Новини

17.02.2018

16 лютого 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося свято Масляної.
В урочистому святі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, представник Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.
До уваги присутніх було представлено театралізоване дійство, кожен мав змогу почастуватися різноманітними смаколиками.

16.02.2018

16 лютого 2018 року в VIP – залі районного Будинку культури відбувся публічний звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації Костянтина Жидкова «Про результати роботи Дергачівської районної державної адміністрації за 2017 рік».
В заході взяли участь: адміністративно – господарський актив району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадських організацій, професійних спілок, засоби масової інформації.
Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков та голова районної ради Геннадій Лазарєв провели церемонію нагородження за підсумками соціально-економічного розвитку Дергачівського району у 2017 році. Кращі трудові колективи та працівники були відзначені Почесними грамотами Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради з врученням цінних подарунків. Фото кращих колективів та працівників буде розміщено на районній Дошці пошани.

16.02.2018

16 лютого Степан Полторак перебуває з робочою поїздкою на Харківщині.
Міністр оборони України відвідав Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Він представив особовому складу навчального закладу нового керівника – генерал-майора Олександра Турінського, який тимчасово виконуватиме обов'язки начальника університету. За даними Міністерства оборони України, Олександр Турінський до призначення на цю посаду виконував обов'язки начальника штабу – першого заступника командира повітряного командування «Центр» Повітряних сил ЗС України.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 6

2018-02-06

Пропозиції щодо кандидатів на премію Кабінету міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України приймає Міністерство молоді та спорту до 1 березня.
Премія уряду призначається за роботу в таких напрямках: розвиток молодіжних ініціатив на місцевому рівні за напрямками правозахисної діяльності, боротьби з корупцією, вирішення питань ЖКГ, національно-патріотичного виховання, розвиток волонтерського руху, допомога учасникам АТО, створення нових робочих місць, захист навколишнього середовища, мистецтво, культура тощо.
Премія присуджується за досягнення 2017 року.
Пропозиції щодо кандидатів до Міністерства молоді та спорту подають органи місцевого самоврядування, РДА, громадські об'єднання, благодійні організації, місцеві або регіональні ЗМІ.
Більш детальна інформація щодо премії - за посиланням та за телефоном: (044) 284-30-26.

2018-02-06

6 лютого голова ХОДА відвідала Харківську міську лікарню № 2 ім. проф. О.О.Шалімова. Вона поспілкувалась з колективом медзакладу та передала державну нагороду заступнику головного лікаря - ендокринологу Людмилі Ведяєвій.
«Президент України відзначив одного з провідних фахівців вашого медичного закладу. Я впевнена, що це державне звання отримано завдяки особистому внеску всього робочого колективу, - відзначила Юлія Світлична, вітаючи колектив лікарні та Людмилу Ведяєву з наданням їй звання Заслуженого лікаря України. - Одна людина не може досягти результату без великої команди однодумців. Така команда однодумців є в медичній сфері Харківщини. Ми маємо надзвичайно великі традиції, потужне та знакове ім'я. Але гарний спосіб шанувати традиції – це їх продовжувати».

2018-02-06

Щоб взяти участь у ЗНО, спочатку потрібно за допомогою сервісу «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку.
Вона є одним з обов'язкових документів для подальшої реєстрації.
Після створення картки майбутні учасники ЗНО мають сформувати комплект реєстраційних документів. Учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають такий комплект до закладу освіти, де навчаються. Решта осіб, які бажають пройти ЗНО, надсилають комплект самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі.
Повний перелік документів, необхідних для реєстрації, а також докладні рекомендації розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації». 

2018-02-06

Під час засідання 6 лютого підбили підсумки роботи за минулий тиждень, а також розглянули хід вирішення питань, порушених на попередніх засіданнях.
Так, у першу чергу члени комісії розглянули ситуацію, що виникла в селі Пархомівка, де у місцевих жителів є складнощі з оформленням права власності на земельні ділянки. Для детального розгляду цього звернення на нараді був присутній голова Пархомівської сільської ради Євген Сілін. За його словами, деякі з місцевих жителів є власниками державних актів на постійне користування земельними ділянками, але не мають кадастрового номера, через що виникають суперечки.
Як зазначив перший заступник начальника ГУ Держгеокадастру в Харківській області Василь Саранча, в населеному пункті Краснокутського району провели роботу з районним землевпорядником і головою сільради, уточнивши кількість громадян, які зіткнулися з цією проблемою, та площу земель, за яку йдуть суперечки.

2018-02-06

06 лютого 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова відбулася нарада з питання внесення змін до найменування робочого проекту «Реконструкція Дергачівської школи-інтернату I ступеню «З любов'ю до дітей» м. Дергачі за участю першого заступника голови райдержадміністрації Інни Гаплєвської, заступника голови райдержадміністрації Євгена Жувака та керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

2018-02-05

Експозицію «Врата вечности» можна подивитись з 6 по 27 лютого.
Долучитись до творчого надбання Валерія Моругіна стало можливим завдяки ентузіазму жительки смт Подвірків Тетяни Голикової. Репродукції робіт підготовлені до експонування куратором Херсонського центру спадщини Валерія Моругіна Іриною Скидановою.
На відкритті виставки відвідувачі матимуть унікальну можливість почути презентацію творчого надбання художника від кандидата технічних наук, доктора філософії Ольги Федотової. Вона займається проблемами синтезу науки та мистецтва та багато років особисто спілкувалась з Валерієм Моругіним.
Відкриття виставки відбудеться 6 лютого о 16:00.
Вхід - вільний.

