Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за березень 2012 рік

Попередній місяць                                            Наступний місяць

 

Розпорядження від 01.03.2012 р. № 132 «Про проведення в районній державній адміністрації  І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Розпорядження від 01.03.2012 р. № 133 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для   ведення   індивідуального   садівництва  на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту гр. Євлашу В.В.

Розпорядження від 01.03.2012 р.  № 134 «Про нагородження відзнаками голови районної державної адміністрації»

Розпорядження від 01.03.2012 р. № 135 «Про нагородження почесним знаком «Дергачівська слава»

Розпорядження від 03.03.2012 р. № 136 «Про затвердження плану заходів з організації  підвищення кваліфікації державних службовців у 2012 році у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу  «Кращий державний службовець» в Дергачівській районній державній адміністрації»

Розпорядження від 03.03.2012 р.  № 137 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Карцеву К.В.»

Розпорядження від 03.03.2012 р. № 138 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Зінчуку Ю.В.»

Розпорядження від 03.03.2012 р. № 139 «Про передачу у власність земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства гр. Євчун Л.О.»

Розпорядження від 03.03.2012 р. № 140 «Про   надання   дозволу   на   розробку  проекту землеустрою    щодо    відведення    земельної ділянки  для обслуговування нежитлової будівлі (магазину) гр. Чумаченку В.В.»

Розпорядження від 03.03.2012 р. № 141 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пушко Р.М.»

Розпорядження від 03.03.2012 р. № 142 «Про передачу у власність земельних  ділянок для ведення садівництва членам садівничого товариства "Еталон-2"»

Розпорядження від 03.03.2012 р. № 143 «Про здійснення в районі заходів з підготовки та проведення виборів народних депутатів України»

Розпорядження від 13.03.2012 р. № 144  «Про проведення в районі санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій»

Розпорядження від 13.03.2012 р. № 145 «Про  організацію контролю за здійсненням виконавчими органами сільських, селищних, міської рад делегованих  повноважень органів виконавчої влади»

Розпорядження від 14.03.2012 р. № 146-28 «Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради»

Розпорядження від 14.03.2012 р. № 147 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Давидовій О.Ю.»

Розпорядження від 16.03.2012 р.  148 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для   ведення   індивідуального   садівництва  на території   Черкасько-Лозівської сільської   ради за межами населеного пункту гр. Круговому О.О.»

Розпорядження від 16.03.2012 р.  № 149 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для   ведення   індивідуального   садівництва  на території   Черкасько-Лозівської сільської   ради за межами населеного пункту гр. Толмачовій І.С.»

Розпорядження від 16.03.2012 р.  № 150 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  ля   ведення   індивідуального   садівництва  на території   Черкасько-Лозівської сільської   ради за межами населеного пункту гр. Мизнікову В.В.»

Розпорядження від 16.03.2012 р. № 151 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту емлеустрою щодо відведення земельної ділянки  для   ведення   індивідуального   садівництва  на території   Черкасько-Лозівської сільської   ради за межами населеного пункту гр. Єромецькій Н.С..»

Розпорядження від 16.03.2012 р.  № 152 «Про зміну цільового використання земельних ділянок, які перебувають у власності громадянина  Ісаєнка С.Б., з ведення особистого селянського господарства на ділянку для  ведення  індивідуального  садівництва  на  території Пересічанської селищної ради за межами населеного пункту»

Розпорядження від 16.03.2012 р. № 153 «Про зміну цільового використання земельних ділянок, які перебувають у власності громадянина  Кагановського Д.С., з ведення особистого селянського господарства на ділянку для  ведення  індивідуального садівництва  на  території Пересічанської селищної ради за межами населеного пункту»

Розпорядження від 19.03.2012 р. № 154 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Лашкову М.В.»

