Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за липень 2017 року

 Попередній місяць                                                                               Наступний місяць

Розпорядження від 04 липня  2017 року № 325 "Про призначення громадянки *** опікуном для малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, ***р.н." (від 06.07.2017)

Розпорядження від 04 липня  2017 року № 326 "Про призначення громадянина*** опікуном для малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, *** р.н." (від 06.07.2017)

Розпорядження від 04 липня  2017 року № 327 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності Товариства з обмеженою відповідальністю «Еліон» із категорії земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Пересічанської селищної ради за межами населеного пункту" (від 06.07.2017)

Розпорядження від 04 липня  2017 року № 328 "Про організацію роботи військово-лікарської комісії" (від 06.07.2017)

Розпорядження від 04 липня  2017 року № 329 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Проходівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу в приватну власність земельних ділянок громадянці Ломовій М.Ф." (від 06.07.2017)

Розпорядження від 04 липня  2017 року № 330 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Бродецького П.О., із ведення особистого селянського господарства на ділянку для розміщення торгівельно-розважального комплексу на території Токарівської сільської ради за межами населеного пункту" (від 06.07.2017)

Розпорядження від 05 липня  2017 року № 331 "Про внесення змін до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 3 червня 1998 року № 331 та від 2 квітня 2001 року № 79" (від 07.07.2017)

Розпорядження від 05 липня  2017 року № 332 "Про розподіл обов'язків" (від 07.07.2017) 

Розпорядження від 06 липня  2017 року № 333 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 вересня 2007 року №798" (від 07.07.2017)

Розпорядження від 06 липня 2017 року № 334/31 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації  та Дергачівської районної ради" (від 07.07.2017)

Розпорядження від 07 липня  2017 року № 335 "Про затвердження складу громадської ради при Дергачівській районній державній адміністрації на 2017-2019 роки" (від 10.07.2017)

Розпорядження від 11 липня  2017 року № 336 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Цупило Н.І., із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населеного пункту" (від 11.07.2017)

Розпорядження від 11 липня  2017 року № 337 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Куркіної Р.О., із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населеного пункту" (від 11.07.2017)

Розпорядження від 11 липня  2017 року № 338 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Гасан Л.М., із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населеного пункту" (від 11.07.2017)

Розпорядження від 11 липня  2017 року № 339 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Цупила О.А., із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населеного пункту" (від 11.07.2017)

Розпорядження від 11 липня  2017 року № 340 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Гасан Д.О., із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населеного пункту" (від 11.07.2017)

Розпорядження від 11 липня  2017 року № 341 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 січня 2013 року №12" (від 11.07.2017)

Розпорядження від 11 липня  2017 року  № 342 "Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації у новій редакції" (від 11.07.2017)

Розпорядження від 12 липня  2017 року  № 343 "Про створення комісії по списанню обладнання котельні, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області" ( від 14.07.2017)

Розпорядження від 13 липня  2017 року № 344 "Про надання неповнолітній дитині ***р.н., статусу дитини-сироти" (від 14.07.2017)

Розпорядження від 13 липня  2017 року № 345 "Про надання дозволу громадянці *** на надання згоди її неповнолітній доньці ***р.н., на укладення договору дарування квартири, у якості обдаровуваного" (від 14.07.2017) 

Розпорядження від 13 липня  2017 року № 346 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 лютого 2013 року № 38" (від 14.07.2017)

Розпорядження від 13 липня  2017 року  № 347 "Про надання малолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 14.07.2017)

Розпорядженнявід 14 липня  2017 року  № 348 "Про проведення інвентаризації" (від 17.07.2017)

Розпорядження від 14 липня  2017 року  № 349 "Про створення районної комісії з розгляду заяв щодо виплат  грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей" (від 17.07.2017)

Розпорядження від 14 липня  2017 року № 350 "Про надання Дергачівській районній державній адміністрації (Організатору) функцій  з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дергачівського району" (від 17.07.2017)

Розпорядження від 14 липня  2017 року  № 351"Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності Товариства з обмеженою відповідальністю «Еліон»  із категорії земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Пересічанської селищної ради за межами населеного пункту" (від 17.07.2017)

Розпорядження від 17 липня  2017 року № 352 "Про надання дозволу громадянці **** на укладення від імені малолітньої дитини ***** р.н., договорів дарування житлового будинку та земельної ділянки, у якості обдаровуваного" (від 17.07.2017)

