Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за серпень 2017 року

 Попередній місяць                                                                               Наступний місяць

Розпорядження від 01 серпня  2017 року  № 379 "Про  розроблення детального плану території для визначення можливості розміщення на ній об'єктів виробничо- складського призначення на території Солоницівської селищної ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області" (від 03.08.2017)

Розпорядження від 01 серпня  2017 року № 380 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 липня 2016 року № 324" (від 07.08.2017)

Розпорядження від 02 серпня  2017 року № 381 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Нафтуловича Д.Д. із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населеного пункту" (від 07.08.2017)

Розпорядження від 03 серпня  2017 року № 382 "Про призначення громадянки *** опікуном для малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, *** р.н." (від 07.08.2017)

Розпорядження від 03 серпня  2017 року  № 383 "Про нагородження відзнакою голови Дергачівської районної державної адміністраці" (від 07.08.2017)

Розпорядження від 03 серпня  2017 року № 384 "Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" (від 07.08.2017)

Розпорядження від 03 серпня  2017 року № 385 "Про надання дозволу громадянину *** на укладення договору дарування житлового будинку, у якості обдаровуваного" (від 07.08.2017)

Розпорядження від 03 серпня  2017 року № 386 "Про створення комісії по передачі майна з балансу Харківського обласного комунального підприємства «Дирекції розвитку інфраструктури території»  на баланс  комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області" (від 07.08.2017)

Розпорядження від 07 серпня  2017 року  № 387 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянам-співвласникам Сігіді Н.П., Растріполкіній О.О., Сігіді С.О." (від 10.08.2017)

Розпорядження від 09 серпня 2017 року № 388/40 "Про нагородження Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 10.08.2017)

Розпорядження від 09 серпня  2017 року  № 389 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Мариненку А.С." (від 10.08.2017)

Розпорядження від 09 серпня  2017 року № 390 "Про затвердження технічної документації ііз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Коломієць В.В." (від 10.08.2017)

Розпорядження від 09 серпня  2017 року № 391 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської та Вільшанської селищної рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Гуку І.П." (від 10.08.2017)

Розпорядження від 10 серпня  2017 року № 392 "Про надання дозволів громадянці *** на надання згоди її неповнолітній доньці *** р.н., на укладення правочинів" (від 10.07.2017)

Розпорядження від 10 серпня  2017 року № 393 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на території Проходівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Логвіновій О.І." (від 10.08.2017)

Розпорядження від 10 серпня  2017 року  № 394 "Про внесення  змін  до  розпорядження  голови районної державної адміністрації від 23 грудня 2016 року № 610 (зі змінами)" (від 10.08.2017)

Розпорядження від 10 серпня  2017 року № 395 "Про затвердження детального плану території  для визначення можливості розміщення на ній малої сімейної ферми на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області" (від 11.08.2017)

Розпорядження від 11 серпня 2017 року № 396/41 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 16.08.2017)

Розпорядження від 11 серпня 2017 року № 397/42 "Про нагородження  відзнаками голови Дергачівської районної державної адміністрації та голови Дергачівської районної ради" (від 16.08.2017)

Розпорядження від 14 серпня  2017 року № 398 "Про надання дозволу громадянці *** на укладення договорів дарування житлового будинку та земельної ділянки, у якості обдаровуваного" (від 17.08.2017)

Розпорядженнявід 14 серпня  2017 року № 399 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Орябинському Є.М." (від 17.08.2017)

Розпорядження від 14 серпня  2017 року № 400 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської та Вільшанської селищної рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Нестеренку М.М." (від 17.08.2017)

Розпорядження від 16 серпня  2017 року № 401 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Проходівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в приватну власність громадянці Румегі О.С." (від 17.08.2017)

Розпорядження від 16 серпня  2017 року № 402 "Про створення  районної інвентаризаційної комісії з організації заходів, пов'язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту Дергачівськог району у 2017-2018 роках" (від 17.08.2017)

Розпорядження від 16 серпня  2017 року № 403 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Кожевниковій Н.О." (від 17.08.2017)

