Новини

16.10.2019

16 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська взяла участь у пленарному засіданні ХLVІІІ сесія Дергачівської районної ради VІІ скликання.
Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради  Геннадій Лазарєв та заступник голови районної державної адміністрації Антон Козлоков вручили відзнаки членам окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 175 від імені Центральної виборчої комісії.
В ході засідання сесії було розглянуто депутатами 59 питань.

16.10.2019

Шановні друзі!
ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРОЙТИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНЕ ТЕСТУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТРЕНЕТ-РЕСУРСУ
«МОЯ ПРОФЕСІЯ: КОНСУЛЬТАЦІЙНА МЕРЕЖА».
Профорієнтаційні тести - це комплекс питань, відповідаючи на які максимально чесно, людина проходить об'єктивне тестування емоційних і професійних уподобань. Інтернет платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна допомога» розрахована для користувачів від 14 до 60 років.
Тестування дозволяє:
-визначити свої професійні нахили та здібності;
-виявити властивості характеру та особистісні якості;
-прояснити рівень розвитку своїх здібностей;
-вибрати галузь професійної діяльності.
Інтернет-платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» - це чудова нагода пройти профдіагностичне тестування не виходячи з дому, в зручний час.

16.10.2019

У січні 2019 року до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості звернувся Юрій Володимирович Хілько. Чоловік має вищу освіту, закінчив Харківський університет цивільного захисту, більше десяти років працював викладачем у цьому ж навчальному закладі. Стан здоров'я не дозволив Юрію і в подальшому продовжити свою трудову діяльність в цій галузі, має 3 групу інвалідності.
Після реєстрації у службі зайнятості Юрій Володимирович зацікавився можливістю отримання допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи, а фахівці Дергачівської районної філії ХОЦЗ допомогли досягти бажаного шляхом залучення до спеціалізованих семінарів, проведенням профдіагностики щодо схильності до підприємницької діяльності, консультування. Чоловік 24 травня 2019 року успішно захистив свій бізнес-план і започаткував власну справу з надання послуг кур'єрської доставки.
На сьогодні Юрій успішно реалізує свою бізнес-ідею, його клієнтами є як організації, так і жителі міста Дергачі. Хілько Юрій постійно підтримує зв'язок з фахівцями Дергачівської районної філії ХОЦЗ, отримує консультаційні послуги в консалтинговому центрі. У планах на майбутнє розширення кола замовників послуг та вихід на ринок всього Дергачівського району.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за лютий 2013 рік

Попередній місяць                                             Наступний місяць

 

Розпорядження від 15 лютого 2013 р. № 33/13 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 18 лютого 2013 р. № 34 "Про скасування розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 листопада 2012 року № 792"

Розпорядження від 18 лютого 2013 р. № 35 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне  обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, на території Дергачівської міської ради за   межами    населеного    пункту фермерському господарству «Світанок»"

Розпорядження від 18 лютого 2013 р. № 36 "Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2012 рік"

Розпорядження від 18 лютого 2013 р. № 37 "Про хід виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року"

Розпорядження від 21 лютого 2013 р. № 38 "Про створення комісії по збільшенню надходжень до бюджету району"

Розпорядження від 21 лютого 2013 р. № 39/15 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 22 лютого 2013 р. № 40 "Про створення робочої групи по забезпеченню надходжень у повному обсязі плати за землю до місцевих бюджетів"

Розпорядження від 22 лютого 2013 р. № 41 "Про внесення змін до складу районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення"

Розпорядження від 25 лютого 2013 р. № 42 "Про  внесення   змін   до   розпорядження голови районної  державної адміністрації від  7 березня  2008 року  № 235"

Розпорядження від 26 лютого 2013 р. № 43 "Про затвердження переліку осіб, які мають право давати  дозвіл (підписувати  первинні документи)"

Розпорядження від 25 лютого 2013 р. № 44 "Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування   та   експлуатації   готельно-ресторанного комплексу для обслуговування жителів територіальної громади району на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного   пункту   товариству   з   обмеженою відповідальністю фірмі «НОРМА 2000»"

Розпорядження від 25 лютого 2013 р. № 45 "Про проведення в районі   санітарно-екологічного   двомісячника з благоустрою  територій"

Розпорядження від 27 лютого 2013 р. № 46 "Про проведення в районній державній адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»"

Розпорядження від 27 лютого 2013 р. № 47 "Про створення комісії з прийняття у спільну власність територіальної громади сіл, селищ, міста Дергачівського району книг М.Шолохова «Тихий Дон»"

Розпорядження від 27 лютого 2013 р. № 49 "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь на території Козачолопанської селищної ради за межами  населеного  пункту,  селянському (фермерському)  господарству «Промінь»"


Подождите...