Новини

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!
Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче.
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах,  сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам добре і змістовно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу на­вчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними  творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров'я та успіхів!

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
З теплом травневих днів прийшло чудове свято – Свято останнього дзвоника. 
Школярів чекає улюблена пора — літні канікули. Бажаю, щоб вони принесли вам неповторні враження, а також дали відновити сили перед початком нового етапу навчання.
Дорогі випускники! У вас попереду – новий етап життя. Вірю, що на цьому шляху Вам не забракне сміливості та наполегливості! Ви впевнено крокуватимете до обраної цілі та зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни!
Джордж Вашингтон говорив: «Освіта - ключ для відкриття золотих воріт свободи». Бажаю вам здобути цей ключ та вміло скористатися ним.
Ваші успіхи стануть найвищою винагородою для вчителів та батьків, які вкладали у Вас усю свою любов, дали знання та були поруч усі шкільні роки!
Висловлюю глибоку повагу і вдячність вчителям, тим, хто виховує і навчає наших дітей, віддає знання, доброту і щирість сердець своїм вихованцям.
Щиро вітаю усіх зі святом. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи!
Голова Харківської обласної державної адміністрації    Ю. О. Світлична

25.05.2018

Сьогодні в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Комісією було розглянуто 23 заяви та прийняті рішення про призначення 23 особам виплати державної соціальної допомоги.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 3

2018-05-19

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.
«На цій дорозі ми фактично до Богодухова  облаштували вирівнюючий шар.  Зараз  перейшли на ділянки за Богодуховом - найбільш зруйновані. Орієнтовно, це 17 км,  де ми зобов'язані відновити основу й тільки потім облаштовувати 2 шари асфальтобетону. Зараз там триває фрезерування існуючого покриття. Задіяна велика кількість техніки», - зазначив начальник Служби Євген Зражевець.
Станом на 18 травня відновлено 3,3 км основи дорожнього покриття за технологією «холодний ресайклінг», відфрезеровано 29,4 км існуючого покриття, влаштувано 12 км вирівнюю чого шару з асфальтобетонної суміші. Також виконуються роботи з влаштування десяти заїзних  карманів.
За даним Служби автомобільних доріг у Харківській області, для ремонту дороги задіяні два асфальтобетонних заводи – у Богодухові та Дергачах.

2018-05-18

Разом із Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом 17 травня голова ХОДА відвідала будівництво електродепо «Олексіївське».
Роботи, які виконуються залученим коштом ЄБРР та ЄІБ, ведуться повним ходом. Зараз будують тунелі, які з'єднають зелену гілку метрополітену з депо «Олексіївське». Тунелі будують у котловані відкритим способом.
«Відповідно до угод, які було підписано в грудні 2017 року, Європейський банк реконструкції та розвитку спрямовує на будівництво Харківського метрополітену 160 млн євро, таку ж суму надає Європейський інвестиційний банк. Також передбачено співфінансування з місцевого бюджету, - відзначила голова ХОДА. - Це дозволить збудувати дві станції метрополітену в напрямку аеропорту, нове електродепо та придбати новий рухомий склад - 85 вагонів. Наше завдання – завершити будівництво нових станцій метро та депо «Олексіївське» за чотири роки».
Керівник області підкреслила, що розбудова метрополітену є одним із пріоритетних інфраструктурних проектів, які реалізуються на Харківщині.
«Розвиток транспортної інфраструктури обласного центру є важливим для всього регіону. Завдяки спільним зусиллям та підтримці Президента України й Кабінету міністрів України ми робимо велику справу для розвитку не лише логістики, а взагалі сходу України», - сказала Юлія Світлична.

2018-05-18

18 травня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Комісією було розглянуто 12 заяв та прийняті відповідні рішення, а саме: 12 особам призначено виплати державної соціальної допомоги .

2018-05-18

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична під час засідання колегії Міністерства соціальної політики України.
Захід відбувся в Харкові 17 травня під керівництвом Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Участь у колегії взяли представники всіх регіонів країни, об'єднаних громад, центральних органів виконавчої влади та регіональних органів соціальної політики.
Відкриваючи засідання, Прем'єр-міністр України відзначив зростання національної економіки та наголосив, що напрацьоване економікою має бути реінвестоване в якість життя українських громадян.
«Кілька днів тому Держстат оприлюднив нові дані, що ми маємо зростання економіки в 1 кварталі 2018 року 3,1 %. Мовою реальних цифр – Україна цього року має виробити на 471 млрд продукції та послуг більше, ніж торік», - навів дані Володимир Гройсман.
Говорячи про ситуацію в Харківської області, Юлія Світлична підкреслила пріоритетність роботи обласної влади щодо посилення регіональної економіки.
«Для Харківщини це, перш за все, промисловість, де зайнята третина всіх працюючих. За минулий рік позитивний фінансовий результат в цьому секторі склав майже 4 млрд грн. Це в 100 разів більше, ніж було торік. І це вже дозволило забезпечити підвищення зарплат та додатково створити у промисловості близько 4 тисяч робочих місць. Вперше за останні 4 роки», - навела дані керівник області.

2018-05-18

18 травня, у перший день змагань Чемпіонату України з подолання перешкод серед юніорів, юнаків та дітей з кінного спорту, який відбувається на базі ТОВ «Мисливська спілка «Фауна» в с. Лісники Київської області вихованці Дергачівської дитячо-юнацької кінно-спортивної школи гідно представили Дергачівщину, в категорії «діти», серед 21 вершників:
– бронзову медаль виборола Ярослава Кучеренко;
– Анна Тополя, що вперше приймала участь у Чемпіонаті, посіла 7 місце.
Серед юнаків вихованці кінно-спортивної школи Аліса Дронь та Марина Гадецька здобули відповідно 4 і 5 місця, Єгор Чуканов став переможцем першого дня змагань.
Вітаємо призерів та переможців з успішним стартом і бажаємо їм вдало виступити у наступні два дні змагань!


