Новини

20.06.2018

Шановні мешканці Дергачівського району!
3 липня 2018 року о 9-00 в поліклінічному відділенні Дергачівської центральної районної лікарні, кабінет № 1,  під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни та голови Дергачівської районної державної адміністрації Жидкова Костянтина Сергійовича відбудеться ДЕНЬ ДОНОРА.
Закликаємо Вас не бути байдужими та взяти участь у Дні донора.
Пам'ятайте, що Ваша краплина крові врятує життя хворого, воїна-захисника, який боронить кордони нашої держави.
Здай кров — врятуй життя!
Попередній запис за телефоном 3-03-53
При собі мати паспорт.

20.06.2018

20 червня 2018 року голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів особистий прийом громадян.
До керівника району звернувся житель селища Мала Данилівка стосовно подальших дій щодо використання земельної ділянки згідно цільового призначення.
Питання, озвучене в ході особистого прийому, Костянтин Жидков пообіцяв вивчити і надати всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації та відповідно до чинного законодавства.

20.06.2018

20 червня відбулося урочисте відкриття стоматологічного кабінету при амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Прудянка після капітального ремонту за участю голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, Прудянського селищного голови Світлани Кучеренко, головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня»  Дмитра Дончака.
Стоматологічний кабінет оснащений новим обладнанням – сучасною стоматологічною установкою, що дозволить кардинально покращити якість надання стоматологічної допомоги всім категоріям пацієнтів.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 149

2014-09-13

За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації станом на 12 вересня продовжуються збиральні роботи. Соняшнику обмолочено 2460 га (40,9 % від площі збирання), середня врожайність при цьому складає 22,7 ц/га. Обмолочено сої на площі  250 га (18,8 % від площі збирання),  середня врожайність  11,0  ц/га.  Розпочато збирання цукрового буряку. При середній врожайності 300,0 ц/га вже викопано 100 га цієї культури в ФГ „Планета”.
Сільськогосподарськими підприємствами району і надалі проводиться підготовка грунту під посів озимих. Підготовлено 6415 га із запланованих під посів 7985 га (80 %). Зяблеву оранку грунту проведено на площі 3452 га.

2014-09-12

Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту -  святом здорових, цілеспрямованих людей!
Фізична культура – це не лише професійні заняття спортом, а й активний, здоровий спосіб життя кожного з нас. З кожним роком ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.
За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту.
Бажаю всім спортсменам, тренерам, вболівальникам і шанувальникам спорту фізичного здоров'я, наполегливості, наснаги та перемог в усіх справах!

Голова районної
державної адміністрації                                                       М.М. ВЕРЕТЕЙНІКОВ

2014-09-12

Сердечно вітаю всіх, хто був відданий цій справі у минулому і працює зараз у газовій галузі, із професійним святом - Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.
Це, безперечно, подія в житті кожного, хто присвятив себе нелегкій, але дуже потрібній країні справі. Це так само важливе свято для кожного українця, в чию оселю подається газ і тепло.
Тож дозвольте висловити щиру подяку всім працівникам, які щоденно проявляють самовідданість і   майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи,  виконуючи свої професійні обов'язки.
Бажаю міцного здоров'я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів в нелегкій роботі, а також оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів.

Голова районної
державної адміністрації                                                             М.М.ВЕРЕТЕЙНІКОВ

2014-09-12

Підприємці Харківського регіону сплатили до бюджету понад 320,0 мільйонів гривень єдиного податку. У порівнянні з минулим роком надходження від підприємців -«спрощенців» збільшились на 19% або 50,6 мільйонів гривень. Так, зокрема, лише за серпень до бюджету надійшло майже 54 мільйони гривень, що більше на 14,9 мільйонів відносно 2013 року.
Як розповів в.о. начальника ГУ Міндоходів області Валентин Фесюнін сьогодні переважна більшість суб'єктів господарювання-фізичних осіб області є платниками єдиного податку. За словами очільника відомства, підприємців приваблюють прості і прозорі правила та можливості, які надає спрощена система оподаткування.

2014-09-11

11 вересня 2014 року в Дергачівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Харківській області (№109)   проведено засідання комісії з питань застосування ст. 81, 82 КК України.
В роботі комісії взяли участь представники прокуратури Дергачівського району Денис Яковенко, Богдан Караванський та заступник голови спостережної комісії при Дергачівській районній державній адміністрації Олександр Кузьменко.

2014-09-11

11 вересня 2014 року голова Дергачівської районної державної адміністрації  Веретейніков М.М. здійснив робочу поїздку  до  Безруківської сільської та Прудянської селищної рад.
В ході робочої поїздки голова районної державної адміністрації ознайомився з роботою  соціально - культурної сфери місцевих рад та обговорив з Безруківським сільським головою Шабалтасом М.І. та Прудянським селищним головою Кучеренко С.М. пріоритетні напрямки розвитку території.

