Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за грудень 2012 рік

Попередній місяць                                                   

 

Розпорядження від 03 грудня 2012 р.  № 838/145 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної  адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 03 грудня 2012 р.  № 839/146 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної  адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 03 грудня 2012 р.  № 840/147 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 03 грудня 2012 р.  № 841 "Про призначення відповідального за забезпечення режиму охорони та збереження  ентомологічних заказників місцевого значення «Великоярузький», «Старий сад», ботанічного заказника місцевого значення «Личане»

Розпорядження від 03 грудня 2012 р.  № 842 "Про проведення новорічних і різдвяних свят"

Розпорядження від 03 грудня 2012 р.  № 843/150 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 03 грудня 2012 р.  № 844/149 "Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 04 грудня 2012 р.  № 845 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Кацубі І.С."

Розпорядження від 04 грудня 2012 р.  № 846 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Соловйовій В.О."

Розпорядження від 06 грудня 2012 р.  № 847 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства на території Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 06 грудня 2012 р.  № 848 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  на  території  Малоданилівської селищної  ради  за межами населеного пункту гр. Затолокіній Н.В."

Розпорядження від 10 грудня 2012 р.  № 852 "Про   надання   дозволу   на   розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в  натурі  (на місцевості) та складання документів, що посвідчують  право користування  земельними  ділянками  на  умовах оренди для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва  на  території  Дергачівської  міської ради   за   межами   населеного   пункту   фізичній особі-підприємцю   Терещенку О.В."

Розпорядження від 10 грудня 2012 р.   № 856 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15 листопада 2011 року №780"

Розпорядження від 10 грудня 2012 р.   № 857 "Про внесення змін до складу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій"

Розпорядження від 10 грудня 2012 р.  № 858 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.12.2010 № 1276"

Розпорядження від 10 грудня 2012 р.  № 859 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на  території  Дергачівської міської  ради  за межами населеного пункту гр. Сивухі Н.І."

Розпорядження від 11 грудня 2012 р.  № 860 "Про передачу земельної ділянки у власність для ведення садівництва громадянці Новік Н.М."

Розпорядження від 12 грудня 2012 р.  № 861 "Про передачу громадянам у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 12 грудня 2012 р.  № 862 "Про передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства на території Солоницівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Триполко І.Б."

Розпорядження від 12 грудня 2012 р.  № 863 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  території  Проходівської   сільської   ради   за межами населеного пункту  для  обслуговування об'єкту  нерухомості-телятника  гр. Бруєвій Л.І."

Розпорядження від 14 грудня 2012 р. № 869/154 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 17 грудня 2012 р.  № 873 "Про затвердження коефіцієнтів впливу, що   враховуються   при    визначенні міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом і бюджетами міста районного значення, сіл та селищ на 2013 рік"

Розпорядження від 17 грудня 2012 р.  № 877 "Про зміну цільового використання земельних ділянок, що перебувають у власності громадян Крамаренка В.М. та Крамаренко О.В. із ведення особистого селянського господарства на ділянки для ведення індивідуального садівництва та ведення особистого селянського господарства на території   Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 17 грудня 2012 р.  № 878 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Комар О.В."

Розпорядження від 17 грудня 2012 р.  № 879 "Про затвердження Положення про сектор цивільного захисту райдержадміністрації"

Розпорядження від 17 грудня 2012 р.   № 880 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Брік С.В."

Розпорядження від 17 грудня 2012 р. № 881 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Марусенко Є.Л."

Розпорядження від 17 грудня 2012 р.  № 882 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Вєховій Т.М."

Розпорядження від 17 грудня 2012 р.  № 883 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Чиж Т.В."

Розпорядження від 17 грудня 2012 р.  № 884 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Пугач Т.Ф."

Розпорядження від 17 грудня 2012 р.  № 885 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Кайдаловій О.О."

Розпорядження від 17 грудня 2012 р.  № 886 "Про визнання такими, що втратили чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 травня 2006 року № 384 та від 3 березня 2006 № 194"

Розпорядження від 18 грудня 2012 р.  № 887 "Про передачу у власність земельної ділянки для   ведення   садівництва   на   території Малоданилівської   селищної   ради   за межами населеного пункту гр. Дейнеці Є.С."

Розпорядження від 18 грудня 2012 р.  № 888 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Змерзлій О.М."

Розпорядження від 18 грудня 2012 р.  № 890 "Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення складів будівельних матеріалів на території Солоницівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Козачку В.В."

Розпорядження від 19 грудня 2012 р.  № 892 "Про  передачу  у  власність  земельної   ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту гр. Носенку О.Л."

