Новини
УВАГА!
20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».
Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.
ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР
Через морозну погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження
Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:
– скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;
-
перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;
– правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;
– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;
– не виходьте на мороз із вологим волосся;
– на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;
– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;
– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;
– не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;
– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;
– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;
– не носіть на морозі металевих прикрас;
-
пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її у теплому приміщенні.
При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.
Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.
Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його. Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна термінова госпіталізація.
При тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).
До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.
При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.
При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.
Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.
У разі появи симптомів обмороження потрібно звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).
Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби.
Новини, сторінка 122
Указом Президента України від 13.05.2018 №121/2018 за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей звання «Мати - героїня» надано Грушенцовій Надії Володимирівні із села Безруки – матері 12 дітей та Живолун Тетяні Володимирівні із села Подвірки – матері 6 дітей.
Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков привітав жінок з наданням почесного звання «Мати-героїня» та передав найщиріші побажання від голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної.
«Бути матір'ю – це велика та дуже важлива праця, яка заслуговує на державне визнання, адже головне, що є в нашій державі, – це люди. Виховуючи дітей, ви будуєте не тільки майбутнє окремої родини, але й майбутнє нашої держави», – зазначив Костянтин Жидков.
АТ «Ощадбанк» ТВБВ 10020/0425
за адресою: м Дергачі пров. Парковий, 5
ІНФОРМУЄ ПРО ВАКАНСІЇ:
Провідний економіст служби мікро, малого та середнього бізнесу.
Вимоги до кандидата: освіта вища відповідного напрямку підготовки, стаж роботи в банківській системі за відповідним фахом не менше 1 року.
Провідний економіст служби організації продажів.
Вимоги до кандидата: Повна вища освіта, стаж роботи в банківській системі не менше 2 років.
АТ «Ощадбанк» ТВБВ 10020/0432
за адресою: смт Солоницівка, вул.Пушкіна, 25
1.Контролер – касир.
Вимоги до кандидата: повна загальна середня освіта , стаж роботи в банківській системі не менше 6 місяців.
Контактні телефони: 0961100448, 0502657143
04 липня в районній державній адміністрації відбулася виїзна нарада обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка.
В ході наради розглянуто питання про проведену роботу з переведення мешканців багатоквартирних будинків м. Дергачі, смт Сололницівка та смт Мала Данилівка на індивідуальне опалення.
04 липня 5 дітей з сімей загиблих, інвалідів та учасників антитерористичної операції Дергачівського району повернулися зі Швеції, де перебували 10 днів у таборі відпочинку «Natashas barnläger i Sotter».
Відпочинок дітям було організовано сімейством Андерссонів, які подарували дітям незабутні враження від неймовірної подорожі.
Діти побували в аквапарку, відвідали морський музей Vasa у Стокгольмі, вперше в житті мандрували на одному з найбільших у світі круїзному лайнері до берегів Фінляндії та отримали від господарів приємні подарунки.
04 липня голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів особистий прийом громадян.
До керівника району звернулися жителі селища Слатине стосовно закриття відділення “Ощадбанку” та роботи відділення “Укрпошти”.
Громадянка селища Нова Козача звернулася з питанням щодо порушення сусідом санітарних норм при будівництві надвірних споруд.
Також, були порушені питання стосовно отримання матеріальної допомоги на лікування.
Питання, озвучені під час прийому громадян, Костянтин Жидков пообіцяв вивчити і надати всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації та відповідно до чинного законодавства.
04 липня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України.
Зі словами привітання до співробітників поліції звернулися голова районної державної адміністрації Жидков К.С., голова районної ради Лазарєв Г.Ю., перший заступник Дергачівського міського голови, радник голови райдержадміністрації Кисіль В.Ю., начальник Дергачівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Коваленко Е.В.
Керівники району провели церемонію нагородження кращих співробітників поліції.
Шановні мешканці Дергачівського району!
