Новини

17.07.2019

17 липня о 14.25 Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення (UA:Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

17.07.2019

Шановний Костянтин Сергійович!
Колектив районної державної адміністрації висловлює Вам щиру вдячність за два роки роботи на посаді голови районної державної адміністрації. За цей період в районі було зроблено багато досягнень та позитивних змін.

Дякуємо Вам за спільну і злагоджену роботу, професіоналізм, відповідальний підхід до всіх справ, значний особистий внесок у діяльність та розвиток району.
Ви були і залишаєтесь для нас мудрим, чесним, справедливим керівником. Ви згуртували наш колектив, внесли у взаємовідносини атмосферу довіри, гармонії. Ми завжди відчували Ваш захист і підтримку, порозуміння у будь-якому питанні. Завдяки Вам ми зрозуміли, що таке справжнє взаєморозуміння і взаємодовіра.
Щиро сподіваємося, що Вас очікують нові успіхи та досягнення!


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 264

2013-08-19

На прес-конференції директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Віталій Панов розповів про те, що укладання форвардних контрактів з Аграрним фондом України та Державною продовольчо-зерновою корпорацією України триває.

2013-08-17

На виконання завдання Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу триває на Харківщині Всеукраїнська естафета пам'яті «Слава визволителям України».

2013-08-17

ТОВ "Амкор Тобакко Пекеджинг Україна" відзначило День охорони навколищнього середовища наведенням ладу в ентомологічних заказниках "Старий сад" (Козача Лопань) та "Личане" (Слатине). Ці заповідні об'єкти розташовані на території Дергачівського району і входять до складу природно-заповідного фонду України, який охороняється як  національне надбання і є складовою частиною світової системи природних територій та об'єктів, що перебувають під особливою охороною. Працівники ТОВ "Амкор ТП Україна" на  чолі з керівником дружно взялися за прибирання території: пиляли та збирали сухе гилля, покосили траву, ліквідували кілька несанкціонованих звалищ, розчистили занедбане джерело та встановили перила та підхід до нього. Також вони встановили інформаційні  охоронні знаки.  

2013-08-16

В інформаційно-виставковому центрі «Бузок» 15 серпня відбулася презентація книги «Харків. Kharkov» із серії фотоальбомів «Харків у роки війни» і «Харків. Місто, яке пережило війну».

2013-08-16

Як зазначив в ході наради на тему «Наближення медико-соціальних послуг до ветеранів війни» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, в області розроблена і діє комплексна Програма соціального захисту населення Харківської області на 2011 – 2015 роки, в якій передбачені кроки, спрямовані на реалізацію завдань Президента України щодо продовження традицій шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни.

2013-08-16

Харківська область єдина в України, де щорічно з обласного бюджету виділяються кошти на проведення безоплатних операцій з приводу катаракти, зубопротезування та забезпечення слуховими апаратами інвалідів, учасників Великої Вітчизняної війни. Щорічно на ці цілі виділяється приблизно 3 млн.грн. Ця робота є одним з етапів виконання завдань Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма під час наради на тему «Наближення медико-соціальних послуг до ветеранів війни».

2013-08-16

14 та 15 серпня члени комісії райдержадміністрації разом із правоохоронцями перевіряли дотримання правил благоустрою у Руській Лозовій, Прудянці, Цупівці та Проходах. 

2013-08-16

Директор територіального центру Наталія Власенко зазначила, що в Дергачівському районі  виконуються завдання Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення району від німецько-фашистських загарбників.

2013-08-16

При  територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) закінчила на цей рік свою роботу соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку».

2013-08-15

У всеукраїнських сільських іграх у м. Скадовськ команда Дергачівської ДЮСШ «Колос» з боксу була представлена 5 спортсменами. Найкращі результати показали Мартиросов Тимур, що виборов срібло змагань та Манукян Карен, який розділив 3 та 4 місце.

2013-08-15

З 6 серпня на Харківщині розпочала свою роботу пересувна громадська приймальня начальника обласного управління міліції. Представники Головного управління на спеціально обладнаному автомобілі вирушили до райцентрів області, щоб з'ясувати проблемні питання її жителів. Сьогодні, 15 серпня, пересувна громадська приймальня працювала в Дергачах.

 

2013-08-15

В ході прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма розповів про реалізацію завдань Президента України щодо шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників. Сьогодні це питання знаходиться на персональному контролі голови Харківської ОДА Михайла Добкіна. Відповідно до цього в області розроблено цілий ряд заходів щодо реалізації завдань Президента України.

2013-08-15

Як повідомив на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, починаючи з 2010 року в Харківській області згідно з завданнями Президента України реалізуються заходи щодо створення умов для проходження обстеження та лікування на базі Обласного госпіталю для інвалідів війни.

2013-08-15

Сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма зазначив, що у регіоні продовжується робота, спрямована на виконання завдання Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ і пам'яті про Велику Перемогу. Ігор Шурма зазначив, що відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ветерани війни користуються пільгами - перш за все, це пільги з оплати житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу (інваліди війни - 100% пільга, тобто в межах норм споживання, передбачених чинним законодавством, вони звільняються від оплати за житлово-комунальні послуги повністю; учасники бойових дій - 75% пільга, учасники війни та члени сімей загиблих - 50%.)


2013-08-14

Заступник голови ХОДА Ігор Шурма у ході прес-туру до Харківського обласного госпіталю для інвалідів війни зазначив, що на виконання завдань і доручень Президента України в області налагоджена система надання послуг зубопротезування ветеранам, інвалідам та учасникам війни.


Подождите...