Розпорядження від 19 грудня 2012 р.  № 893 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, на  території  Проходівської  та  Токарівської сільських  рад  за  межами  населеного  пункту селянському (фермерському) господарству «Обрій»

Розпорядження від 19 грудня 2012 р.  № 894 "Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «ОРБІТОН»

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 899 "Про внесення змін до структури районної державної адміністрації"

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.   № 900 "Про затвердження коефіцієнтів впливу, що   враховуються   при    визначенні міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом і бюджетами міста районного значення, сіл та селищ на 2013 рік"

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 901 "Про   зміну   цільового   використання   земельної ділянки,   що   перебуває   у   власності  громадянки Семихат В.М.  із   ведення   особистого   селянського господарства на ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської  селищної ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 902 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Логвінову А.І."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 903 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Денисовій О.С."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 904 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Городко І.П."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 905 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Грєсєву В.О."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 907 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Осиповій Т.В."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 908 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Тімофєєву В.О."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 909 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Ключко Н.Г."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 910 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення садівництва гр. Максимову О.І."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 911 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення садівництва гр. Линник К.О."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 912 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення садівництва гр. Нємчіній О.І."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 913 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Коюді А.М."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 914 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення садівництва гр. Кашкарьову В.В."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 915 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Зорі О.Г."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 916 "Про скасування розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 лютого 2012 року № 113"

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 917 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 жовтня 2008 року № 1309"

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 918 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 7 серпня 2009 року № 868"

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 919 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 серпня 2012 року № 557"

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 920 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Осмоловській В.П."

Розпорядження від 20 грудня 2012 р.  № 921 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Поляковій О.О."

Розпорядження від 21 грудня 2012 р.  № 924 "Про підсумки розвитку агропромислового комплексу Дергачівського району у 2012 році"

Розпорядження від 21 грудня 2012 р.  № 925 "Про роботу Архівного відділу районної державної адміністрації щодо забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду України"

Розпорядження від 24 грудня 2012 р.   № 929 "Про передачу в оренду земельної ділянки громадянам Баланді І.Г., Товстому О.М., Дубіні С.М. для обслуговування об'єкту нерухомості, що є їх власністю – станції технічного обслуговування автомобілів"

Розпорядження від 24 грудня 2012 р.  № 930 "Про передачу у власність земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту гр. Прощину О.Ю."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 932 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність для ведення особистого селянського господарства на території Русько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту гр.  Малишеву Є. Г."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 933 "Про затвердження Перспективного плану діяльності Дергачівської районної державної адміністрації на 2013 рік"

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 934 "Про затвердження плану роботи Дергачівської районної державної адміністрації на I квартал 2013 року"

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 935 "Про затвердження плану роботи апарату райдержадміністрації на I квартал 2013 року"

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 938 "Про   зміну   цільового   використання   земельної ділянки,   що   перебуває   у   власності  громадянина Кравцова Ю.С.  із   ведення   особистого   селянського господарства на ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської  селищної ради за межами населеного пункт"

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 939 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту гр. Семихат В.М."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 940 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю «Онікс - 2006» із категорії земель сільськогосподарського призначення на земліпромисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення"

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 941 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю «Онікс - 2006» із категорії земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення"

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 942/161 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження  від 25 грудня 2012 р.  № 943 "Про передачу у власність земельної ділянки для  ведення  індивідуального  садівництва на  території  Дергачівської  міської ради за межами населеного пункту гр. Маловік Н.К."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 944 "Про передачу у власність земельної ділянки для  ведення  індивідуального  садівництва на  території  Дергачівської  міської ради за межами населеного пункту гр. Маловік А.М."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 945 "Про передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради за межами населеного  пункту  громадянам  Безрук О.А., Остапенко А.О., Ємець Н.А., Безруку І.С., Ємцю С.І."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 946 "Про   зміну   цільового   використання   земельних   ділянок, що  перебувають  у  власності  обслуговуючого  кооперативу «Садово-городній  кооператив «Сонячний берег»  із  ведення особистого    селянського    господарства    на    ділянки   для ведення    садівництва   на  території  Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 947 "Про   зміну   цільового   використання   земельних   ділянок, що  перебувають  у  власності  обслуговуючого  кооперативу «Садово-городній  кооператив «Сонячний берег»  із  ведення особистого    селянського    господарства    на    ділянки   для ведення   садівництва   на  території  Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 948 "Про   зміну   цільового   використання   земельних   ділянок, що  перебувають  у  власності  обслуговуючого  кооперативу «Садово-городній  кооператив «Сонячний берег»  із  ведення особистого    селянського    господарства    на    ділянки   для ведення    садівництва  на  території  Черкасько-Лозівської  сільської ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 949 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту гр. Гріховодовій А.В."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 950 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянці Шершенюк О.М."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р.  № 951 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Цупилу О.А."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 952 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Кирчатому Ю.В."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 953 "Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва громадянці Тімощук І.А."

Розпорядження  від 25 грудня 2012 р. № 954 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянину Барботьку В.Ю." 

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 955 "Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва громадянці Кирчатій І.М.

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 956 "Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва громадянці Гасан Д.О."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 957 "Про передачу земельних ділянок  у власність для ведення садівництва громадянці Деркач Н.О."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 958 "Про передачу земельних ділянок  у власність для ведення садівництва громадянці Дядечко В.М."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 959 "Про передачу земельних ділянок  у власність для ведення садівництва громадянці Мельник Т.О."

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 960 "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації  від 22 травня 2003 року №155"

Розпорядження від 25 грудня 2012 р. № 961 "Про передачу у власність земельної ділянки зі  зміною  цільового  призначення  із  категорії земель   промисловості,   транспорту,   зв'язку, енергетики,  оборони   та  іншого   призначення   на земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на   території   Солоницівської   селищної   ради  за межами населеного пункту гр. Котовенку О.М."

Подождите...