Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за червень 2012 рік

Попередній місяць                                            Наступний місяць

 

Розпорядження від 01 червня 2012 р. № 373 "Про зміну цільового використання земельних ділянок, які перебувають у власності громадянки Лепесій Л.А., з  ведення  особистого  селянського  господарства  на ділянки для ведення індивідуального  садівництва  на території  Малоданилівської  селищної  ради  за межами  населеного  пункту"

Розпорядження від 01 червня 2012 р. № 374 "Про передачу земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради громадянці Маркіній В.В."

Розпорядження від 01 червня 2012 р. № 375 "Про передачу земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради громадянці Жолдак І.М."

Розпорядження від 01 червня 2012 р. № 376 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Черкасько-Лозівської сільської  ради за межами населеного пункту гр. Ветровій Т.В."

Розпорядження від 01 червня 2012 р. № 377 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Федорову О.О."

Розпорядження від 01 червня 2012 р. № 378 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою   щодо   відведення   земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Ємельяненку В.В."

Розпорядження від 01 червня 2012 р. № 379 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 травня 2011 року № 297"

Розпорядження від 01 червня 2012 р. № 380 "Про   створення   конкурсної   комісії   з   продажу будівель, що знаходяться на балансі КП «Берізка», та  перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району"

Розпорядження від 01 червня 2012 р. № 381 "Про передачу земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва громадянину Подковиріну Ю.І."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 382 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянці Зеленській О.О."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 383 "Про нагородження цінним подарунком (картиною) голови райдержадміністрації"

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 384 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Онокієнку А.І."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 385 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр. Кірілловій Н.О."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 386 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр. Фіщенкову В.В."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 387 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Явтушенку І.О."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 388 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянці Омельченко А.В."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 389 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Близнюку М.С."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 390 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянці Сидоренко В.І."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 391 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Хворостову С.Є."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 392 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Явтушенку А.І."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 393 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Столярову С.Г."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 394 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Фільчакову В.І."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 395 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянці Остапенко О.М."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 396 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Тимошенку І.М."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 397 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Сидоренку Г.О."

Розпорядження від 05 червня 2012 р. № 398 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства гр. Котельніковій Г.К."

Розпорядження від 06 червня 2012 р. № 399/57 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 06 червня 2012 р. № 400 "Про нагородження цінним подарунком (картиною) голови райдержадміністрації"

Розпорядження від 06 червня 2012 р. № 401 "Про нагородження цінним подарунком (картиною) голови райдержадміністрації"

Розпорядженням від 06 червня 2012 р. № 402 "Про внесення змін до складу районної ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення"

Розпорядження від 06 червня 2012 р. № 403 "Про нагородження цінним подарунком (картиною) голови райдержадміністрації"

Розпорядження від 06 червня 2012 р. № 404 "Про внесення змін до складу координаційної ради у справах дітей"

Розпорядження від 07 червня 2012 р. № 405 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 березня 2012 року № 143"

Розпорядження від 07 червня 2012 р. № 406 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 лютого 2011 року №62 «Про комісію з питань нагородження районної державної адміністрації"

Розпорядження від 07 червня 2012 р. № 407/59 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 07 червня 2012 р. № 408 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 27 листопада 2008 року №1600"

Розпорядження від 08 червня 2012 р. № 409 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 липня 2010 року № 655 (зі змінами)"

Розпорядження від 08 червня 2012 р. № 410 "Про затвердження Положення про сектор з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю,  у  справах  преси  та інформації апарату райдержадміністрації"

Розпорядження від 08 червня 2012 р. № 411 "Про нагородження цінним подарунком (картиною) голови райдержадміністрації"

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 412 "Про нагородження цінним подарунком (картиною) голови райдержадміністрації"

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 413 "Про нагородження цінним подарунком (картиною) голови райдержадміністрації"

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 414 "Про передачу у власність земельних ділянок для ведення  фермерського господарства  членам фермерського господарства  "Любава"

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 415 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації  від 21.12.2011 № 903"

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 416 "Про передачу у власність земельних ділянок  для   ведення   садівництва гр. Сінявіну В.І."

