Новини

20.05.2019

Українська компанія Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM - проводить наймасштабнішу бізнес-подію цього літа Форум бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.
Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.
Умови участі: безкоштовно (обов'язкова попередня онлайн реєстрація).
На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.
Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:
BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу
• #accelerate  ―  стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

• #thecustomer  ―  кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.
• #transformation  ―  способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.
TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання
• #everyone-a-developer  ―  епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

• #process-excellence  ―  передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.
• #tech-point  ―  як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.
ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації
• #how-to  ―  практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.

• #best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.
OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень
• #it-ecosystem  ―  знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.

• #braindates  ―  клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».
Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням:
https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019-kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .

 

17.05.2019

17 травня в КЗ Ліснянський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Барвінок» відбулися урочистості з нагоди 50-річчя заснування закладу.
У заходах взяли участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, перший заступник голови районної державної адміністрації  Інна Гаплєвська,  депутати районної та селищної рад.
Колектив та працівники дошкільного закладу відзначені почесними Грамотами обласної та районної державних адміністрацій та Подяками голови районної державної адміністрації.

16.05.2019

Колектив Дергачівської районної державної адміністрації долучився до святкування Дня вишиванки та прийшли на роботу в українському національному вбранні.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 260

2013-08-06

За ініціативи районної партійної організації Зеленої екологічної партії України «Райдуга», керівник А. Чередниченко, та сприяння районного Будинку культури, керівник Н. Бондаренко, встановлено велопарковки.

2013-08-05

Федерація пауэрліфтингу України RAW100% проводить  1-й  Відкритий Чемпіонату Дергачівського району з пауерліфтингу в жимі штанги лежачи на базі секції важкої атлетики «Характер» Дергачівського районного Будинку культури, керівник Віктор Гилун.

2013-08-05

Сьогодні під час візиту до дитячого містечка «Отрадне» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма повідомив, що у 2014-2015 році у Дергачівському районі планується започаткувати проект на зразок «Отрадного» лише з тією відмінністю, що там 4 сім'ї будуть жити в одному будинку, а не в окремих.

2013-08-05

5 серпня у Красноградському районі заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков провів особистий прийом громадян.

2013-08-05

В рамках виконання у регіонах завдань і доручень Президента України щодо вирішення звернень громадян 5 серпня спеціалістами Юридичного департаменту ХОДА з метою забезпечення отримання громадянами України, іноземцями, особами без громадянства, у тому числі біженцями, гарантованої Конституцією України безоплатної правової допомоги, було проведено особистий прийом громадян. В ході прийому були надані консультації громадянам з житлових, соціальних питань, а також питань щодо забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян. Мета прийому - надання населенню правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина.

2013-08-02

Шановна Тетяна Василівна! За роки роботи Ви заслужили загальну повагу і захоплення Вашою працездатністю, енергійністю, професіоналізмом, ентузіазмом, життєрадісністю, бажанням допомогти у важку хвилину словом і ділом кожній людині, хто цього потребує...


2013-08-02

До уваги читачів віртуальна книжкова виставка «Збережемо пам'ять про подвиг» за посиланням http://dergachi-cbs.edu.kh.ua/virtualjna_vistavka/. Дана експозиція присвячена 70-річчю визволення Харківської області від німецько-фашистських загарбників.

2013-08-02

У рамках чемпіонату міста Харкова з футболу серед ветеранів 35 і доросліше. На стадіоні у місті Дергачі зустрілися команди ветеранів ФК «Металіст» (м. Харків) та ФК «Фортуна» (м. Дергачі). 

2013-08-02

Продовжується набір студентів до вищих навчальних закладів. В зв'язку з цим, управління агропромислового розвитку Дергачівської районної державної адміністрації нагадує, що...

2013-08-02

На сьогоднішній день пріоритетом Уряду і Харківської облдержадміністрації є ті основні положення Програми економічних реформ Президента України, які спрямовані на підняття будівельної галузі і нарощування темпів і обсягів житлового будівництва. Про це в ході програми обласного телебачення «Час влади» повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабинович. 

2013-08-02

Розвиток галузі містобудування є однією з ініціатив Президента України Віктора Януковича. Про це нагадав в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабинович.

2013-08-02

26-27 липня 2013 р. на базі Дергачівського районного будинку культури (директор – Н.П.Бондаренко) відбулися чергові шахові турніри, присвячені цього разу міжнародному Дню шахів, який святкується у всьому світі 20 липня.

2013-08-02

Сьогодні на Харківщині на виконання завдань Президента України щодо розвитку у регіоні будівельної галузі діють три державні програми, мета яких – допомогти громадянам у вирішенні їх житлового питання. Про це повідомила у ході прямої телефонної лінії в редакції газети «Слобідський край» директор Харківського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Наталія Алферова.

 

2013-08-02

Про це сьогодні в ході брифінгу заявив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. За його словами, на сьогоднішній момент будівництво не є тією галуззю, яка тягне за собою економіку. До кризи 2008 року будівельна галузь відігравала велику роль в економічному розвитку регіону і країни в цілому, але в даний час вона потребує підтримки. Саме тому Президент України Віктор Янукович поставив завдання перед регіонами надавати будь-яку допомогу і підтримку цієй галузі, щоб вона розвивалася.

2013-08-01

На виконання в регіоні завдань Президента України з розвитку будівельної галузі, за перше півріччя 2013 року у Дергачівському районі введено в експлуатацію 27 індивідуальних житлових будинків, загальною площею 5760,2 м2, чотири житлові будинки з яких введені в експлуатацію згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 19.03.2013 року № 95 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будівель і споруд сільськогосподарського призначення І та ІІ категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж», який набрав чинності 29  березня 2013 року.


Подождите...