Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 77

2019-03-22

Під порушенням лісового законодавства слід розуміти протиправну дію або бездіяльність, яка завдає шкоди лісам або земельним ділянкам лісового фонду чи не завдає такої шкоди, але направлена проти встановленого порядку користування лісами, а також земельними ділянками лісового фонду і передбачає юридичну відповідальність винної в цьому особи.
Перелік порушень лісового законодавства міститься в ст. 98 ЛК України. Це такі порушення: незаконне вирубування та пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісу внаслідок підпалу або недбалого поводження з вогнем; порушення вимог пожежної безпеки в лісах; знищення або пошкодження лісу внаслідок його забруднення хімічними та радіоактивними речовинами, виробничими і побутовими відходами, стічними водами, іншими шкідливими речовинами, підтоплення, осушення та інші види шкідливого впливу; порушення строків лісовідновлення та інших вимог щодо ведення лісового господарства, встановлених законодавством у галузі охорони, захисту, використання та відтворення лісів; порушення правил зберігання, транспортування та застосування засобів захисту лісів, стимуляторів росту, мінеральних добрив та інших препаратів; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також природного підросту та самосіву на землях, призначених для відновлення лісу; засмічення лісів побутовими відходами і викидами, розкорчування земельних ділянок лісового фонду і використання їх для спорудження будівель, переробки деревини, влаштування складів тощо без належного дозволу; самовільна заготівля сіна та випасання худоби на земельних ділянках лісового фонду; порушення правил заготівлі (збирання) лісової підстилки, дикорослих плодів, горіхів, грибів, ягід тощо; заготівля лісових ресурсів засобами, що негативно впливають на стан і відтворення лісів; порушення порядку використання лісосічного фонду, заготівля та вивезення деревини, заготівля живиці і використання інших лісових ресурсів; невнесення плати за спеціальне використання лісових ресурсів та користування земельними ділянками лісового фонду у встановлені строки та деякі інші. Законодавчими актами України можуть бути передбачені також інші порушення лісового законодавства.

2019-03-20

Шановна Наталя Михайлівна!
Вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо здоров'я, щастя і благополуччя! Хай Вас завжди підтримують рідні люди, а у Вашому домі панують мир і добро!

2019-03-20

З 21 березня в Дергачівському районі розпочинається санітарно-екологічний двомісячник з благоустрою територій.
З метою покращення санітарно-екологічного стану району 21 березня відбудеться захід з благоустрою прилеглих територій за участю працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій  та установ району.

2019-03-20

20 березня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів особистий прийом громадян.
До голови районної державної адміністрації звернулися мешканці міста Дергачі, селищ Солоницівка, Мала Данилівка, села Гоптівка з питань житлово-комунального господарства, а саме щодо ремонту покрівлі багатоквартирного будинку, заміни вікон у під'їзді, утеплення труб теплопостачання на горищі багатоквартирного будинку, облаштування дороги та тротуарних доріжок біля прибудинкової території.
Мешканка села Безруки порушила питання стосовно оформлення земельної ділянки та отримання кадастрового номеру.
До Костянтина Сергійовича звернулася жителька села Черкаська Лозова з проханням надати матеріальну допомогу на лікування доньки.
Костянтин Жидков дав доручення відповідним підрозділам районної державної адміністрації вивчити порушені питання та сприяти у їх вирішенні в межах компетенції та чинного законодавства.

2019-03-20

Данило Сахацький виборов 1 місце на Чемпіонаті України з Таеквон-до ІТФ серед учнів загальноосвітніх закладів.
Поділитися радістю перемоги та вдячністю за надання матеріальної підтримки хлопець прийшов до голови райдержадміністрації Костянтина Жидкова.
«Батьки хлопчика звернулися до мене за матеріальною допомогою. Вони вірили у сина, але не мали фінансової можливості відправити його на збори та змагання. Звичайно ж, я не міг відмовити. Молоде покоління потрібно підтримувати. Це не вперше, коли молодь віддячує перемогами. Вкотре переконаний, що молодь Дергачівщини – найталановитіша та найспортивніша», – зазначив голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков.

2019-03-20

20 березня в районній державній адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Євгена Жувака за участю голови Харківської обласної громадської організації «Спілка землевпорядників Харківщини» Романа Леонова відбувся науково – практичний семінар на тему: «Практичне застосування Закону України від 10 липня 2018 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

2019-03-19

Шановні мешканці Малоданилівської селищної ради, повідомляємо Вам, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості розміщення на ній культової споруди (кладовищенська церква) на території меморіального комплексу «Слобожанський» за межами населених пунктів Черкасько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області» (далі – ДПТ).
Мета, склад, зміст та основні техніко-економічні показники ДПТ.
ДПТ розробляється з метою будівництва храму св. Володимира (кладовищенська церква) на території меморіального комплексу «Слобожанський), допоміжних будівель і споруд та визначення планувальної структури прилеглої території.