2018-02-05

До роботи були залучені 163 робітники дорожнього господарства. Для обробки доріг використано 42 тонни технічної солі та 953 куб. м. піщано-сольової суміші.
За інформацією Служби автомобільних доріг Харківської області, станом на 9 годину ранку 5 лютого проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах загального користування регіону.
Нагадаємо, 4 лютого в області спостерігалась хмарна погода, туман видимістю 200-500 метрів. Удень по області спостерігався невеликий дощ, місцями - з мокрим снігом. Також спостерігались пориви західного вітру 15 - 20 м/с. Температура повітря вдень становила 4-7°С тепла.

2018-02-05

Про це повідомив заступник глави ХОДА Анатолій Бабічев під час робочої поїздки до Шевченківського району.
Анатолій Бабічев ознайомився з роботою Шевченківського ліцею - першого опорного навчального закладу в районі, де навчаються понад 600 дітей.
«Це найпотужніша школа в районі. Однак тут були проблеми з дахом, вікнами, теплопостачанням. Керівник області Юлія Світлична особисто опікувалась вирішенням цих питань, з обласного бюджету було виділено кошти на проведення ремонтних робіт. Ремонт даху завершується, в будівлі замінили половину вікон. Вже є домовленість, що в цьому році ми закінчимо цю роботу. У школі тепло, комфортно і затишно», - сказав заступник глави ХОДА.
Більш того, в Шевченківському ліцеї встановили перший і єдиний серед сільських шкіл області скеледром. У грудні 2017 роки для навчального закладу закупили сучасне мультимедійне обладнання (в кабінети хімії, біології та фізики).
Анатолій Бабічев повідомив, що на даний момент в області працюють 22 опорні школи, ще 19 планують створити до кінця 2018 року.

2018-02-05

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення стипендій Президента України дітям журналістів, які загинули у зв'язку з виконанням професійних обов'язків».
Указом встановлюються президентські стипендії дітям журналістів Віктора Гурняка – Юстині Гурняк (2012 року народження) та Олександра Чернікова – Олені Черніковій (2014 року народження).
Віктор Гурняк та  Олександр Черніков загинули захищаючи незалежність нашої держави у районі проведення антитерористичної операції.
Документ було розроблено за ініціативи громадськості на виконання попереднього рішення Глави держави від 16 вересня 2017 року щодо запровадження додаткових заходів стосовно соціального захисту дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, і підвищення ефективності державної підтримки працівників засобів масової інформації та їхніх сімей.

2018-02-05

Пакет законопроектів допоможе економіці вийти на рівень зростання 5-7%, говорять в уряді.
«31 січня на засіданні Кабміну було презентовано 35 проектів ключових економічних законів, які стануть продовженням «осені реформ». Законопроекти, напрацьовані спільно з Президентом, парламентськими фракціями, діловими колами допоможуть ефективніше боротися з корупцією, посилять захист бізнесу і сприятимуть зростанню інвестицій в Україну», - відзначають урядовці.

2018-02-05

05 лютого 2018 року на базі Дворічнокутянської загальноосвітньої школи відбулася виїзна апаратна нарада з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, місцевими головами, керівниками установ, розташованих на території Полівської сільської ради, депутатами сільської ради під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю заступника голови районної ради Віри Стрілець з порядком денним:
1.Про організацію підготовки до проведення культурно-мистецького свята Масляна в смт Пересічне.
2.Про надання послуг з монтажу системи вуличного освітлення.
3.Про можливість програмного забезпечення для зчитування паспорта громадянина України у вигляді ID – картки.
4.Про виконання плану соціально – економічного розвитку Полівської сільської ради за 2017 рік.

2018-02-05

07 лютого 2018 року о 13.00 відбудеться особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації Костянтином Жидковим в громадській приймальні райдержадміністрації.
Запис та довідки за телефоном: (05763) 3-03- 69, 3-01-68.

2018-02-05

08 лютого 2018 року о 10.00 в райдержадміністрації відбудеться особистий прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації Інною Гаплєвською.

2018-02-05

06 лютого 2018 року о 14.00 в райдержадміністрації відбудеться особистий прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Євгеном Жуваком.

 

2018-02-05

Круглий стіл на цю тему відбудеться 6 лютого об 11:00 за адресою: пров. Банний, 1.
«Метою круглого столу є обговорення питань посилення податкової спроможності місцевого самоврядування, зокрема, щодо надходжень ПДФО, акцизного збору, екологічного податку та рентної плати, місцевих податків та зборів, а також шляхів підвищення ефективності координації діяльності органів ДФС та місцевих фінансових органів у сфері обліку платників податків та податкових надходжень», - повідомила директор Харківського центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова.


Подождите...