Новини

08.04.2020

08 квітня у зв'язку зі службовою необхідністю, службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено позачерговий профілактичний рейд на території Слатинської селищної та Проходівської сільської рад. Під час рейду було обстежено 6 сімей, в яких виховуються 8 дітей, батьки яких неналежно виконують свої батьківські обов'язки. За результатами обстеження проведено профілактичні бесіди з батьками та складено відповідні акти.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Графік особистого прийому за 2019 рік

Голова районної державної адміністрації Жидков Костянтин Сергійович проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 2а кожної першої та третьої середи місяця з 13.00 до 15.00.

Кожної другої та четвертої середи місяця здійснюється виїзний прийом громадян. Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Гаплєвська Інна Борисівна проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 2а кожного другого та четвертого четверга місяця з 10-00 до 12-00.  

Кожного першого і третього четверга місяця здійснюється виїзний прийом громадян. Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.

Заступник голови районної державної адміністрації Жувак Євген Костянтинович проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 5а кожного першого та другого вівторка місяця з 14-00 до 16-00. 

Кожного третього та четвертого вівторка місяця здійснюється виїзний прийом громадян. Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.

Заступник голови районної державної адміністрації Козлоков Антон Олександрович проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 5а кожної другої та четвертої п'ятниці місяця з 10-00 до 12-00. 

Кожної першої та третьої п'ятниці місяця здійснюється виїзний прийом громадян. Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.


Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Харківської обласної державної адміністрації

Графік проведення особистих виїзних прийомів заступниками голови обласної державної адміністрації за місцем роботи й проживання громадян у І кварталі 2019 року

Графік прийому громадян керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Дергачівської районної державної адміністрації

 Подождите...