Новини

16.10.2018

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (UA: Харків), радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
17 жовтня 2018 року о 07.52 та 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.10.2018

16 жовтня відбулася чергова робоча нарада під головуванням голови районної державної адміністрації за участю головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня», представників громадської організації та депутатів районної ради щодо випадку, який стався в пологовому відділенні КЗ «Дергачівська центральна районна лікарня».
На даний час відкрито кримінальне провадження. Матеріали кримінального провадження внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проводиться судово-медична експертиза.
Дергачівська районна державна адміністрація веде моніторинг ситуації, про що буде в подальшому інформувати.
Голова районної державної адміністрації та робоча група висловлюють щирі співчуття родині.

16.10.2018

16 жовтня заступник голови районної державної адміністрації  Антон Козлоков та перший заступник міського голови Владислав Кисіль беруть участь у III Польсько-Українському Форумі місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції.», який відбувається в Харкові (коворкінг «FABRIKA»).
Розглядаються ключові теми форуму:
– Енергоефективність як самоінвестування громади.
– Інвестиції в людей.  Соціальні послуги в ОТГ як інструмент розвитку людського капіталу.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 4

2018-09-27

27 вересня заступник голови районної державної адміністрації  Антон Козлоков взяв участь у засіданні сесії Солоницівської селищної ради.

2018-09-26

Шановна Яно  Володимирівно!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо міцного здоров'я, щастя та гарного настрою. Нехай завжди Вас супроводжує удача, будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов'ю рідних і близьких, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

2018-09-26

26 вересня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів прийом громадян в Токарівській сільській раді. До керівника району звернулися мешканці сіл Гоптівка та Кочубеївка з питань житлово-комунального господарства, а саме: щодо якості питної води в селі Гоптівка, ремонту насосної станції, чищення колодязя та встановлення водяного насосу по вулиці Скоробагатька в с. Кочубеївка, сприяння у ремонті покрівлі багатоквартирного будинку по вулиці Шкільній та ремонту центральної дороги в с. Гоптівка.

2018-09-26

Шановний Петро Олексійовичу!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
Ваші лідерські якості та професіоналізм є запорукою подальшого успішного європейського розвитку Української держави, зміцнення її позицій на міжнародній арені.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії та нових здобутків  на благо української держави.

2018-09-26

Урочистості відбулись 25 вересня на базі курорту «Березівські мінеральні води» на Дергачівщині.
У заходах з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні взяли участь керівники туристичних агенцій, музейних закладів, готелів, національних природних парків, оздоровчих закладів, факультетів й кафедр туристичного бізнесу закладів вищої освіти, власники садиб сільського «зеленого» туризму, екскурсоводи.
З привітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина та передав найкращі побажання від імені голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної.
«Харківщина приваблює туристів значними рекреаційними ресурсами: мінеральними джерелами з цілющою водою, чудовими ландшафтами, ріками, озерами і водосховищами. Вона багата на історичні, архітектурні, природні пам'ятки, які цікавлять туристів з усіх куточків України та з-за кордону. І за останні три роки можна відзначити позитивну динаміку в розвитку туристичної галузі та збільшення кількості туристичних груп, індивідуальних туристів на Харківщині. Хотілося б подякувати всім за цю щоденну кропітку працю. Хочу побажати вам і вашим близьким здоров'я та творчих успіхів», – сказав Олег Яцина.

2018-09-25

Відділ містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської райдержадміністрації повідомляє, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості розміщення об'єктів індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області».
Замовник розроблення детального плану:  Дергачівська районна державна адміністрація.
Виконавець роботи: приватне підприємство «Перспектива-ДІ» (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 001676 від 22.07.2013 р.).
Основні техніко-економічні показники: детальним планом передбачено розміщення на ділянках, що знаходяться у власності підприємства, об'єктів індивідуального садівництва. Загальна площа території проектованого садівничого поселення становить 38,8693 га.
Містобудівна документація для розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації та в Малоданилівській селищній раді. Пропозиції надаються до відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою:  62300, м. Дергачі, вулиця 1Травня, 8, тел.(05763) 3-20-42, 2-00-51 або до Малоданилівської селищної ради за адресою: 62341,  смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5, (05763) 57-213, 57-457.
Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.

