Новини

24.11.2017

23 листопада 2017 року під головуванням начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Віталія Кириленка відбувся обласний семінар з керівниками структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту, молоді та спорту районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення, керівниками фізкультурно-спортивних товариств і відомств, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» на базі санаторію «Бермінводи» за участю заступника начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Сергія Христоєва, радника голови Харківської обласної державної адміністрації Катерини Садурської.
У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Валерія Марєйкіна, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталя Приходько.
Начальник Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Кириленко та радник голови Харківської обласної державної адміністрації Катерина Садурська провели церемонію нагородження. 
Дергачівський район здобув перемогу та отримав Грамоту Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та Кубок за I місце в XXVI обласній Спартакіаді з масових видів спорту серед районів і міст обласного значення у 2017 році.

23.11.2017
23 листопада 2017 року голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков спільно з головою районної ради Геннадієм Лазарєвим та представниками органів місцевого самоврядування району бере участь у II Польсько-Українському Форуму місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції.», який відбувається в Харкові (коворкінг «FABRIKA»).
Розглядаються ключові теми форуму:
– Ефективне врядування. Досвід польських міст та гмін щодо управління територіями. 
– Досвід реформи в Польщі. Система співпраці з гмінами на рівні воєводства. 
– Житлово-комунальне господарство, розвиток інфраструктури. Програми управління відходами в гміні. 
– Система безпеки в громаді. Пожежна команда. 
– Надання соціальних та гуманітарних послуг для мешканців сільських територій.
– Комунікації з населенням. Активізація участі мешканців у житті громади. Солтиси (старости), громадські організації. 


22.11.2017

За прогнозами Гідрометцентру, в ніч з 21 на 22 листопада на Харківщині очікується сильний мокрий сніг, ожеледиця, налипання мокрого снігу.
«Очікується, що епіцентром негоди сьогодні вночі стане Ізюмський район, куди вже додатково спрямовано відповідального працівника Служби автомобільних доріг у Харківській області, - повідомив начальник САД Євген Зражевець. – До негоди дорожні служби повністю готові».
Євген Зражевець також додав, що у зв'язку з погіршенням погодних умов 20 листопада на дорогах області працювало 6 одиниць техніки: 4 - на дорозі Київ-Харків-Довжанський, 2 - на дорозі Харків-Охтирка.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 3

2017-11-15

15 листопада 2017 року голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков взяв участь у форумі «Будуємо майбутнє разом», який відбувся в м. Харків в готелі «Прем'єр Палац».
Під час заходу представники місцевих органів влади та неурядових організацій Харківщини разом з представниками німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH презентували практичні результати спільних проектів у сфері інтеграції внутрішньо переміщених осіб та зміцнення спроможностей приймаючих їх громад та обговорені спільні проекти з удосконалення громадської інфраструктури, підтримки потужностей державних установ, покращення соціальної інтеграції та їх результати, яких було досягнуто за останні два роки.

2017-11-15

15 листопада 2017 року в приміщенні Дергачівської районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань звільнення громадян від сплати за соціальне обслуговування в структурних підрозділах територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації. 
Комісією було розглянуто 15 заяв щодо надання безоплатного соціального обслуговування у відділенні денного перебування громадян у вигляді відвідання лекцій, бесід, зустрічей, занять у гуртках, занять ЛФК, екскурсій, участі в самодіяльних художніх колективах.
Розглянувши заяви громадян, комісія вирішила дати дозвіл на безоплатне обслуговування у відділенні денного перебування.

2017-11-15

15 листопада голова Дергачівської районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів особистий прийом громадян.
До керівника району звернулися жителі м. Дергачі та с. Черкаська Лозова з різних питань соціального і правового характеру.
Зокрема, учасник бойових дій в зоні АТО, житель с. Черкаська Лозова просив допомогти у виділенні житла. Один із заявників звернувся з питання встановлення газового котла.
Також, до очільника району звернулася мешканка м. Дергачі з питання надання матеріальної допомоги на лікування дитини. 
Всі питання, озвучені в ході особистого прийому, Костянтин Жидков пообіцяв вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу в рамках повноважень районної державної адміністрації та відповідно до чинного законодавства.

2017-11-14

14 листопада 2017 року в залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання позачергової ХХV сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання.
В порядку денному було розглянуто питання:
Про внесення змін та доповнень до додатків 1, 2 на 2017 рік районної Програми підтримки організації надання соціальних послуг на 2015-2018 роки, затверджених рішенням ХII сесії районної ради VІІ скликання 13 грудня 2016 року № 257-16.
Про внесення змін  до Заходів на 2017 рік щодо виконання Програми соціального захисту населення Дергачівського району Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням позачергової ІІ сесії районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2015 року № 23-11.
Про внесення змін до Програми підтримки учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей Дергачівського району Харківської області на 2017 рік, затвердженої рішенням ХV сесії районної  ради VІІ скликання 14 лютого 2017 року № 304-10.
Про внесення змін до рішення ХІІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання від 13 грудня 2016 року №264-23 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

2017-11-14

У форумі «Будуємо майбутнє разом» 15 листопада візьме участь заступник голови ХОДА Михайло Черняк.
Під час заходу представники місцевих органів влади та неурядових організацій Харківщини разом з представниками німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH презентують практичні результати спільних проектів у сфері інтеграції внутрішньо переміщених осіб та зміцнення спроможностей приймаючих їх громад. Крім того, учасники дискусії висловлять своє бачення реалізації таких проектів до 2019 року.
Прес-брифінг відбудеться з 9:00 до 9:30 в готелі «Прем'єр Палац» (пр-т Незалежності, 2).

