка стала могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради кращого майбутнього, миру та добробуту.

Бажаю Вам здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших справах! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього незалежної України!

 

Голова Дергачівської районної
державної адміністрації                                                                                              К.С. Жидков

 

2017-08-23

День Державного Прапора України - свято встановлено згідно з указом Президента від 23 серпня 2004 року з метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.
23 серпня 2017 року в м. Дергачі на майдані Перемоги відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку.
У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Жидков К.С., голова районної ради Лазарєв Г.Ю., перший заступник голови районної державної адміністрації Гаплєвська І.Б., керівництво Дергачівської міської ради, депутати Дергачівської районної та міської рад, адміністративно-господарський актив району, представники громадських організацій.

 

2017-08-22

У Північно-східному офісі Держаудитслужби відбулося розширене засідання колегії, на якому було розглянуто підсумки роботи офісу за І півріччя 2017 року, стан роботи зі зверненнями громадян та правоохоронних органів, а також підсумки роботи з персоналом та результати оцінки діяльності офісу з окремих питань.  

 

2017-08-22

 

22 серпня 2017 року головою районної державної адміністрації Жидковим К.С. та начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Гасс Т.В. було відвідано дитинку, від якої відмовилася після народження матір.
Костянтин Сергійович особисто опікується потребами дитини та взяв під особистий контроль вирішення подальшої долі немовля!
Дергачівський район висловлює велику вдячність головному лікарю обласної дитячої клінічної лікарні 1, Піонтковській Оксані Володимирівні за її відданість дітям, в тому числі з Дергачівського району.

 

2017-08-20

19 серпня 2017 року в районному Будинку культури з нагоди Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України та Дня міста Дергачі відбулися урочисті заходи.
Зі словами привітання до присутніх звернулися голова Дергачівської районної державної адміністрації Жидков К.С., голова Дергачівської районної ради Лазарєв Г.Ю., в.о. Дергачівського міського голови Бондаренко К.І. По завершенню урочистих заходів відбувся святковий концерт.

2017-08-19

5 клас пожежної небезпеки!
 З початку 2017 року на території Харківської області виникло 3965 пожеж, що на 59,1% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Прямі збитки від пожеж склали 59 мільйонів 532 тисяч гривень. На пожежах загинуло 73 особи, з яких 2 дитини. На території області сталося 2319 пожеж на відкритій території, з яких – 1428 загорань рослинності, що складає 55,1% від їх загальної кількості.
З початку року на території Дергачівського району вже виникло 168 пожеж, з них 93 пожежі на відкритих територіях, які траплялися в наслідок спалювання сухої рослинності, сміття та необережне поводження з вогнем під час паління. Аналізуючи минулий рік, можна зробити висновок, що на даний час спостерігається значне збільшення кількості пожеж, особливо на відкритих територіях.
Основні причини пожеж у екосистемі пов'язані з необережним поводженням з вогнем (79,1% від їх загальної кількості) та занесенням відкритого джерела вогню (20,9%).
На теперішній час на території Харківщини утворилася найбільш суха та спекотна погода в цілому по країні.
Протягом останніх двох спекотних тижнів, пожежно-рятувальні підрозділи району, цілодобово знаходяться на виїзді та виконують свої дії за призначенням, ліквідовуючи різноманітні пожежі в тому числі на відкритих територіях.
Основною проблемою пожеж на відкритих територіях стає те, що при спалювання сухої рослинності та сміття вогонь не рідко перекидається на житло гроиадян, в наслідок чого, знищуються житлові та дачні будинки, допоміжні споруди житлового сектору, автомобілі та інші матеріальні цінності.
 З метою попередження та недопущення виникнення пожеж в лісових масивах та відкритих територіях з 12 по 17 серпня співробітниками Дергачівського райуправління Державної служби з надзвичайних ситуацій разом з представниками Дергачівського лісництва,  ДП «Харківська лісова науково-дослідна станція» та Дергачівської районної державної адміністрації проводилося спільне патрулювання територією лісових господарств Дергачівщини. Найбільшу увагу було приділено стану дотримання пожежної безпеки в місцях відпочинку громадян, стану утримання протипожежного зовнішнього водопостачання, якості утворення мінералізаційних смуг, встановлення шлагбаумів та попереджувальних позначок про заборону розпалювання вогнищ, готовності відомчої протипожежної служби та добровільних формувань до дій за призначенням.
Особливу увагу було звернуто на запобігання пожеж сухої трави взагалі та безпосередньо поруч з лісовим фондом. Приведено приклад пожежі, яка трапилася 8 серпня на території Ізюмського лісгоспу, в наслідок якої вогнем було знищено 8 гектарів лісових насаджень. Відпочиваючим та місцевим мешканцям було нагадано, що непогашені недопалки, залишені без нагляду багаття, випалювання сухої рослинності на узліссях здатні спричинити пожежі в екосистемах, зокрема, й у лісах. А для того, щоб громадяни краще запам'ятали правила безпеки, рятувальники залишили їм листівки застережувального характеру.

