Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за березень 2013 рік

 Попередній місяць                                           Наступний місяць

 

Розпорядження від 05 березня 2013 р. № 54 «Про вихід зі складу засновників районної газети «Вісті Дергачівщини»

Розпорядження  від 07 березня 2013 р. № 55/19 «Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради»

Розпорядження  від 07 березня 2013 р. № 58  «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 липня 2011 року № 445»

Розпорядження  від 07 березня 2013 р. № 59 «Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь на території Козачолопанської селищної ради за межами  населеного  пункту фермерському господарству «Планета»

Розпорядження  від 11 березня 2013 р. № 60/21 «Про висловлення Подяки голови  районної державної адміністрації  та голови районної ради»

Розпорядження від 11 березня 2013 р. № 61/22 «Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради»

Розпорядження  від 11 березня 2013 р. № 62 «Про затвердження Положення про радників  голови районної державної адміністрації  на громадських засадах»

Розпорядження  від 11 березня 2013 р. № 63 «Про  затвердження  комплексної  схеми розміщення тимчасової споруди павільйону для здійснення підприємницької діяльності  на території Козачолопанської селищної ради  Дергачівського  району  в  районі  місцевого пункту пропуску «Журавлівка» товариству з обмеженою  відповідальністю  «Онікс-2006»

Розпорядження  від 15 березня 2013 р. № 64 «Про створення  комісії з  питань оцінки вартості, вирішення питання щодо можливості використання, місця та строку зберігання дарунка, одержаного уповноваженою особою як подарунка Дергачівській районній державній  адміністрації»

Розпорядження від 15 березня 2013 р. № 69/23 «Про висловлення Подяки голови  районної державної адміністрації  та голови районної ради»

Розпорядження від 15 березня 2013 р. № 70 «Про  затвердження  Регламенту  районної державної адміністрації»

Розпорядження від 15 березня 2013 р. № 71 «Про розподіл обов'язків»

Розпорядження від 15 березня 2013 р.  № 72 «Про внесення змін до персонального  складу колегії районної державної адміністрації»

Розпорядження від 15 березня 2013 р. № 73 «Про підготовку та проведення районного культурно-мистецького свята «Масляна»

Розпорядження від 18 березня 2013 р. № 74 «Про внесення змін до складу штабу громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону»

Розпорядження від 18 березня 2013 р. № 75 «Про внесення змін до складу Ради протидії злочинності і корупції при районній державній адміністрації»

Розпорядження від 18 березня 2013 р. № 76/26 «Про нагородження Почесною грамотою  районної державної адміністрації  та районної ради»

Розпорядження від 18 березня 2013 р. № 77/27 «Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради»

Розпорядження від 18 березня 2013 р. № 78 «Про внесення змін до Положення  про раду по роботі з кадрами при  районній державній адміністрації»

Розпорядження від 18 березня 2013 р. № 79 «Про затвердження Положення про  апарат районної державної адміністрації»

Розпорядження від 18 березня 2013 р. № 80 «Про затвердження Положення про колегію районної  державної адміністрації»

Розпорядження від 20 березня 2013 р. № 81 «Про   створення  робочої   групи   по відпрацюванню питання доцільності  створення комунального підприємства «молочна кухня» в смт. Солоницівка»

Розпорядження від 20 березня 2013 р. № 82 «Про затвердження Положення про Архівний     відділ    Дергачівської районної державної   адміністрації Харківської області»

Розпорядження від 22 березня 2013 р. № 84/30 «Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради»

Розпорядження від 22 березня 2013 р. № 85/31 «Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації  та районної ради»

Розпорядження від 22 березня 2013 р. № 86 «Про затвердження детального плану території з розміщенням комплексу садових ділянок обслуговуючого кооперативу «Садово-городній кооператив «Сонячний берег» на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту Дергачівського району Харківської області обслуговуючому кооперативу «Садово-городній кооператив «Сонячний берег»

Розпорядження від 22 березня 2013 р. №87 «Про черговий  призов громадян  на строкову військову  службу в 2013 році»

Розпорядження від 12 березня 2013 р. № 88 «Про удосконалення системи роботи з контрольними документами у виконкомах  сільських, селищних та міської  рад»

Розпорядження  від 22 березня 2013 р. №89 «Про підсумки економічного і соціального розвитку Дергачівського  району за 2012 рік та виконання пріоритетних напрямків роботи райдержадміністрації за 2012 рік»

Розпорядження від 22 березня 2013 р. №90 «Про хід виконання  «Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз серед  дорослого населення та підлітків»

Розпорядження  від 22 березня 2013 р. № 91 «Про вдосконалення роботи з кадрами, організації навчання та підвищення кваліфікації державних службовців, використання кадрового резерву та дотримання вимог чинного законодавства про державну службу в районній державній адміністрації»

Розпорядження  від 22 березня 2013 р. № 92 «Про готовність сільгосппідприємств району до проведення весняно-польових робіт у 2013 році»

Розпорядження від 25 березня 2013 р. № 94 «Про внесення змін до складу робочої групи по відпрацюванню доцільності створення комунального підприємства „молочна кухня” в смт. Солоницівка»

Розпорядження від 26 березня 2013 р. № 95 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 серпня 2007 року № 594»

Розпорядження від 26 березня 2013 р. № 96 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 5 лютого 2001 року № 28»

Розпорядження від 26 березня 2013 р. №97 «Про затвердження плану роботи Дергачівської районної державної адміністрації на IІ квартал 2013 року»

Розпорядження від 26 березня 2013 р. № 98 «Про затвердження плану роботи апарату райдержадміністрації на ІI квартал 2013 року»

Розпорядження від 26 березня 2013 р. №99 «Про проведення інвентаризації»

Розпорядження від 27 березня 2013 р. № 100 «Про  зміну   цільового   призначення   земельних   ділянок   для ведення   особистого   селянського   господарства  на  землі  для ведення садівництва без зміни категорії земель, що перебувають у  власності   обслуговуючого   кооперативу    «Садово-городній кооператив «Лісне» на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту»

Розпорядження від 27 березня 2013 р. № 101 «Про  організацію контролю за здійсненням виконавчими органами сільських, селищних, міської рад делегованих  повноважень органів виконавчої влади»

Розпорядження від 27 березня 2013 р. № 102 «Про затвердження складу громадської ради при Дергачівській районній державній адміністрації на 2013-2014 роки»

Розпорядження від 28 березня 2013 р. № 103 «Про заходи щодо підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери  до опалювального сезону 2013-2014 років»

Розпорядження від 29 березня 2013 р. № 106 «Про   заходи   з   підготовки   та   відзначення 70-ї річниці визволення Дергачівського району Харківської області та 70-ї річниці визволення України   від   фашистських   загарбників»


 


Подождите...