Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за лютий 2012 рік

Попередній місяць                                            Наступний місяць

 

Розпорядження від 01.02.2012 р.  № 72 «Про створення районної архітектурно-містобудівної ради при відділі  містобудування та архітектури районної державної адміністрації»

 Розпорядження від 06.02.2012 р.  № 73 «Про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт у 2012 році»

 Розпорядження від 06.02.2012 р. № 74 «Про відновлення навчально-виховного процесу в  навчальних закладах району»

 Розпорядження від 06.02.2012 р. № 75/13 «Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради»

 Розпорядження від 06.02.2012 р. № 76/12 «Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради»

 Розпорядження від 07.02.2012 р. № 77/14 «Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради»

 Розпорядження від 07.02.2012 р. № 78/15 «Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради»

 Розпорядження від 08.02.2012 р. № 79 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянину Кравцову О.П.»

 Розпорядження від 08.02.2012 р. № 80 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Безруківської сільської ради за межами населеного пункту гр. Вараксіній-Задорожній В.В.»

  Розпорядження від 09.02.2012 р. № 82 «Про   надання   дозволу   на   розробку  проекту землеустрою    щодо    відведення    земельної ділянки  для обслуговування нежитлової будівлі, сараю-бойні фізичній особі-підприємцю  Бурді С.О.»

 Розпорядження від 09.02.2012 р.  № 83 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр. Грішину І.М.»

 Розпорядження від 13.02.2012 р.  № 84 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для   ведення   індивідуального   садівництва  та ведення особистого селянського господарства на території   Черкасько-Лозівської сільської   ради за межами населеного пункту гр. Самаріній І.А.»

 Розпорядження від 13.02.2012 р.  № 85 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Солоницівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Котовенку О.М.»

Розпорядження від 16.02.2012 р.  № 86 «Про  надання пально-мастильних матеріалів з районного матеріального резерву»

Розпорядження від 17.02.2012 р. №93 "Про затвердження Порядку, складання подання та розглядів запитів на інформацію, розпорядником якої є Дергачівська районна державна адміністрація"

Розпорядження від 17.02.2012 р. № 97 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Хардиковій З.М.»

Розпорядження від 20.02.2012 р. № 99 «Про передачу земельної ділянки у власність власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) Пєнцовій  О.М. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Проходянське”

Розпорядження від 20.02.2012 р. № 100 «Про передачу земельної ділянки у власність власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) Пєнцову  С.М. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Проходянське”

Розпорядження від від 20.02.2012 р. №101 «Про передачу земельної ділянки у власність власнику сертифікату на право на земельну  частку (пай) Пєнцовій  М.Б. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Проходянське”

Розпорядження від 20.02.2012 р.  № 102 «Про передачу земельної ділянки у власність власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) Пєнцову  М.Л. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Проходянське”

Розпорядження від 20.02.2012 р. № 103 «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту гр. Щербань В.У.»

Розпорядження від 20.02.2012 р.  № 104 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 липня 2010 року № 710»

Розпорядження від 20.02.2012 р.  № 105 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо   складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Єварницькій О.В.»

 Розпорядження від 20.02.2012 р. № 106 «Про   надання   дозволу   на   розробку   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення  індивідуального  садівництва   на території  Дергачівської міської  ради за межами населеного пункту гр. Стрільцю Є.О.»

 Розпорядження від 20.02.2012 р.  № 107 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 21.12.2011 № 904»

Розпорядження від 22.02.2012 р.  № 108 «Про підсумки економічного і соціального розвитку Дергачівського району  за  2011 рік  та  завдання  на 2012   рік.  Про  хід  виконання  рішення  спільного засідання   колегії   райдержадміністрації   та   зборів адміністративно-господарського активу району  від 16 серпня 2011 року «Про виконання пріоритетних  напрямків роботи райдержадміністрації за 2011 рік»

Розпорядження від 23.02.2012 р. № 109 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту громадянці Дядечко І.О.»

Розпорядження від 23.02.2012 р.  № 110 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Рашевській І.Г.»

Розпорядження від 23.02.2012 р.  № 111 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на   території  Солоницівської  селищної  ради  за межами населеного пункту громадянці Триполко І.Б.»

 Розпорядження від 23.02.2012 р. № 112 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Лашкевич Н.П.»

Розпорядження від 23.02.2012 р. № 113 «Про  надання  дозволу   на   розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства на  території  Солоницівської  селищної  ради  за межами населеного пункту гр. Христянину О.І.»

Розпорядження від 23.02.2012 р.  № 114 «Про проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави»

Розпорядження від 24.02.2012 р. № 116 «Про визнання такими, що втратили чинність розпорядження голови районної державної адміністрації»

 Розпорядження від 24.02.2012 р. № 117 «Про передачу земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Шовкуну Ю.О.»

Розпорядження від 24.02.2012 р.  № 118 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 1 грудня 2011 року № 825»

Розпорядження від 28.02.2012 р.  № 120 «Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 6 серпня 2010 року № 758»

Розпорядження від 28.02.2012 р.  № 122/23 «Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради»

 Розпорядження від 28.02.2012 р. № 123/24 «Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради»

Розпорядження від 28.02.2012 р.  № 124/25 «Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради»

Розпорядження від 28.02.2012 р. № 125/26 «Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради»

Розпорядження від 28.02.2012 р. № 126 «Про організаційні та методичні засади  удосконалення   системи   роботи   з  контрольними документами у виконкомах сільських,  селищних  та  міської   рад» 

 Розпорядження від від 29.02.2012 р. № 127 «Про  передачу  громадянам земельних  ділянок у  власність для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту»

Розпорядження від 29.02.2012 р. № 129 «Про стан виконання  виконкомом  Козачолопанської  селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»

Розпорядження від 29.02.2012 р. № 130 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для   ведення садівництва гр. Рибаку А.В.»Подождите...