Новини

16.10.2018

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (UA: Харків), радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
17 жовтня 2018 року о 07.52 та 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.10.2018

16 жовтня відбулася чергова робоча нарада під головуванням голови районної державної адміністрації за участю головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня», представників громадської організації та депутатів районної ради щодо випадку, який стався в пологовому відділенні КЗ «Дергачівська центральна районна лікарня».
На даний час відкрито кримінальне провадження. Матеріали кримінального провадження внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проводиться судово-медична експертиза.
Дергачівська районна державна адміністрація веде моніторинг ситуації, про що буде в подальшому інформувати.
Голова районної державної адміністрації та робоча група висловлюють щирі співчуття родині.

16.10.2018

16 жовтня заступник голови районної державної адміністрації  Антон Козлоков та перший заступник міського голови Владислав Кисіль беруть участь у III Польсько-Українському Форумі місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції.», який відбувається в Харкові (коворкінг «FABRIKA»).
Розглядаються ключові теми форуму:
– Енергоефективність як самоінвестування громади.
– Інвестиції в людей.  Соціальні послуги в ОТГ як інструмент розвитку людського капіталу.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 2

2018-10-10

Петро Порошенко під час наради з силовиками доручив міністру оборони Степану Полтораку та міністру закордонних справ Павлу Клімкіну завершити переговори з Північноатлантичним альянсом щодо реалізації спеціального трастового фонду, який забезпечить безпечну експлуатацію і ефективну охорону об'єктів зберігання боєприпасів.
Глава держави зазначив, що, на жаль, на сьогодні в Україні ще немає жодного сучасного складу, який би повністю відповідав би стандартам НАТО.
Президент висловив сподівання, що найближчим часом відповідні програми будуть реалізовані. «Доручаю міністру оборони, міністру закордонних справ терміново завершити переговори з НАТО щодо створення і реалізації спеціального трастового фонду, який забезпечує безпечну експлуатацію і ефективну сучасну охорону об'єктів зберігання боєприпасів», - сказав Петро Порошенко.

2018-10-10

10  жовтня в Малоданилівській селищній раді (ОТГ) в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» відбулися інформаційні та роз'яснювальні заходи щодо законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості».
В заході взяли участь заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Аліса Деревянко.

2018-10-09

09 жовтня в районній державній адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Костянтина Жидкова відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. 
Комісією розглянуто 6 питань, в тому числі: розгляд заяви щодо перегляду рішення органу опіки піклування щодо вирішення спору про доцільність визначення місця проживання малолітньої дитини; про доцільність поповнення дитячого будинку сімейного типу дитиною з числа дітей, позбавлених батьківського піклування; розгляд питання щодо стану виконання батьками батьківських обов'язків відносно їхніх малолітніх дітей; про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та інші. За результатами розгляду ухвалені відповідні рішення.

2018-10-09

09 жовтня службою у справах дітей районної державної адміністрації було проведено позачерговий профілактичний рейд на території Слатинської селищної ради. Під час рейду було обстежено 2 сім'ї, в яких виховуються 5 дітей. За результатами обстеження було проведено профілактичні бесіди з батьками та складено відповідні акти.

2018-10-08

Шановний Романе Олександровичу!
Вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, миру і добра.
Нехай ваше життя завжди буде наповнене оптимізмом, повагою і підтримкою колег, втілюються плани, здійснюються мрії.

2018-10-08

Вітаю юристів Дергачівщини із професійним святом - Днем юриста!
Ваш професіоналізм, усвідомлене почуття справедливості, принциповість і наполегливість є запорукою втілення верховенства права у справі розбудови демократичної держави на основі європейських цінностей.
Висловлюю вам щиру подяку за відданість обраній професії, відповідальність, справедливість і цілеспрямованість.
Зичу вам здоров'я, добробуту, нових здобутків у професійній діяльності.
Голова районної
державної адміністрації  Костянтин Жидков

2018-10-08

08 жовтня в Слатинській селищній раді під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва відбулася виїзна апаратна нарада з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, місцевими головами, депутатами Слатинської селищної ради, представниками місцевої громади.

2018-10-05

05 жовтня на Національному меморіальному комплексі «Висота маршала  І.С. Конєва» відбувся Всеукраїнський форум «Єдина родина України» під гаслом «Біда нас не зламала. Біда нас об'єднала».
В заходах взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юрій Шпарага, голова громадської організації «Всеукраїнське об'єднання рідних зниклих та загиблих захисників України» Марина Полякова, голова громадської організації «Дергачівська районна спілка Ветеранів АТО» Сергій Густілін.

 

2018-10-05

Дергачівський районний військовий комісаріат запрошує на службу до військового комісаріату  осіб рядового та сержантського складу, демобілізованих зі Збройних Сил  України. Бажано (але не обов'язково) учасників бойових дій.
В першу чергу будуть розглянуті документи кандидатів, які позитивно характеризуються за останнім місцем служби, мають  вищу освіту, навички роботи з комп'ютером на рівні впевненого користувача, посвідчення водія.
Умовою служби є укладення контракту терміном на три роки. Грошове забезпечення з 01.01.2019  в розмірі від 10 000 грн., забезпечення речовим майном, соціальні гарантії, передбачені чинним законодавством для військовослужбовців. Місце проходження служби – Дергачівський районний військовий комісаріат.
За довідками звертатися до Дергачівського районного військового комісаріату за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 17, або за телефонами: 0952454296, 0933200363, 0576320811.

2018-10-04

04 жовтня в районному Будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників освіти.
В заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков, голова районної ради Геннадій Лазарєв, перший заступник міського голови Владислав Кисіль, начальник управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації Наталія Давидова.
Кращі педагоги району були відзначені відзнаками управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації.
Дитячі художні колективи, вихованці закладів дошкільної освіти та місцеві аматори подарували всім присутнім святковий концерт.

2018-10-03

Піротехнічні підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України щодня проводять роботу щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Так, з початку року піротехніки ДСНС вже знищили 53 тисячі 191 вибухонебезпечний предмет, у тому числі 658 авіаційних бомб.
Як правило, з настанням осіннього періоду та вологої погоди, багато мешканців Дергачівського району вирушають до лісових масивів в пошуках грибів.
Більшість знайдених боєприпасів на території Дергачівського району було виявлено на полях, лісосмугах та лісових масивах. З початку року до Дергачівського районного управління ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Харківській області пильними мешканцями було надано 26 повідомлень про виявлення  вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни; за повідомленнями піротехнічними підрозділами було знищено 524 небезпечні знахідки.
З метою недопущення трагічних випадків при виявленні вибухонебезпечних предметів нагадуємо, що категорично забороняється:
- торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
- заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
- здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;
- намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;
- розбирати вибухонебезпечний предмет.
Просимо батьків та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Дергачівського району провести роз'яснювальну роботу з дітьми щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це відповідні служби за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

2018-10-02

Шановна Олено Олександрівно!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Бажаємо здоров'я, щастя, благополуччя. Хай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів.

2018-10-02

02 жовтня в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова відбулася нарада з керівниками військово-облікових столів місцевих рад з питання проведення в районі призову громадян на строкову військову службу восени 2018 року.


Подождите...