2018-09-25

Доброго дня! Шановний міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?
Інститут позбавлення батьківських прав залишається виключним, крайнім заходом впливу на батьків, які недобросовісно виконують свої обов'язки щодо виховання та утримання своїх дітей.

Що може стати причиною позбавлення батьківських прав?
Сімейний кодекс містить виключний перелік підстав позбавлення батьківських прав, якщо батьки:

1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я і протягом 6 місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;
2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;
3) жорстоко поводяться з дитиною;
4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;
5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;
6) засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини.

2018-09-25

25 вересня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев провів виїзний прийом громадян в Дергачівському районі.
До Анатолія Бабічева звернулися жителі міста Дергачі, мешканка селища Пересічне з різних питань.
Мешканка міста Дергачі звернулася до заступника голови ХОДА з питання реконструкції дитячого садка по вул. Корсіковського, 19.
Мешканка селища Пересічне звернулася щодо надання роз'яснення з питання будівництва дитячого садка в смт Пересічне.
Анатолій Бабічев наголосив, що забезпечення якісною дошкільною освітою всіх маленьких мешканців Харківщини – один з головних пріоритетів для керівництва регіону.
Ще одне питання, порушене в ході прийому стосувалося надання матеріальної допомоги на лікування.
Громадяни, які звернулися до Анатолія Бабічева, отримали необхідні роз'яснення. 
Вирішення всіх порушених у ході прийому питань заступник голови ХОДА взяв під особистий контроль.

2018-09-25

25 вересня в ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» відбулися урочисті заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, заступника голови районної державної адміністрації Антона Козлокова, завідувача сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Віктора Гилуна, начальника Управління культури і туризму ХОДА Олега Яцини.

2018-09-25

25 вересня відбулася зустріч керівництва районної державної адміністрації з мешканцями села Подвірки Солоницівської селищної ради. В ході зустрічі обговорено питання переведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Сумський шлях, 24 на індивідуальне опалення.

2018-09-24

24 вересня в районній державній адміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва.
На початку апаратної наради керівники району привітали з Днем народження головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олену Волченко.
Костянтин Жидков представив учасникам наради новопризначеного заступника голови районної державної адміністрації – Козлокова Антона Олександровича.

2018-09-24

26 вересня о 10.00 відбудеться виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації Костянтином Жидковим у Токарівській  сільській  раді.

2018-09-24

27 вересня о 10.00 відбудеться особистий прийом громадян  першим заступником голови районної державної адміністрації Інною Гаплєвською в районній державній адміністрації.

2018-09-24

У Харкові відбудеться відкрите спортивне тренування травмованих учасників ООС.
У рамках заходу запланована також презентація протезів для занять спортом, виготовлених за новітніми технологіями харківськими протезистами.
У спільному тренуванні 25 вересня візьмуть участь ветерани/спортсмени, які отримали новітні спортивні протези в рамках Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні, та ветерани/спортсмени, які активно виступають у напрямку «Крос Фіт» у проекті «Ігри героїв».
Захід проходитиме за ініціативи Офісу Агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні та за участю Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності (УкрНДІпротезування).
Тренування відбудеться з 12:00 до 14:30 у Харківському спортивному клубі YOD (вул. Клочківська, 173).
Довідка. У рамках Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні, а саме в напрямку надання підтримки системі медичної реабілітації в Україні (ініціатива А1:Доступ до послуг з медичної реабілітації та допоміжних засобів за межами країни) для 9 травмованих учасників ООС було профінансовано виготовлення 11 спортивних протезів під супервізією провідних іноземних спеціалістів у галузі спортивного протезування (в рамках трьох освітніх семінарів).


Подождите...