Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за квітень 2018 року

 Попередній місяць                                                                               Наступний місяць

Розпорядження від 02 квітня 2018 року № 159 "Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2018 року" (від 04.04.2018)

Розпорядження від 02 квітня 2018 року № 160 "Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об'єктах району на 2018 рік" (від 04.04.2018)

Розпорядження від 02 квітня 2018 року № 161 "Про розірвання  договору  оренди земельної ділянки  для  ведення товарного  сільськогосподарського виробництва,   розташованої   на території  Проходівської сільської ради Дергачівського району Харківської області,  за  межами  населених пунктів, укладеного  з селянським (фермерським) господарством «Обрій»" (від 04.04.2018) 

Розпорядження від 03 квітня 2018 року  № 162 "Про створення комісії щодо передачі комунальному підприємству «Обласний інформаційно-технічний центр» в тимчасове користування основних засобів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району" (від 04.04.2018)

Розпорядження від 03 квітня 2018 року № 163 "Про затвердження Положення про преміювання керівників структурних підрозділів Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області зі статусом юридичних осіб публічного права" (від 04.04.2018)

Розпорядження від 03 квітня 2018 року  № 164 "Про проведення в районі санітарно екологічного двомісячника з благоустрою території" (від 04.04.2018)

Розпорядження від 03 квітня 2018 року № 165 "Про роботу з персоналом та забезпечення дотримання в районній державній адміністрації законодавства про державну службу" (від 05.04.2018)

Розпорядження від 03 квітня 2018 року № 166 "Про надання дозволів громадянам *** та ***на надання згоди їх неповнолітній доньці *** р.н., на укладення правочинів" (від 05.04.2018)

Розпорядження від 04 квітня 2018 року № 167 "Про  розроблення детального плану території для визначення можливості розміщення на ній об'єктів індивідуального дачного будівництва за межами населених пунктів на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області" (від 05.04.2018)

Розпорядження  від 05 квітня 2018 року № 168 "Про передачу у приватну власність гр. Івницькому А.О. земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених пунктів на території Черкасько- Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області" (від 10.04.2018)

 Розпорядження від 05 квітня 2018 року № 169 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Шевченко І.М., із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населених пунктів" (від 10.04.2018)

Розпорядження від 05 квітня 2018 року № 170 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Бручикової А.В., із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населених пунктів" (від 10.04.2018)

Розпорядження від 05 квітня 2018 року № 171 "Про стан виконання Урядової програми «Доступні ліки»" (від10.04.2018)

Розпорядження  від 06 квітня 2018 року № 172 "Про закінчення опалювального сезону" (від 11.04.2018)

Розпорядження  від 06 квітня  2018 року № 173/19 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 11.04.2018)

Розпорядження від 10 квітня 2018 року № 174 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на яких розташований Дергачівський ліцей №2 Дергачівської районної ради Харківської області" (від 13.04.2018)

Розпорядження від 11 квітня 2018 року № 175 "Про  розроблення детального плану території для визначення можливості розміщення на ній об'єктів індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області" (від 13.04.2018)

Розпорядження від 11 квітня 2018 року № 176 "Про внесення змін до договору оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Русько – Лозівської та Черкасько - Лозівської сільських рад Дергачівського району Харківської області, укладеного між Дергачівською районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю «Агро-Інвест»" (від 13.04.2018) 

Розпорядження від 11 квітня 2018 року  № 177 "Про передачу у постійне користування земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови в межах населеного пункту м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 134 на території Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області Управлінню Служби безпеки України в Харківській області" (від 13.04.2018) 

Розпорядження від 11 квітня 2018 року  № 178 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населених пунктів на території Черкасько-Лозівської та Русько- Лозівської сільських рад ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Даниловій Т.А. та Даніловій Н.А." (від 13.04.2018)

Розпорядження від 11 квітня 2018 року  № 179 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації  від 23.03.2018 № 130" (від 13.04.2018)

Розпорядження від 11 квітня 2018 року № 181 "Про внесення зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 лютого 2009 року № 199 (зі змінами)" (від 13.04.2018)         

Розпорядження від 12 квітня 2018 року № 182 "Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Вільшанської селищної ради Дергачівського району Харківської області, укладеного між Дергачівською районною державною адміністрацією та сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 16.04.2018)

Розпорядження від 12 квітня 2018 року № 183 "Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства Дергачівської районної державної адміністрації Харківської  області у новій редакції" (від 16.04.2018)

Розпорядження від 12 квітня 2018 року № 184 "Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку і торгівлі Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області у новій редакції" (від 16.04.2018)

Розпорядження від 12 квітня 2018 року  № 185 "Про затвердження Положення про сектор у справах  молоді та спорту Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області у новій редакції" (від 17.04.2018)

Розпорядження від 12 квітня 2018 року № 186 "Про затвердження Положення про відділ державної реєстрації Дергачівської районної  державної адміністрації Харківської області у новій редакції" (від 17.04.2018)

Розпорядження від 12 квітня 2018 року № 187 "Про затвердження Положення про відділ з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області у новій редакції" (від 17.04.2018)

Розпорядження від 12 квітня 2018 року № 188 "Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області у новій редакції" (від 17.04.2018)

Розпорядження від 13 квітня 2018 року № 189 "Про визнання деяких розпоряджень голови районної державної адміністрації такими, що втратили чинність" (від 17.04.2018)

