Новини

17.02.2018

16 лютого 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося свято Масляної.
В урочистому святі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, представник Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.
До уваги присутніх було представлено театралізоване дійство, кожен мав змогу почастуватися різноманітними смаколиками.

16.02.2018

16 лютого 2018 року в VIP – залі районного Будинку культури відбувся публічний звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації Костянтина Жидкова «Про результати роботи Дергачівської районної державної адміністрації за 2017 рік».
В заході взяли участь: адміністративно – господарський актив району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадських організацій, професійних спілок, засоби масової інформації.
Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков та голова районної ради Геннадій Лазарєв провели церемонію нагородження за підсумками соціально-економічного розвитку Дергачівського району у 2017 році. Кращі трудові колективи та працівники були відзначені Почесними грамотами Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради з врученням цінних подарунків. Фото кращих колективів та працівників буде розміщено на районній Дошці пошани.

16.02.2018

16 лютого Степан Полторак перебуває з робочою поїздкою на Харківщині.
Міністр оборони України відвідав Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Він представив особовому складу навчального закладу нового керівника – генерал-майора Олександра Турінського, який тимчасово виконуватиме обов'язки начальника університету. За даними Міністерства оборони України, Олександр Турінський до призначення на цю посаду виконував обов'язки начальника штабу – першого заступника командира повітряного командування «Центр» Повітряних сил ЗС України.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 3

2018-02-12

У заході з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виводу військ з Афганістану, який пройшов у ХНАТОБі, взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.
«Будь-яка війна - це трагедія. І завжди довгоочікуваним є момент, коли вона закінчується, коли ті, хто змушений був брати до рук зброю, щоб боронити мир та захищати людей, - повертаються до своїх родин. Учасники Афганської війни добре знають це, як і ті хлопці, які сьогодні боронять наш мир на сході України. Серед них є і  представники афганської спільноти. Бажаю всім нам довгоочікуваного миру на українській землі, щоб всі її захисники якомога швидше повернулися додому», - сказав Анатолій Бабічев.
Він також відзначив важливу роль учасників бойових дій у патріотичному вихованні молоді.

2018-02-12

Голова ХОДА дала доручення розробити проект нового обласного онкоцентру та визначити місце для його будівництва.
«Фінансування знайдемо. Реформа децентралізації зміцнила місцеві бюджети, також будемо розраховувати і на підтримку державного бюджету. Діяти будемо рішуче і швидко. Розтягувати не будемо», - наголосила Юлія Світлична.
9 лютого вона відвідала КНП «Обласний центр онкології» в Помірках, де працює стаціонар майже на 500 ліжок, а на диспансерному обліку знаходяться понад 77 тисяч хворих з онкологічною патологією.

2018-02-12

Пам'ятний знак на честь почесного харків'янина, дворазового олімпійського чемпіона встановили на фасаді будівлі педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди на вул. Алчевських, 29.
У відкритті меморіальної дошки 10 лютого взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.
«Юрій Михайлович був видатним спортсменом і унікальною людиною. Незважаючи на різні пропозиції, він був відданий рідному місту і присвятив своє життя вихованню нових поколінь харківських спортсменів. Ми пишаємося нашим великим земляком. Упевнений, що легендарний волейболіст ще багато років буде прикладом як для харківських, так і для всіх українських спортсменів», - зазначив Анатолій Бабічев.

2018-02-12

Про це повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович.
Графіки розробки містобудівної документації затвердили під час засідання архітектурно-містобудівної ради при департаменті. Проектувальники планують завершити свою частину роботи до наступного засідання, запланованого на 22 лютого.

2018-02-12

12 лютого 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва відбулася нарада з питання переходу житлового фонду Дергачівської міської, Малоданилівської, Солоницівської селищних рад на індивідуальне опалення. 

2018-02-12

12 лютого 2018 року в райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва, начальника управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Володимира Наконечного відбулася нарада з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та автоперевізниками Дергачівського району. В ході наради розглянуто питання щодо відшкодування витрат за перевезення громадян пільгового контингенту Дергачівського району у 2018 році.

