Новини

16.08.2018

Шановна Алісо Володимирівно!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя, благополуччя!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

16.08.2018

Оновлено районну Дошку пошани, на якій відзначені кращі працівники та трудові колективи Дергачівського району за підсумками роботи у 2017 році.

16.08.2018

Збори відбудуться з 28 серпня по 6 вересня 2018 року.
Організацію та проведення зборів обговорили під час наради в Харківському обласному військовому комісаріаті за участю керівників структурних підрозділів ХОДА та представників найбільших підприємств Харківщини.
«Якісне проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони в Харківській області - це наше спільне завдання щодо зміцнення обороноздатності України», - зауважив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 4

2018-08-01

01 серпня в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації з питання організації підготовки до участі Дергачівського району у Великому Слобожанському ярмарку, який проходитиме 29-30 вересня 2018 року на території презентаційно-виставкового комплексу «Радмир-експохолл» (м. Харків вул. Академіка Павлова, 271).

2018-07-30

29 липня у кінно-спортивному клубі «White Stable» відбулися змагання з подолання перешкод «ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ», які зібрали чимало вершників з різних кінних організацій Харкова і області.
Спортсмени Дергачівської дитячо-юнацької кінно-спортивної школи вибороли 8 призових місць з 12.
Зокрема, у маршруті №1 чотирнадцятирічна Анна Тополя стала переможницею, Чуркіна Олександра посіла третє місце серед 23 учасників. У маршруті №2 Оксана Люта стала срібною призеркою серед 28 учасників. У маршруті №3 усі три призових місця дісталися вихованцям кінно-спортивної школи. У маршруті ГРАН-ПРІ Марина Гадецька виборола бронзову медаль, Дар'я Вировська стала срібною призеркою.
На змаганнях були присутні представники Дергачівської районної державної адміністрації, які привітали  переможців та призерів з успішним виступом та побажали їм удачі на Всеукраїнських змаганнях, що відбудуться у серпні – вересні у м. Дніпро.
Районна державна адміністрація висловлює подяку кінно-спортивному клубу «White Stable» за надану можливість безкоштовно відвідати захід та приємні враження.

2018-07-30

Шановні мешканці  Пересічанської селищної ради.
Інформуємо Вас, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території обмеженої вул. Сумський шлях та проїздом до урочища «Пересічне» біля АЗС «Гарант» в смт. Пересічне Дергачівського району Харківської області».
Замовник розроблення детального плану:  Пересічанська селищна рада Дергачівського району Харківської області.
Виконавець роботи: приватне підприємство «Земельно-проектне бюро АГ РІЕЛТІ» (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 001676 від 22.06.2013).
Основні техніко-економічні показники: детальним планом передбачено формування території під будівництво АГЗП та використання її як зону для обслуговування автовласників та транзитних автомобілів в межах смт Пересічне, а також формування території під будівництво каплиці. Загальна площа території в межах детального плану становить 2,5 га.
Містобудівна документація для розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації та Пересічанській селищній раді. Пропозиції надаються до відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою:  62300, м. Дергачі, вул. 1Травня, 8, тел. (05763) 3-20-42  або  до Пересічанської селищної ради  за адресою: 62364,  смт Пересічне,  вул. Захисників, 5,(05763) 44-818.
Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.

2018-07-30

30 липня відбулося засідання постійної комісії Дергачівської районної ради VІІ скликання з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської.

2018-07-30

З Русланом Болбочаном Юлія Світлична обговорила питання розширення міжрегіонального співробітництва та економічних відносин між Харківською областю та Республікою Молдова.
Відкриваючи зустріч, голова ХОДА зазначила, що співпраця Харківської області з Республікою Молдова розвивається, про що можна судити, в тому числі, виходячи зі стабільного зростання торгового обороту.
«За півтора року торгово-економічний оборот між Харківською областю та Республікою Молдова зріс практично на 20%. Але ми бачимо ще потенціал, тому сьогодні поговорили про можливості участі бізнес-делегації Республіки Молдова в Харківському економічному форумі. Окремим питанням стояло налагодження нашої транспортної логістики», - прокоментувала підсумки зустрічі Юлія Світлична.

2018-07-30

30 липня службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено черговий профілактичний рейд на території Слатинської селищної ради. Під час рейду було обстежено 5 сімей, в яких виховуються 5 дітей. За результатами обстеження проведено профілактичні бесіди з батьками та складено відповідні акти.