Розпорядження від 13 квітня 2018 року № 190 "Про затвердження графіка чергувань відповідальних працівників Дергачівської районної державної адміністрації у вихідні та святкові дні у травні 2018 року" (від 17.04.2018)

Розпорядження від 13 квітня 2018 року № 191 "Про передачу у приватну власність гр. Карацюбі С.В. земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів на території Русько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва" (від 17.04.2018)

Розпорядження від 13 квітня 2018 року № 192 "Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області (у новій редакції)" (від 17.04.2018)

Розпорядження від 16 квітня 2018 року № 193 "Про утворення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дергачівського району" (від 17.04.2018)

Розпорядження від 16 квітня  2018 року  № 194/20 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 19.04.2018)

Розпорядження від 18 квітня 2018 року № 195 "Про передачу у приватну власність гр. Ковтун Л.А. земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів на території Черкасько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва" (від 19.04.2018)

Розпорядження від 18 квітня 2018 року  № 196 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які розташовані за межами населених пунктів на території Русько-Лозівської та Черкасько- Лозівської сільських рад Дергачівського району Харківської області,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Гріппі (Бєсєдіній) О.С." (від 19.04.2018)

Розпорядження від 18 квітня 2018 року № 197 "Про передачу у приватну власність гр. Подзолковій О.П. земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів на території Русько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва" (від 19.04.2018)

Розпорядження від 18 квітня 2018 року  № 198 "Про передачу у приватну власність гр. Гріппі О.С. (Бєсєдіній О.С.) земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів на території Русько- Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва" (від 19.04.2018)

Розпорядження від 18 квітня 2018 року  № 199 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які розташовані за межами населених пунктів на території Черкасько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області,   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Пшеченко Н.В." (від 19.04.2018)

Розпорядження від 18 квітня 2018 року  № 200 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Корчакова С.А.,із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва за межами населених пунктів на території Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області" (від 23.04.2018)

Розпорядження від 18 квітня 2018 року № 201 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Корчакова С.А., із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва за межами населених пунктів на території Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області" (від 23.04.2018)

Розпорядження від 18 квітня 2018 року № 202 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які розташовані за межами населених пунктів на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад Дергачівського району Харківської області,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Ковтун Л.А." (від 23.04.2018)

Розпорядження від 19 квітня 2018 року № 203 "Про створення постійно діючої комісії з приймання, передачі, списання, введення в експлуатацію, визначення строку корисного використання, факту непридатності та ліквідаційної вартості основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів" (від 23.04.2018)

Розпорядження від 19 квітня 2018 року № 204 "Про введення в дію штатного розпису на 2018 рік Дергачівської  районної державної адміністрації Харківської області (апарат)" (від 23.04.2018)

Розпорядження від 19 квітня 2018 року № 205 "Про внесення змін до структури апарату Дергачівської районної державної адміністрації" (від 23.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня 2018 року № 206 "Про передачу у приватну власність гр. Твердохлібову М.Ф. земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Проходівської сільської ради Дергачівського району Харківської області" (від 26.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня 2018 року  № 207 "Про державну реєстрацію народження дитини (хлопчика), яку не забрали з пологового будинку" (від 26.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня 2018 року № 208 "Про надання дозволів громадянам **** та  *** на надання згоди їх неповнолітньому сину *** р.н., на укладення правочинів" (від 26.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня 2018 року № 209 "Про направлення на альтернативну (невійськову) службу Стешенка Г.О." (від 26.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня 2018 року № 210 "Про надання громадянам *** та *** дозволів на укладення від свого імені та від імені малолітньої дитини *** р.н., договорів купівлі-продажу" (від 26.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня 2018 року  № 211 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за межами населених пунктів на території  Русько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Руденко Н.М." (від 26.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня 2018 року № 212 "Про надання дозволу громадянці *** на укладення від імені малолітньої дитини **** р.н., договорів купівлі-продажу ¼ частки житлового будинку та ¼ частки земельної ділянки, у якості покупця" (від 26.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня 2018 року № 213 "Про призначення громадянки **** опікуном для малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, *** р.н." (від 26.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня 2018 року № 214 "Про надання дозволів громадянам *** та *** на укладення договору дарування житлового будинку" (від 26.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня  2018 року № 215/22 "Про нагородження  Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради та висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради" (від 26.04.2018)

Розпорядження від 24 квітня 2018 року № 216 "Про  колегію управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області" (від 26.04.2018) 

Розпорядження від 25 квітня 2018 року № 217 "Про створення комісії для розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей" (від 26.04.2018)

Розпорядження від 25 квітня 2018 року  № 218 "Про створення комісії для розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України" (від 26.04.2018)

Розпорядження  від 25 квітня 2018 року № 219 "Про внесення зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.03.2018 року № 134" (від 26.04.2018)

Розпорядження від 26 квітня 2018 року № 220 "Про передачу у приватну власність гр. Кучер Т.С. земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів на території Русько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва" (від 27.04.2018)

Розпорядження від 26 квітня 2018 року № 221 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Пивовара І.Ю. із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва за межами населених пунктів на території Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області" (від 27.04.2018)

 


 

 

 


Подождите...