Новини

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!
Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче.
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах,  сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам добре і змістовно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу на­вчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними  творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров'я та успіхів!

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
З теплом травневих днів прийшло чудове свято – Свято останнього дзвоника. 
Школярів чекає улюблена пора — літні канікули. Бажаю, щоб вони принесли вам неповторні враження, а також дали відновити сили перед початком нового етапу навчання.
Дорогі випускники! У вас попереду – новий етап життя. Вірю, що на цьому шляху Вам не забракне сміливості та наполегливості! Ви впевнено крокуватимете до обраної цілі та зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни!
Джордж Вашингтон говорив: «Освіта - ключ для відкриття золотих воріт свободи». Бажаю вам здобути цей ключ та вміло скористатися ним.
Ваші успіхи стануть найвищою винагородою для вчителів та батьків, які вкладали у Вас усю свою любов, дали знання та були поруч усі шкільні роки!
Висловлюю глибоку повагу і вдячність вчителям, тим, хто виховує і навчає наших дітей, віддає знання, доброту і щирість сердець своїм вихованцям.
Щиро вітаю усіх зі святом. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи!
Голова Харківської обласної державної адміністрації    Ю. О. Світлична

25.05.2018

Сьогодні в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Комісією було розглянуто 23 заяви та прийняті рішення про призначення 23 особам виплати державної соціальної допомоги.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 2

2018-05-22

Сьогодні в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації підприємством ПП «ФОРВАРД ОРТО» було проведено виїзну консультацію з залученням лікаря-ортопеда та презентацію зразків ортопедичного взуття для здійснення замірів та підбору моделей за направленнями, для безоплатного забезпечення протезно-ортопедичними засобами реабілітації. Послугу було надано 8 особам, які виявили бажання замовити вироби у даного підприємства.

2018-05-22

21 травня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання районної ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
Комісією було розглянуто 35 заяв та прийняті відповідні рішення про виділення 35 особам матеріальної допомоги.

2018-05-22

22 травня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков взяв участь у пленарному засіданні ХХХII сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання.

2018-05-22

Відділ містобудування, архітектури та цивільного захисту райдержадміністрації інформує, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості розміщення на ній об'єктів індивідуального садівництва, об'єктів торгівлі та організації зони відпочинку на  території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області».
Замовником детального плану є Дергачівська районна державна адміністрація (розпорядження голови Дергачівської районної державної адміністрації від 20.09.2017 р. № 464), розробником – комунальне  підприємство «Харківський   регіональний   інженерно-консультаційний  центр» (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 001934).
Детальний план території розробляється з метою розміщення на ділянках, що знаходеться у власності громадян, об'єктів індивідуального садівництва, об'єктів торгівлі та організації зони відпочинку. Загальна площа території в межах ДПТ становить 1,15 га.
Містобудівна документація для розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації та у приміщенні Малоданилівської селищної ради.
Пропозиції надаються до відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою:  62300, м. Дергачі, вулиця 1Травня, 8, тел.(05763) 3-20-42, 2-00-51 або до Малоданилівської селищної ради за адресою: 62341,  смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5, (05763) 57-213, 57-457.
Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.

2018-05-21

Захід проходитиме в форматі круглого столу, учасниками якого будуть студенти і викладачі Харківського художнього училища.
24 травня о 17:00 у галереї «Мистецтво Слобожанщини»  відбудеться творча зустріч та майстер-шоу з авторами традиційної звітної VIII виставки студентів і викладачів Харківського художнього училища «Дарую майстерність».
Гості галереї зможуть ознайомитися з роботами викладачів училища - талановитими майстрами образотворчого мистецтва і студентами, які в своїй творчості продовжують традиції школи живопису і малюнка. Цього року виставку доповнили твори сценографічного мистецтва.
Крім цього, присутні зможуть почути розповідь про творчий шлях викладачів училища, поставити питання і обговорити плани на рік, а також подивитися майстер-шоу.
Вхід – вільний.