Розпорядження від 17 липня  2017 року № 353 "Про надання дозволу громадянці **** на надання згоди її неповнолітній доньці *** р.н., на укладення договору дарування квартири, у якості обдаровуваного" (від 19.07.2017)

Розпорядження від 17 липня  2017 року  № 354 "Про надання громадянину ***дозволу на укладення від імені малолітнього сина *******р.н., договору дарування житлового будинку, у якості обдаровуваного" (від 19.07.2017)

Розпорядження від 17 липня  2017 року № 355 "Про надання дозволу громадянці **** на укладення договору дарування 3/8 та 1/4 часток квартири, у якості обдаровуваного" (від 21.07.2017)

Розпорядження від 17 липня  2017 року № 356 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 лютого 2009 року №90"  (від 21.07.2017)

Розпорядження від 17 липня  2017 року № 357 "Про створення комісії щодо передачі з балансу Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури територій» на баланс комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області майна, що знаходиться за адресою: Харківська область, м. Дергачі, вул. Леонова, 1Б" (від 21.07.2017)

Розпорядження від 17 липня  2017 року № 358 "«Про підсумки проведення весняно-польових робіт та підготовку до збирання ранніх зернових та зернобобових культур сільськогосподарськими підприємствами району у 2017 році »" (від 21.07.2017)

Розпорядження від 19 липня  2017 року  № 359 "Про організацію роботи колегії відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації" (від 21.07.2017) 

Розпорядження від 19 липня  2017 року № 360 "Про  розроблення детального плану території для визначення можливості розміщення на ній перевалочного пункту зерна на території Пересічанської селищної ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області" (від 21.07.2017)

Розпорядження від 19 липня  2017 року № 361 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 червня 2017 року №272" (від 24.07.2017)

Розпорядження від 19 липня  2017 року № 362 "Про визначення матеріально відповідальних осіб в Дергачівській районній державній адміністрації" (від 24.07.2017)

Розпорядження від 20 липня  2017 року № 363 "Про надання ***р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 25.07.2017)

Розпорядження від 21 липня  2017 року № 364 "Про надання малолітній дитині **** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 26.07.2017)

Розпорядження від 21 липня 2017 року № 365/35 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації  та Дергачівської районної ради" (від 26.07.2017)

Розпорядження від 24 липня  2017 року № 366 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації  від 16 березня 2017 року № 134" (від 27.07.2017)

Розпорядження від 26 липня  2017 року № 367 "Про  внесення змін розпорядження голови районної державної адміністрації від 28  липня 2014 року №252" (від 31.07.2017) 

Розпорядження від 26 липня  2017 року № 368 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянам Тонких С.В. та Тонких В.В." (від 31.07.2017)

Розпорядження від 26 липня  2017 року № 369 "Про затвердження графіка чергувань відповідальних працівників Дергачівської районної державної адміністрації у вихідні та святкові дні у серпні 2017 року" (від 31.07.2017)

Розпорядження від 26 липня  2017 року  № 370 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько- Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянину Панченку Ю.М." (від 31.07.2017)

Розпорядження від 26 липня  2017 року № 371 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Нафтуловича Д.Д. із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населеного пункту" (від 31.07.2017)

Розпорядження від 26 липня  2017 року № 372 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Нафтуловича Д.Д. із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населеного пункту" (від 31.07.2017)

Розпорядження від 28 липня  2017 року № 373 "Про надання дозволу на переведення дитини-інваліда з числа дітей-сиріт ****р.н., до будинку-інтернату профілю ІІІ у сфері управління Міністерства соціальної політики за медичними показниками" (від 31.07.2017)

Розпорядження від 28 липня  2017 року  № 374 "Про надання дозволів на продаж часток квартири" (від 31.07.2017)

Розпорядження від 28 липня  2017 року № 375 "Про призначення громадянки *** опікуном для малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, **** р.н." (від 31.07.2017)

Розпорядження від 28 липня  2017 року № 376 "Про надання дозволів громадянці **** на продаж 1/2 частки вантажопасажирського транспортного засобу та на продаж від імені малолітніх дітей *** р.н., та *** р.н., по ¼ частці цього ж транспортного засобу" (від 31.07.2017)

Розпорядження від 28 липня  2017 року № 377 "Про внесення змін до структури Дергачівської районної державної адміністраці" (від 31.07.2017)

Розпорядження від 28 липня  2017 року  № 378 "Про утворення координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання при Дергачівській районній державній адміністраці" (від 31.07.2017)

 

 
 

 

 

  

 
Подождите...