Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за січень 2012 рік

                                                                                       Наступний місяць

 

Розпорядження від 03.01.2012 р. № 1 «Про затвердження комплексного плану роботи з кадрами на 2012 рік»

Розпорядження від 03.01.2012 р. № 2/2 «Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради»

Розпорядження від 05.01.2012 р. № 3 «Про  передачу  у  власність  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Косюку С.В.»

Розпорядження від 05.01.2012 р. № 4 «Про  зміну  цільового  використання   земельної ділянки, яка перебуває у  власності громадянина Легкого О.В. із ведення особистого селянського господарства на ділянки для  ведення індивідуального  садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту»

Розпорядження від 05.01.2012 р. № 5 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Литвиненку В.В.»

Розпорядження від 05.01.2012 р. № 6 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Литвиненко М.І.»

Розпорядження від 12.01.2012 р. № 7 «Про надання дозволу  на  розробку проектуземлеустрою  щодо  відведення   земельної ділянки на території  Дергачівської міської ради  за  межами  населеного  пункту  для  ведення   індивідуального  садівництва громадянці Стрілець В.М.»

Розпорядження від 12.01.2012 р. № 8 «Про надання дозволу  на  розробку проекту землеустрою  щодо  відведення   земельної ділянки на території  Черкасько-Лозівської сільської ради  за  межами  населеного пункту для ведення  індивідуального  садівництва громадянці Жолдак І.М.»

Розпорядження від 12.01.2012 р. № 9 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою   щодо   відведення   земельної ділянки для ведення індивідуального  садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту громадянину Шульзі М. В.»

Розпорядження від 12.01.2012 р.  № 10 «Про надання дозволу  на  розробку проекту землеустрою  щодо  відведення   земельної ділянки для ведення  індивідуального садівництва на території  Черкасько-Лозівської сільської ради  за  межами  населеного пункту  громадянці Маркіній В.В.»

Розпорядження від 12.01.2012 р. № 11 « Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 травня 2007 року № 301»

Розпорядження від 12.01.2012 р.  № 12 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 серпня 2009 року № 910»

Розпорядження від 12.01.2012 р. № 13 «Про надання дозволу  на  розробку  технічної документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право  власності на земельну ділянку для ведення садівництва громадянину Лукієнко Т.І.»

Розпорядження від 12.01.2012 р. № 14 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 березня 2011 року № 149»

Розпорядження від 13.01.2012 р. № 15/4 «Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради»

Розпорядження від 17.01.2012 р. № 20 «Про нагородження почесним знаком «Дергачівська слава»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 21 «Про упорядкування структури управління економіки районної державної адміністрації»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 22  «Про організацію виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 6 січня 2012 року №8»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 23 «Про внесення змін до складу конкурсної комісії»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 24 «Про внесення змін до складу штабу громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 25 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування  об'єкту  нерухомості,  що  є власністю   громадян   - станції   технічного обслуговування   автомобілів   громадянам Баланді І.Г.,  Товстому О.М.,  Дубіну С.М.»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 26 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 5 лютого 2001 року № 28»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 27 «Про передачу земельної ділянки  у власність для ведення індивідуального садівництва громадянину Осадчому О.С.»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 28 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Бардакову А.А.»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 29 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо   складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Кабашній Л.О.»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 30 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо   складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для   ведення садівництва гр. Павлову М.В.»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 31 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Поплавко С.Ю.»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 32 «Про  хід  виконання  у  2011  році  заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права  дитини»  на  період  до  2016  року»  та  затвердження відповідних заходів на 2012-2013 роки»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 33 «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2011 рік»

Розпорядження від 19.01.2012 р. № 34 «Про  стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях району за  2011 рік»

Розпорядження від 20.01.2012 р. № 36 «Про  використання матеріального резерву»

Розпорядження від 23.01.2012 р. № 37 «Про внесення змін до складу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»

Розпорядження від 23.01.2012 р. №38 «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Солоницівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Морозу П.П.»

Розпорядження від 23.01.2012 р. № 39 «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Солоницівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Мороз Л.П.»

Розпорядження від 23.01.2012 р. № 40 «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Солоницівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Кацавал Н.Я.»

Розпорядження від 23.01.2012 р. № 41 «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Солоницівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Артиковій С.І.»

Розпорядження від 23.01.2012 р. № 42 «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Солоницівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Кацавалу П.В.»

Розпорядження від 23.01.2012 р. № 43 «Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Фаст О.О.»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 44 «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що розташована на території Русько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту громадянину Салай В.В.»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 45 «Про передачу земельної ділянки у власність власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) Чепенку В.М. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Проходянське”

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 46 «Про передачу земельної ділянки у власність власнику   сертифікату   на  право   на земельну частку (пай) Онуфрієву О.Д. по колективному сільськогосподарському  підприємству  „Проходянське”

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 47 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 1 грудня 2011 року № 836»

 Розпорядження від 26.01.2012 р. № 48 «Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження  голови районної державної адміністрації від 15 грудня  2008 року № 1663»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 49 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Зінченко Н.М.»

Розпорядження від 26.01.2012 р.  № 50 «Про передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сидоренковій С.І.»

Розпорядження  від 26.01.2012 р. № 51 «Про передачу земельної ділянки у власність власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) Ульянову Є.В. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Проходянське”

Розпорядження від 26.01.2012 р.  № 52 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Пітенько О.Е.»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 53 «Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Співакову Г.Т.»

Розпорядження від 26.01.2012 р.  № 54 «Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 15 листопада 2011 року № 775»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 55 «Про надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою щодо складання  документів, що посвідчують право власності  на земельну ділянку для ведення  садівництва гр. Кісуркіну В.О.»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 56 «Про надання дозволу на підготовку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового використання із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва громадянці Крамаренко О.В.»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 57 «Про надання дозволу на підготовку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового використання із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва громадянину Крамаренку В.М.»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 58 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення  індивідуального садівництва  на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту гр. Бринцеву О.В.»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 59 «Про   надання   в   оренду   земельних  ділянок  на території  Дергачівської  міської  ради  за  межами населеного пункту приватному сільськогосподарському підприємству  «Сад»  для  обслуговування  майнового комплексу, що є власністю підприємства, та веденнятоварного  сільськогосподарського  виробництва»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 62 «Про надання дозволу на підготовку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для розміщення забійного цеху на території Полівської сільської ради за межами населеного пункту громадянину Нестеренку В.М.»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 63 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та для ведення індивідуального садівництва на території Прудянської селищної  ради за межами населеного пункту громадянці Іщенко Р.І.»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 64 «Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Козачолопанської селищної ради за межами населеного пункту громадянці Мартиненко Л.І.»

Розпорядження від 26.01.2012 р. № 65 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  на території Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Топчію В.В.»

Розпорядження від 31.01.2012 р. № 68 «Про встановлення розмірів фактичних витрат  на  копіювання  або  друк документів, що надаються за  запитом на інформацію Дергачівською районною державною адміністрацією»

Розпорядження від 31.01.2012 р. № 69 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території  Черкасько-Лозівської  сільської  ради за межами населеного пункту гр. Лелюшкіній Н.Б.»

Розпорядження від 31.01.2012 р. № 70 «Про внесення змін до складу районної координаційно-методичної ради з правової освіти  населення»

Розпорядження від 31.01.2012 р. № 71 «Про призупинення навчально-виховного процесу в  навчальних закладах району»

 

 

 

 

 


Подождите...