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 417 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянину Доброскоку О.І."

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 418 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Левтеровій Є.О."

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 419 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянці Доброскок О.А."

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 420 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянці Доброскок Т.В."

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 421 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянці Кантемир І.О."

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 422 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 9 лютого 2012 року № 82"

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 423 "Про   надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянину Доброскоку О.О."

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 424 "Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для   ведення садівництва гр.  Бережній Т.Є."

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 425 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2007 року № 1134"

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 426 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянці Жорняк О.Л."

Розпорядження від 11 червня 2012 р. № 427 "Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Шабельнік Н.А."

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 430 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Прудянської селищної ради за межами населеного пункту громадянці Дрібноход І.О."

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 431 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Прудянської селищної ради за межами населеного пункту громадянину Дрібноходу Є.О."

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 432 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Прудянської селищної ради за межами населеного пункту громадянці Дрібноход С.О."

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 433 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Прудянської селищної ради за межами населеного пункту громадянину Дрібноходу О.І."

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 434 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Прудянської селищної ради за межами населеного пункту громадянці Дрібноход В.І."

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 435 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Прудянської селищної ради за межами населеного пункту громадянину Дрібноходу А.О."

Розпорядження від 12 червня 2012 р.  № 436 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Прудянської селищної ради за межами населеного пункту громадянину Дрібноходу В.О."

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 437/60 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 438/61 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 439/62 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження  від 12 червня 2012 р. № 440 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту гр. Півень Н.М. для ведення індивідуального садівництва"

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 441 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту гр. Попадченку С.В. для ведення індивідуального садівництва"

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 442 "Про передачу у власність земельних ділянок  для   ведення   садівництва гр. Боймурзаєву П.М.

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 443 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Юрко С.М."

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 446 " Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на  території  Солоницівської  селищної  ради  за межами населеного пункту громадянці Мороз О.І."

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 447 "Про  передачу   громадянам   у   власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Токарівської сільської  ради за межами   населеного   пункту"

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 448 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту гр. Пієвій Х.С."

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 449 "Про затвердження висновку про погодження проекту землеустрою щодо зміни і встановлення межі міста Харкова"

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 450 "Про чергування 28, 29, 30 червня, 01 липня 2012 року"

Розпорядження від 12 червня 2012 р. № 451 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 березня 2012 року № 143"

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 454 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Сребнюк Н.В."

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 455 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Сребнюк Н.В."

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 457 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради громадянці Толмачовій І.С."

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 458 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Слатинської селищної ради за межами  населеного пункту громадянину Лисенку І.Є. для  ведення  індивідуального  садівництва"

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 459 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту гр. Котяшу В.І. для ведення індивідуального садівництва"

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 460 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр. Маловік Н.К."

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 461 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр. Маловік А.М."

Розпорядження від 14 червня 2012 р.  № 462 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр. Скорік Т.В."

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 463 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради громадянину Мизнікову В.В."

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 464 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради громадянину Круговому О.О."

Розпорядження від 14 червня 2012 р. № 465 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради громадянці Єромецькій Н.С."

Розпорядження від 15 червня 2012 р. № 467/64/1 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 15 червня 2012 р. № 469 "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства на території Солоницівської селищної  ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 20 червня 2012 р. № 470 "Про  внесення   змін   до   розпорядження голови районної  державної адміністрації від  7 березня  2008 року  № 235"

Розпорядження від 20 червня 2012 р. № 471 "Про внесення змін до персонального складу колегії районної державної адміністрації"

Розпорядження від 21 червня 2012 р. № 472/66 "Про нагородження Почесною грамотою районної  державної адміністрації та  районної ради"

Розпорядження від 21 червня 2012 р. № 475/65 "Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 25 червня 2012 р. № 476 "Про затвердження плану роботи апарату райдержадміністрації на IIІ квартал 2012 року"

Розпорядження від 25 червня 2012 р. № 477 "Про затвердження плану роботи Дергачівської районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2012 року"


Подождите...