Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за листопад 2012 рік

Попередній місяць                                                    Наступний місяць

 

Розпорядження від 06 листопада 2012 р. № 765 "Про  внесення   змін   до   розпорядження голови районної  державної адміністрації від  7 березня  2008 року  № 235"

Розпорядження від 07 листопада 2012 р. № 770 "Про внесення змін до складу комісії у справах альтернативної (невійськової) служби"

Розпорядження від 07 листопада 2012 р.  № 771 "Про внесення змін до складу районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення"

Розпорядження від 07 листопада 2012 р.  № 772 "Про внесення зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 грудня 2011 року №926"

Розпорядження від 08 листопада 2012 р. № 773 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною її цільового призначення земель для ведення особистого селянського господарства на землі для ведення садівництва"

Розпорядження від 08 листопада 2012 р.  № 774 "Про зміну цільового використання земельної ділянки із ведення особистого селянського господарства   на   ведення   товарного сільськогосподарського виробництва на території Полівської сільської ради за межами населеного пункту гр. Луєву Г.Ф."

Розпорядження від 08 листопада 2012 р. № 775 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Сумцову В.О."

Розпорядження від 08 листопада 2012 р. № 776 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Трояновій Т.В."

Розпорядження від 08 листопада 2012 р.  № 777 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Живолупу Б.В."

Розпорядження від 08 листопада 2012 р.  № 778 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Мацуєвій І.Б."

Розпорядження від 08 листопада 2012 р.  № 779 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Саратову М.Д."

Розпорядження від 08 листопада 2012 р. № 780 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Грачову М.Т."

Розпорядження від 09 листопада 2012 р. № 781 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення садівництва гр. Бубиреву В.В."

Розпорядження від 09 листопада 2012 р. № 782 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Паркачовій Л.І."

Розпорядження від 09 листопада 2012 р. № 783 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Петрову А.О."

Розпорядження від 09 листопада 2012 р. № 784 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Кордюку Р.В."

Розпорядження від 09 листопада 2012 р.  № 785 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Червоному Є.М."

Розпорядження від 09 листопада 2012 р.  № 786 "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 липня 2007 року № 482 в  частині  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної   ділянки   гр. Свидло О.М."

Розпорядження від 09 листопада 2012 р.  № 787 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Квасову В.А."

Розпорядження від 09 листопада 2012 р. № 788 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Гараніну Ю.С."

Розпорядження від 09 листопада 2012 р.  № 789 "Про надання пально-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву"

Розпорядження від 09 листопада 2012 р. № 790 "Про заходи щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в Дергачівському районі у 2012-2013роках"

Розпорядження від 14 листопада 2012 р. № 791 "Про надання громадянам дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Токарівської сільської ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 14 листопада 2012 р.  № 792 "Про надання дозволу на підготовку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення власникам земельної ділянки гр. Симов`яну С.В. та Симов`яну С.В."

Розпорядження від 14 листопада 2012 р. № 793 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Островерх К.С."

Розпорядження від 14 листопада 2012 р.  № 794 "Про передачу земельної ділянки у власність власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) Толстошеєву В.Є. по колективному сільськогосподарському підприємству  „Проходянське”

Розпорядження від 15 листопада 2012 р.  № 798 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Скибі О.А."

Розпорядження від 15 листопада 2012 р.  № 799 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Скибі А.А."

Розпорядження від 15 листопада 2012 р.  № 800 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для  ведення садівництва гр. Сломінцеву В.М."

Розпорядження від 15 листопада 2012 р.  № 801 "Про передачу земельних ділянок у власність власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) Кудін О.О. по колективному сільськогосподарському підприємству «Харківська  птахофабрика»

Розпорядження від 15 листопада 2012 р.  № 802 "Про   надання   дозволу   на   розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Семенець А.Ф."

Розпорядження від 16 листопада 2012 р. № 803 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 лютого 2010 року № 146 та надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва гр. Падалку Є.В."

Розпорядження від 16 листопада 2012 р.  № 804 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Терьохіну О.С."

Розпорядження від 16 листопада 2012 р.  № 805 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Харіну В.М."

Розпорядження від 19 листопада 2012 р. № 806 "Про зміну цільового використання земельних ділянок, що перебувають у власності громадян Харченко О.О., Харченко Л.П., Харченка Є.О., Ткаченко О.О. та Цилюрика О.М.  із ведення особистого селянського господарства на ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту"

Розпорядження від 19 листопада 2012 р. № 807 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Московченко І.В."

Розпорядження від 19 листопада 2012 р.  № 808 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Курілковій А.С."

Розпорядження від 20 листопада 2012 р.  № 809 "Про організацію та  проведенню оплачуваних громадських робіт у 2013році"              

Розпорядження від 20 листопада 2012 р. № 812 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Перепелиці О.П."

Розпорядження від 20 листопада 2012 р. № 813 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Коваленко М.О."

Розпорядження від 21 листопада 2012 р.  № 814 "Про створення комісії по передачі з комунальної власності територіальної громади Солоницівської селищної ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Солоницівського навчально-виховного комплексу «Перлина»

Розпорядження від 21 листопада 2012 р. № 815 "Про внесення змін до складу координаційної ради у справах діте"

Розпорядження від 23 листопада 2012 р. № 820 "Про стан роботи з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців райдержадміністрації"

Розпорядження від 23 листопада 2012 р. № 821 "Про стан злочинності в районі та виконання комплексної Програми профілактики правопорушень в районі"

Розпорядження від 23 листопада 2012 р. № 822 "Про забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування та осіб з їх числа"

Розпорядження від 26 листопада 2012 р.  № 824/144 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 28 листопада 2012 р. № 825 "Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що розташовані на території Проходівської сільської ради за межами населеного пункту громадянці Олійник Л.І."

Розпорядження від 28 листопада 2012 р.  № 832 "Про скасування розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 лютого 2012 року № 113"

Розпорядження від 29 листопада 2012 р. № 833 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Соловйовій А.Г."

Розпорядження від 29 листопада 2012 р. № 834 "Про передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва гр. Заводнову Є.Л."

Розпорядження від 29 листопада 2012 р. № 835 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, на  території  Проходівської  та  Токарівської сільських  рад  за  межами  населеного  пункту селянському (фермерському) господарству «Обрій»


Подождите...