Новини

20.02.2018

Всеукраїнська благодійна акція «Почуй світ!» триватиме з 2 по 22 квітня.
Організатор акції - Всеукраїнська благодійна організація «Серце до серця» - проводить збори коштів для дітей з різними захворюваннями вже тринадцятий рік поспіль. За 12 років проведення акцій обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму близько 32 млн грн.
Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано понад 3 млн грн для дітей з вадами зору. Харківська область у період проведення акції «Я хочу бачити життя» зібрала майже 33 тис. грн. На ці кошти було придбано та передано в обласну клінічну дитячу лікарню сучасне медичне обладнання - апарат для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга», апарат для тренування акомодації «Ручеек» та макулостимулятор.

20.02.2018

Дорогий Український народе!
День Героїв Небесної Сотні — це день вшанування пам'яті наших відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою, а усім нам — змогу самим творити своє майбутнє.
З гордістю і вдячністю віддаємо шану тим, чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності, торжества незламного українського духу над підступними спробами нас упокорити.
Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов'ю до України, чотири роки тому згуртував увесь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу проти гібридних викликів «русского мира».
Маємо лише один правильний шлях — звільнення від агресора окупованої частини Донбасу та повернення анексованого Російською Федерацією Криму.
Зберігаючи відданість ідеалам гідності та свободи, ми повинні утверджувати національну єдність, розбудовувати демократичну сильну і процвітаючу країну, зміцнювати наше військо та високо цінувати кожну мить життя у незалежній європейській Україні.
Слава Героям Небесної Сотні!
Слава Україні!

Петро Порошенко


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Новини, сторінка 187

2013-04-30

30 квітня біля обеліску «Висота Петрищева» дергачевці вшанували пам'ять групи бійців, що відбили в 1943 році три ворожих атаки. 

2013-04-30

Як повідомляє офіційний сайт Харківської облдержадміністрації, про це сьогодні в ході урочистих зборів профспілкового активу Харківської області заявив голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, про приватизацію аптек мова не йде.

2013-04-29

В Дергачівській райдержадміністрації протягом березня - квітня було проведено перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". Мета цього конкурсу - розвиток професійної та політично нейтральної державної служби, яка повинна слугувати інтересам людини і громадянина, бути відкритою і прозорою для суспільства. Всього у цьому році за звання «кращого» змагалися 12 державних службовців райдержадміністрації – 3 керівника структурних підрозділів і 9 спеціалістів.

2013-04-29

29 квітня 2013 року відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання.

2013-04-29

В територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської районної державної адміністрації при відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги в 2012 році було створено мультидисциплінарну команду (наказ № 113-0 від 23.04.2012р., до якої ввійшли соціальні робітники, які надають комунально-господарські послуги підопічним та перукар.

2013-04-26

Про це заявив Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради національної безпеки і оборони. «Невирішеність проблеми забезпечення водою не лише порушує основоположні права громадян, а й загрожує стабільності розвитку водоємних секторів економіки», - сказав Глава держави.

2013-04-26

26 квітня виповнюється 27 років з дня техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС, яка шокувала світ. Беззаперечно, це одна із найтрагічніший сторінок нашої історії...

2013-04-26

25 квітня відбулось засідання Ради протидії злочинності і корупції при Дергачівській районній державній адміністрації.

2013-04-25

Про це Андрій Руденко заявив 24 квітня в районному Будинку культури, де відбулась нарада за участю голови районної ради Михайла Бушева. Тема зустрічі - створення належних умов щодо поліпшення санітарно-екологічного стану району. 

2013-04-24

24 квітня виїзний прийом громадян голова райдержадміністрації Андрій Руденко провів в Козачій Лопані. Щоб висловити свої побажання і акцентувати увагу на проблемах на зустріч записалося 7 осіб, але, за традицією, прийшло більше бажаючих.

2013-04-24

Про це сьогодні на засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні розповів директор Департаменту культури і туризму ХОДА Дмитро Кузнєцов.

2013-04-24

З кожним роком інтерес інвестора до сільського господарства Харківської області буде рости. За прогнозами експертів, протягом найближчих двох років інвестори вкладатимуть у вітчизняне сільське господарство по 1,5 млрд. дол на рік. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.

2013-04-24

21 квітня в м. Харків відбулися обласні змагання зі спортивного орієнтування та велосипедного туризму серед педагогічних працівників. За підтримки голови Дергачівської райдержадміністрації Андрія Руденка у змаганнях змогли взяти участь педагоги Дергачівщини, які показали досить високі результати.

2013-04-24

24 квітня за ініціативи голови районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» відбулася зустріч голови райдержадміністрації Андрія Руденка з ліквідаторами аварії на ЧАЕС.

2013-04-24

23.04.2013 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської райдержадміністрації відбувся фестиваль творчості «Вокальні переспіви» присвячений 70-річчю визволення Дергачівського району від німецько-фашистських загарбників. У заході взяли участь вокальні колективи «Чарівна пісня» м. Дергачі, «Любавушка» м. Дергачі, «Односельчаночка» смт. Прудянка та запрошені глядачі.


Подождите...