Новини

22.11.2017

За прогнозами Гідрометцентру, в ніч з 21 на 22 листопада на Харківщині очікується сильний мокрий сніг, ожеледиця, налипання мокрого снігу.
«Очікується, що епіцентром негоди сьогодні вночі стане Ізюмський район, куди вже додатково спрямовано відповідального працівника Служби автомобільних доріг у Харківській області, - повідомив начальник САД Євген Зражевець. – До негоди дорожні служби повністю готові».
Євген Зражевець також додав, що у зв'язку з погіршенням погодних умов 20 листопада на дорогах області працювало 6 одиниць техніки: 4 - на дорозі Київ-Харків-Довжанський, 2 - на дорозі Харків-Охтирка.

22.11.2017

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.
Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб.

22.11.2017

Захід «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції» пройде 23 листопада з 11:00 до 19:00 у коворкінг «FABRIKA» (вул. Благовіщенська, 1).
Цей форум проводиться другий рік поспіль у рамках реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації, яка активно реалізується в Україні та, зокрема, на Харківщині.
Ініціаторами та організаторами форуму є Харківська обласна державна адміністрація, Харківський центр розвитку місцевого самоврядування, Генеральне консульство Республіки Польща у м. Харкові, ГО «Польсько-українська аграрна асоціація», Програма «U-LEAD з Європою» та Міжнародний фонд «Солідарність».


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 149

2013-07-09

Шановні хлібороби! Перший мільйон тонн зерна до загального Слобожанського короваю – результат вашої невтомної праці, високої майстерності та відповідальності на усіх етапах вирощування та збирання врожаю.

2013-07-09

Дергачівська райдержадміністрація розробляє типові правила благоустрою. Про це йшлося під час виїзної апаратної наради, яка пройшла на території Токарівського сільського клубу. В райдержадміністрації вже створена комісія, яка займається розробкою правил благоустрою населених пунктів... 

2013-07-09

Досить часто мешканці Дергачівського району звертаються до райдержадміністрації з питанням щодо можливості покращення надання послуг з електропостачання, надання належної  напруги в мережу. Але не завжди знають, що питання отримання електроенергії бажаної напруги залежить від них самих. Адже споживач отримує рівень послуги в тій кількості, яка зазначена в договорі, укладеному з енергопостачальником відповідно до фази електролічильника. 

2013-07-09

9 липня пройшли сходи громадян у селищі Токарівка та селі Дубівка. Під час пілкування з керівником району були підняті такі питання, як проблеми із водопостачанням та каналізацією... 

2013-07-09

На сьогодні в Україні близько 700 дітей щорічно залишають у пологових будинках. Для забезпечення соціального супроводу жінок, які мають ризики відмовитися від дитини у пологовому відділенні, в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України планується розширити у 2013-2014 роках мережу центрів матері та дитини.

2013-07-09

Рішення Президента України Віктора Януковича про заснування премії імені Богдана Ступки знаходить підтримку в середовищі діячів театральної сфери Харківщини. На думку директора Харківського театру юного глядача Андрія Гапановича, нагородження цією премією прикрасить творчу біографію будь-якого актора або режисера.

2013-07-09

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України на Харківщині пильна увага приділяється жінкам, які перебували в Обласному центрі матері та дитини. Як зазначив в.о. директора Обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олександр Полянський, доля кожної жінки з дитиною, яка виходить з цього центру, звичайно в подальшому моніториться центрами соціальних служб, які надають їм соціальний супровід.

2013-07-09

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України відбулась робоча зустріч фахівців соціальної роботи районного Центру соціальних служб з завідувачем жіночої консультації Дергачівської центральної лікарні Оксаною Кобяковською з питань планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров‘я молоді.

2013-07-08

Президент України Віктор Янукович вважає неприпустимим стан справ, що склався у сфері дорожнього будівництва, зокрема стосовно якості автомобільних доріг загального користування та вулиць і доріг комунальної власності.

2013-07-07

Делегація Дергачівського району взяла участь в роботі XIІІ Міжрегіонального універсального оптово-роздрібного ярмарку "Курський Коренський ярмарок-2013". Коренський ярмарок - це візитівка Курської області, яка має статус «Південних торгових воріт Росії». Захід сприяє розвитку партнерських зв'язків Російської Федерації країнами ближнього і дального зарубіжжя.

 

 

2013-07-06

У ході XIІІ Міжрегіонального універсального оптово-роздрібного ярмарку «Курський Коренський ярмарок - 2013» директор Обласного центру підтримки малого та середнього підприємництва Курської області Денис Водоп'янов і виконавчий директор Союзу підприємців Харківської області Олена Аністарова підписали угоду про сприяння розвитку та підтримку малого і середнього підприємництва Курської та Харківської областей.

2013-07-06

Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін зустрівся з харків'янами, які зібралися ввечері на площі Свободи, протестуючи проти свавілля правоохоронців на Миколаївщині. «Я повністю підтримую ваше ставлення до нелюдів, які, прикриваючись чинами і погонами, кривдили, знущалися і гвалтували. Винні мають бути покарані, той, хто вчинив злочин, має відповідати за всі свої вчинки за буквою Закону. Українське суспільство має очиститися від перевертнів у погонах, які тримають у страху громади українських сіл, селищ і міст», - сказав голова області.

2013-07-06

З метою аналізу стану реалізації в області завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу 5 липня відбулася перша виїзна нарада за участю представників Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА на виробничому підприємстві ТОВ ВКГ «Лісова казка».

2013-07-05

Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу – одне із завдань Президента України. Як повідомив в ході Інтернет-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, Харківська область знаходиться на другому місці в Україні за середнім показником фізичних осіб-підприємців, кількості малих підприємств на 10 тисяч населення.

2013-07-05

Про це голова Дергачівської райдержадміністрації Андрій Руденко заявив в інтерв'ю кореспонденту телеканалу ОТБ Юлії Губській. Два рази на тиждень районний осередок об'єднання промисловців та підприємців навідує з консультаціями податковий іспектор. Окрім того, регулярними є зустрічі з представниками відомств, до яких у підприємців є питання. Наприклад - Держкомзему, міліції, надзвичайників та інших. Щомісячні зустрічі з підприємцями  - також незмінна складова у робочому графіку очільника ДергачІвської райдержадміністрації Андрія Руденка. На його думку, найперша допомога, що її потребує малий та середній бізнес від влади, це коорднинація співпраці з дозвільними інстанціями.  

 


Подождите...