Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за квітень 2012 рік

Попередній місяць                                            Наступний місяць

 

Розпорядження від 02 квітня 2012 р. № 193 "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 серпня 2011 року № 460"

Розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 194 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на   території   Безруківської сільської   ради за межами населеного пункту гр. Самойловій Т.М."

Розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 195 "Про  затвердження  комплексного  плану  заходів  із забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД  на  2012-2014  роки  у  Дергачівському районі"

Розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 196 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Чернявському О.В."

Розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 197 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Осиповій М.В."

Розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 198 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 вересня 2007 року № 724"

Розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 199 "Про   надання   в   оренду   земельних   ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Прудянської селищної ради та Токарівської сільської  ради  за   межами населених  пунктів  товариству  з  обмеженою відповідальністю  «Агротехніка 2007»

Розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 200 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Врублевському Й.Й."

Розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 201 "Про надання дозволу на підготовку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового використання із ведення особистого селянського господарства на ведення індивідуального садівництва гр. Кусакіній Н.О."

Розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 202 "Про надання дозволу на підготовку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового використання із ведення особистого селянського господарства на ведення індивідуального садівництва гр. Кусакіній Н.О."

Розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 203 "Про надання дозволу на підготовку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового використання із ведення особистого селянського господарства на ведення індивідуального садівництва гр. Кусакіній Н.О."

Розпорядження від 09 квітня 2012 р. № 204 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Полівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення індивідуального садівництва громадянці Толстоносовій С.Г."

Розпорядження від 09 квітня 2012 р. № 205 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Полівської сільської ради за межами населеного   пункту   для   ведення   особистого селянського господарства гр. Толстоносовій С.Г."

Розпорядження від 09 квітня 2012 р. № 206 "Про закінчення опалювального сезону"

Розпорядження від 09 квітня 2012 р. № 207 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Полівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства гр. Толстоносову Ю.М."

Розпорядження від 09 квітня 2012 р. № 208 "Про внесення змін до Положення про юридичний відділ апарату районної державної адміністрації" 

Розпорядження від 09 квітня 2012 р. № 209 "Про передачу у власність земельної ділянки  для   ведення   садівництва гр. Бесєдіну О.В."

Розпорядження від 12 квітня 2012 р. № 210 "Про робочу групу для проведення перевірок виконання вимог щодо утримання у належному стані територій населених пунктів району"

Розпорядження від 12 квітня 2012 р. № 213 "Про передачу земельної ділянки у власність власнику   сертифікату   на  право   на земельну частку (пай) Шматченку О.М. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Токарівське”

Розпорядження від 12 квітня 2012 р. № 214/33 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 17 квітня 2012 р. № 215 "Про  надання пально-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву"

Розпорядження від 17 квітня 2012 р. № 216/34 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 17 квітня 2012 р. № 217 "Про внесення змін до персонального складу колегії районної державної адміністрації"

Розпорядження від 18 квітня 2012 р. № 218 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянину Ключку Є.М."

Розпорядження від 18 квітня 2012 р. № 219 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянці Тимошенко О.М."

Розпорядження від 18 квітня 2012 р. № 220 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянці Гужвинській Т.О."

Розпорядження від 18 квітня 2012 р. № 221 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення індивідуального садівництва гр. Шелестюк Н.М."

Розпорядження від 18 квітня 2012 р. № 222/35 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 18 квітня 2012 р. № 223/36 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 18 квітня 2012 р. № 224 "Про забезпечення належного протипожежного стану лісових насаджень протягом пожежо-небезпечного періоду 2012 року"

Розпорядження від 18 квітня 2012 р. № 225 "Про надання громадянам дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 19 квітня 2012 р. № 226/38 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 23 квітня 2012 р. № 229 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Сухарєву М.В."

Розпорядження від 23 квітня 2012 р. № 230 "Про підсумки проведення в районі опалювального сезону 2011-2012 рр. та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної  сфери до опалювального сезону 2012-2013 років"

Розпорядження від 23 квітня 2012 р. № 231 "Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2012 року"

Розпорядження від 23 квітня 2012 р. № 232 "Про призначення відповідального за охорону праці в районній державній адміністрації"

Розпорядження від 24 квітня 2012 р. № 233 "Про розірвання договору оренди землі, укладеного  з Благодійним фондом «Слобожанщина»

Розпорядження від 24 квітня 2012 р. № 234 "Про затвердження Інструкції з діловодства в Дергачівській районній державній адміністрації"

Розпорядження від 24 квітня 2012 р. № 235/39 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 24 квітня 2012 р. № 236 "Про внесення змін до складу комісії з розслідування нещасного випадку"

Розпорядження від 24 квітня 2012 р. № 237 "Про надання  дозволу   на   розроблення   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Козачолопанській селищній раді для обслуговування будівлі   дошкільного   навчального   закладу (ясла-садок)  «Сонях»

Розпорядження від 24 квітня 2012 р. № 238/40 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 27 квітня 2012 р. № 239 "Про роботу архівного підрозділу апарату районної державної адміністрації"

Розпорядження від 27 квітня 2012 р. № 240 "Про чергування 29, 30 квітня, 1,2,9 травня 2012 року"

Розпорядження від 28 квітня 2012 р. № 245 "Про  надання  дозволу  на   розроблення   проектy землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки водного  фонду   на   території   Солоницівської селищної ради   за  межами  населеного  пункту комунальному підприємству «Протопопівка-2010»

Розпорядження від 28 квітня 2012 р. № 246 "Про  передачу  у   власність  земельної  ділянки для ведення особистого селянського   господарства на   території  Токарівської   сільської  ради   за межами населеного пункту громадянці Гогіній Л.В."

Розпорядження від 28 квітня 2012 р. № 247/41 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"


Подождите...