Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за січень 2013 рік

Наступний місяць

Розпорядження від 02 січня 2013 р. № 1/1 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 02 січня 2013 р. № 2/2 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 08 січня 2013 р. № 3 "Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для дачного будівництва громадянам – членам обслуговуючого кооперативу «Садочок»"

Розпорядження від 14 січня 2013 р. № 4 "Про внесення змін до Інструкції з діловодства в Дергачівській районній державній адміністраці"

Розпорядження від 14 січня 2013 р № 6 "Про внесення змін до складу колегії відділу освіти районної державної адміністрації"

Розпорядження від 18 січня 2013 р. № 7 "Про внесення змін до складу районної евакокомісії"

Розпорядження від 18 січня 2013 р. № 8 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 грудня 2012 року № 947"

Розпорядження від 18 січня 2013 р. № 9 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 грудня 2012 року № 946"

Розпорядження від 23 січня 2013 р. № 12 "Про утворення  районної робочої групи з питань  раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та з роз'яснювальної роботи щодо земельної реформи"

Розпорядження від 23 січня 2013 р. № 13 "Про створення комісії з прийняття матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району"

Розпорядження від 25 січня 2013 р. № 15 "Про утворення районної робочої групи з питань сприяння органам місцевого самоврядування у здійсненні  ними  своїх  повноважень на період підготовки та проведення проміжних виборів депутата  Харківської   обласної   ради"

Розпорядження від 25 січня 2013 р. № 18 "Про затвердження акту приймання - передачі"

Розпорядження від 25 січня 2013 р. № 19 "Про  утворення   ініціативної   групи з  підготовки  установчих  зборів  для формування складу громадської ради при районній державній адміністрації"

Розпорядження від 25 січня 2013 р. № 20 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради"

Розпорядження від 29 січня 2013 р. № 22 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 29 січня 2013 р. № 23 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради"

Розпорядження від 29 січня 2013 р. № 24 "Про перенесення робочих днів у 2013 році"

Розпорядження від 30 січня 2013 р. № 25 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території   для   визначення   планувальної   організації земельних    ділянок    для     ведення    індивідуального садівництва  на  території  Малоданилівської  селищної ради   Дергачівського   району    Харківської    області за межами населеного пункту гр. Жорновому Б.Є., Слепаку М. Д., Долгушину А.В., Варданяну А. Г."

Розпорядження від 30 січня 2013 р. № 26 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території   для   визначення    планувальної   організації розміщення   складських   приміщень    для   зберігання товарів на   території   Солоницівської   селищної    ради Дергачівського  району  Харківської  області  за межами населеного пункту гр. Політусі О.О., Шелесту С. І., Дудко Ю.О."

Розпорядження від 30 січня 2013 р. № 27 "Про створення комісії з перевірки наявності документів з грифом «ДСК»"
 

Подождите...