Склад ДПТ – пояснювальна записка та графічні матеріали.
Зміст ДПТ складається з опису аналізу існуючої містобудівної ситуації, проектних пропозицій, заходів цивільного захисту та протипожежних заходів, основних техніко-економічних показників, які відображені у пояснювальній записці та графічних матеріалах ДПТ.
Загальна площа території ДПТ становить орієнтовно 12,0 га (в т.ч. для обслуговування храму св. Володимира 0,1270 га).
Замовник ДПТ:  Дергачівська районна державна адміністрація.
Розробник ДПТ: комунальне підприємство «Архітектурне бюро Дергачівського району» (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 001676 від 18.06.2013).
Інформація про місце ознайомлення: ДПТ для ознайомлення, розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. 1Травня, 8, тел.: (05763) 3-20-42, 2-00-51.
Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. 1Травня, 8, тел.: (05763) 3-20-42, 2-00-51.
Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.
Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:
- розмістити повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій у проекті ДПТ на стенді у приміщеннях відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації;

- провести громадські слухання у Дергачівській районній державній адміністрації 27 березня року о 15:00 год.

Графічні матеріали
Пояснювальна записка


2019-03-19

19 березня відбулося виїзне засідання спостережної комісії при Дергачівській районній державній адміністрації в державній установі «Дергачівська виправна колонія (№ 109)» під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Євгена Жувака.
В ході засідання було розглянуто запити засуджених осіб, які перебувають в ДУ «Дергачівська виправна колонія (№109)»  щодо допомоги у працевлаштуванні, наданні медичної допомоги. За результатами розгляду прийняті відповідні рішення.
Членами комісії проведено консультацію з питань виборчого права, працевлаштування, надання медичної допомоги, соціальних пільг тощо.

2019-03-19

Шановні мешканці Малоданилівської селищної ради (ОТГ), повідомляємо Вам, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості розміщення комплексу споруд сонячних панелей фотоелектричних елементів на території Малоданилівської селищної ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області» (далі – ДПТ).
Мета, склад, зміст та основні техніко-економічні показники ДПТ.
ДПТ розробляється з метою визначення  оптимальних можливостей  розташування об'єктів комплексу споруд сонячних панелей фотоелектричних елементів, визначення містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, що проектується (врахування охоронних зон інженерних мереж об'єкту проектування).

Склад ДПТ – пояснювальна записка та графічні матеріали.
Зміст ДПТ складається з опису аналізу існуючої містобудівної ситуації, проектних пропозицій, заходів цивільного захисту та протипожежних заходів, основних техніко-економічних показників, які відображені у пояснювальній записці та графічних матеріалах ДПТ.
Загальна площа території ДПТ становить орієнтовно 2,0 га.
Замовник ДПТ:  Дергачівська районна державна адміністрація.
Розробник ДПТ: приватне підприємство «Харківський   регіональний   інженерно-консультаційний  центр» (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА №001934).
Інформація про місце ознайомлення: ДПТ для ознайомлення, розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. 1Травня, 8, тел.: (05763) 3-20-42, 2-00-51.
Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. 1Травня, 8, тел.: (05763) 3-20-42, 2-00-51.
Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.
Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:
- розмістити повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій у проекті ДПТ на стенді у приміщеннях відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації;

- провести громадські слухання у Дергачівській районній державній адміністрації 12 квітня 2019 року о 15:00 год.

2019-03-19

19 березня заступник голови районної державної адміністрації  Євген Жувак провів виїзний прийом громадян в Слатинській селищній раді.
До заступника голови райдержадміністрації звернулися мешканці селищної громади стосовно належного утримання амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в смт Слатине: облаштування зовнішнього освітлення та сприяння ремонту ґ‎анку медичного закладу.
Питання, озвучене під час прийому громадян, Євген Жувак пообіцяв вивчити і надати всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації.

2019-03-18

Шановна Світлана Миколаївна!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, щастя, добробуту. Хай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів.
 

 

2019-03-18

18 березня в районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами.
На початку апаратної наради Костянтин Жидков та Геннадій Лазарєв привітали з Днем народження головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації  Світлану Чайку та іменинників, які відзначили на минулому тижні свій День народження.
Голова районної державної адміністрації та голова районної ради провели церемонію нагородження з нагоди Дня землевпорядників, Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
Костянтин Жидков та Геннадій Лазарєв вручили Почесні грамоти Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної організації профспілки кращим працівникам житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.
Керівники району відзначили підприємців району Дипломами та подарунками за участь у виставково-ярмарковому заході «Масляна-2019».


Подождите...