2014-09-11

11 вересня  2014 року  було святково  відкрито додаткову різновікову  групу  для 24 дітей в Цупівському навчально-виховному комплексі.
На свято були запрошені почесні гості: голова районної державної адміністрації Веретейніков М.М., заступник голови районної державної адміністрації     Каратаєва К.Б., начальник відділу освіти районної державної адміністрації Крижний С.Г., голова фермерського господарства «Веселе», депутат Прудянської селищної ради  Каверзіна З.О. та голова Прудянської селищної ради    Кучеренко С.М.
Шановні гості побажали працівникам закладу творчих успіхів у 2014/2015 навчальному році, а для всебічного розвитку дошкільнят, вручили їм чудові подарунки.

2014-09-10

Сьогодні голова районної державної адміністрації Микола Веретейніков провів виїзний прийом громадян у Протопопівській сільській раді. Прийом проведено за участю заступника голови районної державної адміністрації Каратаєвої К.Б. та Протопопівського сільського голови Бердецького М.В.
На прийомі був присутній кореспондент районної газети «Вісті Дергачівщини».
Під час прийому до голови районної державної адміністрації звернулася громадянка з питанням допомоги виплати заборгованості по заробітній платі збанкрутілого підприємства.

2014-09-10

10 вересня 2014 року відбулася робоча поїздка голови районної державної адміністрації Миколи Веретейнікова до Протопопівської сільської ради.
Після особистого прийому голова районної державної адміністрації обговорив з Протопопівським сільським головою Бердецьким М.В. питання щодо соціально – економічного розвитку села, після чого відвідав та ознайомився з роботою установ, які розташовані на території сільської ради.

2014-09-09

09 вересня 2014 року голова Дергачівської районної державної адміністрації Веретейніков М.М. здійснив робочу поїздку до Проходівської сільської ради.  
Голова районної державної адміністрації ознайомився з роботою установ соціально-культурної сфери сільської ради.
У ході зустрічі Микола Митрофанович обговорив з сільським головою           Биченком А.І. актуальні питання, що стосуються життєдіяльності села.

2014-09-09

В цей неспокійний час, у якому зараз перебуває наша країна, військові, як ніколи вдячні за турботу пересічним громадянам, волонтерам й усім небайдужим. Тому що левову частку продуктів, спорядження та повсякденних речей вони отримують саме від них. Не залишаються осторонь не тільки прості люди, а й керівники областей, міст, районів та селищ. Так і жителі Дергачівського району не залишаються осторонь. Неодноразово дергачівці допомагали військовим, які боронять свободу і незалежність нашої держави.
09 вересня 2014 року Вільшанський селищний голова Литвинов О.І., голова районної державної адміністрації Веретейніков М.М., заступник голови районної державної адміністрації Каратаєва К.Б. відвідали мобільну прикордонну заставу «Дергачі» .

2014-09-09

09 вересня 2014 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Гаплєвської І.Б. відбулася нарада з питання «Створення нових робочих місць у Дергачівському районі».
В нараді прийняли участь керівники: управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації, управління Пенсійного фонду України в Дергачівському районі Харківської області, Дергачівської ОДПІГУМД у Харківській області, Дергачівського районного центру зайнятості, відділу економічного розвитку і торгівлі Дергачівської районної державної адміністрації, реєстраційної служби Дергачівського РУЮ.

2014-09-08

До уваги мешканців Харкова та Харківської області.
АК "Харківобленерго" приділяє постійну увагу питанню попередження травмування сторонніх осіб на обладнанні підприємств електроенергетики. Результати проведеної роботи щороку узагальнюються та аналізуються. При цьому, з початком літнього періоду відмічається зростання випадків загибелі громадян внаслідок ураження електростумом на об'єктах електропостачальних компаній та в електроустановках споживачів.
Так впродовж 2014 року року на підприємствах електроенергетики України сталося 24 нещасних випадки зі сторонніми особами, у т. ч. у червні-липні — 16 . Смертельно травмовані 24 особі, з них 2 неповнолітніх.
Основними причинами травмування є проникнення на об'єкти, наближення на недопустиму відстань до струмопровідних частин обладнання при спробі крадіжки. Через самовільне виконання робіт, власну необережність та доторкання до обірваних проводів смертельно постраждало 12 осіб. Також збільшилась кількість нещасних випадків, пов'язаних із спробою окремими абонентами самовільно відновити електропостачання, що припинялось через пошкодження ліній електропередач та обладнання трансформаторних підстанцій під час негоди, при цьому жодних офіційних звернень, щодо знеструмлення, до диспетчерських пунктів підприємств не надходило.

 

 

2014-09-05

05 вересня 2014 року в Дергачах відзначили 25-ту річницю створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову».
Чверть століття минуло відтоді, коли  перші рухівці збурили наші майдани, пробудили від багаторічного сну громадську думку і відкрили українцям шлях до здобуття Незалежності.
З нагоди відзначення  25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову» відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятнику Т. Г. Шевченку.

2014-09-05

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця.
Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, високим професіоналізмом, ініціативністю, активною громадською позицією сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району.
Хай невичерпним буде джерело вашої працелюбності. Хай у ваших домівках завжди буде тепло і затишно, а у сім'ях панує любов і злагода, а вашими незмінними супутниками будуть здоров'я та вдача.
Щиро бажаю успіхів вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів та невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною.
                                       

                                                               Голова районної 
                                                               державної адміністрації                              М.М.Веретейніков


Подождите...