Новини

07.12.2018

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Дергачівщини!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!
Місцеве самоврядування має велике значення для демократизації суспільних відносин, соціально-економічного та культурного розвитку України, як європейської, правової держави.
Відзначення цього державного свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні, є підтвердженням великої значимості існування важливого інституту місцевої демократії!
Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, відповідальність є гідним внеском у розбудову Дергачівського району.
Бажаю всім міцного здоров'я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень та успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування в ім'я розвитку нашої Батьківщини – України.
Голова районної
державної адміністрації                 Костянтин Жидков

07.12.2018

Проїзд автотранспорту забезпечено на всіх автошляхах загального користування державного значення.
Про це повідомили в Службі автомобільних доріг Харківської області.
6 грудня в регіоні спостерігалися невеликі опади у вигляді снігу та мокрого снігу, місцями - з дощем. На дорогах місцями утворилася ожеледиця. «Увечері на заході області, у Валківському та Коломацькому районах, пройшли снігопади. За дві години випало близько 7 см снігу. Весь час там працювала спецтехніка. Загалом протягом доби на державних дорогах області працювало 109 одиниць спецтехніки та 143 робітники дорожнього господарства. На обробку покриття використано 849 куб. м піщано-сольової суміші та 65 тонн технічної солі», - розповіли у САД.
Сьогодні, за прогнозом синоптиків, по області спостерігатиметься хмарна погода. Часом сніг та мокрий сніг, на дорогах - місцями ожеледиця. Вітер північний, 7 - 12 м/с. Температура повітря вдень від 0°С до -3°С.

06.12.2018
Шановні воїни, захисники!
Щиро вітаю Вас з Днем збройних Сил України!
Це свято мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, свято гідних і сильних – усіх, хто захищав і продовжує захищати честь і свободу України, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку і авторитет держави!
В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих за волю, свободу та незалежність нашої держави, вшановуємо ветеранів, вітаємо сьогоднішніх та майбутніх захисників Вітчизни.
Нехай щира любов до України надихає вас на нові звершення у благородній справі військової служби, мужність і сила допомагають долати будь-які перешкоди! Підтримки вам від бойових товаришів і рідних, віри в справедливість і щасливе майбутнє нашої країни!
Бажаю вам здоров'я і сил, миру і спокою, успіхів, добра і достатку у ваших оселях, незламної волі.
Голова районної
державної адміністрації   Костянтин Жидков

Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 3

2018-11-28

Шановна Катерино Іванівно!
Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, миру, злагоди. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

2018-11-28

Шановний Юрій Вікторович!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя, добробуту та благополуччя. Нехай у Вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість!

2018-11-28

28 листопада в районній державній адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації, голови колегії Костянтина Жидкова відбулося засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:
Інформаційний розгляд:
1.Про виконання Указу  Президента  «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року "Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні".
Протокольний розгляд:
1. Про  підсумки розвитку агропромислового комплексу району у 2018 році.
2. Про стан надання медичної допомоги хворим на орфанні захворювання.
В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ, служб району, місцеві голови.
За підсумками розгляду питань членами колегії прийняті відповідні рішення.

2018-11-28

Шановні мешканці Малоданилівської селищної ради, повідомляємо Вам, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості розміщення на ній об'єктів індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області» (далі – ДПТ).
Мета, склад, зміст та основні техніко-економічні показники ДПТ.
Метою ДПТ є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови при розміщенні об'єктів індивідуального садівництва та зони відпочинку.

