Новини

15.02.2019

Шановна Наталія Андріївна!
Вітаємо Вас з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

14.02.2019

14 лютого делегація Дергачівського району взяла участь в урочистому відкритті Харківської обласної філармонії після реконструкції.

14.02.2019

Під час робочої поїздки до нашого регіону разом з головою ХОДА Юлією Світличною Глава держави відвідав захід з нагоди 85-річчя АТ «Турбоатом».
До участі в заході були запрошені представники промисловості Харківської області, а також енергетичного машинобудування України та світу. Відкриваючи захід, Президент України привітав колектив «Турбоатому» з 85-річчям підприємства та побажав «нових потужних турбін, яскравих інженерних рішень та належної винагороди».
«Харківські підприємства справедливо вважаються флагманами української економіки. Тому про майбутнє української економіки, про майбутнє всієї України саме гарний час поговорити тут, у Харкові – в індустріальній столиці Україні. В місті студентської, наукової та робочої слави», - наголосив Петро Порошенко.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 4

2019-01-29

Пане Міністре! Я мати-одиначка, виховую двох малолітніх дітей. Працюю на 0,5 ставки у маленькому підприємстві. Отримую мінімальну заробітну плату. Більше доходів немає. Скажіть будь ласка, чи маю я право на податкову пільгу? Дякую!
                                             Ірина Комаровська
Що таке податкова соціальна пільга (ПСП)?
Відповідно до ст. 169 Податкового кодексу України, це право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отриманого від одного роботодавця у вигляді заробітної плати.

Хто має право отримати ПСП?
Працівники, які отримують зарплату до 2690 грн., мають право на зменшення оподаткованого доходу на 960,50 грн. Право на збільшену податкову соціальну пільгу мають:

- батьки, які утримують двох і більше дітей віком до 18 років (розмір пільги складає 960,50 грн. на кожну дитину);
- одинока мати (батько), вдова (вдівець) чи опікун, піклувальник, які мають дитину (дітей) до 18 років;
- особи, які утримують дитину-інваліда (дітей-інвалідів) віком до 18 років (для двох останніх категорій розмір пільги складає 1440,75 грн. на кожну дитину).
Для зазначених категорій громадян граничний дохід для отримання пільги також збільшується пропорційно кількості дітей: на 2 дитини - 5380 грн., на 3 дитини - 8070 грн. і т.д.
Як розраховується ПСП?
Загальна податкова соціальна пільга застосовується для будь-якого працівника в розмірі, що дорівнює 50 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи.

*З 1 січня 2019 року сума прожиткового мінімуму для працездатної особи становить 1921 грн.
1921 грн х 50% = 960,50 грн.
Крім того,  ПСП застосовується до зарплати, якщо її  розмір  не перевищує суму, яка дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи, помноженого на 1,4.

1921 грн х 1,4 = 2690 грн.

2019-01-29

Про це під час брифінгу 29 січня повідомив начальник Управління охорони здоров'я ХОДА Богдан Федак.
За його інформацією, минулого року на кір захворіло 627 людей (приблизно порівну – дітей та дорослих). Цього року лише за січень зафіксували 281 випадок (119 дітей, 162 дорослих).
«Захворюваність на кір серед дорослих зростає. На жаль, кір є дуже контагіозною хворобою. Дійсно, і раніше хворіли на кір. Але не було такої великої кількості випадків. Традиційно найбільша захворюваність на кір завжди спостерігалася на Західній Україні. Так, якщо минулого року на Харківщині було 627 випадків кору, то на Львівщині - 11800.  Також хочу сказати, що левова частина дорослих, які захворіли на кір цього року, це ті, хто відпочивав на Західній Україні», - розповів Богдан Федак.

2019-01-28

Шановна Тетяна Володимирівна!
Вітаємо Вас з Днем народження!
Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах.

2019-01-28

25 січня за ініціативи Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА проведено робочу нараду.
У заході взяли участь посадові особи штабу зони територіальної оборони, районних (міських) військових комісаріатів Харківської області, офіцери управління окремої бригади та окремих батальйонів територіальної оборони та фахівці районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення.
На початку зустрічі військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін вручив нагороду начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗСУ директору Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Олексію Максимову.

2019-01-28

Президент Петро Порошенко наголошує, що саме завдяки реформі в галузі освіти та реалізації програми впровадження інклюзивної освіти в Україні нині вже більше 14 тисяч українських дітлахів з особливими освітніми потребами можуть відвідувати дитячі садочки та загальноосвітні навчальні заклади разом з іншими дітьми.
Глава держави нагадав, що йдеться про дітей для яких раніше був повністю недоступним шкільний простір, навчання і зростання у колі однолітків. «Така штучна ізоляція. Уявіть собі дитина була змушена проводити своє життя у чотирьох стінах. Це мало дуже важкі наслідки і для дітей, і для їхніх родин. А вже зараз ми можемо говорити, що більше 14 тисяч дітей з особливими потребами, що сьогодні навчаються у садочках і школах – це є наші юні співгромадяни, яких уберегли від страждань, від життєвих трагедій», - підкреслив він.

2019-01-28

28 січня в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради  Геннадія Лазарєва відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
На початку апаратної наради Костянтин Жидков, Геннадій Лазарєв,  військовий комісар райвійськкомату Володимир Тріщенко вручили Солоницівському селищному голові Василю Шабатьку, Вільшанському селищному голові Андрію Литвинову, Протопопівському сільському голові Михайлу Бердецькому Грамоту Харківського обласного військового комісаріату за професійне виконання обов'язків під час проведення осіннього призову  на строкову військову службу, особистий внесок в загальну справу зміцнення обороноздатності Української Держави.

2019-01-28

01 лютого о 10.00 відбудеться виїзний прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Антоном Козлоковим у Малоданилівській селищній раді.

