Новини

25.03.2019

Шановні співробітники Служби безпеки України Дергачівщини!
Вітаю вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України!
Захист національних інтересів, державного суверенітету України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал є сьогодні пріоритетним завданням.
Професіоналізмом, працездатністю, високою відповідальністю за територіальну цілісність та законні інтереси держави, за сьогодення і майбутнє України ви заслужили високу повагу.
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя добробуту, нових професійних досягнень.
Голова
Дергачівської районної
державної адміністрації  Костянтин Жидков

25.03.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту документа державного планування
та звіту про стратегічну екологічну оцінку
1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.
Проект «Детального плану забудови території для організації кварталу житлової забудови в межах населеного пункту смт Пересічне на території Дергачівського району Харківської області» передбачає розміщення на земельній ділянці площею21,43 гав межах смт Пересічне наступних об'єктів: ділянок присадибної, громадської забудови; на кожному майданчику заплановане буріння під трубчасті колодязі та відведення території під локальні очисні споруди типу «Джерело», що дасть змогу збільшити кількість населення на 200 осіб; пожежне депо; передбачається благоустрій та озеленення території.
2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Пересічанська селищна рада Дергачівського району Харківської області, 62362, смт Пересічне, вул. Захисників, буд. 5, електронна адреса: peresech_ps@kharkov.ukrtel.net , тел. (057) 634-40- 01
3. Процедура громадського обговорення:
а) дата початку та строки здійснення процедури:
дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  та її оприлюднення 22.02.2019 року.
Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб-сайті Дергачівської РДА 25.03.20109 року. Публікація повідомлення в друкованих засобах масової інформації – 28.03.2019 р – в газеті «Харківський кур'єр», 29.03.2019 р – в газеті «Вісник Дергачівщини».
б)спосіб участі громадськості: (надання письмових зауважень і пропозицій):
Надання письмових зауважень та пропозицій до Пересічанської селищної ради за адресою: 62362, Харківська обл., Дергачівський район, смт Пересічне, вул. Захисників, буд. 5, електронна адреса: peresech_ps@kharkov.ukrtel.net тел. (057) 634-40- 01
в) дата, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення)
громадські слухання заплановано на 24.04.2019 р в приміщені селищної ради смт Пересічне (початок о 10.00) за адресою: Харківська область, Дергачівський район, вул. Захисників, буд. 5
г)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: Пересічанська селищна рада Дергачівського району Харківської області, 62362, смт Пересічна, вул. Захисників, буд. 5, електронна адреса: peresech_ps@kharkov.ukrtel.net , тел. (057) 634-40- 01
Контактна особа – секретар селищної ради Стрєляна Лариса Михайлівна.
ґ) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції: 62362, Харківська обл., Дергачівський район, смт Пересічне, вул. Захисників, буд. 5, тел. (057) 634-40- 01, строки подання зауважень та пропозицій: з 25 березня 2019 року протягом 30 днів включно.
д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування:
офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (mern.gov.ua), Департамент екології та природних ресурсів Харківської ОДА (http://ecodepart.kh.gov.ua),
Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту оприлюднено 25.03.2019 року на офіційному сайті Дергачівської РДА. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.
4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.
Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.
Селищний голова                                                                 М.Є. Чалий

Пояснювальна записка
Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану

1. Графічні матеріали
2. Графічні матеріали
3. Графічні матеріали
4. Графічні матеріали
5. Графічні матеріали

 

22.03.2019

21 березня в рамках акції «За чисте довкілля» з метою поліпшення санітарно-екологічного стану довкілля відбувся захід з благоустрою прилеглих територій за участю структурних підрозділів райдержадміністрації. Було прибрано та вивезено близько 10 мопалого листя.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 264

2013-07-10

За словами Андрія Руденка, інспектування в районі буде проводитись працівниками адміністрації разом із правоохоронцями. Головне завдання - не тільки виявити порушників, а привчити людей виконувати закони. Попри заборону паркування на газонах ще з 15 квітня, автомобілісти не припинили цього робити. Тож від профілактики та вмовлянь слід переходити до штрафних санкцій. 

