Новини

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!
Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче.
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах,  сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам добре і змістовно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу на­вчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними  творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров'я та успіхів!

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
З теплом травневих днів прийшло чудове свято – Свято останнього дзвоника. 
Школярів чекає улюблена пора — літні канікули. Бажаю, щоб вони принесли вам неповторні враження, а також дали відновити сили перед початком нового етапу навчання.
Дорогі випускники! У вас попереду – новий етап життя. Вірю, що на цьому шляху Вам не забракне сміливості та наполегливості! Ви впевнено крокуватимете до обраної цілі та зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни!
Джордж Вашингтон говорив: «Освіта - ключ для відкриття золотих воріт свободи». Бажаю вам здобути цей ключ та вміло скористатися ним.
Ваші успіхи стануть найвищою винагородою для вчителів та батьків, які вкладали у Вас усю свою любов, дали знання та були поруч усі шкільні роки!
Висловлюю глибоку повагу і вдячність вчителям, тим, хто виховує і навчає наших дітей, віддає знання, доброту і щирість сердець своїм вихованцям.
Щиро вітаю усіх зі святом. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи!
Голова Харківської обласної державної адміністрації    Ю. О. Світлична

25.05.2018

Сьогодні в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Комісією було розглянуто 23 заяви та прийняті рішення про призначення 23 особам виплати державної соціальної допомоги.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 4

2018-05-16

Вперше в Україну приїжджає Аксель Колстад - норвезький піаніст і композитор, який кожен свій виступ перетворює в яскраве шоу.
«Ференц Лист нашого часу», «Квентін Тарантіно класичної музики» - так називають музиканта західні ЗМІ.
Аксель Колстад народився в 1981 році, закінчив Норвезьку академію музики в Осло в 2006-му, зараз багато гастролює країнами Європи та Азії. «А ще він ініціював перший в історії людства космічний концерт - запропонував це компанії, яка планує організовувати туристичні суборбітальні польоти, щоправда, поки тільки як ідею. Але ця історія найкраще характеризує Акселя Колстада - музиканта, який не боїться фантазувати», - розповідають організатори концерту в Харкові.
Візит музиканта в Україну присвячений Дню Європи та пройде 19 травня в рамках Art-performance «Художня симфонія» на сцені органного залу філармонії. У програмі, крім хітів класичної та сучасної академічної музики, прозвучить новий твір Колстада - концерт для фортепіано з оркестром.

2018-05-16

На урядовому порталі пояснюють, як правильно заповнити документи.
Міністерство соціальної політики України з 1 травня 2018 року змінило форму заяви і декларації про доходи. Завантажити їх можна за посиланнями:
декларація;
заява.
Також за посиланнями ви знайдете детальну інструкцію - як правильно заповнити документи.
Урядовці зазначають: якщо раніше необхідно було в декларації вказувати види доходів зареєстрованих у помешканні осіб, то з травня 2018 року у розділі III вказуються ЛИШЕ дані про види та суми доходів осіб, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків за III-IV квартали 2017 року. Наприклад, дохід від здавання молока, квартири в оренду, отриманих за кордоном доходів.

2018-05-16

Повідомляємо, що 30 травня 2018 року у рамках впровадження проекту «Абетка експортера-2018» Департаментом  з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації та Харківською торгово-промисловою палатою за програмою «Fit for Partnership with Germany» Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини буде проведено бізнес-майстерню «Співпраця з Німеччиною. Міфи і реальність».
Цільова аудиторія: керівники підприємств малого та середнього бізнесу, менеджери відділів збуту, суб'єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені у розширені ділового співробітництва з Німеччиною.
У рамках бізнес-майстерні керівник проектного офісу у Києві Світлана Степащенко презентує для бізнесменів Слобожанщини можливості Програми. Учасники матимуть змогу одержати корисну інформацію щодо особливостей ведення бізнесу в ФРН, існуючих бар'єрів по виходу товарів на ринки ЄС, а також заповнити анкету учасника, отримати індивідуальні консультації щодо програми-стажувань у Німеччині. Початок бізнес-майстерні о 10:00.
Місце проведення: м. Харків, пр. Московський, 122-Б, конференц-зала Харківської торгово-промислової палати. Реєстрація учасників з 9:30 виключно за даними попередньої електронної реєстрації. Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.   Довідки за телефоном 3-03-73.

2018-05-16

16 травня в районній державній адміністрації під головуванням Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та пільг.
Комісією було розглянуто 24 заяви та прийняті відповідні рішення: 13 сім'ям призначено субсидію, відмовлено у призначенні – 4 сім'ям; 4 сім'ям призначено державну соціальну допомогу, як малозабезпеченим, 3 сім'ям – відмовлено у призначенні державної соціальної  допомоги.

2018-05-16

16 травня 2018 року голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів особистий прийом громадян.
До керівника району звернулися жителі міста Дергачі та села Черкаська Лозова.
Житель міста Дергачі порушив питання створення підприємства, метою діяльності якого буде розробка і впровадження новітніх технологій переробки сміття на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів.
Також, було порушено питання стосовно отримання матеріальної допомоги для проходження реабілітації після операції.    Всі питання, озвучені в ході особистого прийому, Костянтин Жидков пообіцяв вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації та відповідно до чинного законодавства.