Розпорядження від 16 серпня  2017 року № 404 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Ширіній В.М." (від 17.08.2017)

Розпорядження від 17 серпня  2017 року № 405 " Про перерозподіл бюджетних призначень" (від 19.08.2017)

Розпорядження від 17 серпня 2017 року № 406/43 "Про нагородження Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 19.08.2017)

Розпорядження від 17 серпня  2017 року № 407 "Про запровадження надання адміністративних та інших публічних послуг (крім пріоритетних послуг) в електронній формі  та інтеграції їх до Єдиного державного порталу адміністративних послуг" (від 19.08.2017)

Розпорядження від 18 серпня 2017 року № 408/44 " Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року  № 409 "Про визначення місця проживання малолітньої дитини **** р.н." (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року  № 410 "Про визначення громадянину *** часу для спілкування та участі у вихованні з малолітнім сином *** р.н." (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 411 "Про надання малолітнім дітям, *** р.н., та *****р.н., і неповнолітній дитині,**** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування і призначення громадянки *** опікуном (піклувальником) для дітей" (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 412 "Про визначення місця проживання малолітньої дитини **** р.н." (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 413 "Про реєстрацію народження покинутої дитини та її тимчасове влаштування до дитячого державного закладу" (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 414 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Слатинської, Прудянської селищних та Токарівської сільської рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Ямпольському В.Г." (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 415 " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Прудянської селищної ради за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянам Довбію Г.О. та Ігнатуші С.О." (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 416 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Мартинюк С.М." (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 417 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської та Вільшанської селищної рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Гончаренко Л.М." (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 418 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Орябинському Є.М."(від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 419 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Полівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність громадянину Харченку О.Я." (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 420 "Про затвердження акту прийому-передачі  з  балансу Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» на баланс комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області частини майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області" (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 421 "Про затвердження акту прийому-передачі  з  балансу Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» на баланс комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області" (від 19.08.2017)

Розпорядження від 19 серпня  2017 року № 422 "Про затвердження акту прийому- передачі  з  балансу Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» на баланс комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області частини майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області" (від 19.08.2017)

Розпорядженнявід 21 серпня  2017 року № 423 "Про призначення громадянки *** піклувальником для неповнолітньої дитини-сироти, переміщеної з тимчасово окупованої території, *** р.н." (від 28.08.2017)

Розпорядження від 23 серпня 2017 року № 424/45 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 28.08.2017) 

Розпорядженнявід 23 серпня  2017 року № 425 "Про затвердження графіка чергувань відповідальних працівників Дергачівської районної державної адміністрації у вихідні дні у вересні 2017 року" (від 28.08.2017)

Розпорядження від 23 серпня  2017 року № 426 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 червня 2017 року № 297" (від 28.08.2017)

Розпорядження від 28 серпня  2017 року № 427 "Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2017 року" (від 31.08.2017)

Розпорядження від 28 серпня  2017 року № 428 "Про внесення зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 7 березня 2008 року № 235" (від 31.08.2017)

Розпорядження від 28 серпня 2017 року № 429/46 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 31.08.2017) 

Розпорядження від 28 серпня  2017 року № 430 "Про втрату малолітньою дитиною ***р.н., статусу дитини-сироти" (від 31.08.2017)

Розпорядження від 28 серпня  2017 року № 431 "Про затвердження Положення про громадську раду при Дергачівській районній  державній адміністрації на 2017-2019 роки" (від 31.08.2017)

Розпорядження від 28 серпня  2017 року № 432 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 5 лютого 2001 року № 28" (від 31.08.2017) 

Розпорядження від 30 серпня  2017 року № 433 "Про підсумки економічного і соціального розвитку Дергачівського району та хід виконання пріоритетних напрямків роботи райдержадміністрації за І півріччя 2017 року" (від 31.08.2017) 

Розпорядження від 30 серпня  2017 року № 434 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Проходівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в приватну власність громадянці Власенко М.Л." (від 31.08.2017)

Розпорядження від 30 серпня  2017 року № 435 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Кучер Т.С" (від 31.08.2017)
 


 

 

 

 

 

 
 

Подождите...