Новини

24.11.2017

23 листопада 2017 року під головуванням начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Віталія Кириленка відбувся обласний семінар з керівниками структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту, молоді та спорту районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення, керівниками фізкультурно-спортивних товариств і відомств, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» на базі санаторію «Бермінводи» за участю заступника начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Сергія Христоєва, радника голови Харківської обласної державної адміністрації Катерини Садурської.
У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Валерія Марєйкіна, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталя Приходько.
Начальник Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Кириленко та радник голови Харківської обласної державної адміністрації Катерина Садурська провели церемонію нагородження. 
Дергачівський район здобув перемогу та отримав Грамоту Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та Кубок за I місце в XXVI обласній Спартакіаді з масових видів спорту серед районів і міст обласного значення у 2017 році.

23.11.2017
23 листопада 2017 року голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков спільно з головою районної ради Геннадієм Лазарєвим та представниками органів місцевого самоврядування району бере участь у II Польсько-Українському Форуму місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції.», який відбувається в Харкові (коворкінг «FABRIKA»).
Розглядаються ключові теми форуму:
– Ефективне врядування. Досвід польських міст та гмін щодо управління територіями. 
– Досвід реформи в Польщі. Система співпраці з гмінами на рівні воєводства. 
– Житлово-комунальне господарство, розвиток інфраструктури. Програми управління відходами в гміні. 
– Система безпеки в громаді. Пожежна команда. 
– Надання соціальних та гуманітарних послуг для мешканців сільських територій.
– Комунікації з населенням. Активізація участі мешканців у житті громади. Солтиси (старости), громадські організації. 


22.11.2017

За прогнозами Гідрометцентру, в ніч з 21 на 22 листопада на Харківщині очікується сильний мокрий сніг, ожеледиця, налипання мокрого снігу.
«Очікується, що епіцентром негоди сьогодні вночі стане Ізюмський район, куди вже додатково спрямовано відповідального працівника Служби автомобільних доріг у Харківській області, - повідомив начальник САД Євген Зражевець. – До негоди дорожні служби повністю готові».
Євген Зражевець також додав, що у зв'язку з погіршенням погодних умов 20 листопада на дорогах області працювало 6 одиниць техніки: 4 - на дорозі Київ-Харків-Довжанський, 2 - на дорозі Харків-Охтирка.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 2

2017-11-20

23 листопада 2017 року о 13.00 відбудеться особистий прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації Інною Гаплєвською в кабінеті першого заступника голови райдержадміністрації.

2017-11-20

20 листопада 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами під головуванням голови райдержадміністрації К.С. Жидкова за участю голови районної ради Г. Ю. Лазарєва.
На початку апаратної наради Костянтин Жидков та Геннадій Лазарєв провели церемонію нагородження відзнаками районноїдержавної адміністрації та районної ради.
Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков представив Валентину Іванівну Авер'янову – в.о. директора Комунальної установи «Дергачівський районний Будинок культури». 
В ході апаратної наради були розглянуті питання:
1.Про хід польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району.
2.Про запровадження Проекту «PENSINFO 2017 - Інформаційна підтримка Пенсійної реформи 2017 та державних соціальних програм в Україні».
3.Про зміни до законодавчих актів щодо передачі виконавчими органами місцевих рад знеособлених даних реєстрів територіальних громад до органів Держстату.

2017-11-20

20 листопада 2017 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації К. С. Жидкова з експертом-ментором І.Г. Синицькою за участю начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Ю. Приходько та начальника відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації А.С. Кравченко.
Відділ з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Дергачівської районної державноїадміністрації став переможцем та та отримав можливість приймати участь у менторській Програмі «Удосконалення адміністративних і соціальних послуг у Харківській області» за проектом німецької Федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

2017-11-19

Шановні працівники сільського господарства Дергачівського району!
Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій.
Висловлюю вам щиру вдячність за невтомну й самовіддану працю, любов до рідної землі і примноження кращих народних традицій, результатом яких є отримання щедрих урожаїв із благодатної української ниви.
Ваш багатий досвід, професіоналізм, природна мудрість, наполегливість і працелюбність є запорукою добробуту Дергачівського району!
Бажаю вам і вашим родинам сімейного затишку, миру, щастя, благополуччя та міцного здоров'я!

Голова Дергачівської районної
державної адміністрації            Костянтин Жидков

2017-11-17

У 2000 році було створено приватне підприємство «Енергоекспрес», яке розташоване в смт Мала Данилівка. Підприємство здійснює господарську діяльність за такими видами:
– монтаж інженерних мереж;
– монтаж зовнішніх інженерних мереж, систем, споруд, приладів і засобів вимірювання;
– монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання;
– електропостачання, електрообладнання і електроосвітлення;
– кронування дерев;
– вимірювання значення опору заземлювального пристрою;
– перевірка спрацьовування захисту в електроустановках із заземленою нейтраллю;
– вимірювання значення ізоляції і т.ін.
Контактний телефон: 096-175-18-57 (Сергій Миколайович).