2018-02-12

14 лютого 2018 року о 10.00 відбудеться виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Костянтином Жидковим в Безруківській сільській раді.
Запис та довідки за телефоном: (05763) 3-03- 69, 3-01-68.

2018-02-12

15 лютого 2018 року о 10.00 відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Інною Гаплєвською у Козачолопанській селищній раді.

2018-02-12

13 лютого 2018 року о 14.00 в райдержадміністрації відбудеться особистий прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Євгеном Жуваком.

2018-02-09

Про це повідомив перший заступник голови ХОДА Марк Беккер в ході робочої наради з керівниками найбільших промислових підприємств області.
Під час зустрічі обговорили першочергові питання розвитку промислового виробництва, тенденції та завдання на найближчий час. За дорученням глави ХОДА Юлії Світличної, такі наради під керівництвом Марка Беккера будуть проходити регулярно.
У 2017 році індекс промислової продукції по області склав 106,1%. За індексом Харківська область займає 9 місце серед регіонів України при середньому значенні по країні - 99,9%.

2018-02-09

8 лютого Юлія Світлична зустрілася з представниками одного з найбільших іноземних інвесторів, що працюють на території Харківської області.
З генеральним директором ПрАТ «Філіп Морріс Україна» Міхалісом Александракісом керівник області обговорила поточні робочі питання й напрямки подальшої співпраці.
Окрему увагу було приділено можливим напрямкам реалізації соціальних проектів на території області. Серед них – проекти у гендерній сфері, запровадженні інклюзивної освіти тощо.

2018-02-09

Україна та Австрія мають на меті продовжувати та розвивати двостороннє співробітництво. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час спілкування з представниками ЗМІ по завершенні перемовин з Федеральним Президентом Австрійської Республіки Александером Ван дер Белленом.
«У нас сьогодні є спільна налаштованість підтримати динаміку наших двосторонніх відносин. Пане Президенте, я хотів би ще раз подякувати Вам за Вашу особисту позицію по розширенню співпраці між Австрією та Україною. Я дуже вдячний Вам за це», - звернувся Глава держави до Федерального Президента Австрійської Республіки.
Петро Порошенко також подякував Александеру Ван дер Беллену за запрошення відвідати Австрію і зазначив: «Ми дуже цінуємо цей особливий момент для того, щоби засвідчити особливу увагу Відня до зміцнення партнерства Австрії і України».
«Я наголошую, що ми провели дуже плідні і корисні переговори з паном Президентом, де ми обговорили і питання святкування 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами, і розширення економічної співпраці», - додав він.
Президент констатував: Україна та Австрія задоволені рівнем двосторонніх відносин.

2018-02-09

Австрія є одним із лідерів інвестування в Україну і посідає шосте місце серед держав, що вкладають в розвиток нашої економіки. На цьому Президент України Петро Порошенко наголосив під час спільної прес-конференції з Федеральним Президентом Австрійської Республіки Александером Ван дер Белленом, яка відбулася по завершенні двосторонніх перемовин.
«Хочу наголосити, що є деякі символічні речі: найбільший виробник лиж у Європі – компанія «Фішер» виробляє їх в українському Мукачево, один із найбільших виробників автомобільного прокату «Альпіна» виробляє їх з української сировини. Австрія займає шосте місце за обсягами інвестицій серед усіх країн», - констатував Глава Української держави.

2018-02-09

Президент Петро Порошенко запрошує австрійські компанії до участі в конкурсі щодо менеджменту української газо-транспортної системи та переконаний, що Європейський Союз здатен забезпечити єдність у питанні російського проекту «Північний потік – 2».
«Щодо енергетичної співпраці з Австрією – ми будемо щасливі запросити, в тому числі, і австрійські компанії до участі в конкурсі щодо менеджменту української газо-транспортної системи. Ми впевнені в тому, що це є прибутковий і ефективний економічний проект», - сказав Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Федеральним канцлером Республіки Австрія Себастіаном Курцом за підсумками переговорів.

2018-02-09

09 лютого 2018 року в Дергачівській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Гаплєвської Інни Борисівни відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Комісією було розглянуто 13 заяв щодо призначення (відновлення) соціальних виплат. Прийняті відповідні рішення, а саме: 13 особам призначено виплати державної соціальної допомоги.


Подождите...