2018-07-27

Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України,  щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов'язаними  оперативного резерву другої черги з 28.08 по 06.09.2018 року будуть проведені навчальні збори терміном на 10 (десять) діб з управлінням та підрозділами бригади територіальної оборони, яку формує Харківський обласний військовий комісаріат.
Керівництво територіальною обороною в Харківській області здійснює голова Харківської обласної державної адміністрації, а в районах області – голови районних державних адміністрацій.
Основу бригади складають управління бригади та 6 окремих батальйонів територіальної оборони, які формуються на базі Дергачівського, Куп'янського, Ізюмського, Лозівського, Зміївського, Чугуївського  районів, які будуть виконувати завдання за призначенням на території Харківської області.
Для формування бригади територіальної оборони відповідно до штатної чисельності буде призвано військовозобов'язаних оперативного резерву другої черги (категорія до 60 років, придатних (обмежено придатних) за станом здоров'я, які не залучаються з різних причин на доукомплектування бойових частин.
В ході навчань з управлінням бригади територіальної оборони та її окремими батальйонами територіальної оборони будуть проводитися заняття з бойової підготовки (вогнева, інженерна, тактична, військово – медична) у місцях їх формування та розміщення.
У ході проведення занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.
Військовозобов'язані, які пройдуть навчальні збори до комплектування бойових військових частин залучатися не будуть, навіть під час можливого оголошення мобілізації, а будуть проходити військову службу лише в підрозділах територіальної оборони (до служби в ООС залучатися не будуть).
На час проходження зборів резервісти будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням , якісним харчуванням та речовим майном, їм також  буде забезпечений соціальний пакет та здійснені фінансові виплати, згідно чинного законодавства.

За підсумками навчань кращим військовозобов'язаним будуть присвоєні чергові військові звання.
Військовозобов'язані, які ухиляються від навчальних зборів  будуть притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності, згідно положень Кодексу України про адміністративні правопорушення та  Кримінального Кодексу України.

За інформацією та роз'ясненнями мешканців міста Харкова та Харківської області просимо звертатися до своїх районних військових комісаріатів або до обласного військового комісаріату за адресою: м. Харків вулиця Коцарська, 56, телефони: 712-08-77, 099-161-77-03.

                                 

2018-07-27

27 липня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією було розглянуто 41 заяву та прийняті відповідні рішення: 23 особам призначено виплати державної соціальної допомоги, 17 особам відновлено виплату пенсії, 1 особі відмовлено у  призначенні виплати щомісячної адресної допомоги.

2018-07-27

26 липня заступник голови районної державної адміністрації Євген Жувак взяв участь у засіданні сесії Слатинської  селищної ради.
27 липня заступник голови районної державної адміністрації Євген Жувак взяв участь у засіданні сесії Пересічанської селищної ради.

2018-07-27

27 липня відбулося засідання правління об'єднання промисловців та підприємців Дергачівського району за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, президента Харківської обласної громадської організації «Асоціація приватних роботодавців» Олександра Чумака.
За підсумками засідання підписано Угоду про співробітництво між Дергачівською районною державною адміністрацією, Дергачівською районною радою та Харківською обласною громадською організацією «Асоціація приватних роботодавців».

2018-07-26

Медичний центр "Мій офтальмолог"
. Дергачі, вул. Сумський шлях, 27) інформує:
За підтримки голови облдержадміністрації Юлії Світличної та голови райдержадміністрації Костянтина Жидкова щочетверга з 16:00 до 18:00 проводитиметься повне безкоштовне обстеження для пільгової категорії громадян. Пенсіонерам надається знижка 50% в робочий час: вівторок – субота з 10:00 до 18:00.

Знижка надається при пред'явленні посвідчення.

2018-07-26

Шановні керівники, робітники сільгосппідприємств та громадяни!
На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. Незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та, як наслідок, призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв. Дбайте про стан навколишнього середовища! Знищення стерні – це, водночас, знищення флори і фауни району. Разом зі стернею вогонь знищує безцінну мікрофлору полів, яка могла б суттєво підвищити врожайність у наступні роки.  
Щоб вогонь не завдав лиха, необхідно заздалегідь подбати про справність сільськогосподарської техніки, яка буде задіяна для збирання врожаю, та забезпечити її протипожежним обладнанням.

Суворо заборонено самовільне спалювання стерні та пожнивних залишків.   Кодексом України про адміністративні порушення та кримінальним Кодексом України передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність за знищення майна внаслідок пожеж.
При виявленні пожежі негайно телефонуйте за номером «101». До приїзду пожежних слід гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння. Для обмеження розповсюдження вогню, зону горіння необхідно обов'язково оборати.
Будьте обережні і пам'ятайте, що дотримання всіх вимог пожежної безпеки - гарантія збереження врожаю від пожежі!

2018-07-26

Ця сума не містить освітню та медичну субвенції, додаткові дотації, субвенції і дотації соціального захисту населення.
Це кошти на підтримку секторальної регіональної політики, будівництво футбольних полів, субвенції на розвиток медицини у сільській місцевості, інфраструктуру в ОТГ, соціально-економічний розвиток,  місцеві дороги, дитячі садочки, школи, медичні  заклади, підтримку розвитку агровиробництва в регіонах, енергоефективність тощо.

2018-07-26

26 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська взяла участь у засіданні сесії Солоницівської селищної ради.


Подождите...