3 липня 2018 року о 10-00 в поліклінічному відділенні Дергачівської центральної районної лікарні, кабінет № 1, під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни та голови Дергачівської районної державної адміністрації Жидкова Костянтина Сергійовича відбудеться ДЕНЬ ДОНОРА.
Закликаємо Вас не бути байдужими та взяти участь у Дні донора.
Пам'ятайте, що Ваша краплина крові врятує життя хворого, воїна-захисника, який боронить кордони нашої держави.
Здай кров — врятуй життя!
Попередній запис за телефоном 3-03-53
При собі мати паспорт.
03 липня під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови Дергачівської районної державної адміністрації Костянтина Жидкова проходить День донора на базі поліклінічного відділення комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня».
Пройшовши необхідну процедуру підготовки до здачі крові, донорську кров вже здали 94 добровольців.
Донорами стали: голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков, заступник голови райдержадміністрації Євген Жувак, перший заступник Дергачівського міського голови, радник голови райдержадміністрації Владислав Кисіль, сільські, селищні голови, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, рятувальники Дергачівського районного управління ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій, представники громадських організацій, мешканці району.
Висловлюємо щирі слова подяки учасникам донорської акції за те, що подарували людям надію на порятунок, бо життя людини – найвище благо на землі, а порятунок його – найвища честь для тих, хто долучається до цього.
03 липня 16 дітей з сімей загиблих, інвалідів та учасників антитерористичної операції Дергачівського району повернулися з табору відпочину «Артек – Буковель».
Діти відпочили, оздоровилися, цікаво та весело провели час, насолоджуючись чистим гірським повітрям, захоплюючими краєвидами, походами на гору Буковель, скелю Довбуша, приймали участь у різноманітних конкурсах та квестах.
03 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська взяла участь у засіданні позачергової ХХХI сесії Русько-Лозівської сільської ради VІІ скликання.
02 липня в районній державній адміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва.
В ході апаратної наради були розглянуті питання:
1. Про підсумки роботи пришкільних таборів відпочинку.
Про підсумки проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання.
Про підсумки проведення в районі випускних вечорів.
2. Про запровадження в районі мобільного кейсу, як нової складової надання якісних послуг.
Про внесення змін до чинного законодавства у сфері призначення житлових субсидій.
3. Про хід проведення літньої оздоровчої кампанії.
4. Про заходи щодо підготовки до проведення призову громадян на строкову військову службу восени 2018 року.
04 липня 2018 року о 13.00 відбудеться особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації Костянтином Жидковим в громадській приймальні райдержадміністрації.
Запис та довідки за телефоном: (05763) 3-03- 69, 3-01-68.
05 липня 2018 року о 10.00 відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації Інною Гаплєвською в Проходівській сільській раді.
03 липня 2018 року о 14.00 відбудеться особистий прийом громадян заступником голови районної державної адміністрації Євгеном Жуваком в районній державній адміністрації.
Відкриття неформальної конференції для викладачів шкіл відбудеться 2 липня в Культурному центрі «Бейт Дан» (вул. Тобольська, 46). Початок - о 9:00.
Захід відбудеться за участб Міністра науки і освіти України Лілії Гриневич та голови ХОДА Юлії Світличної.
EdCamp - це конференції, які проводять самі учасники. Вони призначені для отримання інтерактивного професійного досвіду та є зразком неформальних, демократичних зустрічей. EdCamp організовується за принципом «жодних обов'язкових спікерів і доповідей». Сесії не плануються аж до дня проведення, коли учасники можуть вільно обирати і сприяти розвитку будь-якої із запропонованих тем. Найпоширеніші теми EdCamp'ів - освітні технології, педагогіка, вирішення проблем у класі.
Перший EdCamp був проведений у 2010 році у Філадельфії. З того часу по всьому світу пройшло понад 200 EdCamp'ів.
Україна приєдналася до проведення EdCamp'ів у 2015 році.