Новини

18.10.2019

У рамках реалізації Програми Державного центру зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017 – 2020 роки, з метою здійснення комплексної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю проведено екскурсію до районної державної адміністрації для учнів 11 класу КЗ «Дергачівський ліцей № 3».
Школярів зустріли перший заступник голови райдержадміністрації Інна Гаплєвська, керівник апарату райдержадміністрації Таміла Остропілець, керівники структурних підрозділів, провели для учнів пізнавальну екскурсію кабінетами органу влади та ознайомили їх з роботою відділів.
Одинадцятикласники мали можливість спробувати себе у ролі спеціалістів центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації та особисто зареєструвати відвідувачів.
Такі зустрічі дають змогу молоді більше зрозуміти механізми роботи влади та вільно орієнтуватись у державних установах.

17.10.2019

17 жовтня до першого заступника голови районної державної адміністрації зверталися за допомогою у вирішенні соціальних та житлово-комунальних питань. Мешканець села Шовкопляси звернувся з питання надання матеріальної допомоги. Інна Гаплєвська запевнила, що дане звернення буде розглянуто профільною комісією.
Мешканка смт Слатине звернулася за допомогою вирішити питання щодо підключення кімнати у гуртожитку до електропостачання. В ході прийому заявниця отримала необхідну консультацію та відповідний для подальшого вирішення питання алгоритм дій.

17.10.2019

17 жовтня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністраці Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. 
У ході засідання було розглянуто 11 питань, у т.ч.: про розгляд питань щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадян у відношенні їх дітей; щодо визначення прізвищ малолітнім дітям; щодо призначення опікуна малолітньої дитини та інші. 
За результатами розгляду були ухвалені відповідні рішення.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за січень 2013 рік

Наступний місяць

Розпорядження від 02 січня 2013 р. № 1/1 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 02 січня 2013 р. № 2/2 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 08 січня 2013 р. № 3 "Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для дачного будівництва громадянам – членам обслуговуючого кооперативу «Садочок»"

Розпорядження від 14 січня 2013 р. № 4 "Про внесення змін до Інструкції з діловодства в Дергачівській районній державній адміністраці"

Розпорядження від 14 січня 2013 р № 6 "Про внесення змін до складу колегії відділу освіти районної державної адміністрації"

Розпорядження від 18 січня 2013 р. № 7 "Про внесення змін до складу районної евакокомісії"

Розпорядження від 18 січня 2013 р. № 8 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 грудня 2012 року № 947"

Розпорядження від 18 січня 2013 р. № 9 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 грудня 2012 року № 946"

Розпорядження від 23 січня 2013 р. № 12 "Про утворення  районної робочої групи з питань  раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та з роз'яснювальної роботи щодо земельної реформи"

Розпорядження від 23 січня 2013 р. № 13 "Про створення комісії з прийняття матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району"

Розпорядження від 25 січня 2013 р. № 15 "Про утворення районної робочої групи з питань сприяння органам місцевого самоврядування у здійсненні  ними  своїх  повноважень на період підготовки та проведення проміжних виборів депутата  Харківської   обласної   ради"

Розпорядження від 25 січня 2013 р. № 18 "Про затвердження акту приймання - передачі"

Розпорядження від 25 січня 2013 р. № 19 "Про  утворення   ініціативної   групи з  підготовки  установчих  зборів  для формування складу громадської ради при районній державній адміністрації"

Розпорядження від 25 січня 2013 р. № 20 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 29 січня 2013 р. № 22 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 29 січня 2013 р. № 23 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 29 січня 2013 р. № 24 "Про перенесення робочих днів у 2013 році"

Розпорядження від 30 січня 2013 р. № 25 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території   для   визначення   планувальної   організації земельних    ділянок    для     ведення    індивідуального садівництва  на  території  Малоданилівської  селищної ради   Дергачівського   району    Харківської    області за межами населеного пункту гр. Жорновому Б.Є., Слепаку М. Д., Долгушину А.В., Варданяну А. Г."

Розпорядження від 30 січня 2013 р. № 26 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території   для   визначення    планувальної   організації розміщення   складських   приміщень    для   зберігання товарів на   території   Солоницівської   селищної    ради Дергачівського  району  Харківської  області  за межами населеного пункту гр. Політусі О.О., Шелесту С. І., Дудко Ю.О."

Розпорядження від 30 січня 2013 р. № 27 "Про створення комісії з перевірки наявності документів з грифом «ДСК»"
 

Подождите...