Новини

15.02.2019

Шановна Наталія Андріївна!
Вітаємо Вас з Днем народження!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

14.02.2019

14 лютого делегація Дергачівського району взяла участь в урочистому відкритті Харківської обласної філармонії після реконструкції.

14.02.2019

Під час робочої поїздки до нашого регіону разом з головою ХОДА Юлією Світличною Глава держави відвідав захід з нагоди 85-річчя АТ «Турбоатом».
До участі в заході були запрошені представники промисловості Харківської області, а також енергетичного машинобудування України та світу. Відкриваючи захід, Президент України привітав колектив «Турбоатому» з 85-річчям підприємства та побажав «нових потужних турбін, яскравих інженерних рішень та належної винагороди».
«Харківські підприємства справедливо вважаються флагманами української економіки. Тому про майбутнє української економіки, про майбутнє всієї України саме гарний час поговорити тут, у Харкові – в індустріальній столиці Україні. В місті студентської, наукової та робочої слави», - наголосив Петро Порошенко.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 2

2019-02-08

18 лютого 2019 року о 10.00 год.  у  VIP – залі районного Будинку культури  за адресою: Харківська  область, м. Дергачі,  площа Перемоги, 1 відбудеться публічний   звіт  голови Дергачівської   районної   державної адміністрації Харківської області К. Жидкова.
Під час заходу буде презентовано публічний звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації К. Жидкова «Про результати роботи Дергачівської районної державної адміністрації за 2018 рік».
Регламент заходу:
10.00 – 10.15 – публічний звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації  К. Жидкова.

10.15–10.30  – запитання та відповіді.
На захід запрошуються: адміністративно – господарський   актив    району, керівники    структурних    підрозділів   районної     державної   адміністрації, представники  громадських організацій,  професійних спілок, засоби масової інформації.
Відповідальний структурний підрозділ: відділ організаційної роботи апарату Дергачівської районної державної адміністрації.
Контактна особа: Чуйкова Олена Олександрівна, начальник відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації, тел. (05763) 3-02-68, e-mail: orgdrda@gmail.com

2019-02-08

Про це під час брифінгу 8 лютого розповів директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Нездюр.
За його інформацією, під урожай 2019 року посіяно 547,8 тис. га озимих зернових культур, що на 3,3% більше, ніж у 2017 році. У т.ч. посіяно 517,3 тис. га озимої пшениці. Сходи є на всіх засіяних площах.
«Умови перезимівлі озимих культур по області переважно складаються задовільно. Снігу в цьому році досить, покрив - від 15 до 45 см. Температурний режим був і зберігається нормальним. Складаються дуже сприятливі умови для того, щоб рослини перебували в стані зимового спокою, - розповів Олександр Нездюр. - Дослідження показують, що рослини знаходяться в прекрасному стані, запас вуглеводів відповідає на 100%. Якщо погодні умови сприятимуть і комплекс агроробіт буде проведено правильно, на нас чекає непоганий урожай».

2019-02-08

Традиційно напередодні Дня Героїв Небесної Сотні голова ХОДА обговорила з рідними Євгена Котляра, Владислава Зубенка та Юрія Паращука всі питання, у вирішенні яких потрібна підтримка з боку керівництва області.
«Пам'ять про події Майдану в кожного з нас жива. І ми шануємо той внесок, який був зроблений. Бог забирає завжди найкращих. Я дуже сподіваюся, що хлопці там чують наші молитви. Цінності Майдану живі. І вони безцінні. Вони глибоко в душі в тих, хто їх ставить у пріоритет, хто їм слідує, - сказала Юлія Світлична, звертаючись до рідних Героїв. - Історія - це те, що дає стимул і задає вектор. Якщо не будеш знати, не будеш шанувати - ні до чого йти, ні до чого прагнути. Потрібно відстоювати принципи та дотримуватися їх. Якщо ми будемо єдині, ми зможемо зробити більше».

2019-02-07

Основні роботи на головному культурному об'єкті регіону завершені.
6 лютого голова ХОДА Юлія Світлична оглянула результати будівельних робіт, що були проведені в Харківській обласній філармонії, та повідомила, коли харків'яни зможуть особисто оцінити результати реконструкції, яка тривала понад 10 років.
«Завершення реконструкції філармонії – це, без перебільшення, довгоочікувана та вагома культурна подія в житті Харківщини. Основні роботи завершені, закінчуємо деталі. І вже 14 лютого харків'яни почують довгоочікуваний концерт у найкращій та найсучаснішій залі, яка розрахована на 777 місць», - повідомила Юлія Світлична.

