Новини

07.12.2018

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Дергачівщини!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!
Місцеве самоврядування має велике значення для демократизації суспільних відносин, соціально-економічного та культурного розвитку України, як європейської, правової держави.
Відзначення цього державного свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні, є підтвердженням великої значимості існування важливого інституту місцевої демократії!
Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, відповідальність є гідним внеском у розбудову Дергачівського району.
Бажаю всім міцного здоров'я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень та успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування в ім'я розвитку нашої Батьківщини – України.
Голова районної
державної адміністрації                 Костянтин Жидков

07.12.2018

Проїзд автотранспорту забезпечено на всіх автошляхах загального користування державного значення.
Про це повідомили в Службі автомобільних доріг Харківської області.
6 грудня в регіоні спостерігалися невеликі опади у вигляді снігу та мокрого снігу, місцями - з дощем. На дорогах місцями утворилася ожеледиця. «Увечері на заході області, у Валківському та Коломацькому районах, пройшли снігопади. За дві години випало близько 7 см снігу. Весь час там працювала спецтехніка. Загалом протягом доби на державних дорогах області працювало 109 одиниць спецтехніки та 143 робітники дорожнього господарства. На обробку покриття використано 849 куб. м піщано-сольової суміші та 65 тонн технічної солі», - розповіли у САД.
Сьогодні, за прогнозом синоптиків, по області спостерігатиметься хмарна погода. Часом сніг та мокрий сніг, на дорогах - місцями ожеледиця. Вітер північний, 7 - 12 м/с. Температура повітря вдень від 0°С до -3°С.

06.12.2018
Шановні воїни, захисники!
Щиро вітаю Вас з Днем збройних Сил України!
Це свято мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, свято гідних і сильних – усіх, хто захищав і продовжує захищати честь і свободу України, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку і авторитет держави!
В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих за волю, свободу та незалежність нашої держави, вшановуємо ветеранів, вітаємо сьогоднішніх та майбутніх захисників Вітчизни.
Нехай щира любов до України надихає вас на нові звершення у благородній справі військової служби, мужність і сила допомагають долати будь-які перешкоди! Підтримки вам від бойових товаришів і рідних, віри в справедливість і щасливе майбутнє нашої країни!
Бажаю вам здоров'я і сил, миру і спокою, успіхів, добра і достатку у ваших оселях, незламної волі.
Голова районної
державної адміністрації   Костянтин Жидков

Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 6

2018-11-12

16 листопада о 09.00 відбудеться виїзний прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Антоном Козлоковим в Протопопівській сільській раді.

2018-11-10

В суботу, вихідний день, 10 листопада  голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков та перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль ознайомилися із результатами робіт, які вже провели та подальшими планами реконструкції покрівель в місті Дергачі.
Роботи вже завершили в будинку № 178 по вул. Сумський шлях, Дергачівському ДНЗ «Сонечко», зараз будівельники працюють у буд. № 176-Б, № 176, гуртожитку по вул. Центральній, 18. м. Дергачі, а завершити всі капремонти планують у листопаді.
Костянтин Жидков та Владислав Кисіль оглянули покрівлі будинків та поспілкувалася з місцевими жителями.
Кошти на проведення капремонту покрівель цього року виділили з обласного, районного та міського бюджетів.

2018-11-09

Шановні працівники культури Дергачівського району!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ви оберігаєте, відроджуєте та розвиваєте народні традиції, духовні скарби Дергачівщини!
Дергачівський район може по праву пишатися творчими колективами, виконавцями, майстрами, які підкорюють обласні, Всеукраїнські і міжнародні конкурси, і своїми перемогами роблять великий внесок у розвиток культури району!
Бажаю Вам творчого натхнення та нових професійних здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження культури нашого краю!
Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення.
Голова
Дергачівської районної
державної адміністрації                           Костянтин Жидков

2018-11-09

Вітаю земляків із Днем української писемності та мови! Знати українську, розмовляти нею, любити її – це так природно і так просто. Адже в кожного з нас вона в душі та серці, в підсвідомості, що сформована поколіннями наших предків.
Крізь роки та століття українці пронесли своє слово. Від часів Преподобного Нестора-Літописця, якого ми вшановуємо саме 9 листопада, й до сучасності.
В українській мові – історія та сила нашого народу. І в ній – наше майбутнє. Адже українська – важливий чинник державотворення, потужний об'єднавчий фактор. Розуміючи це, противники нашої незалежності різних часів завжди були єдині в боротьбі проти українського слова. Але наша мова пережила всі утиски й зараз має ті можливості для розвитку, яких не мала ніколи.
Підтримати цей розвиток – природне бажання кожного, хто любить свою країну та вірить у її майбутнє. Тож, розмовляймо українською!
Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

2018-11-08

На сьогодні є актуальним питання налагодження дієвого діалогу між пасічниками, агровиробниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.Відносини щодо розведення, використання та охорони бджіл, виробництва, заготівлі та переробки продуктів бджільництва, ефективного використання бджіл для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення, інших видів запилювальної флори, створення умов для підвищення продуктивності бджіл і сільськогосподарських культур, забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом, регулюються та визначаються законами України «Про бджільництво», «Про захист рослин», «Про ветеринарну медицину», «Про племінну справу у тваринництві», «Про тваринний світ», «Про рослинний світ», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншими нормативно-правовими актами.
Інформація щодо правового регулювання бджільництва

2018-11-08

Перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська провела особистий прийом громадян.
До першого заступника голови райдержавної адміністрації звернулися жителі міста Дергачі та селища Пересічне.

Мешканка міста Дергачі звернулася з питань землеустрою, а жителі селища Пересічне порушили питання щодо оформлення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
Питання, озвучені в ході особистого прийому, Інна Гаплєвська пообіцяла вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації та відповідно до чинного законодавства.