Склад ДПТ – пояснювальна записка та графічні матеріали.
Зміст ДПТ складається з опису аналізу існуючої містобудівної ситуації, проектних пропозицій, заходів цивільного захисту та протипожежних заходів, основних техніко-економічних показників, які відображені у пояснювальній записці та графічних матеріалах ДПТ. 
Загальна площа території ДПТ становить орієнтовно 3,9253 га.
Замовник ДПТ:  Дергачівська районна державна адміністрація Харківської області.
Розробник ДПТ: комунальне підприємство «Архітектурне бюро Дергачівського району» (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 001676 від 22.06.2013).
Інформація про місце ознайомлення: ДПТ для ознайомлення, розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації.
Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. 1Травня, 8, тел.: (05763) 3-20-42, 2-00-51.
Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.
Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:
- розмістити повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій у проекті ДПТ на стенді у приміщеннях відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації;

- провести громадські слухання у Дергачівській районній державній адміністрації 14 грудня 2018 року о 15:00 год.

Пояснювальна записка

Графічні матеріали

2018-11-28

28 листопада в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення населенню житлових субсидій, надання пільг та державної соціальної допомоги.
Комісією було розглянуто 671 заяву та прийняті відповідні рішення: 648 сім'ям надано житлову субсидію; відмовлено в житловій субсидії 3 сім'ям; призначено 1 сім'ї державну соціальну допомогу як малозабезпеченій сім'ї; 7 заяв не потребували винесення рішення комісії; 2 сім'ям надано дозвіл реалізовувати право на пільги по сплаті за житлово-комунальні послуги.

2018-11-27

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що з 1 грудня розмір аліментів збільшиться?
Соня Гук
Хочу поінформувати шановну читачку, що на початку липня ми домоглися прийняття другого пакету законів у рамках проекту Уряду та Мін'юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих.

Серед іншого ми прописали й норму, яка стосується підвищення мінімального розміру аліментів на одну дитину. Ця норма, як й інші положення пакету законів, почала діяти 28 серпня.
Який розмір аліментів запроваджується цим Законом?
Відповідно до прийнятих змін, мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак ця сума може бути присуджена лише в тому випадку, коли у батька чи матері, які проживають окремо, не вистачає коштів для того, щоб платити більші аліменти.

Натомість, мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину прирівнюється до прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
З 28 серпня це стало:
1. 1559 грн для дитини до 6 років,
2. 1944 грн для дітей від 6 до 18 років.
З 1 грудня планується підняття відповідних сум до:
1. 1626 грн для дітей менше 6 років,
2. 2027 грн для дітей 6 років і старших.

2018-11-27

З 9.00 28 листопада набуває чинності Указ Президента щодо запровадження воєнного стану в низці регіонів країни, в тому числі – Харківській області терміном на 30 днів.
Указ передбачає оборону, захист української землі, нашої території, територіальної цілісності, суверенітету і незалежності країни. Правовий аспект знаходиться в законодавчій площині.
Ми знайдемо баланс між діями, що забезпечать безпеку та дотримання прав і свобод громадян, які гарантуються Конституцією України.
Голова районної
державної адміністрації         Костянтин Жидков 

 

2018-11-27

27 листопада делегація Дергачівського району на чолі з заступником голови райдержадміністрації Євгеном Жуваком взяла участь в урочистостях з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Кращі працівники агропромислового комплексу району відзначені нагородами:
Подякою Харківської обласної державної адміністрації нагороджено Кулика Олега Миколайовича – тракториста-машиніста фермерського господарства «Світанок»;
Грамотою Харківської обласної ради нагороджено Танцюру Володимира Васильовича  – тракториста-машиніста  товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Інвест»;
Подякою Харківської обласної ради нагороджено Биченка Максима Анатолійовича ­– голову селянського (фермерського) господарства «Відродження».

2018-11-27

Голова ХОДА запевнила, що через запровадження на території регіону воєнного стану конституційні права жителів Харківщини обмежувати не будуть.
«Ситуація в Харківській області – стабільна та контрольована. Транспорт, у тому числі залізничний, аеропорт, заклади громадського харчування й торгівлі працюють у штатному режимі. Ніяких заходів, що обмежуватимуть конституційні права жителів регіону, не впроваджуватиметься. Усі заходи, які проводяться в регіоні, спрямовані на підвищення рівня безпеки та обороноздатності. Ми не скасовуватимемо спортивних змагань та масових свят. Наголошую: жоден ворог не порушить наші плани. Ми продовжуємо системно працювати, будувати та розвивати регіон. Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено», - підкреслила Юлія Світлична.
Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні». Воєнний стан запроваджено в низці регіонів країни, в тому числі Харківській області.

