Новини

24.04.2019

24 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська провела виїзний прийом громадян в Слатинській селищній раді.
До першого заступника голови райдержадміністрації звернулися мешканці селищної громади стосовно належного утримання амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в смт Слатине: утеплення фасаду будівлі, облаштування зовнішнього освітлення та сприяння ремонту ґ‎анку медичного закладу; щодо сприяння облаштування пішохідної доріжки.
Питання, озвучене під час прийому громадян, Інна Гаплєвська пообіцяла вивчити і надати всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації.

24.04.2019

24 квітня в районній державній адміністрації відбувся Пленум районної громадської організації ветеранів України в Дергачівському районі за участю заступника голови районної державної адміністрації Антона Козлокова.
В ході засідання розглянуті соціальні питання; підведені підсумки роботи районної громадської організації за 2019 рік. В обговоренні взяли участь представники відповідних служб району.

23.04.2019
23 квітня в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
На початку апаратної наради голова районної державної адміністрації представив учасникам наради новопризначеного начальника юридичного відділу апарату районної державної адміністрації – Куценко Катерину Євгенівну.
Костянтин Жидков вручив Подяку районної державної адміністрації та районної ради в.о. старости с Черкаська – Лозова, с Лісне Малоданилівської селищної ради (ОТГ) Павлу Шабалтасу за перемогу у турнірі пам'яті заслуженого працівника фізичної культури Грудини В.М. з футзалу 2018.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 4

2019-04-02

02 квітня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков, заступник голови райдержадміністрації Євген Жувак та перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль ознайомилися з ходом робіт на ключових об'єктах будівництва Дергачівського району: фізкультурно – оздоровчого комплексу на території КЗ «Дергачівський ліцей №2»; Дергачівської районної центральної бібліотеки; приміщення тиру КЗ «Дергачівський ліцей №3»; дошкільного навчального закладу по пров. Корсіковський в м. Дергачі; дошкільного навчального закладу в с Безруки; медичних амбулаторій в с Руська Лозова та с Великі Проходи.

 

2019-04-01

03 квітня о 13.00 відбудеться особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації Костянтином Жидковим в громадській приймальні райдержадміністрації.
Запис та довідки за телефоном: (05763) 3-03-69, 3-01-68.

2019-04-01

04 квітня о 10.00 відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації Інною Гаплєвською у Прудянській селищній раді.

2019-04-01

02 квітня о 10.00 відбудеться особистий прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Євгеном Жуваком в районній державній адміністрації.

2019-04-01

05 квітня відбудеться виїзний прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Антоном Козлоковим у Русько-Лозівській сільській раді.

2019-04-01

Вітаю, шановний Міністре! Мені 21 рік, шукаю першу роботу після закінчення ВНЗ. Розкажіть, будь ласка, на що потрібно звернути увагу під час працевлаштування?
                                                                                         Артем Ліванов
Конституція України гарантує кожному право на працю та можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. 

Що є основою для виникнення трудових правовідносин?
Працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою, отже трудовий договір є основною, базовою формою виникнення трудових правовідносин. Особливою формою трудового договору є контракт.

Що таке трудовий договір?
Трудовий договір - це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи,  передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Як укладається трудовий договір?
Трудовий договір укладається, як правило, у письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим у випадках:

- при організованому наборі працівників;
- при укладенні трудового договору про роботу в районах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров'я;
- при укладенні контракту;
- у випадках, коли працівник наполягає на укладенні трудового договору у письмовій формі;
- при укладенні трудового договору з неповнолітнім;
- при укладенні трудового договору з фізичною особою;
- в інших випадках, передбачених законодавством України.

2019-04-01

Новий вид соціальних виплат запроваджено урядом з 1 квітня 2019 року.
Як повідомляють на урядовому порталі, допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, призначатиметься на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1700 гривень, та виплачуватиметься щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.
Для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, зазначена допомога призначатиметься з 1 квітня 2019 року.

