Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за травень 2017 року

 Попередній місяць                                                                               Наступний місяць

Розпорядження від 04 травня  2017 року № 224 "Про визначення місця проживання та порядку виховання малолітньої дитини *** р.н." (від 11.05.2017)

Розпорядженнявід 04 травня  2017 року № 225 "Про надання малолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 11.05.2017)

Розпорядження від 04 травня  2017 року № 226 "Про тимчасове влаштування до дитячого державного закладу на повне державне утримання малолітньої дитини *** терміном на 6 місяців" (від 11.05.2017)

Розпорядження від 04 травня  2017 року № 227 "Про призначення громадянки *** опікуном для малолітньої дитини-сироти *** р.н." (від 11.05.2017)

Розпорядження від 04 травня  2017 року № 228 "Про визначення місця проживання малолітньої дитини  ** р.н."(від 11.05.2017)

Розпорядження від 04 травня  2017 року № 229 "Про тимчасове влаштування до дитячого державного закладу на повне державне утримання малолітньої дитини ** р.н., терміном на 6 місяці" (від 11.05.2017)


Розпорядження від 05 травня  2017 року № 230 "Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об'єктах району на 2017 рік" (від 11.05.2017)

Розпорядження від 05 травня  2017 року № 231" Про тимчасове влаштування до дитячого державного закладу на повне державне утримання малолітньої дитини *** р.н., терміном на 6 місяців" (від 11.05.2017)

Розпорядження від 05 травня  2017 року № 232 "Про призначення громадянки *** опікуном для малолітньої дитини-сироти **** р.н." (від 11.05.2017)

Розпорядження від 12 травня  2017 року № 233 "Про визначення відповідальної особи, на яку покладено обов'язки забезпечення застосування електронного цифрового підпису у відділі з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Дергачівської районної державної адміністрації" (від 15.05.2017)

Розпорядження від 12 травня  2017 року № 234 "Про  надання  дозволу  на  розробку  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в  натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради за  межами  населеного  пункту для  ведення товарного  сільськогосподарського   виробництва громадянам Тонких С.В. та Тонких В.В." (від 15.05.2017)

 Розпорядження від 12 травня  2017 року № 235 "Про  надання  дозволу  на  розроблення технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Слатинської та Прудянської селищних і Токарівської сільської рад за межами населених   пунктів   для   ведення  товарного сільськогосподарського   виробництва громадянину   Ямпольському В.Г." (від15.05.2017)

Розпорядження від 12 травня  2017 року № 236 "Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на  території  Протопопівської  сільської  ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці  Євтушенко Т.О." (від 15.05.2017)

Розпорядження від 12 травня  2017 року № 237 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Смирновій Т.М." (від 15.05.2017)

Розпорядження від 12 травня  2017 року № 238 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської та Вільшанської селищної рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Тищенку М.В." (від 15.05.2017)

Розпорядження від 12 травня  2017 року  № 239 "Про надання дозволу Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території с-ща Березівське, Пересічанської  селищної ради, вул. Лісна, 1" (від 15.05.2017)

Розпорядження від 12 травня  2017 року № 240 "Про надання дозволу Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території міста Дергачі, площа Перемоги, 19" (від 15.05.2017)

Розпорядження від 12 травня  2017 року  № 241 "Про надання дозволу Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Солоницівської селищної ради за межами населеного пункту (смт Солоницівка, вул. Клубна, 6)" (від 15.05.2017)

Розпорядження від 13 травня  2017 року № 242 "Про надання дозволу Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території смт Вільшани, вул. Миру, 1" (від 15.05.2017)

Розпорядження від 13 травня  2017 року № 243 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Прудянської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Безуглому С.В." (від 15.05.2017)

Розпорядження від 13 травня  2017 року  № 244 "Про надання Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території села Чайківка, Малоданилівської селищної ради, вул. Озерна, 20" (від 15.05.2017)

Розпорядження від 13 травня  2017 року № 245 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Полівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність громадянину Харченку В.Я." (від 16.05.2017)

Розпорядження від 13 травня  2017 року № 246 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Нетесі В.В." (від 16.05.2017)

Розпорядження від 13 травня  2017 року № 247 "Про надання дозволу Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території смт Козача Лопань, площа Центральна, 8" (від 16.05.2017)

Розпорядження від 13 травня  2017 року № 248 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Маслію В.М." (від 16.05.2017)