2017-11-13

15 листопада 2017 року о 13.00 відбудеться особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації К. С. Жидковим в громадській приймальні райдержадміністрації.
Попередній запис та довідки за телефоном: (05763) 3-03- 69, 3-01-68, 3-01-68.

 

 

2017-11-13

16 листопада 2017 року о 10.30 відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації І.Б. Гаплєвською у Протопопівській сільській раді.
Попередній запис та довідки за телефоном: (05763) 3-03- 69, 3-01-68.

2017-11-13

13 листопада 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю заступника голови районної ради Віри Стрілець у приміщенні Мало-Проходівського сільського Будинку культури відбулася виїзна апаратна нарада з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, місцевими головами, керівниками установ, розташованих на території сільської ради, депутатами Проходівської сільської ради, представниками сільської громади.

2017-11-13

Дві ділянки по 2 га для ведення особистого селянського господарства отримали рідні лозівчанина Олександра Лавренка.
Капітан Збройних сил України, командир танкової роти 93-ї ОМБР загинув у липні 2014 року в боях за Піски. Потрапивши у засідку, його танк знищив ворожий танк, кулеметні розрахунки та два автобуси терористів. Танкісти захопили ворожий блокпост та прикривали дії механізованого підрозділу й евакуаційної групи вогнем танкової гармати та кулемета. Знищивши ще два мінометні розрахунки терористів, танк Лавренка потрапив на фугас. Члени його екіпажу загинули, а важкопоранений капітан не здався ворогу та не допустив захоплення танка, підірвавши себе. Завдяки діям екіпажа вдалося не допустити контратаки підрозділу терористів «Кальміус» - це надало змогу підрозділам групи 93-ї бригади закріпитись та виконати бойове завдання.
Спілкуючись з батьками Героя, Миколою та Тамарою Лавренками, голова ХОДА Юлія Світлична виказала їм щиру вдяку за виховання сина.

2017-11-10

10 листопада 2017 року у VIP-залі районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за участю першого заступника голови райдержадміністрації Інни Гаплєвської, голови районної ради Геннадія Лазарєва.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток української національної культури кращі працівники, колективи району нагороджені відзнаками Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради.

2017-11-10

10 листопада 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації І.Б. Гаплєвська, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації М.А. Іщенко та керівники сільськогосподарських підприємств району взяли участь у семінарі на тему: «Як захистити інтереси сучасного аграрія. Земля та податки» під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л. Беккера.

2017-11-09

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Дергачівського району!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Завдяки Вам, могутні традиції поєднуються з новітніми поглядами, течіями, віддзеркаленням сучасності, створюючи таку культуру, яка звернена до майбуття, яка є конкурентоздатною не тільки на теренах нашого району, області, країни, а й далеко за її межами.
Ви оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла, створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору, зберігаєте і примножуєте духовні надбання нашого Дергачівського краю – духовної скарбниці та благодатної ниви для мистецької діяльності!
Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, нових творчих здобутків!

Голова Дергачівської районної
державної адміністрації                                     Костянтин Жидков

 

2017-11-09

Шановні жителі Дергачівського району!
Вітаю Вас з одним з найважливіших свят для кожного українця – Днем української писемності та мови.
Велична та нескорена, наша мова гартувалася протягом тисячолітньої історії, нерозривно пов'язаної із боротьбою за незалежність Української держави. 
Сьогодні захисники Вітчизни, мужньо обороняючи землю, знову відстоюють наше право сповідувати власні цінності, серед яких найперша – право українського народу говорити рідною мовою. Українською мовою промовляє дух нашої свободи.
Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток – почесна місія кожного громадянина України. 
Любімо українську мову, плекаймо її.
Бажаю вам щастя, добра, нових здобутків в ім'я нашої країни – України! Нехай українське слово буде для всіх нас оберегом.

Голова Дергачівської районної
державної адміністрації           Костянтин Жидков

2017-11-09

Щиро вітаю всіх земляків із Днем української писемності та мови! Українська мова несе в собі генетичний код нашої нації. У часи, коли українці не мали власної держави та виборювали право на свободу й незалежність, саме мова об'єднувала, згуртовувала та підтримувала зв'язок нашого народу.
Саме мова та літературні твори українською не дозволяли нам втратити власну ідентичність і національну ідею. І, надто добре розуміючи це, ідейні противники української незалежності в усі часи докладали зусиль задля знищення українського слова.
Проте міць та сила українського духу, закодовані в нашій мові, витримали всі утиски. І сьогодні всі ми є свідками реалізації того, чого прагнули покоління українців. Маємо справжній культурний підйом, бачимо стрімкий розвиток сучасної української літератури, театру, кінематографу.
А головне – маємо розвиток українського слова, стрімке збагачення мови. Маємо генетичний код, який понесуть у майбутнє сучасні діти України.
Зі святом вас! Говорімо українською!

Голова Харківської обласної державної адміністрації        Юлія Світлична

2017-11-09

За результатом розгляду звернень ветерана Другої світової війни, учасника бойових дій Радченка А.А. та інших мешканців с. Нова Козача, які звернулися 08 листопада 2017 року на особистий прийом до голови райдержадміністрації з питання відновлення телефонного кабелю, за сприяння Костянтина Жидкова 09 листопада 2017 року було відновлено телефонний кабель по вул. Харківська в с.Нова Козача.


Подождите...