2018-05-15

16 травня гості зможуть відвідати 16 науково-популярних заходів від учених університету.
Це різні майстер-класи, лекції, воркшопи та лабораторні роботи в стилі STEM, які пов'язані з темою світла.
За інформацією організаторів, участь у фестивалі безкоштовна. Відкриття заходу відбудеться о 10:00.
Місце - коворкінгові простори НТУ «ХПІ»:
- Арсенал ідей - Україна/Простір ідей: Science&Museums (вул. Кирпичова, 2, електротехнічний корпус, 1 пов.);
- Науковий андеграунд (Scientific Underground) (вул. Багалія, 13, цокольний поверх, вхід через арку і внутрішній дворик).
З додатковою інформацією можна ознайомитися тут.

2018-05-15

15 травня в ХОДА відбулась нарада, присвячена питанням пожежної безпеки під час весняно-літнього періоду в регіоні та проведенню оздоровчої кампанії.
Відкриваючи нараду, голова ХОДА Юлія Світлична наголосила на персональній відповідальності керівництва ГУ ДСНС у Харківській області та Держпродспоживслужби щодо забезпечення дотримання норм пожежної безпеки та належних санітарних умов у дитячих таборах відпочинку на території області.
«У Харківській області заходами оздоровлення планується охопити майже 80 тисяч дітей. Для цього - підготувати понад 700 закладів, які проводитимуть це оздоровлення, - навела дані Юлія Світлична. – Особливу увагу необхідно приділити заходам пожежної безпеки та санітарній готовності зазначених закладів. Ці питання особливо важливі, коли йдеться про оздоровчі табори, де знаходяться діти. Ніщо не може загрожувати безпеці та здоров'ю дітей у літніх оздоровчих таборах».

2018-05-15

16 травня у Харківському національному університеті міського господарства відбудеться низка просвітницьких заходів у рамках реалізації обласного проекту «Енергія світла».
Урочисте відкриття акції «Простір світла. Моє місто» відбудеться о 15:30.
О 16:00 стартують екскурсії та воркшопи для школярів у спеціалізованих лабораторіях університету -  лабораторії цифрового та релейного захисту, лабораторії світлового дизайну, лабораторії систем керування електроприводами та електричних апаратів, науково-дослідному центрі світлотехнічних вимірювань. Школярам розкажуть про основи керування інтелектуальною системою декоративного підсвічування моделей фасадів.
Також заплановано презентацію сучасних декоративних світлодіодних світильників – розробок випускників освітньої програми «Світлотехніка і джерела світла».
О 18:00 студенти університету зберуться на центральній алеї Молодіжного парку в Харкові для проведення воркшопу «Простір світла. Моє місто». Результати роботи команди продемонструють під час інсталяції - о 20:30.

2018-05-14

Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти розповів заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.
Згідно з новим порядком, який було нещодавно затверджено, дитина не зобов'язана, а має право навчатися в закладі освіти, на території обслуговування якого вона проживає. Таку дитину зобов'язані зарахувати до школи першочергово. Дитина також має право навчатися у школі не за місцем проживання - якщо там є вільні місця. Але в будь-якому разі за дитиною залишається право на місце в школі за місцем проживання (за умови подання батьками до 31 травня відповідної заяви про зарахування до цієї школи).

2018-05-14

Петро Порошенко разом з дружиною взяв участь у церемонії закриття Національних змагань «Ігри нескорених 2018 року».
Глава держави вручив нагороди переможцям змагань, які стануть членами національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри нескорених» у м. Сіднеї, Австралія, в жовтні 2018 року.
«Надзвичайно радий бути присутнім тут, коли вже стає традицією за підсумками змагань «Ігор нескорених» формувати нашу делегацію для світових змагань у Сіднеї», - зазначив Президент.
«На тих, хто полетить до Сіднея, - величезна відповідальність: високо тримати українську планку на «Іграх нескорених» в Австралії. Забезпечити, і це моє президентське прохання, результат принаймні не гірший, ніж у Канаді. Ми вміємо. Я переконаний, що у нас це вийде», - звернувся до спортсменів Петро Порошенко. Він також висловив сподівання, що учасники тогорічних змагань у Канаді поділяться своїм досвідом.
«Переконаний у тому, що українці і зараз будуть найкращими. Україна пишається вами і вірить у вас. І нехай по всьому світу нашим спільним гаслом буде гасло: «Слава Україні!», - сказав Петро Порошенко.

2018-05-14

16 травня 2018 року о 13.00 відбудеться особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації Костянтином Жидковим в громадській приймальні райдержадміністрації.
Запис та довідки за телефоном: (05763) 3-03- 69, 3-01-68.

2018-05-14

17 травня 2018 року о 10.00 відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації Інною Гаплєвською в Безруківській сільській раді.

2018-05-14

15 травня 2018 року о 14.00 відбудеться виїзний прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Євгеном Жуваком в Токарівській сільській раді.

2018-05-14

За даними УкрГідрометцентру 15 травня вночі та вранці очікується туман, видимість 200-500 м. Просимо дотримуватися правил та безпеки дорожнього руху. 
15-21 травня на Харківщині переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки. Пам'ятайте! Недбале та легковажне відношення до протипожежних заходів може спровокувати значні матеріальні збитки та завдати шкоди життю і здоров'ю людей. У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».


Подождите...