2019-03-31

31 березня віддати свій голос за Президента України мають можливість близько 2 млн 110 тисяч жителів Харківщини.
В області сформовані 14 окружних  та 1681 територіальна виборчі дільниці.
«Сподіваємося, що явка сьогодні буде висока. На цю годину вона трошки вища, ніж на минулих виборах. Для забезпечення виборчого процесу було зроблено все необхідне. Правопорядок та охорону дільниць здійснюють близько 10 тисяч правоохоронців», - повідомила голова ХОДА Юлія Світлична, проголосувавши на своїй виборчій дільниці.
Керівник області відзначила, що остаточні дані щодо явки виборців у області розраховують отримати до 20 години, та повідомила, що на даний час суттєвих порушень виборчого законодавства в області не зафіксовано.
Відповідаючи на запитання про власний вибір, Юлія Світлична сказала: «Я проголосувала сьогодні за сильну країну. За безпеку. Та за політику, яка буде підтримувати харків'ян та жителів нашої області».

2019-03-29

Сільськогосподарськими підприємствами району розпочато комплекс весняно-польових робіт 2019 року.   Одними з перших вивели свої агрегати в поле механізатори ТОВ СП "Вікторія ВТ" та С(Ф)Г "Обрій".
Першочерговий технологічний захід – підживлення озимих культур. Станом на 29.03.2019 року вже підживлено 6483 га (81 %) озимої пшениці та 1160 га (76 %) озимого ріпаку.
Господарствами району проводиться прикриття вологи та передпосівна культивація. Забороновано 16 тис.га та проведено культивацію на площі 1,8 тис.га. Посіяно 715 га ранніх зернових та зернобобових культур, в т.ч. 430 га ячменю (43 % до прогнозу), вівсу – 90 га (100 %), гороху – 195 га (38 %).
Працівники агропромислового комплексу району докладають усіх зусиль для проведення комплексу весняно-польових робіт в оптимальні агротехнічні терміни.

2019-03-27

Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков зустрівся з переможцем Чемпіонату світу з кемпо-карате і кобудо Назаром Єроміним.
Одинадцятирічний дергачівець двічі підіймався на найвищий щабель п'єдесталу в Угорщині. А також виборов дві медалі срібного та бронзового гатунку. Костянтин Жидков пригадав, що свого часу і сам здобував перемогу в тій країні і подякував юному спортсмену за виправдані сподівання. Хоча, зазначив районний керманич, сумнівів у перемозі і не було. Кожен, хто звертався й отримав допомогу від голови райдержадміністрації, повертається, щоб засвідчити правильність вкладених коштів. Так і Назар Єромін. Каже, буде вдосконалюватися й надалі прославлятиме свій рідний край та Україну на світових спортивних аренах.

2019-03-27

Шановна Ольга Миколаївна!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, гарного настрою та сімейного добробуту. Хай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів.

2019-03-26

26 березня заступник голови районної державної адміністрації Євген Жувак провів особистий прийом громадян в Солоницівській селищній раді.
До заступника голови райдержадміністрації звернулися мешканці смт Солоницівка щодо вирішення питання регулювання чисельності безпритульних тварин; надання матеріальної допомоги на лікування. 
Питання, озвучені в ході особистого виїзного прийому будуть вивчені, громадянам буде надано всю можливу допомогу в рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до чинного законодавства.

2019-03-26

26 березня в районій державній адміністрації, в рамках налагодження співпраці між регіонами східної та західної України, реалізації проекту «Схід-Захід разом» відбулася зустріч з делегацією старшокласників зі Львова за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, голови комітету з питань національно-патріотичного виховання громадської ради при голові Харківської обласної державної адміністрації Віталія Янова, голови громадської організації «Дергачівська районна спілка Ветеранів АТО» Сергія Густіліна, заступника начальника управління – начальника відділу освіти управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації Катерини Скрипки.


Подождите...