Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за травень 2012 рік

Попередній місяць                                             Наступний місяць

 

Розпорядження від 03 травня 2012 р. № 248 "Про внесення змін до складу районної інвентаризаційної комісії з організації заходів, пов'язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)"

Розпорядження від 03 травня 2012 р. № 249 "Про нагородження почесним знаком «Дергачівська слава»

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 250 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15.11.2011 року № 774"

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 251 "Про затвердження Плану організаційнихі практичних заходів щодо запобіганнянещасним випадкам з людьми на водних об'єктах району"

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 252 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Воронкіній О.О."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 253 "Про скасування розпорядження голови райдержадміністрації від 13 червня 2008 року №678"

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 254 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 30 липня 2008 року №961"

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 255 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 жовтня 2008 року № 1455"

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 256 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Чіжовій О.Н."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 257 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Лимарю П.В."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 258 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15.12.2008 року №1668"

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 259 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Черкасько-Лозівської сільської  ради за межами населеного пункту гр. Лелюшкіній Н.Б."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 260 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 лютого 2012 року № 105"

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 261 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 травня 2011 року №275"

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 262 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр.Максимук А.В."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 263 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр.Снісаренко І.О."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 264 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Петрушко М.П."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 265 "Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення садівництва гр. Міхінову О.Ю."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 266 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29 вересня 2008 року №1282"

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 267 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Дивничу О.О."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 268 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Солоницівської селищної ради за межами населеного   пункту   для   ведення   особистого селянського господарства гр. Сопільник В.О."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 269 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва громадянці Чікішевій І.В."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 270 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Жихарцевій Л.Д."

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 271 "Про затвердження містобудівного обґрунтування впорядкування існуючих об'єктів містобудування на   території   Солоницівської   селищної   ради, вул. Заводська, 49-а, за межами населеного пункту Національній акціонерній компанії «Украгролізінг»

Розпорядження від 07 травня 2012 р. № 273/43 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 08 травня 2012 р. № 277 "Про розподіл обов'язків"

Розпорядження від 08 травня 2012 р. № 278 "Про зміну цільового використання земельної ділянки, що перебуває у власності  гр. Іванцова О.В."

Розпорядження від 08 травня 2012 р. № 279 "Про внесення змін до складу районної евакокомісії"

Розпорядження від 08 травня 2012 р. № 280 "Про внесення змін до складу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій"

Розпорядження від 10 травня 2012 р. № 282 "Про внесення змін до складу конкурсної комісії"

Розпорядження від 10 травня 2012 р. № 284 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр.  Семенчук Н.М."

Розпорядження від 10 травня 2012 р. № 285 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр.  Семенчук О.І."

Розпорядження від 14 травня 2012 р. № 286 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр.  Ляшову М. І."

Розпорядження від 14 травня 2012 р. № 287 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр.  Дзюбі О.В."

Розпорядження від 14 травня 2012 р. № 288 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Дровозюку В.С."

Розпорядження від 14 травня 2012 р. № 289 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 9 червня 2008 року № 667"

Розпорядження від 14 травня 2012 р. № 290/45 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 14 травня 2012 р. № 292 "Про  внесення   змін   до   розпорядження голови районної  державної адміністрації від  7 березня  2008 року  № 235"

Розпорядження від 14 травня 2012 р. № 293 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Єфремовій В.А."

Розпорядження від 14 травня 2012 р. № 294 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 липня 2009 року № 763"

Розпорядження від 14 травня 2012 р. № 295 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 вересня 2008 року №1255"

Розпорядження від 16 травня 2012 р. № 297 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 липня 2011 року № 440"

Розпорядження від 16 травня 2012 р. № 298 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 липня 2011 року № 435"

Розпорядження від 16 травня 2012 р. № 299 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 липня 2011 року № 437"

Розпорядження від 16 травня 2012 р. № 300 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 липня 2011 року № 436"

Розпорядження від 16 травня 2012 р. № 301 "Про вдосконалення роботи з контрольними документами в Дергачівській районній державній адміністрації"

Розпорядження від 16 травня 2012 р. № 303 "Про організацію навчально-виховного процесу в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах Дергачівського  району"

Розпорядження від 16 травня 2012 р. № 305/44 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 16 травня 2012 р. № 307/46 "Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 16 травня 2012 р. № 308 "Про забезпечення організації та  проведення показового заняття з роботи пункту збору сільських, селищних рад під час мобілізації"