2018-05-21

Шановний Миколо Євгеновичу!
Прийміть найкращі привітання з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, людського щастя!
Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює та спілкується з Вами, хай вас завжди підтримують рідні люди, у вашому домі панують мир і добро, а подальша життєва дорога завжди веде вас до омріяних вершин.

2018-05-21

Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країн Європи. Це гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.
Кожному першачку гарантується навчання в школі поряд з місцем проживання
Дитина повинна мати право навчатись в школі, що знаходиться поблизу її будинку, хоча за вибором батьків можна віддавати дитину в будь-яку школу. Для підтвердження місця проживання дитини батькам потрібно надати будь-який з понад десяти типів документів, який рекомендовано Міністерством освіти та науки (це може бути не лише паспорт, а й договір оренди на житло, документ, що засвідчує право власності на житло тощо).

Обов'язкові документи для зарахування дитини до школи: заява; копія свідоцтва про народження дитини; копія або оригінал медичної довідки; для дітей з особливими освітніми потребами – копія або оригінал висновку інклюзивно-ресурсного центру. Присутність дитини при подачі документів необов'язкова.
За бажанням дитина може вступити на вільні місця в іншій школі
Зарахування на вільні місця в школі відбувається за жеребкуванням, яке проходить публічно і на ньому можуть бути присутніми всі охочі – батьки, журналісти, громадськість. Жеребкування здійснюється в прозорому барабані, учасники витягають жереб і оголошують результат.

Скасовуються будь-які конкурси для зарахування до 1 класу
Шестирічні діти не повинні складати жодних іспитів для того, щоб потрапити до школи. Вони не навчались за жодною спільною програмою, окрім того, їх психологічні можливості не дозволяють проходити подібні конкурси.

Безпрецедентні інвестиції в оснащення шкіл
Уряд виділив 1 млрд грн на потреби початкової школи. 40% цих коштів спрямовано на закупівлю підручників та навчальних матеріалів, 40% - на придбання нових меблів, 20% - на оснащення класів комп'ютерним обладнанням. Всі перші класи отримають два типи наборів LEGO: кожен першокласник – набір Six Bricks, кожен перший клас – набір LEGO Play Box. Мета реформи – зробити всі школи однаково якісними.

Вчителі навчатимуть за новими методиками
Усі вчителі, які цього року беруть перші класи, пройдуть навчання. 22 тисячі вчителів вже завершують навчання на курсах підвищення кваліфікації.

Можливість зарахування до спеціалізованих шкіл залишається

2018-05-21

19 травня на базі Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування відбулися молодіжні дебати у форматі «світового кафе», присвячені Дню Європи в Україні.
Захід пройшов за підтримки Департаменту науки та освіти ХОДА.
У дебатах взяли участь близько 50 студентів та аспірантів з п'яти провідних закладів вищої освіти Харкова. Вони спробували знайти відповіді на питання, що слід зробити об'єднаним територіальним громадам, щоб молодь працювала там після завершення навчання, та які європейські цінності є необхідною умовою успішного розвитку ОТГ в Україні.

2018-05-21

24 травня 2018 року о 10.00 відбудеться особистий прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації Інною Гаплєвською в районній державній адміністрації.

2018-05-21

22 травня 2018 року о 14.00 відбудеться виїзний прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Євгеном Жуваком в Малоданилівській селищній раді.

 

2018-05-20

Шановні Дергачівці!
Цього дня ми вшановуємо пам'ять всіх, хто віддав своє життя за любов до рідної землі, боротьбу за справедливість і незалежність. Ми вшановуємо жертв політичних репресій.