Розпорядження від 13 травня  2017 року № 249 "Про  внесення   змін   до   розпорядження голови районної  державної адміністрації від  7 березня  2008 року  № 235" (від 16.05.2017)

Розпорядження від 15 травня  2017 року  № 250 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Юрченку М.І."(від 16.05.2017)

Розпорядження від 15 травня  2017 року № 251 "Про призначення відповідального за зберігання та використання печатки сектору містобудування, архітектури та   цивільного   захисту   районної державної  адміністрації" (від 18.03.2017) 

Розпорядження від 15 травня  2017 року № 252 "Про визнання розпорядження голови районної   державної   адміністрації від 24 квітня 2017 року № 204 таким, що втратило чинність" (від 18.05.2017)

Розпорядження від 15 травня  2017 року  № 253 "Про створення районної координаційної робочої   групи   для   вирішення   питань,пов'язаних з державною реєстрацією земельних ділянок, що належать до земель оборони" (від 18.03.2017)

Розпорядження від 19 травня  2017 року № 254 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 лютого 2008 року № 200" (від 19.05.2017)

Розпорядження від 19 травня  2017 року № 255 "Про надання дозволів громадянці  *** на вчинення правочинів від свого імені та від імені малолітньої дитини *** р.н." (від 19.05.2017)

Розпорядження від 19 травня  2017 року № 256 "Про зняття та накладення заборони з домоволодіння, яке належить на праві користування малолітній дитині-сироті *** р.н." (від 19.05.2017)

Розпорядження від 19 травня  2017 року № 257 "Про затвердження графіка чергувань відповідальних працівників Дергачівської районної державної адміністрації у вихідні та святкові дні у червні 2017 року" (від 22.05.2017)

Розпорядження від 19 травня  2017 року № 258 "Про затвердження детального плану території  для визначення можливості розміщення на ній об'єктів виробничого призначення та  залізничної колії на території Пересічанської селищної ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області" (від 22.05.2017) 

Розпорядження від 19 травня  2017 року № 259 "Про затвердження детального плану території  для визначення можливості розміщення на ній об'єктів індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області" (від 22.05.2017)

Розпорядження від 23 травня  2017 року № 260 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Прудянської селищної ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Довбію Г.О. та Ігнатуші С.О." (від 25.05.2017)

Розпорядження від 23 травня  2017 року № 261 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Головку С.І." (від 25.05.2017)

Розпорядження від 23 травня  2017 року № 262 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 лютого  2013 року № 38" (від 25.05.2017) 

Розпорядження від 23 травня  2017 року № 263 "Про надання дозволу громадянці ***на укладення від імені малолітньої дитини **** р.н., договору дарування квартири, у якості обдаровуваного" (від 25.05.2017)

Розпорядження від 24 травня  2017 року № 264 "Про надання дозволів громадянці *** на вчинення правочинів від свого імені, від імені малолітніх дітей **** р.н.,  *** р.н., *** р.н., та на надання згоди неповнолітній дитині ***  р.н. на укладення договорів купівлі-продажу" (від 25.05.2017)

Розпорядження від 25 травня  2017 року № 265 "Про тимчасове влаштування до дитячого державного закладу на повне державне утримання малолітньої дитини *** року народження" (від 29.05.2017)

Розпорядження від 29 травня  2017 року № 266 "Про стан роботи з надання медичної допомоги внутрішньо  переміщеним особам в закладах охорони здоров'я  Дергачівського району" (від 31.05.2017)

Розпорядження від 29 травня  2017 року № 267 "Про виконання Програми зайнятості населення   Дергачівського   району на період до 2017 року щодо соціального захисту   безробітних   громадян" (від 31.05.2017)

Розпорядження від 30 травня  2017 року № 268 "Про втрату неповнолітніми дітьми *** р.н., ***р.н., та малолітніми дітьми *** р.н., та *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 31.05.2017)

Розпорядження від 30 травня  2017 року № 269 "Про призначення громадянки  **** піклувальником для неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, *** р.н." (від 31.05.2017)

Розпорядження від 30 травня  2017 року  № 270/25 "Про нагородження відзнаками Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 31.05.2017)

Розпорядження від 31 травня  2017 року  № 271 "Про організацію обліку дітей дошкільного (0-6 років) та шкільного віку (6-18 років) на території район" (від 31.05.2017)
 

  


 

 


 

 


 

 

 

Подождите...