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 311 "Про   надання   дозволу   на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту громадянці Донець О.О."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 312 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту громадянці Волковій В.В."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 313 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту громадянину Волкову М.В."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 314 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту громадянці Вишневецькій Т.А."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 315 "Про   надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту громадянці Пижовій В.О."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 316 "Про   надання   дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту громадянці Кучмі І.Ю."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 317 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту громадянину Кучмі М.В."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 318 "Про   надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту громадянину Волкову В.В."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 319 "Про  надання дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту громадянину Донець Ю.В."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 320 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Колєрову Е.О."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 321 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Портненку М.С."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 322 "Про   надання   дозволу   на   розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі під розміщення об'єкту  торгівлі  та об'єктів соціально-культурного призначення громадянину Островерху П.М."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 323 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Мірко Р.Г."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 324 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Андрусь А.М."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 326 "Про передачу земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва громадянці Збожимській О.С."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 327 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянам Дарабан Л.О., Дарабану В.В."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 328 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Войновій Н.С."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 329 "Про передачу земельних ділянок у власність для ведення садівництва членам садівничого товариства «ОРІОН"

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 330 "Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Шаповаленку К.С."

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 331 "Про передачу земельної ділянки у власність власнику   сертифікату   на  право   на земельну частку (пай) Брехунченку В.А. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Богодухівське"

Розпорядження від 18 травня 2012 р. № 332 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Малоданилівської селищної  ради за межами населеного пункту гр. Топчію В.В."

Розполрядження від 21 травня 2012 р. № 334 "Про  визнання таким, що втратило чинність   розпорядження   голови районної  державної  адміністрації від  08 грудня  2010 року  № 1152"

Розпорядження від 21 травня 2012 р. № 335 "Про затвердження детального плану території зони сервісного обслуговування осіб і транспортних засобів перед пунктом пропуску через Державний кордон з розміщенням майданчиків для паркування транспортних засобів на земельних ділянках ТОВ «Онікс-2006» в районі КП «Гоптівка» на території Козачолопанської селищної ради"

Розпорядження від 25 травня 2012 р. № 340 "Про створення комісії з передачі котельної Прудянської загальноосвітньої школи I-III ступенів Дергачівської районної ради Харківської області в управління Харківському обласному комунальному підприємству «Дирекція розвитку інфраструктури території"

Розпорядження від 25 травня 2012 р. № 341 "Про   надання   дозволу   на   розробку   проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок голові та членам фермерського господарства „Атол” в розмірі середньої  частки (паю)"

Розпорядження від 25 травня 2012 р. № 342 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Яценко І.Г."

Розпорядження від 25 травня 2012 р. № 343 "Про внесення змін до персонального складу колегії районної державної адміністрації"

Розпорядження від 28 травня 2012 р. № 344 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту громадянці Слижук О.М."

Розпорядження від 28 травня 2012 р. № 345 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 вересня 2007 року № 798"

Розпорядження від 28 травня 2012 р. № 346 "Про внесення змін до Регламенту районної державної адміністрації"

Розпорядження від 28 травня 2012 р. № 347 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на   території  Солоницівської  селищної  ради  за межами населеного пункту громадянці Кобзєвій Т.О."

Розпорядження від 28 травня 2012 р. № 348 "Про   погодження   технічної   документації   із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в  натурі  (на місцевості)  для  уточнення площі і конфігурації земельної ділянки та складання документів,  що  посвідчують  право  власності на земельну ділянку гр. Сухарєву М.В."

Розпорядження від 29 травня 2012 р. № 358/55 "Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 29 травня 2012 р. № 359 "Про розподіл обов'язків"

Розпорядження від 31 травня 2012 р. № 364 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для   ведення   індивідуального   садівництва  на території   Черкасько-Лозівської сільської   ради за межами населеного пункту гр. Гріховодовій А.В."

Розпорядження від 31 травня 2012 р. № 365 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Коваленко Р.С."

Розпорядження від 31 травня 2012 р. № 366 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Мерзлікіну Ю.А."

Розпорядження від 31 травня 2012 р. № 367 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Потаповій Т.А."

Розпорядження від 31 травня 2012 р. № 368 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Ігнатову В.В."

Розпорядження від 31 травня 2012 р. № 369 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр.  Вишняк Т.І."

Розпорядження від 31 травня 2012 р. № 370 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Бєсєдіній В.В."

Розпорядження від 31 травня 2012 р. № 371 "Про затвердження детального плану території на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населеного пункту смт. Мала Данилівка для ведення індивідуального садівництва громадянам Біловицькій Л.О. і Бабакіній Л.М."


Подождите...