Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за липень 2012 рік

Попередній місяць                                             Наступний місяць

 

Розпорядження від 02 липня 2012 р. № 480"Про хід підготовки господарств району до збирання ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2012 року"

Розпорядження від 02 липня 2012 р. № 482 "Про внесення змін до складу районного штабу"

Розпорядження від 02 липня 2012 р. № 483 "Про використання резервного фонду районного бюджету"

Розпорядження від 04 липня 2012 р. № 484/69 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 06 липня 2012 р. № 486 "Про погодження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) реформованого  СВК «Шлях індустрії» на території Козачолопанської селищної ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 06 липня 2012 р. № 487 "Про погодження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) реформованого  КСП «Проходянське» на території Проходівської сільської ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 06 липня 2012 р. № 488 "Про погодження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) реформованого  КСП «Токарівське» на території Токарівської сільської ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 06 липня 2012 р. № 489/69/1 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 09 липня 2012 р. № 491/1 "Про  затвердження  протоколу  розподілу земельних ділянок  кормових угідь між власниками земельних часток (паїв) та передачу земельних ділянок у власність власникам сертифікатів  на  право  на  земельну  частку (пай)  по  колективному  сільськогосподарському підприємству  «Проходянське»

Розпорядження від 06 липня 2012 р.  № 491 "Про внесення змін до Положення про сектор з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та роботи з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації"

Розпорядження від 06 липня 2012 р. № 492 "Про внесення змін до розпорядження  голови  райдержадміністрації від  27 листопада 2008 року №1600"

Розпорядження від 06 липня 2012 р. № 493 "Про передачу у власність земельної ділянки  для   ведення   садівництва гр. Галушко В.Ф."

Розпорядження від 06 липня 2012 р. № 494 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 5 лютого 2001 року № 28"

Розпорядження від 09 липня 2012 р. № 495 "Про внесення змін до складу спостережної комісії"

Розпорядження від 09 липня 2012 р. № 496 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 серпня 2007 року № 594"

Розпорядження від 09 липня 2012 р.  № 497 "Про внесення змін до Положення про Дергачівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді"

Розпорядження від 12 липня 2012 р. № 498 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту громадянці Красніковій О.В."

Розпорядження від 12 липня 2012 р. № 499 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту громадянину Краснікову О.М."

Розпорядження від 12 липня 2012 р. № 500 "Про поновлення договору оренди землі, укладеного з гр. Цюрою М.А., та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку"

Розпорядження від 13 липня 2012 р. № 501 "Про передачу будівельних матеріалів із регіонального матеріального резерву"

Розпорядження від 16 липня 2012 р. № 506 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту громадянці Славіній Л.І."

Розпорядження від 16 липня 2012 р. № 507/72 "Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 16 липня 2012 р. № 508 "Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2012 року"

Розпорядження від 17 липня 2012 р. № 509 "Про формування мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів  Дергачівського району на 2012/2013 навчальний рік

Розпорядження від 17 липня 2012 р. № 510 "Про стан виконання загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих, хворих на СНІД"

Розпорядження від 17 липня 2012 р. № 511 "Про стан цінової ситуації на споживчому ринку району"

Розпорядження від 18 липня 2012 р. № 513 "Про розподіл обов'язків"

Розпорядження від 19 липня 2012 р. № 514 "Про передачу земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Воробйову А.В."

Розпорядження від 20 липня 2012 р. № 516 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, при поділі земельної ділянки товариства  з  обмеженою  відповідальністю «Завод покрівельних матеріалів «АКВАІЗОЛ»

Розпорядження від 20 липня 2012 р. № 517 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва громадянину Кострикіну А.Ю."

Розпорядження від 20 липня 2012 р.  № 518 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Гончарук Д.В."

Розпорядження від 20 липня 2012 р. № 519 "Про  створення комісії  з прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області"

Розпорядження від 20 липня 2012 р.  № 520 "Про внесення змін до персонального складу колегії районної державної адміністрації"

Розпорядження від 20 липня 2012 р. № 521 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для   ведення садівництва гр. Теймуразовій Н.С.

Розпорядження від 20 липня 2012 р. № 522 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на  території  Малоданилівської  селищної  ради  за межами населеного пункту громадянину Пояркову Ю.П."

Розпорядження від 23 липня 2012 р.  № 523 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для   ведення садівництва гр. Шередезі О.А."

Розпорядження від 23 липня 2012 р.  № 524 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 березня 2009 року № 219"

Розпорядження від 23 липня 2012 р.  № 525 "Про передачу у власність земельних ділянок  для   ведення   садівництва гр. Ященку Ю.В."

Розпорядження від 23 липня 2012 р. № 526 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Кузнецову К.Г."

Розпорядження від 23 липня 2012 р. № 527 "Про передачу у власність земельної ділянки  для   ведення   садівництва гр. Росохі О.Л."

Розпорядження від 23 липня 2012 р. № 528 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Петросяну А.Г."

Розпорядження від 24 липня 2012 р. № 529/74/1 "Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 26 липня 2012 р.  № 531 "Про затвердження протоколу розподілу земельних ділянок  кормових угідь між власниками земельних часток (паїв) та передачу земельних ділянок у власність власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) по  сільськогосподарському виробничому колективу  „Шлях індустрії”

Розпорядження від 26 липня 2012 р. № 532/1 "Про затвердження протоколу розподілу земельних ділянок кормових угідь між власниками земельних часток (паїв) та передачу земельних ділянок у власність власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) по колективному сільськогосподарському підприємству «Токарівське»

Розпорядження від 26 липня 2012 р. № 532 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для   ведення садівництва гр. Колесніковій С.В."

Розпорядження від 26 липня 2012 р.  № 533 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для   ведення садівництва гр. Зубарєвій В.С."

Розпорядження від 26 липня 2012 р.  № 534 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Іонову І.П."

Розпорядження від 26 липня 2012 р. № 535 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують  право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Книшу А.С."

Розпорядження від 27 липня 2012 р.  № 536 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Рекачинській К.В."

Розпорядження від 27 липня 2012 р. № 539 "Про  надання  дозволу  на  розробку технічних документацій із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва  членам обслуговуючого кооперативу «СТ Космос»

Розпорядження від 27 липня 2012 р.  № 541 "Про передачу у власність земельної ділянки  для   ведення   садівництва гр. Лісному В.В."

Розпорядження від 27 липня 2012 р. № 542 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Святченко Л.М."

Розпорядження від 30 липня 2012 р. № 543 "Про надання дозволу на підготовку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною їх цільового використання із ведення особистого селянського господарства на земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянці Семихат В.М."

Розпорядження від 30 липня 2012 р. № 544 "Про надання дозволу на підготовку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового використання із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва гр. Кравцову Ю.С."

Розпорядження від 31 липня 2012 р. № 545 "Про зміну цільового використання земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянина Нестеренка В.М., з ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для розміщення забійного цеху на території Полівської сільської ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 31 липня 2012 р. № 548 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території  Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту громадянці Славіній Л.І."

Розпорядження від 31 липня 2012 р.  № 549 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 червня 2011 року № 385"

Розпорядження від 31 липня 2012 р. № 550 "Про  зміну  цільового  використання   земельних ділянок, які перебувають у  власності громадян із ведення особистого селянського господарства на ділянки для  ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 31 липня 2012 р. № 551 "Про викуп для суспільних потреб об'єктів нерухомості  розташованих на території Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту, що належать на праві власності фізичній особі - підприємцю Чекунову Ю.С."

Розпорядження  від 31 липня 2012 р. № 552 "Про передачу громадянам у власність земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту"


Подождите...