Новини

17.02.2018

16 лютого 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося свято Масляної.
В урочистому святі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, заступник голови районної ради Віра Стрілець, представник Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.
До уваги присутніх було представлено театралізоване дійство, кожен мав змогу почастуватися різноманітними смаколиками.

16.02.2018

16 лютого 2018 року в VIP – залі районного Будинку культури відбувся публічний звіт голови Дергачівської районної державної адміністрації Костянтина Жидкова «Про результати роботи Дергачівської районної державної адміністрації за 2017 рік».
В заході взяли участь: адміністративно – господарський актив району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадських організацій, професійних спілок, засоби масової інформації.
Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков та голова районної ради Геннадій Лазарєв провели церемонію нагородження за підсумками соціально-економічного розвитку Дергачівського району у 2017 році. Кращі трудові колективи та працівники були відзначені Почесними грамотами Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради з врученням цінних подарунків. Фото кращих колективів та працівників буде розміщено на районній Дошці пошани.

16.02.2018

16 лютого Степан Полторак перебуває з робочою поїздкою на Харківщині.
Міністр оборони України відвідав Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Він представив особовому складу навчального закладу нового керівника – генерал-майора Олександра Турінського, який тимчасово виконуватиме обов'язки начальника університету. За даними Міністерства оборони України, Олександр Турінський до призначення на цю посаду виконував обов'язки начальника штабу – першого заступника командира повітряного командування «Центр» Повітряних сил ЗС України.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 149

2013-09-20

В Україні професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості - День працівника лісу відзначається щорічно у третю неділю вересня. Напередодні керівники району - голова Дергачівської райдержадміністрації Андрій Руденко та голова Дергачівської районної ради Михайло Бушев привітали працівників лісу.

2013-09-20

Реалізуючі завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання голова райдержадміністрації Андрій Руденко 20 вересня у смт Козача Лопань провів схід громадян, де обговорювалися питання благоустрою території. 

2013-09-19

Реалізація завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання серед іншого передбачає турботу про соціально незахищених людей. У Харківській області налічується понад 100 закладів, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, а також особам, які опинились у кризових ситуаціях. Про це повідомила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко.

 

2013-09-19

Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Тетяна Бабенко. 

2013-09-19

Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко. За її словами, в Харківській області загалом державні соціальні допомоги всіх видів отримають 235 тисяч сімей щорічно. Терміни призначення державних соціальних допомог різні, але в основному вони призначаються на 6 місяців. Майже всі вони обраховуються від доходу. Соціальна допомога сім'ям надається відповідно до завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

2013-09-19

Сьогодні в ході пленарного засідання сесії Харківської обласної ради було ухвалено рішення про заснування іменної стипендій голови облдержадміністрації для директорів загальноосвітніх шкіл районів Харківської області та міст обласного значення.

2013-09-19

На виконання завдання Президента України про збереження традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу на Харківщині завершилася Всеукраїнська естафета пам'яті «Слава визволителям України». На меморіальному комплексі «Висота Маршала І.С. Конєва» відбулись урочистості з нагоди 70-річчя визволення Харківської області від фашистських загарбників.

2013-09-19

Сьогодні на Національному меморіальному комплексі «Висота Маршала І.С. Конєва» відкрили дві меморіальні дошки Героям Радянського Союзу, які відзначилися в боях на території Харківської області. В урочистій церемонії взяли участь голова Харківської ОДА Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голови РДА, представники ветеранських організацій, діти.

2013-09-19

Закони економіки та права вже знайомі дітям із шкільної програми та вивчаються вже не один рік, і оскільки вони нерозривно поєднані між собою та системою оподаткування, то вивчення даного спецкурсу надасть можливість усвідомити та зрозуміти молодій людині  будову та функціонування всього механізму  під назвою «Держава». А  пізнавши  історію  виникнення податків, зрозуміти заради чого їх сплачують, чому вони є основою добробуту країни  та суспільства.

2013-09-18

17 вересня на території  Курязької виправної колонії в с. Подвірки відбувся інтелектуальний правоосвітній захід з елементами гри на тему: "Закон і підліток". Гра була розроблена районним управлінням юстиції за підтримки координаційної ради молодих юристів. Головна мета заходу - підвищення рівня правових знань вихованців виправної колонії.

2013-09-18

18 вересня на базі районного Центру зайнятості пройшов Всеукраїнський день "Ярмарок вакансій", присвячений контрактній службі у збройних силах України. У заході брали участь заступник командира дівізіона воїнської частини А 1215, майор Артем Шарков, військовий коміса Дергачівсько-Золочівського ОРВК, полковник Сергій Басаргін, безробітні, що перебувають на обліку у Центрі зайнятості, військовозобов'язані від 18 до 35 років та школярі старших класів шкіл району. 

2013-09-18

18 вересня на прийом до голови райдержадміністрації прийшло 12 мешканців району. Спектр питань був широким: від питань взаємодії з правоохоронними органами до пропозиції розробити свердловину питної води для Дергачів.

2013-09-18

Реалізуючи завдання Прези­дента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживан­ня та за ініціативи голови рай-держадміністрації А.І. Руденка у серпні-вересні 2013 року сіль­ськими, селищними головами на території підпорядкованих рад здійснено заходи з влаштуван­ня контейнерних майданчиків у місцях найбільшого накопичен­ня несанкціонованих сміттє­звалищ.

 

 

2013-09-17

17 вересня - професiйне свято усiх спiвробiтникiв Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Дергачівського району з професійним святом - Днем рятувальника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.


2013-09-17

17 вересня 2013 року відбулося пленарне засідання позачергової ХХХVІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання. Згідно з порядком денним було розглянуто питання...


Подождите...