Новини

16.08.2018

Шановна Алісо Володимирівно!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя, благополуччя!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

16.08.2018

Оновлено районну Дошку пошани, на якій відзначені кращі працівники та трудові колективи Дергачівського району за підсумками роботи у 2017 році.

16.08.2018

Збори відбудуться з 28 серпня по 6 вересня 2018 року.
Організацію та проведення зборів обговорили під час наради в Харківському обласному військовому комісаріаті за участю керівників структурних підрозділів ХОДА та представників найбільших підприємств Харківщини.
«Якісне проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони в Харківській області - це наше спільне завдання щодо зміцнення обороноздатності України», - зауважив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 6

2018-07-20

20 липня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської  відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією було розглянуто 21 заяву  та прийняті відповідні рішення: 7 особам призначено виплати державної соціальної допомоги, 11 особам відновлено виплату пенсії, 2 особам відмовлено в призначенні виплати щомісячної адресної допомоги та одній особі не відновлено виплату пенсії.

2018-07-20

Шановний Євгенію Дем'яновичу!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, сімейного добробуту, миру, злагоди! Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

 

2018-07-20

20 липня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков взяв участь у пленарному засіданні ХLІІІ позачергової  сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання.
В ході засідання були розглянуті питання:
1. Про надання згоди на придбання у комунальну власність територіальної громади м. Дергачі будинку та земельної ділянки за адресою м. Дергачі, пров. Парковий, 18.
2. Про внесення змін до рішення XXXV сесії міської ради VII скликання від 22 грудня 2017р. «Про міський бюджет на 2018 рік» (зі змінами).

2018-07-20

20 липня в  районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей.
Комісією було розглянуто 2 заяви щодо призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав та прийняті відповідні рішення.

2018-07-19

19  липня в районній державній адміністрації відбулася церемонія вручення нагород матерям воїнів, загиблих під час проведення антитерористичної операції. Церемонію нагородження провели  голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков,  голова громадської організації «Всеукраїнське об'єднання рідних зниклих та загиблих захисників України» Марина Полякова, голова  громадської спілки «Координаційна рада громадських організацій ветеранів АТО» Ігор Пушкарьов.
Почесним орденом «Берегиня України» та знаком народної пошани «Орден матері бійця АТО» нагороджені:
Саіпова Валентина Афанасіївна – мати загиблого воїна АТО Саіпова Кудайназара Алімбайовича;
Пакало Ніна Іванівна – мати загиблого воїна АТО Пакала Олексія Івановича;
Курилко Валентина Миколаївна – мати загиблого воїна АТО Курилка Сергія Володимировича;
Присада Раїса Федорівна – мати загиблого воїна АТО Гриценка Олександра Володимировича;
Булгакова Ірина Анатоліївна – мати загиблого воїна АТО Булгакова Сергія Олександровича;
Молодча Людмила Петрівна – мати загиблого воїна АТО Радівілова Романа Юрійовича;
Ісаєнко Ірина Володимирівна – мати загиблого воїна АТО Ісаєнка Максима Олесьович;
Тімченко Ганна Миколаївна – мати загиблого воїна АТО Тімченка Василя Сергійовича.

2018-07-19

19  липня  перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська провела особистий прийом громадян в Русько-Лозівській сільській раді.
До першого заступника голови райдержадміністрації звернулося 5 мешканців сільської громади з питань: благоустрою вулиць, сприяння ремонту існуючої медичної амбулаторії, ремонту доріг, вуличного освітлення.
Всі громадяни, які звернулися до першого заступника голови районної державної адміністрації, отримали необхідні роз'яснення. Питання, які потребують детального вивчення, Інна Гаплєвська взяла під особистий контроль.

2018-07-19

19 липня заступник голови районної державної адміністрації Євген Жувак взяв участь у нараді облдержадміністрації з питань освоєння коштів та здійснення закупівель засобів навчання та обладнання для Нової української школи, стану виплати заробітної плати і плати на оздоровлення працівникам закладів освіти, освоєння коштів державного, обласного бюджетів, виділених на підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону, виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. № 871-р «Про затвердження плану дій на 2017-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку».

2018-07-19

19 липня голова ХОДА зустрілася з харків'янами, що отримали гранти Президента України на підтримку своїх досліджень.
Тематика робіт молодих харківських вчених, які отримали підтримку Президента, дуже широка – від пошуку шляхів запобігання хворобам Альцгеймера та Паркінсона й пошуку універсальних антиоксидантів до розвитку низьковуглецевого землекористування.
Вітаючи земляків, Юлія Світлична відзначила, що харківська наукова школа знов підтвердила свої передові позиції в Україні.

2018-07-18

Про це повідомив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев під час брифінгу 18 липня.
«Завдячуючи підтримці голови ХОДА Юлії Світличної, на ремонтні роботи в закладах освіти нашої області виділено вже близько 400 мільйонів гривень - з бюджетів усіх рівнів. До кінця літа ця цифра значно зросте», - повідомив Анатолій Бабічев.
За його інформацією, з 1602 закладів освіти області до нового 2018/2019-го навчального року підготовлені вже 1094 заклади. Серед них - загальноосвітні, позашкільні та дошкільні навчальні заклади. Ремонти в навчальних закладах тривають згідно з планом й будуть завершені 15 серпня.

