Новини

16.08.2018

Шановна Алісо Володимирівно!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя, благополуччя!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

16.08.2018

Оновлено районну Дошку пошани, на якій відзначені кращі працівники та трудові колективи Дергачівського району за підсумками роботи у 2017 році.

16.08.2018

Збори відбудуться з 28 серпня по 6 вересня 2018 року.
Організацію та проведення зборів обговорили під час наради в Харківському обласному військовому комісаріаті за участю керівників структурних підрозділів ХОДА та представників найбільших підприємств Харківщини.
«Якісне проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони в Харківській області - це наше спільне завдання щодо зміцнення обороноздатності України», - зауважив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 2

2018-08-10

Шановна Валентино Іванівно!
Вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, щастя та гарного настрою. 
Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

2018-08-10

10 серпня під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, за участю голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького, голови Золочівської районної державної адміністрації Ігоря Гуріна, голови Богодухівської районної державної адміністрації Володимира Шарова, першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, заступника голови районної державної адміністрації Євгена Жувака відбулася нарада з питання підготовки до проведення навчальних зборів з приписним складом 120-го окремого батальйону територіальної оборони на території Дергачівського району.

2018-08-10

Про це йдеться у Розпорядженні Глави держави №114/2018-рп.
Так, згідно з документом, керівництво підготовкою проекту щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України покладено на РАЙНІНА Ігоря Львовича – Главу Адміністрації Президента України, керівника робочої групи;
методичне та наукове забезпечення підготовки проекту Послання - на ПАВЛЕНКА Ростислава Миколайовича – Радника Президента України, директора Національного інституту стратегічних досліджень, заступника керівника робочої групи.
Крім того, робочій групі в двотижневий строк необхідно визначитися зі структурою та графіком підготовки проекту Послання, змістом необхідних матеріалів та у двомісячний строк підготувати і подати на розгляд проект Послання та збірку статистичних матеріалів до нього.

2018-08-09

Шановна Вікторіє Валеріївно!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, гарного настрою та сімейного добробуту. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

 

2018-08-09

09 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська провела особистий прийом громадян.
До першого заступника голови райдержадміністрації звернулася мешканка м. Дергачі з питання підключення дачного кооперативу до центрального водопостачання.
Сприяння у вирішенні питання в межах компетенції районної державної адміністрації, Інна Гаплєвська взяла під особистий контроль.

2018-08-09

За його словами, таке звернення, як військове вітання, вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День незалежності України - під час параду на честь чергової річниці.
«Ми порадились з міністром оборони на Раді національної безпеки і оборони, з урядом, і я прийняв рішення, що починаючи з 24 серпня ці слова вперше пролунають, як частина офіційної церемонії військового параду на честь Дня незалежності України», - сказав Петро Порошенко під час відвідин ДАХК «Артем» Державного концерну «Укроборонпром».
Президент також додав, що питання запровадження слів «Слава Україні! Героям слава!», як офіційного вітання військових, ретельно обговорювалося з військовослужбовцями, службовцями військових частин, ветеранами ООС, трудовими колективами, і лише після цього було ухвалено таке рішення.

2018-08-08

Шановна Інно Борисівно!
Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! 

 

2018-08-08

У 2018-2019-му навчальному році до шкіл області піде навчатися 531 дитина з особливими освітніми потребами. Для таких учнів планують організувати інклюзивне навчання в 383 класах 207 шкіл.
Такі дані навів у ході брифінгу 8 серпня заступник директора Департаменту науки та освіти ХОДА Володимир Ігнатьєв.
«У 2017-2018-му навчальному році працювало 211 інклюзивних класів у 142 навчальних закладах регіону. У них навчалися 298 учнів», - відзначив Володимир Ігнатьєв.
За оперативними даними органів освіти, зросте й кількість дітей, що навчатимуться в інклюзивних групах дошкільних навчальних закладів.
«Протягом минулого року в області діяло 27 інклюзивних груп для 44 дітей у 19 ДНЗ. У наступному навчальному році (2018/2019) планується створити 37 інклюзивних груп для 68 дітей дошкільного віку», - навів дані заступник директора Департаменту науки та освіти.
Він відзначив, що питання розвитку інклюзивної освіти знаходиться на контролі голови ХОДА Юлії Світличної. Торік вона підписала меморандум про розвиток інклюзії на Харківщині з Благодійним фондом Порошенка. У 2018-му за дорученням керівника області в регіоні мають бути створені 27 інклюзивно-ресурсних центрів, 15 ресурсних кімнат та 25 медіатек.

