Новини

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!
Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче.
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах,  сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам добре і змістовно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу на­вчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними  творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров'я та успіхів!

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
З теплом травневих днів прийшло чудове свято – Свято останнього дзвоника. 
Школярів чекає улюблена пора — літні канікули. Бажаю, щоб вони принесли вам неповторні враження, а також дали відновити сили перед початком нового етапу навчання.
Дорогі випускники! У вас попереду – новий етап життя. Вірю, що на цьому шляху Вам не забракне сміливості та наполегливості! Ви впевнено крокуватимете до обраної цілі та зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни!
Джордж Вашингтон говорив: «Освіта - ключ для відкриття золотих воріт свободи». Бажаю вам здобути цей ключ та вміло скористатися ним.
Ваші успіхи стануть найвищою винагородою для вчителів та батьків, які вкладали у Вас усю свою любов, дали знання та були поруч усі шкільні роки!
Висловлюю глибоку повагу і вдячність вчителям, тим, хто виховує і навчає наших дітей, віддає знання, доброту і щирість сердець своїм вихованцям.
Щиро вітаю усіх зі святом. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи!
Голова Харківської обласної державної адміністрації    Ю. О. Світлична

25.05.2018

Сьогодні в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Комісією було розглянуто 23 заяви та прийняті рішення про призначення 23 особам виплати державної соціальної допомоги.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 187

2013-09-10

Сьогодні в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін зазначив, що на Харківщині триває робота з виконання соціальних ініціатив Президента «Діти - майбутнє України», спрямованих на популяризацію здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини. На Харківщині триває будівництво ФОКів, спортивних майданчиків, встановлюються тренажери та обладнання, найближчим часом планується розпочати ремонт спортивних стадіонів у школах. Голова ХОДА зазначив, що сьогодні створюється система, яка дозволяє відбирати найкращих дітей для занять у спортивних секціях через масовий спорт.

2013-09-10

Україна не повинна протиставляти співпрацю на європейському напрямі і відносини з євразійським співтовариством, зазначає Президент Віктор Янукович. «Нам не потрібно протиставляти питання європейської інтеграції з питаннями будівництва стратегічних відносин з країнами євразійського співтовариства або союзу», - сказав Глава держави в інтерв'ю телеканалу «Україна».

2013-09-10

Держава на всіх рівнях повинна сприяти популяризації спорту, і не лише професійного, наголошує Президент України Віктор Янукович.

2013-09-10

Про це сьогодні повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Дмитро Перепелиця. За його словами, у дитячо-юнацьких спортивних школах області до регулярних занять залучено близько 50 тисяч дітей і підлітків, що становить 16,7% до загальної кількості дітей від 6 до 18 років. Це найвищий показник серед регіонів України.

2013-09-10

За 2011-2012 роки в сільських районах області встановлені 52 тренажерні майданчики, а також 32 майданчики із синтетичним покриттям. У той же час, в Харкові тільки за минулий рік встановлено понад 100 вуличних тренажерних комплексів. Про це повідомив в ході прес-конференції директор Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро Перепелиця.

2013-09-10

Задля залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» на Харківщині щороку проводиться близько 1500 спортивно-масових заходів. Це Малі Олімпійські ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів; спортивні змагання «Тато, мама, я - спортивна сім'я»; фестиваль «Олімпійське літо» серед оздоровчих таборів; Олімпійський день бігу; естафета «Спорт для всіх єднає Україну»; спартакіада серед допризовної молоді та багато ін.

2013-09-10

Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом продовжується розвиток спортивної інфраструктури Харківської області.

2013-09-09

7-8 вересня Дергачівський район був гідно представлений на Великому Слобожанському ярмарку. У цьому році на Харківщині був зібраний рекордний врожай зернових, тому Слобожанський ярмарок був присвячений темі врожаю. 

2013-09-09

9 вересня у Малопроходівському сільському клубі відбулась виїзна нарада з сільськими, селищними, міським головами під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Руденка за участю голови районної ради Михайла Бушева.  

2013-09-09

9 вересня за ініціативи голови райдержадміністрації Андрія Руденка, в приміщенні Малоданилівської селищної ради відбулась чергова зустріч з активом за участі голови районної ради Михайла Бушева та селищного голови Анатолія Вєліканова.

 

 

2013-09-09

Для виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо популяризації здорового способу життя минулої суботи пройшли районні змагання по риболовлі III Спартакіади, які проходили на Прудянській водоймі «ПМК».

2013-09-06

"З нагоди Вашого Дня народження прийміть найщиріщі побажання міцного здоров'я, сімейного благополуччя, безмежного людського щастя на довгі роки. Нехай кожен новий день буде щедрим на приємні події, особисті досягнення та благородні справи!", - йдеться у вітанні від народного депутата України Володимира Кацуби.

2013-09-06

"Прийміть сердечні вітання з Днем народження! Бажаю Вам здоров'я, щастя й добробутку. Хай Ваш життєвий шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, всі добрі справи повертаються сторицею, а прекрасні почуття зігрівають душу, окриляють для реалізації задумів та подолання перешкод в ім'я розквіту рідного краю", - привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

2013-09-06

Щиро й сердечно вітаємо Вас з Днем народження! Вам, дорогий імениннику, доля дарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант організатора помножений на щиру синівську любов до землі, на велике бажання робити людям добро, стали запорукою Вашого життєвого успіху. 

2013-09-06

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! На відповідальній посаді голови Дергачівської районної державної адміністрації Ви багато робите для зміцнення промислового, сільськогосподарського та культурного потенціалу району. Усі, кому доводиться з Вами спілкуватися, цінують Ваші неординарні особисті та ділові якості, небайдужість та доброзичливість. Ви завжди орієнтуєте колег на досягнення високих цілей. 

 

 


Подождите...