2018-07-18

18 липня голова ХОДА взяла участь у розширеному засіданні колегії прокуратури Харківської області.
Під час заходу розглянули стан роботи із запобігання злочинності в Харківській області у першому півріччі 2018 року. Підбиваючи підсумки колегії, керівник області позначила кілька питань, які потребують пильної уваги правоохоронців.
«Перше – це погашення заборгованості із заробітної плати. Кожна людина має право отримувати зарплату за ту роботу, яку виконала. І в цьому питанні я прошу скоординувати роботу правоохоронних органів та органів державної влади, які на це мають повноваження, - незважаючи на підпорядкованість або форму власності підприємств: чи то приватні, чи державні, або комунальні установи», - наголосила Юлія Світлична.


2018-07-18

18 липня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання робочої групи для здійснення заходів, пов'язаних з організацією відпочинку звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, у санаторно-курортних закладах Харківської області.
Робочою групою було розглянуто 9 заяв та прийняті відповідні рішення щодо видачі направлень на відпочинок до санаторно-курортних закладів Харківської області.

2018-07-18

Президент України підтримав ініціативу голови ХОДА та нагородив харківську тенісистку орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
«З гордістю за наших спортсменів сьогодні вручила державну нагороду Еліні Світоліній, яка відзначена Президентом України за приголомшливі, фантастичні результати, - сказала Юлія Світлична. - Найкраща в Україні, 5-а - у світі, 12 блискучих перемог на найвищих тенісних турнірах... Звичайно ж, ми вболіваємо та підтримуємо Еліну. І віримо в її майбутні перемоги».
Еліна Світоліна підкреслила, що державна нагорода для неї, це «неймовірний стимул рухатися вперед».
«Я дуже вдячна всім, хто був причетний до цього. Державна нагорода дуже багато для мене значить. Коли грає гімн України на честь моєї перемоги, у мене завжди накочуються сльози на очі, тому що це дуже важливо - виступати за свою країну та бути найкращою. Дуже зворушливо, що так багато людей за мене вболівають, і багато прапорів України зараз на трибунах», - сказала спортсменка.

2018-07-17

Про це йдеться в Розпорядженні Глави держави №105/2018-рп «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2018 рік».
Так, відповідно до статті 1 Указу Президента України від 9 квітня 2002 року № 315 «Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених» (зі змінами, внесеними указом від 16 травня 2008 року № 444) та Указу Президента України від 24 грудня 2002 року № 1210 «Про Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» на 2018 рік гранти Президента України призначено:
- Олені КАРПЕЛЬ – 1987 року народження, кандидатові фізико-математичних наук, науковому співробітникові Фізико-технічного інституту низьких температур імені Б.І.Вєркіна Національної академії наук України для проведення дослідження «Канторівські динамічні системи та їх класифікація»;
- Павлу МАКСИМЧУКУ – 1987 року народження, кандидатові фізико-математичних наук, науковому співробітникові Інституту сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України для проведення дослідження «Розробка редокс-активних матеріалів на основі нанокристалів оксидів з катіонами змінної валентності для контролю рівня активних форм кисню у живій клітині»;

2018-07-17

Шановні мешканці  Пересічанської селищної ради,  повідомляємо Вам, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості розміщення на ній нових та реконструкції існуючих об'єктів нерухомого майна ПрАТ «КОЛОС» в смт Пересічне, вул. Центральна, 1, 1-а Дергачівського району Харківської області».
Замовник розроблення детального плану:  Пересічанська селищна рада Дергачівського району Харківської області.
Виконавець роботи: комунальне підприємство «Архітектурне бюро Дергачівського району» (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 001676 від 22.06.2013).
Основні техніко-економічні показники: детальним планом передбачено розміщення нових та реконструкції існуючих об'єктів нерухомого майна ПрАТ «КОЛОС». Загальна площа території в межах детального плану становить 12,0940 га.
Містобудівна документація для розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації та в приміщені Пересічанської селищної ради. Пропозиції надаються до відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою:  62300, м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8, тел. (05763) 3-20-42  або  до Пересічанської селищної ради за адресою: 62364,  смт Пересічне, вул. Захисників, 5, (05763) 44-818.
Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.

2018-07-17

У Харківському обласному військкоматі підбили підсумки роботи у першому півріччі 2018 року щодо відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України.
«Цього року вже близько 1000 жителів Харківщині поповнили лави воїнів-контрактників. Ці позитивні показники є загальною перемогою усіх районних військкоматів. Цьому сприяли сотні публікацій про українську армію у місцевій пресі, десятки ярмарок вакансій, що ми по всій області проводили спільно з центрами зайнятості, а також розуміння важливості поповнення нашого війська професійними воїнами», - зауважив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.


Подождите...