Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за квітень 2017 рік

Попередній місяць                                                                               Наступний місяць

Розпорядження від 03 квітня  2017 року № 163 "Про закінчення опалювального сезону" (від 07 квітня 2017 року)


Розпорядження від 04 квітня  2017 року № 164 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Ширіній В.М." (від 07 квітня 2017 року)

Розпорядження від 04 квітня  2017 року № 165 "Про проведення в районі санітарно - екологічного двомісячника з благоустрою території" (від 07.04.2017)

Розпорядження від 04 квітня  2017 року № 166 "Про хід підготовки та проведення сільськогосподарськими підприємствами району  весняно-польових робіт в 2017 році" (від 07.04.2017)

Розпорядження від 06 квітня  2017 року № 167 "Про створення комісії по списанню основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області" (від 11.04.2017)


Розпорядження від 06 квітня  2017 року № 168 "Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Токарівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Колос»"(від 11.04.2017)

Розпорядження від 06 квітня  2017 року № 169 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Слатинської, Прудянської селищних та Токарівської сільської рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Агротехніка 2007»" (від 11.04.2017)


Розпорядження від 06 квітня  2017 року № 170 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Бернацької А.В., із категорії земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту" (від 11.04.2017)


Розпорядження від 06 квітня  2017 року № 171 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Штеренберг Н.О. із категорії земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту" (від 11.04. 2017)


Розпорядження від 06 квітня  2017 року № 172 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Зімі В.К." (від 11.04.2017)


Розпорядження від 10 квітня  2017 року № 173 "Про влаштування за медичними показниками до дитячого державного закладу малолітньої дитини ***** р.н." (від 11.04.2017)


Розпорядження від 10 квітня  2017 року № 174 "Про надання дозволів громадянці ****на укладення від імені малолітніх дітей *** р.н., та *** р.н., договорів дарування по 1/3 частці житлового будинку та земельних ділянок, у якості обдаровуваних" (від 11.04.2017)


Розпорядження від 10 квітня  2017 року № 175 "Про надання дозволу громадянці *** на продаж 1/3 частки спеціалізованого вантажного фургона-рефрижератора та на надання згоди її неповнолітньому сину *** р.н., на продаж 1/3 частки цього ж транспортного засобу" (від 11.04. 2017)

Розпорядження від 10 квітня  2017 року  № 176 "Про визначення прізвища дитини, яка народжена **** року" (від 11.04.2017)

Розпорядження від 10 квітня  2017 року № 177 - РСО

Розпорядження від 10 квітня  2017 року  № 178 "Про визначення громадянину **** способу участі у вихованні малолітньої доньки *** р.н." (від 11.04.2017)

Розпорядження від 10 квітня  2017 року  № 179 "Про призначення громадян ***та *** опікунами для малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, ***р.н." (від 11.04.2017)

Розпорядження від 10 квітня  2017 року № 180 "Про внесення змін до складу спостережної комісії при районній державній адміністрації" (від 11.04.2017)

Розпорядження від 10 квітня  2017 року № 181 "Про надання дозволів громадянці ****, на укладення від імені малолітньої доньки *** р.н., договорів дарування житлового будинку та земельної ділянки, у якості обдаровуваного" (від 11.04.2017)

Розпорядження від 10 квітня  2017 року № 182 "Про внесення змін до складу районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення" (від 11.04.2017)

Розпорядження від 10 квітня 2017 року №183 - РСО

Розпорядження від 12 квітня  2017 року № 184/21 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 18.04.2017)

Розпорядження від 12 квітня  2017 року № 185/22 "Про висловлення Подяки голови Дергачівської районної державної адміністрації та голови Дергачівської  районної ради" (від 18.04.2017)

Розпорядження від 12 квітня  2017 року № 186 "Про внесення змін до складу громадської ради при Дергачівській районній державній адміністрації на 2015-2016 роки" (від 18.04.2017)

Розпорядження від 12 квітня  2017 року № 187 "Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Дергачівській районній державній адміністраці" (від 18.04.2017)

Розпорядження від 14 квітня  2017 року № 188 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Ахрамєєвій В.О." (від 18.04.2017)

Розпорядження від 14 квітня  2017 року  № 189 "Про  розроблення детального плану території для  визначення  можливості  створення  на ній зони відпочинку на території Малоданилівської селищної  ради  за  межами  населених  пунктів Дергачівського  району  Харківської  області" (від 18.04.2017)

Розпорядження від 18 квітня  2017 року № 190 "Про надання малолітній дитині *** р.н. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування"(від 19.04.2017)  

Розпорядження від 19 квітня  2017 року № 191 "Про забезпечення призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах Дергачівського району" (від 19.04.2017)