 

2018-11-07

Таким став результат таємного голосування депутатів Палати, що відбулось 6 листопада.
Посаду Віце-президента Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Юлія Світлична обійматиме до 2021 року.
«Продовжуємо відстоювати інтереси України», - сказала керівник Харківської області.
Нагадаємо, вперше Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Юлію Світличну обрали в жовтні 2016 року. Вона також увійшла до складу Бюро Конгресу, в якому представлені члени Палати місцевих влад і Палати регіонів, та до Моніторингового комітету.

2018-11-07

З настанням осіннього періоду, в рамках проведення безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах району продовжуються здійснюватись заходи, направлені на прибирання парків, скверів та інших місць загального користування, при цьому спостерігаються масові випадки самовільного спалювання опалого листя та інших рослинних залишків.
Спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, а саме: ст. 50 Конституції України, ст. ст. 9, 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовиша», ст. 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», п. п. 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, п. п. 3.6., 6.4.2. Правила утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах». Дії, які є порушенням зазначених норм законодавства, тягнуть відповідальність відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Випалювання опалого листя шкодить не лише довкіллю, але і здоров'ю людини. Листя є природним фільтратором повітря: за весну, літо та осінь вбирає в себе пил і багато різних шкідливих речовин, які потім виділяються під час спалення. Дим від таких вогнищ містить пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низку канцерогенних сполук. У людини ці речовини викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.
Відповідаючи на питання: «А що ж треба робити з опалим та зібраним листям?» можна сказати, що найбільш дружнім по відношенню до довкілля є компостування опалого листя. Метод компостування є безпечним способом переробки листя та інших органічних відходів, що не шкодить довкіллю. Компостування є природнім видом перебігу органічних речовин, який допомагає зменшити щільність грунту та ерозію. Коли листя компостується разом з рештками трави, які містять азот, кінцевий продукт є дуже цінним органічним добривом.
Шановні мешканці району! Будьте господарями своєї рідної землі! Бережіть своє майно та природу!

 

2018-11-06

06 листопада голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков взяв участь у засіданні позачергової ХХХIX сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання.

 

2018-11-06

Доброго дня, пане Міністре. Ми чекаємо через 6 місяців на первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру реєстрації. Бо від батьків допомоги не багато – все з їхнього часу змінилося, а друзі всі говорять по-різному. Дякую.                                                                                                                                   Тоня Симоненко
Що потрібно зробити після народження дитини?
Батьки зобов'язані не пізніше 1 місяця від дня пологів зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини.

Заявниками можуть бути як батьки дитини, так й інші особи. Присутність обох батьків є обов'язковою, якщо батьки мають різні прізвища.
Державна реєстрація проводиться з одночасним визначенням походження дитини та присвоєнням їй імені, прізвища та по батькові.
Як визначається походження дитини?
Походження дитини від матері визначається на підставі документа закладу охорони здоров'я про народження нею дитини.

Походження дитини від батька визначається на підставі свідоцтва про шлюб, якщо на час народження дитини мати перебувала з ним у шлюбі.
Якщо батьки не перебувають у шлюбі, походження дитини від батька визначається за письмовою заявою матері та батька дитини про визнання батьківства або за рішенням суду.
При народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, у випадках, коли немає спільної заяви батьків або відповідного рішення суду, запис про батька провадиться за прізвищем та громадянством матері, а ім'я та по батькові батька дитини записуються за її вказівкою.

 

2018-11-06

06 листопада заступник голови районної державної адміністрації Євген Жувак, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Микола Іщенко взяли участь у нараді Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації з питання організації, підготовки та проведення заходів до Дня працівників сільського господарства.

2018-11-06

06 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська взяла участь у засіданні сесії Прудянської селищної ради.

2018-11-06

Про це Глава держави повідомив у Києві під час зустрічі зі студентами та аспірантами.
«Дуже важливо, щоб розвиток науки, щоб підтримка талановитої молоді, студентів, аспірантів, молодих вчених відбувалася ефективно і на державному рівні», - наголосив він.
Під час спілкування Петро Порошенко назвав незадовільною нинішню ситуацію, коли сотні, а може й тисячі талановитих молодих людей змушені виїжджати з України для того, щоб продовжити займатися наукою. Саме тому й було прийнято рішення про створення зазначеного фонду, який сприятиме роботі молодих науковців та розвитку галузі в нашій державі.

2018-11-06

06 листопада в КЗ «Солоницівський ліцей №2» відбулося відкриття сучасної медіатеки за участю заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолія Бабічева, голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, начальника управління освіти, культури і туризму районної державної адміністрації Наталі Давидової.
Нова медіатека обладнана сучасною мультимедійною дошкою й комп'ютерною технікою, новими меблями, забезпечено вільний доступ до швидкісного Інтернету та книжок. 
«За сприяння голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної ми змогли зробити сучасну медіатеку, а все для того, щоб наші діти мали комфортні умови навчання та виростали достойними громадянами нашої держави», - зазначив Костянтин Жидков.

2018-11-05

05 листопада в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.
Комісією розглянуто 6 питань, в тому числі: про розгляд матеріалів суду про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадянина, який належним чином не виконує батьківські обов'язки; про розгляд заяв громадян щодо визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з їх дітьми; про розгляд питання щодо затвердження висновків служби у справах дітей про підтвердження місця проживання малолітніх дітей, для їх тимчасового виїзду за межі України; про доцільність позбавлення батьківських прав громадянки, яка належним чином не виконує батьківські обов'язки, та інші. За результатами розгляду питань ухвалені відповідні рішення.


Подождите...