Розпорядження від 19.03.2012 р. № 155  «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 грудня 2008 року № 1648»

Розпорядження від 19.03.2012 р.  № 156 «Про внесення змін до Положення про відділ кадрової роботи апарату райдержадміністрації»

Розпорядження від 19.03.2012 р. № 157 «Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 грудня 2011 року № 894»

Розпорядження від 21.03.2012 р.  № 158 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Пироженко О.Л.»

Розпорядження від 21.03.2012 р. № 159 «Про внесення змін до складу комісії з питань нагородження»

Розпорядження від 21.03.2012 р. № 161 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Протопопівської сільської ради за  межами  населеного  пункту  для  ведення індивідуального садівництва гр. Близнюкову Ю.В.»

Розпорядження від 21.03.2012 р. № 162 «Про  визнання таким, що втратило чинність   розпорядження   голови районної  державної  адміністрації від  19 липня 2006 року  № 504»

Розпорядження від 23.03.2012 р. № 163 «Про надання дозволу на розробку технічних  документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва членам   обслуговуючого   кооперативу  «Садове товариство «Харківтрансгаз»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 165 «Про затвердження плану роботи Дергачівської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2012 року»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 166 «Про вдосконалення роботи з кадрами, організацію навчання та підвищення кваліфікації державних службовців та  дотримання вимог чинного законодавства про державну службу в райдержадміністрації»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 167 «Про готовність сільгосппідприємств району до проведення весняно-польових робіт у 2012 році»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 168 «Про хід виконання районної Програми «Здоров`я Дергачівщини»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 169 «Про втрату чинності пункту 1 розпорядження голови  районної  державної  адміністрації від 8 червня 2011 року № 319 та визнання таким, що  втратило чинність розпорядження голови  районної  державної  адміністрації від 18 липня 2011 року № 417»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 170 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Ковалю І.В.»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 171 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для   ведення садівництва гр. Чікішевій І.В.»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 172 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Письменному А.В.»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 173 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо  складання документів, що посвідчують право власності на земельну   ділянку   для   ведення   садівництва членам садівничого товариства «Оазис»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 174 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Любченку О.М.» 

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 175 «Про створення районної комісії з питань звільнення громадян, які мають працездатних рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу від плати за соціальне обслуговування   (надання   соціальних   послуг)   в структурних  підрозділах   територіального   центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської  районної  державної  адміністрації»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 176 «Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 21 серпня 2003 року № 263»

Розпорядження від 26.03.2012 р. № 177 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Матвєєвій В.Г.»

Розпорядження від 28.03.2012 р. № 180 «Про проведення чемпіонату України з автомобільного кросу»

Розпорядження від 28.03.2012 р. № 181 «Про затвердження плану роботи апарату райдержадміністрації на II квартал 2012 року»

Розпорядження від 30.03.2012 р. № 182 «Про передачу земельної ділянки у власність власнику   сертифікату   на  право   на земельну частку (пай) Шматченку О.М. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Токарівське”

Розпорядження від 30.03.2012 р. № 183 «Про передачу земельної ділянки у власність власнику   сертифікату   на  право   на земельну частку (пай) Шматченку О.М. по колективному сільськогосподарському  підприємству  „Токарівське”

Розпорядження від 30.03.2012 р. № 184 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Василиненко М.А.»

Розпорядження від 30.03.2012 р. № 185 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Мірошниченку О.В.»

 Розпорядження від 30.03.2012 р. № 186 «Про внесення змін до розпорядження голови  райдержадміністрації від 21.01.2010 № 27»

Розпорядження «від 30.03.2012 р. № 187 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення  індивідуального  садівництва  на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту гр. Покасу С.В.»

Розпорядження від 30.03.2012 р.  № 188 «Про передачу земельної ділянки у власність власнику   сертифікату   на  право   на земельну частку (пай) Шматченку О.М. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Токарівське”

Розпорядження від 30.03.2012 р. № 189 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 01.12.2011 № 833»

Розпорядження від 30.03.2012 р.  № 190 «Про святкування свята Пасхи»

 


Подождите...