Розпорядження від 20 квітня  2017 року № 192 "Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасової  споруди  павільйону по продажу продуктів харчування та товарів повсякденного попиту на  території  Малоданилівської  селищної  ради за  межами  населеного  пункту  в  районі вул. Гагаріна, 24, смт Мала Данилівка Дергачівського   району   Харківської   області" (від 24.04.2017)

Розпорядження від 20 квітня  2017 року № 193 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 березня 2011 року № 160" (від 24.04.2017)

Розпорядження від 20 квітня  2017 року № 194 "Про затвердження Положення про  ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дергачівського району Харківської області" 

Розпорядження від 20 квітня  2017 року № 195 "Про внесення змін до персонального складу колегії Дергачівської районної державної адміністрації" (від 24.04.2017)

Розпорядження від 20 квітня  2017 року № 196 "Про затвердження графіка чергувань відповідальних працівників Дергачівської районної державної адміністрації у вихідні та святкові дні у травні 2017 року" (від 24.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року № 197 "Про  затвердження   технічної   документації   із землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради за межами населених   пунктів   для   ведення   товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянам Прохоренку О.С., Прохоренко Я.С. та Прохоренко В.М." (від 24.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року № 198 "Про надання дозволу громадянці *** на укладення від імені малолітньої ***р.н., договору дарування квартири, у якості обдаровуваного" (від 26.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року № 199 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 лютого 2017 року № 62"  (від 26.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року № 200 "Про надання малолітній дитині *** р.н., та неповнолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 26.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року  № 201 "Про здійснення заходів щодо підготовки та проведення літнього оздоровлення учнів, дітей  дошкільного віку та пільгового контингенту влітку 2017 року" (від 26.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року  № 202 "Про затвердження Положення про службу у справах дітей Дергачівської районної державної адміністрації" (від 26.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року № 203 "Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Проходівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу в приватну власність земельної ділянки громадянину Ломову М.М." (від 26.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року № 204 "Про затвердження Положення про комісію по збільшенню надходжень до бюджету району" (від 26.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року № 205 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Бондаренко О.П." (від 26.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року № 206 "Про надання згоди на поділ земельної ділянки громадянину Клюєву О.М.  на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту" (від 26.04.2017)

Розпорядження від 24 квітня  2017 року   № 207 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 квітня 2012 року № 239" (від 26.04.2017)

Розпорядження від 26 квітня  2017 року № 208 "Про внесення змін до складу районного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей" (від 27.04.2017)

Розпорядження від 26 квітня  2017 року № 209 "Про проведення  І  етапу Чемпіонату України з автомобільного кросу на легкових автомобілях та спеціальних кросових автомобілях «баггі»" (від 27.04.2017)

Розпорядження від 26 квітня  2017 року  № 210 "Про підсумки проведення в районі опалювального сезону 2016-2017 років та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2017-2018років" (від 27.04.2017)

Розпорядження від 26 квітня  2017 року № 211 "Про покращення роботи з персоналом та забезпечення   дотримання в районній державній адміністрації вимог законодавства про   державну   службу" (від 27.04.2017)

Розпорядження від 27 квітня  2017 року № 212 "Про призначення громадянки *** піклувальником для неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, ***р.н., та опікуном для малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, *** р.н." (від 27.04.2017)

Розпорядження від 27 квітня  2017 року № 213 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15 грудня 2008 року № 1670 «Про надання ***., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування»" (від 27.04.2017)

Розпорядження від 27 квітня  2017 року № 214 "Про затвердження паспорту Бюджетної програми на 2017 рік" (від 27.04.2017)

Розпорядження від 28 квітня  2017 року № 215 "Про внесення змін до складу районної комісії з розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації за належні для отримання  жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов" (від 04.05.2017)

Розпорядження від 28 квітня  2017 року  № 216 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 липня 2016 року № 322" (від 04.05.2017)

Розпорядження від 28 квітня  2017 року № 217 "Про направлення на альтернативну (невійськову) службу Феденка В.В." (від 04.05.2017)

Розпорядження від 28 квітня  2017 року  № 218 "Про направлення на альтернативну (невійськову) службу Стешенка С.О." (від 04.05.2017)

Розпорядження від 28 квітня  2017 року № 219/23 "Про висловлення Подяки голови Дергачівської районної державної адміністрації та голови Дергачівської районної ради" (від 04.05.2017)

Розпорядження від 28 квітня  2017 року № 220 "Про стан вирішення соціальних питань членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції" (від 04.05.2017)

Розпорядження від 28 квітня  2017 року № 221 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 лютого 2009 року № 90 (зі змінами)" (від 04.05.2017)

Розпорядження від 28 квітня  2017 року № 222 "Про  розроблення детального плану території для визначення можливості розміщення на ній малої сімейної ферми на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області" (від 04.05.2017)

Розпорядження від 28 квітня  2017 року № 223 "Про припинення альтернативної (невійськової)  служби громадянина Неліна М.Г."(від 04.05.2017)

 

  

                                               


 

 


 
 Подождите...