Новини

16.08.2018

Шановна Алісо Володимирівно!
Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, щастя, благополуччя!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров'я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

16.08.2018

Оновлено районну Дошку пошани, на якій відзначені кращі працівники та трудові колективи Дергачівського району за підсумками роботи у 2017 році.

16.08.2018

Збори відбудуться з 28 серпня по 6 вересня 2018 року.
Організацію та проведення зборів обговорили під час наради в Харківському обласному військовому комісаріаті за участю керівників структурних підрозділів ХОДА та представників найбільших підприємств Харківщини.
«Якісне проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони в Харківській області - це наше спільне завдання щодо зміцнення обороноздатності України», - зауважив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.Голова Дергачівської районної державної адміністрації


Жидков Костянтин Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 187

2013-12-10

Президент України Віктор Янукович доручив Уряду прискорити роботу щодо мінімізації ризиків у разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. «Ризики, які є для нашої економіки, нам їх потрібно мінімізувати. Процес повинен бути прозорий за участі товаровиробників, щоб усі собі чітко уявляли, яке майбутнє. Як тільки ми знайдемо порозуміння і буде досягнуто такий компроміс - підпис буде стояти», - сказав Глава держави під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.

2013-12-10

Державний бюджет на 2014 рік має бути прийнятий у грудні, наголошує Президент України Віктор Янукович. «Ми зобов'язані у грудні прийняти бюджет, країна повинна жити нормальним життям», - сказав Віктор Янукович під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком. Як підкреслив Глава держави, дії влади завжди будуть спрямовані на захист інтересів громадян.

2013-12-09

В умовах проведення комплексної модернізації державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, яка закладає підвалини прозорості, ефективності та конкурентоспроможності владних інституцій, важко переоцінити значення людського потенціалу, ролі професіоналізму і компетентності, спроможності результативно працювати в умовах змін зовнішнього і внутрішнього середовищ.

 

2013-12-09

Становлення демократичної, правової, соціальної держави, розвиток засад громадянського суспільства, інтеграція України до стандартів Європейського Союзу, проведення адміністративної реформи, зокрема реформи системи державної служби, потребують підготовки нової генерації керівників і фахівців органів державної влади та органів місцевого самоврядування, формування професійно підготовленого кадрового резерву для заміщення посад у структурах державного апарату.

2013-12-06

У рамках реалізації у регіонах завдання Президента України щодо військово-патріотичного виховання громадян, 6 грудня привітати дивізіон військової частини А1215 Повітряних сил ЗСУ завітали заступник голови райдержадміністрації Тетяна Малинiна, радник голови райдержадміністрації Олександр Безус, заступник голови районної ради Вячеслав Желтобрюх та Черкасько-Лозівський сільський голова Павло Шабалтас. Найкращих відзначили Подяками та Грамотами, приємним доповненням до свята став імпровізований концерт за участі талановитих вокалістів районного Будинку культури, які подарували чудовий настрій усім присутнім.

 

 

2013-12-06

З метою реалізації у регіоні завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, голова райдержадміністрації Андрій Руденко та голова районної ради Михайло Бушев зустрілися з жителями колишнього навчгоспа «Прогрес» с. Нове, Русько-Лозівської сільської ради. Керівники району підкреслюють, що діалог з людьми та активність територіальних громад - це головна умова реформування місцевого самоврядування. 

2013-12-05

Отвечая на вопрос журналиста Центрального радио Израиля Марка Кричевского, председатель Харьковской облгосадминистрации Михаил Добкин отметил, что он поддерживает выражение людьми своей позиции мирным способом, и является категорическим противником того, что оппозиция на сегодняшний день заблокировала здания центральных органов власти. Он добавил, что, к сожалению, лидеры оппозиции оказались неспособными предоставить четкий план действий для людей, которых они вывели на площади.

2013-12-05

Про це сьогодні в ході координаційної наради з виконання державної комплексної програми реформування та розвитку Збройних сил України на період до 2017 року заявив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.

2013-12-05

Про це сьогодні під час прес-туру представників ЗМІ в окрему механізовану бригаду сухопутних військ Збройних сил України, яка дислокується в м. Чугуєві, заявив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.

2013-12-05

«Реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади, які готуються на виконання завдання Президента України, потрібні не для Європейського союзу або країн Митного союзу, вони потрібні для нашої держави, наших територіальних громад і наших людей», – зазначив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» голова Харківської облради Сергій Чернов.

2013-12-05

5 грудня голова Дергачівської районної ради Михайло Бушев, голова Дергачівської районної державної адміністрації Андрій Руденко та заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Малиніна завітали до відділу статистики Дергачівської райдержадміністрації, аби привітати працівників галузі з професійним святом. Керівники району виказали багато теплих слів на адресу працівників статистики, подякували за плідну відповідальну роботу та подарували винуватцям сьогоднішнього свята квіти.

2013-12-04

Андрій Руденко та колектив Дергачівської райдержзадміністрації  висловлюють щирі співчуття начальнику відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Олені Чуйковій з приводу тяжкої, непоправної втрати – смерті Вашого батька Олександра Федоровича. Жовтоног  Олександр Федорович був людиною щедрої душі і великого серця. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль людини, яка втратила рідного або близького, неможливо висловити непоправне горе родини, котра втратила найдорожчу людину на світі. На жаль, словами важко загоїти на серці рану від втрати рідної людини. Щиро поділяємо біль непоправної втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.2013-12-04

З початком опалювального сезону, коли триває підключення системи централізованого опалення, мешканці квартир та будинків намагаються обігріти свої оселі, часто забуваючи про необхідність дотримуватися правил безпеки при користуванні газовими та електричними приладами. З рештою така недбалість стає причиною зростання кількості пожеж у житловому секторі у осінньо-зимовий період.

2013-12-04

Те, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпане. У цьому запевнив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 4 грудня 2013 року.

2013-12-04

Всі гострі питання і складні проблеми, які виникли, Уряд обов'язково розв'яже. У цьому запевнив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 4 грудня 2013 року.

 

 


Подождите...