2017-11-17

Долучайтесь до національного правопросвітницького проекту Мін'юсту Я МАЮ ПРАВО!Звертайтесь за правовою допомогою. Захищаймо права разом!
pravo.minjust.gov.ua - веб-сайт проекту, 0 800 213 103 - єдиний контакт центр системи безоплатної правової допомоги#ЯМП! #ЯМАЮПРАВО! #MinJust4U #БПДhttps://www.youtube.com/watch?v=2alUajqlhfQ

 

2017-11-17

17 листопада 2017 року Харківським обласним військовим комісаріатом проведено показове інструкторсько-методичне заняття з питання розгортання попереднього пункту збору техніки національної економіки та поставки її до військових організаційних структур на базі ТОВ «САТТІ-2001», що розташоване у м. Харкові по вул. Виконкомівській, 30.
У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, військовий комісар Дергачівського районного військового комісаріату В.М. Тріщенко, завідувач сектору з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та роботи з правоохоронними органами О.М. Шкредова.

2017-11-16

Шановні працівники радіо, телебачення, зв'язку 
Дергачівського району!
Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку! 
Сучасні інформаційні технології стали потужним поштовхом розвитку всіх галузей економіки, доступ до великого обсягу інформації дозволяє кожному з нас розширювати світогляд та орієнтуватися в процесах, що відбуваються в стрімко мінливому світі.
Завдяки достовірній, об'єктивній і якісно поданій інформації вибудовується діалог між владою і громадянами, формується громадянське суспільство, забезпечується прозорість діяльності органів державної влади.
Упевнений, кращі традиції працівників радіо, телебачення та зв'язку будуть не тільки збережені, а й обов'язково примножені.
Нехай Ваша праця приносить Вам радість та процвітання!
Бажаю всім працівникам радіомовлення, телебачення, зв'язку здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у роботі!

Голова Дергачівської районної
державної адміністрації                                 Костянтин Жидков

2017-11-16

16 листопада голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідних служб району щодо стану готовності до проведення заходів до Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933.

2017-11-16

Голова ХОДА разом із дружиною Президента України Мариною Порошенко бере участь у роботі Першого національного форуму «Вчимося жити разом».
Захід, присвячений мультидисциплінарному підходу в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, проходить 16 листопада на Харківщині.
Вітаючи учасників форуму, Юлія Світлична зазначила, що його назва є дуже символічною для сучасної України, адже наша країна сьогодні також вчиться - бути ефективною державою, яка спирається на сильні інститути, та ефективним суспільством, яке формується відповідальними небайдужими громадянами.
«І утвердження соціальної інклюзії, як повсякденної форми життя, є одним з критеріїв невіддільної складової успіху України як частини європейської сім'ї», - підкреслила голова ХОДА.
Вона подякувала Марині Порошенко, яка півтора року тому очолила рух із впровадження інклюзивної освіти в Україні.
«Попри те, що проблема була відомою всім, ніхто не брався за її вирішення на державному рівні. Тепер у нас з'явилася можливість узгоджувати місцеві та загальнонаціональні ініціативи, координувати зусилля громадянських та міжнародних організацій», - сказала Юлія Світлична.
Вона також наголосила на важливості законодавчих ініціатив Президента Петра Порошенка у цій сфері.

2017-11-16

16 листопада 2017 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Т. Д. Остропілець відбулося навчання з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації на тему: «Про порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців».

2017-11-16

16 листопада 2017 року з 13.00 год. до 15.00 год. у приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації підприємством ПП «ФОРВАРД ОРТО» було проведено виїзну консультацію з залученням лікаря-ортопеда. Відбулася презентація зразків ортопедичного взуття для здійснення замірів та підбору моделей за направленнями, виданими управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, для безоплатного забезпечення протезно-ортопедичними засобами реабілітації. Послугу було надано 14 особам, які виявили бажання замовити вироби на даному підприємстві.

2017-11-15

14 листопада парламент прийняв у другому читанні проект закону №7117, який має підвищити доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості.
Сільська медицина сьогодні
Понад 13 мільйонів українців мешкає в селах. Лікарі ж не хочуть туди їхати, бо сільська медицина фінансується за залишковим принципом, а у сільських амбулаторіях немає навіть найнеобхідніших умов. 23 тисячі сіл і селищ мають 4 тисячі амбулаторій та 12700 ФАПів. Зараз вони, як правило, перенаправляють пацієнтів «у район» або «область», де є кваліфікована допомога. Для порівняння: в усьому світі первинна ланка в сільській місцевості ефективно працює і вирішує на місці до 80% медичних звернень.

Що зміниться в сільській медицині
Передусім, первинна медицина в селі мусить стати доступною і якісною. Тому медичні практики мають стати автономними та самокерованими (для цього вже ухвалено закон про автономізацію, він набув чинності). Не менш важливо для медичних практик в селах отримати реальне фінансування — і це зроблять закони №№6327, 6604 («Гроші ходять за пацієнтом»). Медики в селах зможуть заробляти гідні гроші.Подождите...