Спільний біль, спільна пам'ять, спільна відповідальність – стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні, мають об'єднати нас навколо відновлення миру та розбудови європейської України, за яку віддали життя попередники та сучасники.
Ми не маємо права забути про всіх, хто загинув здобуваючи незалежність Українській державі, аби не допустити повторення подібної трагедії. Свобода, людяність, демократія та патріотизм завжди будуть найбільшими цінностями для нашого суспільства.
 Голова районної державної адміністрації        Костянтин Жидков

 

2018-05-20

Традиційний, вже 13-й, велопробіг стартував на площі Свободи та пройде центральними вулицями міста.
Перед початком масового заїзду велосипедисти провели флеш-моб: на площі Свободи вони вишикувалися в фігуру герба Харкова.
«13 років тому у Велодні брали участь менше тисячі харків'ян, сьогодні тисячі учасників, наймолодшому з яких - 3 роки. Сподіваємося, що людей на цьому заході з кожним роком ставатиме все більше», - сказала голова ХОДА Юлія Світлична.
Разом із харків'янами вона бере участь у велопробігу.
«У цей день традиційно збираються всі: представники влади, громада, спортсмени. Робимо все, щоб популяризувати спорт - власним прикладом. Адже спорт - це сила, це характер, це результат. Сьогодні тисячі харків'ян будуть разом проїжджати вулицями міста. Це нас згуртує, робитиме нас дружнішими та сприятиме  тому, щоб спорт у Харкові розвивався й ставав дедалі популярнішим», - підкреслила керівник області.
Радник голови ХОДА у справах молоді та спорту, заслужений майстер спорту Катерина Садурська зазначила, що зараз в області як ніколи багато робиться для розвитку як професійного, так і аматорського спорту.

2018-05-20

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у церемонії  вшанування пам'яті жертв політичних репресій на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».
«Нині ми відзначаємо 80-ті роковини масових політичних репресій 1937-1938 років. Через незбагненно великі масштаби, які точно встановити неможливо й дотепер, цей злочин комуністичного тоталітарного режиму називають Великим терором», - сказав Петро Порошенко під час виступу на заходах до Дня пам'яті жертв політичних репресій.
«В Україні цей злочин став логічним продовженням Голодомору. Голодом вбивали українських селян. Чекістсько-енкаведешними кулями – політичну, культурну, наукову еліту. Таким комбінованим способом і здійснювали денаціоналізацію, викорінювали українство», - наголосив Глава держави.
Президент процитував слова всесвітньовідомого історика Роберта Конквеста із книги «Великий терор»: «Стара українська інтелігенція фактично була стерта з лиця землі». Він додав, що в Україні цього історики більше знають як автора роботи «Жнива скорботи», яка відкрила усьому світові правду про Голодомор.
«Биківнянський ліс – місце спільної пам'яті українського, польського і інших народів. Схиляючи голови і покладаючи квіти до пам'ятних знаків на місцях безіменних братських поховань, на землі, де разом з українцями спочили тисячі розстріляних за наказом Сталіна польських патріотів, представників інших національностей, заявляємо: «Ми, українці, солідарні з усіма народами, які постраждали від злочинів тоталітарних режимів. Ми налаштовані на співпрацю у подоланні наслідків тоталітаризму», - наголосив Глава держави.
Учасники заходу вшанували пам'ять жертв політичних репресій хвилиною мовчання.
Петро та Марина Порошенки вшанували пам'ять загиблих та поклали букети квітів, встановили лампади до Братської могили, Центрального монументу Меморіалу, а також до польської частини Меморіалу.
У заходах до Дня пам'яті жертв політичних репресій також взяли участь представники Кабінету міністрів, Верховної Ради, представники польського посольства, громадськості.

2018-05-19

18 травня відбувся черговий захід з вручення учасникам АТО наказів про передачу у власність земельних ділянок та надання дозволів на розробку документації із землеустрою.
Зустріч пройшла під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера та за участю в.о. голови Держгеокадастру Олександра Колотіліна.
На початку заходу Марк Беккер передав військовим слова глибокої подяки від голови ХОДА Юлії Світличної - за мужність у відстоюванні кордонів нашої держави.  Він відзначив, що питання соціального захисту учасників АТО знаходиться на особистому контролі керівника області.
«Сьогодні 201 учасник АТО отримає у власність земельні ділянки, ще 54 – дозволи на розробку документації із землеустрою, - відзначив Марк Беккер. -  За весь цей час ми отримали від учасників АТО 12 тисяч заяв, було надано майже 9 тисяч дозволів на розробку документації із землеустрою, 6700 осіб отримали землю у власність».


Подождите...