2019-01-28

28 січня Степан Полторак перебуває на Харківщині з робочою поїздкою.
Разом з першим заступником голови ХОДА Марком Беккером Міністр оборони України 28 січня відвідав ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова» та ДП «Завод імені В.О. Малишева», які входять до складу ДК «Укроборонпром».
Перебуваючи на підприємствах, міністр зазначив, що державне оборонне замовлення у 2018 році підприємствами Харківщини виконано.
«Що ми бачимо сьогодні? Державне оборонне замовлення у 2018 році виконано. І впевнений, що жодних проблем з виконанням державного оборонного замовлення на 2019 рік у нас не буде, - сказав Степан Полторак. - Є велика різниця між організацією роботи з випуску, а також якістю продукції у 2014 році і сьогодні».

2019-01-25

У публікаціях МОЗ покроково розглядатиме, як мають реалізуватися права пацієнтів, як запобігати їх порушенням і як себе захистити.
Права пацієнтів закріплені у найвищих законах країни: Конституції України, Законі України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» та Цивільному кодексі України.
Пацієнт має право:
- на медичні профілактичні заходи;
- на доступність у галузі охорони здоров'я;
- на згоду на медичне втручання та право на відмову від медичного втручання;
- на свободу вибору в галузі охорони здоров'я, а саме: право на вільний вибір лікаря, право на заміну лікаря, право на вибір методів лікування відповідно до рекомендацій лікаря, право на вибір закладу охорони здоров'я, право на лікування за кордоном у разі неможливості надання такої допомоги у закладах охорони здоров'я України;
- на медичну таємницю;
- на якісну медичну допомогу;
- на безпечну медичну допомогу;
- на інновації, зокрема - право на медико-біологічний експеримент, репродуктивні технології, донорство, право на корекцію (зміну) статі;
- на попередження про можливість страждань і болю;
- на індивідуальний підхід до лікування;
- на оскарження неправомірних рішень і дій працівників, закладів та органів охорони здоров'я;
- на відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю;
- на життя та на повагу до гідності при наданні медичної допомоги;
- захист від будь-яких незаконних форм дискримінації, пов'язаних зі станом здоров'я.

2019-01-25

Захід відбудеться з 14 по 19 квітня у місті Братислава.
Семінар «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя» організовано у співпраці зі Східноєвропейським агентством розвитку (EEDA) за підтримки Посольства Словацької республіки в Україні.
«Метою семінару є ознайомлення з міжнародними системами і моделями надання соціальних послуг, сучасними технологіями соціальної роботи в різних сферах життєдіяльності , ефективним міжнародним досвідом застосування сучасних технологій у професійній діяльності соціальних працівників», - розповіли організатори заходу.
До участі у семінарі запрошуються представники центрів соціальних служб для дітей, молоді, спорту та органів соціального захисту населення сільських, селищних, міських рад, об'єднаних територіальних громад, служб у справах дітей, системи освіти і охорони здоров'я тощо.
Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару.
За більш детальною інформацією та для реєстрації звертатися до організаторів за телефонами: (044) 453-73-43, (067) 449-13-41, (050) 334-40-92, (050) 311-32-80.

2019-01-25

Шановна Тетяна Михайлівна!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, злагоди, добробуту та гарного настрою.

2019-01-25

Участь у селекторній нараді, що відбулась 25 січня, взяв заступник голови ХОДА Вадим Данієлян.
Захід провели за підсумками наради при Мінрегіоні щодо плану розвитку сфери надання адміністративних та інших публічних послуг. На цій нараді, зокрема, обговорювалася  участь областей України в Програмі Європейського союзу «U-LEAD з Європою», головним завданням якої є покращення якості надання адміністративних послуг населенню.
Упродовж 2018 року на території України провели 2 раунди цієї програми. Участь у першому взяли громади з усієї України, зокрема - Старовірівська ОТГ та місто Мерефа Харківської області. У рамках раунду проводили навчання для персоналу ЦНАПів, а самі центри забезпечували офісною технікою та меблями. У другому раунді взяла участь громада міста Первомайський Харківської області.

2019-01-25

Під час заходу 24 січня підбили підсумки роботи відомства в 2018 році та обговорили стан протидії злочинності, антитерористичної та антидиверсійної роботи в регіоні.
Голова ХОДА акцентувала увагу правоохоронців на питаннях протидії диверсійним та терористичним проявам.
«Прошу Національну поліцію, Службу безпеки у взаємодії з прокуратурою Харківської області особливу увагу приділити саме цьому питанню. Ми розуміємо з вами, що кожна дата, подія та кожен процес, що відбувається на території України або області, можуть бути використані для того, щоб дестабілізувати ситуацію. Ми не повинні піддаватися тому спокою, який у нас є. Ми розуміємо з вами, як ніхто, що безпека та спокій дуже крихкі. Усі наші зусилля повинні бути зосереджені на тому, щоб не допустити якихось проявів дестабілізації на території Харківської області», - наголосила Юлія Світлична.
Вона також відзначила, що окрему увагу правоохоронці мають приділяти безпеці та охороні критичної й економічної інфраструктури на території області.

2019-01-24

23 січня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення населенню житлових субсидій, надання пільг та державної соціальної допомоги.
Комісією було розглянуто 108 заяв та прийняті відповідні рішення: 82 сім'ям надано житлову субсидію; відмовити в житловій субсидії 17 сім'ям; 7 заяв не потребували винесення рішення комісії; відмовлено 1 сім'ї у призначенні «державної соціальної допомоги як малозабезпеченій сім'ї»; 1 сім'ї надано дозвіл реалізовувати право на пільги по сплаті за житлово-комунальні послуги.


Подождите...