2018-05-18

Сьогодні голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков взяв участь у церемонії покладання квітів на Меморіальному комплексі пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.
День пам'яті жертв політичних репресій відзначається щороку в третю неділю травня. Його призначення – привернути увагу суспільства до трагічних подій в історії України, спричинених насильницьким насадженням комуністичної ідеології,  відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.

2018-05-18

18 травня службою у справах дітей районної державної адміністрації було проведено позачерговий профілактичний рейд на території Полівської сільської ради. Під час рейду було обстежено 2 сім'ї, в яких виховуються 9 дітей. За результатами обстеження було проведено профілактичні бесіди з батьками та складено відповідні акти.

2018-05-18

Вони пройдуть у рамках чемпіонату України 19 - 20 травня в селі Черкаська Лозова Дергачівського району за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної.
Змагання проведуть клуб JUMA і Федерація автомобільного спорту України.
Урочисте відкриття відбудеться 20 травня о 10:00.
Програма змагань (у програмі можливі зміни):
19.05
9:00 - 10:30 - адміністративна перевірка траси
11:00 - 11:30 - брифінг для учасників змагань
11:30 - 13:30 - тренувальні заїзди
13:30 - 15:30 - кваліфікаційні заїзди по класах (мале коло)
15:30 - 18:30 - півфінальні та фінальні заїзди (10-12 кіл)
20.05
9:00 - 9:50 - адміністративні перевірки
9:30 - 9:50 - фінал Б (за необхідності)
10:00 - 10:30 - урочисте відкриття змагань
10:30 - 13:00 - два фінальні заїзди (12 кіл)
13:00 - 14:00 - розважальна програма, конкурси для глядачів
14:00 - 17:30 - два фінальні заїзди (12 кіл)
18:00 - публікація попередніх результатів
18:30 - публікація офіційно остаточних результатів
19:00 – нагородження.

2018-05-17

Шановна Олено Миколаївно!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
У цей радісний день бажаємо Вам здоров'я, миру, благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів завжди були поруч з Вами!  Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а життя буде наповнене яскравими та щасливими подіями!

2018-05-17

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об'єднати українців.
Колектив Дергачівської районної державної адміністрації на чолі з головою Костянтином Жидковим долучилися до святкування Дня вишиванки та прийшли на роботу в українському національному вбранні.

2018-05-17

З настанням спекотної та сухої погоди різко підвищується ймовірність виникнення пожеж. У більшості випадків лісові та степові пожежі виникають через необережну поведінку людей.
ПРОТЯГОМ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
– розведення багать у лісі;
– заїзд на територію лісового фонду транспортних засобів;
– відвідування населенням лісу із переважанням хвойних насаджень при 5-му -класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди;
– палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки;
– залишати у непередбачених для цього місцях лісу обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір`я тощо;
– палити або користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт з паливно-мастильними матеріалами (переливання пального, заправлення двигунів тощо);
– використовувати на полюванні пижі, виготовлені з горючих або здатних тліти матеріалів;
– розміщувати ближче ніж за 100 м від стіни хвойного лісу, 50 м - мішаного, 20 м - листяного склади паливно-мастильних та інших горючих матеріалів, автозаправні станції та вогненебезпечні виробництва, смітники, житлові і виробничі приміщення;
– випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали);
– залишати під час будівництва доріг, газопроводів, нафтопроводів, мереж електропередачі, зв`язку, радіофікації, інших комунікацій та об`єктів деревні залишки і горючі матеріали;
–звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.
Будьте пильними, бережіть себе та природу! 
У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101»!

2018-05-17

Під час прес-конференції в Харкові Прем'єр-міністр України відзначив якість роботи голови ХОДА.
«Я в цілому задоволений, як прем'єр-міністр, роботою голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної, - сказав Володимир Гройсман. - Вважаю, що вона - на своєму місці. Я бачу абсолютну відповідальність з точки зору виконання тих завдань, які на неї покладені, - що стосується економіки, соціальної політики, реалізації інфраструктурних проектів».
Зокрема, голова уряду відзначив роботу з ремонту доріг, яка проводиться в області, реалізації проектів, що фінансуються з ДФРР, та інших державних програм.
«Харківщина - дуже класний регіон із величезним потенціалом, і наше завдання - просто допомогти його розкрити. У рамках децентралізації ми передали десятки мільярдів на місця. Це говорить про те, що відповідальність місцевої влади зростає», - наголосив прем'єр-міністр.
Він підкреслив також якісну роботу, яка проводиться в регіоні щодо реалізації державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт.
«Ми забезпечуємо чи не вперше житлом дітей-сиріт, які входять у доросле життя. Але одна справа - просто когось забезпечити, а інша справа – зробити це від душі, по-людськи. Те, як реалізується ця програма з минулого року в Харківській області, викликає повагу. Молодим людям надається житло з меблями, естетично оформлене. Ви на правильному шляху, у вас буде успіх», - сказав Володимир Гройсман.

2018-05-16

Шановна Валеріє Леонідівно!
Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, гарного настрою, любові та злагоди у родині, щоб кожна мить була повна надії, а поряд завжди були  вірні друзі.


Подождите...