2018-11-27

Станом на 9:00 дорожниками забезпечено проїзд шляхами Харківщини - рух великовантажних автомобілів не припинявся.
Про це повідомив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.
«На дорогах області працювало близько 100 одиниць спецтехніки ДП «Харківський облавтодор». Залучено 139 робітників. За добу на обробку покриття використано 630 куб. м піщано-сольової суміші та 66 тонн технічної солі, - надав дані Сергій Пляка. - Для оперативного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах загального користування області відбувається цілодобове патрулювання техніки».
Він також зазначив, що з 25 по 27 листопада область перебуває під впливом циклону, який зайшов з боку Сумської області зі швидкістю вітру до 10 м/с при температурі від -1°С до +1°С. Найбільше снігу випало в Золочівському, Богодухівському та Краснокутському районах. Поступово опади у вигляді снігу змінилися на дощ та мряку і розповсюдилися по території всієї області. Товщина снігового покрову - від 2 см до 5 см.

2018-11-26

За даними Українського гідрометеорологічного центру вдень 26 листопада та протягом доби 27 листопада у Харківській області очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, місцями сильний сніг (приріст снігового покриву 8-15 см), в окремих районах налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.
Районна державна адміністрація спільно з Дергачівським районним відділом ГУ ДСНС України в Харківській області звертається до мешканців та гостей Дергачівського району до обережного пересування на вулицях населених пунктів та дотримання правил безпеки.

2018-11-26

26 листопада в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
На початку апаратної наради керівники району привітали з Днем народження головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Анну Тагашову.
Костянтин Жидков та Геннадій Лазарєв висловили Подяку  учасникам чемпіонату Європи з хортингу за II місце.

2018-11-26

27 листопада о 15.00 відбудеться виїзний прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Євгеном Жуваком в Токарівській сільській раді.

2018-11-26

За результатами розгляду звернення громади селища Бермінводи Пересічанської селищної ради, які звернулися 01 листопада 2018 року до депутата районної ради Антона Козлокова та громадської організації «Ветеранське братерство» з питання незадовільних (на думку заявників) умов  проживання внаслідок надходження у повітря диму від твердопаливного котла, встановленого на ТОВ «Куховар» та забруднення навколишнього середовища.
Для розгляду та вивчення питання, за розпорядженням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова були залучені фахівці відповідних служб. За результатами розгляду звернення в межах компетенції вжито відповідних заходів щодо вирішення питання, а саме газифікації підприємства.

2018-11-23

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створено серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи - формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.
https://www.youtube.com/watch?v=9HL1kBu_ODI&feature=share
https://www.youtube.com/watch?v=9HL1kBu_ODI&feature=share
https://www.youtube.com/watch?v=zy-9n2OyVJQ&t=116s
https://www.youtube.com/watch?v=DC0_VsebIaM
https://www.youtube.com/watch?v=suhKqALG--Q
https://www.youtube.com/watch?v=D_6ai0hANVk
https://www.youtube.com/watch?v=G33zXXkFnWg
https://www.youtube.com/watch?v=EodQtGDEGBE&t=5s
https://www.youtube.com/watch?v=DfXpcnDVuRY&t=2s
https://www.youtube.com/watch?v=bRDeEC8Hs2E&t=3s
https://www.youtube.com/watch?v=kEt8BiWMLTU&t=3s
https://www.youtube.com/watch?v=2nO6ESG6Glc
https://www.youtube.com/watch?v=-PEToYHSEk8
https://www.youtube.com/watch?v=TGI8MYmJQ5Y&t=3s
https://www.youtube.com/watch?v=fwk5KUe_QSU&t=8s
https://www.youtube.com/watch?v=f_0IBnEvlbA&t=5sПодождите...