2013-07-10

Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва продовжує збір заявок для участі у конкурсі бізнес-планів для отримання мікрокредиту. Всі бажаючи взяти у ньому участь до 15 вересня 2013 року мають надати власний бізнес-план на розгляд конкурсної комісії.

2013-07-09

Президент України Віктор Янукович привітав хліборобів Харківської області з намолотом першого мільйона тонн зерна.

2013-07-09

Шановні хлібороби! Перший мільйон тонн зерна до загального Слобожанського короваю – результат вашої невтомної праці, високої майстерності та відповідальності на усіх етапах вирощування та збирання врожаю.

2013-07-09

Дергачівська райдержадміністрація розробляє типові правила благоустрою. Про це йшлося під час виїзної апаратної наради, яка пройшла на території Токарівського сільського клубу. В райдержадміністрації вже створена комісія, яка займається розробкою правил благоустрою населених пунктів... 

2013-07-09

Досить часто мешканці Дергачівського району звертаються до райдержадміністрації з питанням щодо можливості покращення надання послуг з електропостачання, надання належної  напруги в мережу. Але не завжди знають, що питання отримання електроенергії бажаної напруги залежить від них самих. Адже споживач отримує рівень послуги в тій кількості, яка зазначена в договорі, укладеному з енергопостачальником відповідно до фази електролічильника. 

2013-07-09

9 липня пройшли сходи громадян у селищі Токарівка та селі Дубівка. Під час пілкування з керівником району були підняті такі питання, як проблеми із водопостачанням та каналізацією... 

2013-07-09

На сьогодні в Україні близько 700 дітей щорічно залишають у пологових будинках. Для забезпечення соціального супроводу жінок, які мають ризики відмовитися від дитини у пологовому відділенні, в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України планується розширити у 2013-2014 роках мережу центрів матері та дитини.

2013-07-09

Рішення Президента України Віктора Януковича про заснування премії імені Богдана Ступки знаходить підтримку в середовищі діячів театральної сфери Харківщини. На думку директора Харківського театру юного глядача Андрія Гапановича, нагородження цією премією прикрасить творчу біографію будь-якого актора або режисера.

2013-07-09

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України на Харківщині пильна увага приділяється жінкам, які перебували в Обласному центрі матері та дитини. Як зазначив в.о. директора Обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олександр Полянський, доля кожної жінки з дитиною, яка виходить з цього центру, звичайно в подальшому моніториться центрами соціальних служб, які надають їм соціальний супровід.

2013-07-09

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України відбулась робоча зустріч фахівців соціальної роботи районного Центру соціальних служб з завідувачем жіночої консультації Дергачівської центральної лікарні Оксаною Кобяковською з питань планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров‘я молоді.

2013-07-08

Президент України Віктор Янукович вважає неприпустимим стан справ, що склався у сфері дорожнього будівництва, зокрема стосовно якості автомобільних доріг загального користування та вулиць і доріг комунальної власності.

2013-07-07

Делегація Дергачівського району взяла участь в роботі XIІІ Міжрегіонального універсального оптово-роздрібного ярмарку "Курський Коренський ярмарок-2013". Коренський ярмарок - це візитівка Курської області, яка має статус «Південних торгових воріт Росії». Захід сприяє розвитку партнерських зв'язків Російської Федерації країнами ближнього і дального зарубіжжя.

 

 

2013-07-06

У ході XIІІ Міжрегіонального універсального оптово-роздрібного ярмарку «Курський Коренський ярмарок - 2013» директор Обласного центру підтримки малого та середнього підприємництва Курської області Денис Водоп'янов і виконавчий директор Союзу підприємців Харківської області Олена Аністарова підписали угоду про сприяння розвитку та підтримку малого і середнього підприємництва Курської та Харківської областей.

2013-07-06

Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін зустрівся з харків'янами, які зібралися ввечері на площі Свободи, протестуючи проти свавілля правоохоронців на Миколаївщині. «Я повністю підтримую ваше ставлення до нелюдів, які, прикриваючись чинами і погонами, кривдили, знущалися і гвалтували. Винні мають бути покарані, той, хто вчинив злочин, має відповідати за всі свої вчинки за буквою Закону. Українське суспільство має очиститися від перевертнів у погонах, які тримають у страху громади українських сіл, селищ і міст», - сказав голова області.


Подождите...