Новини

22.09.2017

22 вересня 2017 голова районної державної адміністрації К.С. Жидков, голова районної ради Г.Ю. Лазарєв, заступник голови районної ради В.П. Стрілець, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.В. Колесникова, Прудянський селищний голова С.М. Кучеренко урочисто відкрили дві додаткові групи на 46 місць у Прудянському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ялинка».

21.09.2017

Жукову Ірину Павлівну, лікаря – невропатолога КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Дергачівського району», лікаря призовної комісії нагороджено грамотою військового комісара Харківського обласного військового комісаріату за сумлінне виконання обов'язків щодо медичного огляду призовників, фахову майстерність в організації роботи медичного персоналу та старанність під час проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року.

20.09.2017

Голова районної державної адміністрації К.С. Жидков та заступник голови районної ради В.П. Стрілець ознайомилися з ходом будівництва сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний заклад».


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 6

2017-08-09

Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з власником гуртожитку по вул. Центральній,18 м. Дергачі.


2017-08-09

09 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації  Жидков К.С. провів виїзний прийом громадян в Проходівській сільській раді. За допомогою до керівника району звернулися мешканці громади з питань заміни електроопор, неналежного електропостачання населеного пункту.
Голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль всі підняті заявниками питання, підкресливши, що посприяє у їх вирішенні.

2017-08-08

Шановна Інно Борисівно!
Колектив Дергачівської районної державної адміністрації щиро вітає Вас з Днем народження!
Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах.

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

 

2017-08-07

07 серпня 2017 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з Вільшанським селищним головою Литвиновим А.О. за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Гаплєвської І.Б. з питання капітального ремонту доріг по вул. Спартака та вул. Миру смт Вільшани.

2017-08-07

07 серпня 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Гаплєвської І.Б., в.о. Дергачівського міського голови Бондаренко К.І., першого заступника Дергачівського міського голови Кисіля В.Ю., завідувача сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Марєйкіної В.Л., представника ТОВ «Ампір» відбулася робоча нарада з питання планування робіт з благоустрою, облаштування території міського стадіону. Під час робочої наради було обговорено хід підготовки до початку будівельних робіт.

2017-08-07

07 серпня 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, місцевими головами під головуванням голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. за участю голови районної ради Лазарєва Г.Ю. 

2017-08-07

Відбулася робоча поїздка голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова до військової частини А-1215.

2017-08-07

07 серпня 2017 року відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з військовим комісаром Дергачівського районного військового комісаріату Харківської області Тріщенком В.М. та завідувачем сектору з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Шкредовою О.М.

2017-08-04

Станом на 01 серпня 2017 року закінчилася процедура реформування фондів соціального страхування і розпочата робота нового фонду. Об'єднано фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та фонд з тимчасової втрати працездатності.

 

2017-08-04

Серед основних вимог для кандидатів: вік до 60 років, відмінний стан здоров'я, психологічна стійкість, а також відсутність судимостей.
Переваги проходження військової служби за контрактом (у тому числі короткостроковим) осіб офіцерського складу у Збройних Силах України:
• грошове забезпечення від 10 тис. грн. на місяць, повний соціальний пакет;
• кваліфікована безкоштовна медична допомога у медичних закладах Міністерства оборони України, право на санаторно-курортне лікування.

2017-08-04

Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков відвідав мешканку м. Дергачі Мотенко Галину Іванівну, учасника Великої Вітчизняної війни, яка  звернулась до очільника району з проханням посприяти вирішити земельне питання.

2017-08-04

Шановні працівники поліції!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!
Національна поліція України створена для забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. 

2017-08-04

04 серпня 2017 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з мешканцями села Південне Полівської сільської ради. 
В ході зустрічі мешканці звернулися до голови райдержадміністрації з соціальних, житлово-комунальних та правових питань, зокрема: благоустрою прибудинкових територій, сприяння у відновленні роботи існуючого колодязя для загального користування, приватизації квартири, приписки.
Голова райдержадміністрації Костянтин Жидков поспілкувався з кожним мешканцем, закликав до співучасті мешканців у роботах по благоустрою населеного пункту та взяв вирішення піднятих питань на особистий контроль.

2017-08-03

03 серпня 2017 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. зі Слатинським, Пересічанським селищними та Безруківським сільським головами, в ході якої було розглянуто питання стосовно підготовки до передачі Харківським обласним комунальним підприємством «Дирекція розвитку інфраструктури території» 3-х скважин у власніть громад Слатинської, Пересічанської селищних та Безруківської сільської рад.

2017-08-03

03 серпня 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. відбулася робоча нарада з питання підготовки до проведення районних заходів до Дня визволення Дергачівського району від фашистських загарбників, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.
Під час робочої наради були обговорені практичні моменти організації належного святкування урочистостей та доведені завдання до керівників відповідних служб.


Подождите...