2018-08-08

Зараз у закладах освіти регіону готуються навчати дітей за програмою та в умовах «Нової української школи».
«Для закупівлі меблів та обладнання для «Нової української школи» були виділені відповідні кошти. Сесією обласної ради їх розподілили між місцевими бюджетами. Зараз на місцях проводять закупівлю та встановлюють необхідне обладнання», - відзначив заступник директора Департаменту науки та освіти ХОДА Володимир Ігнатьєв.
Він також повідомив, що в школах Харківщини триває процес оновлення обладнання кабінетів природничих наук. Цього року заклади освіти отримають понад 80 новітніх кабінетів. За два минулі роки обладнання оновили в більше ніж 200 кабінетах.
«У першу чергу обладнуємо опорні школи та ті школи, які мають природниче спрямування», - пояснив Володимир Ігнатьєв.
Він також поінформував, що протягом цього року в області планують створити понад 1600 додаткових місць у дошкільних навчальних закладах.
«Це будуть і нові дитячі садки, й додаткові групи в уже діючих садочках. Нових або відновлених закладів дошкільної освіти відкриємо цього року понад 20», - повідомив заступник директора Департаменту науки та освіти.

2018-08-08

08 серпня заступник голови районної державної адміністрації Євген Жувак взяв участь у нараді облдержадміністрації з питань підготовки святкування Державних свят.

2018-08-07

До оновленого реєстру увійшов 261 препарат. 59 з них пацієнти зможуть отримувати повністю безоплатно.
Раніше у програмі брали участь 239 препаратів загалом і 47 безоплатних.
3 серпня Міністерство охорони здоров'я затвердило новий реєстр препаратів урядової програми «Доступні ліки», які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою.
Прогнозована кількість упакувань безоплатних для пацієнтів ліків також зросте: якщо у минулому півріччі пацієнти могли отримати близько 10 мільйонів упакувань, то впродовж наступних 6 місяців їх кількість становитиме понад 14 мільйонів.
«Програма «Доступні ліки» є успішною політикою відшкодування. Мільйони українців щомісяця отримують ліки безоплатно чи з суттєвими знижками. Програма продовжує динамічно розвиватися: лікарських засобів стає більше, ціни на них стають менші. І це все відбувається добровільно, адже виробники за власної ініціативи зменшують ціни на ліки, щоб потрапити до програми та переліку безоплатних препаратів», - зазначив заступник Міністра охорони здоров'я Роман Ілик.

2018-08-07

Про це свідчать статистичні дані 2018 року.
Так, з початку року в лісних масивах області було зафіксовано та ліквідовано 60 пожеж загальною площею понад 19 га. У порівнянні з аналогічним періодом 2017-го кількість пожеж скоротилася (торік їх на цей час було вже 76 загальною площею 52 га).
«Статистика демонструє, що стан пожежної безпеки в лісах покращився, але у зв'язку з підвищенням температур забезпечення пожежної безпеки потребує постійного контролю та прийняття більш рішучих заходів для збереження екосистем Харківської області», - відзначив начальник Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України в Харківській області Сергій Колосовський.

2018-08-07

07 серпня в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.
Було розглянуто 8 питань, в тому числі: про розгляд питань щодо стану виконання батьками батьківських обов'язків відносно їхніх малолітніх дітей; про розгляд питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадянки, яка належним чином не виконує батьківські обов'язки; про звільнення громадянки від здійснення повноважень опікуна малолітньої дитини; про надання дозволу опікуну на укладання договору купівлі-продажу транспортного засобу, від імені підопічної дитини-сироти; про розгляд заяви щодо перегляду висновку органу опіки піклування про доцільність позбавлення його батьківських прав та інші. За результатами розгляду було ухвалено відповідні рішення.

2018-08-07

07 серпня відбулася нарада з питання підготовки до проведення  навчальних зборів з приписним складом 120-го окремого батальйону територіальної оборони на території Дергачівського району за участю начальника відділу територіальної оборони Управління оборонної та мобілізаційної роботи Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Юрія Дорошенка, представників Харківського обласного військового комісаріату, першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської, заступника голови районної державної адміністрації Євгена Жувака.

2018-08-06

09 серпня о 10.00 відбудеться особистий прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації Інною Гаплєвською в районній державній адміністрації.


Подождите...