2019-02-07

«Ми дуже ретельно попрацювали з січня. Саме зараз, 6 лютого ми з вами запускаємо  довгоочікувану систему монетизації субсидій, тобто грошових виплат малозабезпеченим верствам населення.  В середньому розмір виплати складає 1500 грн. І після того, як отримувач субсидії розрахується за спожиті послуги, готівкові кошти залишаються у його розпорядженні», - сказав Президент Петро Порошенко під час наради з питань запровадження монетизації субсидій для населення, яка відбулася в Міністерстві соціальної політики України.
«Хочу всіх  привітати, бо вже з 4 березня отримувачі субсидій отримають грошові кошти. І це значний крок у боротьбі з бідністю», - сказав Президент та уточнив, що це стосується в першу чергу малозабезпечених верств населення, серед яких більша частина – пенсіонери.

2019-02-07


Шановний Григорій Андрійович!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
Бажаємо міцного здоров'я, щастя, благополуччя, добробуту! Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода!

2019-02-07

Перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська провела особистий прийом громадян.
До першого заступника звернулися громадяни за допомогою у вирішенні питань зі сфери житлово-комунального господарства та інших. Так, громадянка із селища Пересічне звернулася стосовно заміни газового лічильника та проведення коригування показників за фактично спожитий газ, а громадянка із села Дементіївка просила сприяти у вирішенні таких питань як проведення вуличного освітлення у селі, розчищення вулиць від снігу та виділення приміщення загального користування (для проведення зборів мешканців села, прийому лікарів та облаштування поштового відділення).
Всі питання, озвучені в ході особистого прийому, Інна Борисівна пообіцяла вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу, в межах повноважень районної державної адміністрації, та відповідно до чинного законодавства.

2019-02-06

5 лютого в Дергачівському районному військовому комісаріаті в рамках програми предмета «Захист Вітчизни» проведено інструкторсько-методичне заняття з вчителями закладів загальної середньої освіти району.
У ході занять відпрацьовані питання активізації роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді; були підведені підсумки з допризовної підготовки юнаків у 2018 році, обговорені проблемні питання та шляхи вдосконалення спільної роботи.

2019-02-05

05 лютого в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації підприємством ТОВ «Актив Орто» було проведено виїзну консультацію та презентацію зразків ортопедичного взуття для здійснення замірів та підбору моделей за направленнями, виданими управлінням, для безоплатного забезпечення протезно-ортопедичними засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю. Послугу було надано 7 особам.

2019-02-05

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?
                                                                                                   Іван Самойлов
Що потрібно зробити після народження дитини?
Батьки зобов'язані не пізніше 1 місяця від дня народження дитини зареєструвати народження дитини в органі ДРАЦС за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини.

Які документи потрібні для реєстрації народження?
Одночасно із заявою про державну реєстрацію народження дитини (усною або письмовою) подається:

- паспорт заявника, якщо заявниками є не батьки;
- документ, який підтверджує факт народження – медичний документ, виданий закладом охорони здоров'я;
- паспорти батьків або одного з них;
- документ, що підтверджує походження дитини від батька (свідоцтво про шлюб або спільна заява матері та батька дитини, або заява матері);
- за відсутності документа закладу охорони здоров'я або медичної консультативної комісії, підставою для реєстрації народження є рішення суду про встановлення факту народження.

2019-02-05

У кінотеатрі «Планета кіно» в глядачів буде нагода не тільки побачити фільм до офіційного старту в Україні, а й поспілкуватись з акторами, що зіграли головні ролі.
Спеціальний гість показу - харківський актор Сергій Дзялик, який зіграв роль Михайла Грушевського. Серед присутніх буде розіграно книжки «Крути 1918» за найцікавіші запитання. Початок заходу  - о 18:30
Історичний екшн «Крути 1918» знятий за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються в прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

2019-02-04

04 лютого в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради  Геннадія Лазарєва відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
В ході апаратної наради були розглянуті питання:
1.Про зафіксовані  випадки нападу собак на людей на території Дергачівського району.
2.Про стан захворюваності грипом, гострими респіраторними інфекціями, кором.
Про підсумки роботи щодо підписання декларацій між пацієнтами та лікарями у Дергачівському районі.
3.Про комплектування підрозділів Державної прикордонної служби.
4.Презентація центру моніторингу та медіаторства для інтеграції ромів  Харківської області.


Подождите...