Новини

27.03.2020

Шановна Ольга Миколаївна!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добробуту.
Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а усі заповітні мрії здійсняться.

27.03.2020

Для цього потрібно оформити заявку на сайті патрульної поліції України.
Такі заходи передбачено Постановою Кабінету міністрів щодо запобігання поширенню на території України COVID-19.
Установи, підприємства та організації, які виконують перевезення та підвозять людей до місця роботи, мають отримати відповідні погодження.
Для цього на сайті патрульної поліції потрібно перейти за посиланням у вкладку погодження маршруту, внести інформацію в усі розділи та завантажити фото або сканкопії відповідних документів. Після чого відправити заявку.
У патрульній поліції звертають увагу на тому, що на схематичному зображенні маршруту руху обов'язково потрібно вказати початкові, кінцеві та проміжні населені пункти, а також вулиці та дороги, якими проходить маршрут.
Також необхідно надати список пасажирів, оформлений відповідно до вимог законодавства.
Зразки оформлення маршруту руху та списків пасажирів можна знайти на сайті.
Серед необхідних документів, які мають надати перевізники, - копія договору про надання послуг, яка завірена підписом та печаткою підприємства. У разі якщо підвезення здійснюється власним транспортом підприємства, копія договору не надається.

26.03.2020

Шановний Вячеслав Валентинович!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів, родинного затишку, здійснення мрій.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Графік особистого прийому за 2019 рік

Голова районної державної адміністрації проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 2а.  

Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Гаплєвська Інна Борисівна проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 5а кожного другого та четвертого четверга місяця з 10-00 до 12-00.  

Кожного першого і третього четверга місяця здійснюється виїзний прийом громадян. Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.

Заступник голови районної державної адміністрації Жувак Євген Костянтинович проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 2а кожного першого та другого вівторка місяця з 14-00 до    16-00. 

Кожного третього та четвертого вівторка місяця здійснюється виїзний прийом громадян. Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.

Заступник голови районної державної адміністрації Козлоков Антон Олександрович проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 2а кожної другої та четвертої п'ятниці місяця з 10-00 до 12-00. 

Кожної першої та третьої п'ятниці місяця здійснюється виїзний прийом громадян. Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.


Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Харківської обласної державної адміністрації

Графік проведення особистих виїзних прийомів заступниками голови обласної державної адміністрації за місцем роботи й проживання громадян у ІV кварталі 2019 року


Графік прийому громадян керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Дергачівської районної державної адміністрації

 Подождите...