Якщо ви помітили загоряння в лісах, біля полів, узбіч, житлових будинків або на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101»!

2017-08-19

   Відповідно до рішення регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку від 07.08.2017, обласною державною адміністрацією оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.
   Збір проектів здійснюється Департаментом економіки обласної державної адміністрації до 08 вересня 2017 року.
 У конкурсному відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – заявники) інвестиційні програми і проекти.
  Відповідно до пункту 6 Порядку, інвестиційні програми і проекти повинні відповідати одній з таких умов:
1) відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року та у планах заходів з їх реалізації (додатки 4 та 5);
2) впровадження інвестиційних програм і проектів як проектів співробітництва територіальних громад;
3) підтримка добровільно об'єднаних територіальних громад.
  Основними умовами відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність пункту 6 Порядку, а також таким критеріям:
1) для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

4) спроможність суб'єктів, на фінансування об'єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.
   Для участі у відборі заявники до 8 вересня 2017 року подають регіональній комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, інвестиційні програми і проекти за формою, встановленою Мінрегіоном (додаток 1), а також наступні документи:
- супровідний лист з переліком інвестиційних програм і проектів за формою (додаток 3);

- відповідні документи, які визначені Мінрегіоном (Наказ від 24.04.2015 №80) (додаток 2).
   На офіційному веб-сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розміщено відповідне оголошення з прикріпленими додатками для використання та заповнення (http://dfrr.minregion.gov.ua/region-news?NID=1017) .
   Контактна інформація  щодо участі у відборі проектів для фінансування за телефоном 05740 4 21 08 (відділ економіки районної державної адміністрації).

ДОДАТКИ:
1. Форма інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
2. Перелік документів, які подаються для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
3. Форма переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.
4.Перелік завдань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 70, ст. 1966), зокрема щодо розвитку спортивної інфраструктури, енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів.
5.Перелік технічних завдань на інвестиційні програми і проекти, що відповідають Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року.

2017-08-18

18 серпня 2017 року Дергачівський відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Харківській області отримав ключі від двох нових службових автівок «Mitsubishi Outlander» – гібридні машини з екологічними двигунами, обладнані сучасною системою універсального управління з повним приводом. Автівка доукомплектована рацією, відеореєстратором, проблисковими маячками та системами зарядки акумуляторів.

2017-08-17

За результатами розгляду звернення мешканця м. Дергачі на особистому прийомі голови райдержадміністрації Костянтина Жидкова, який відбувся 16 серпня 2017 року в приміщенні громадської приймальні райдержадміністрації, 17 серпня 2017 року було здійснено робочий виїзд голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. до ботанічної пам'ятки природи місцевого значення «Пересічанський дуб» в с. Семенівка Дергачівської міської ради. Пам'ятка входить до складу природно-заповідного фонду України, який охороняється як національне надбання і є складовою частиною системи природних територій та об'єктів, що перебувають під особливою охороною. 

2017-08-17

17 серпня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулась скайп-конференція «Розвиток сільських територій. Досвід роботи європейських прикордонних регіонів». Захід організовано Інформаційним центром Асоціації європейських прикордонних регіонів в ХНЕУ імені Семена Кузнеця. У конференції взяли участь голова Дергачівської районної державної адміністрації Костянтин Жидков, перший заступник голови райдержадміністрації Гаплєвська І.Б., Полівський сільський голова Токаренко І.В., керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, керівник виконкому Інформцентру АЄПР в ХНЕУ імені Семена Кузнеця, Генеральний секретар Асоціації європейських прикордонних регіонів Мартін Гільєрмо Рамірез, глава цільової групи АЄПР з охорони здоров'я Шиес Жак.

2017-08-17

17 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Жидков К.С. ознайомився з роботою Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

2017-08-16

Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з представником виробничого підрозділу «Харківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця».


Подождите...