Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за лютий 2018 року

 Попередній місяць                                                                               Наступний місяць

Розпорядження  від 1 лютого  2018 року  № 46 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності Семихат В.М. із ведення особистого селянського господарства на ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради за межами населених пунктів" (від 02.02.2018)

Розпорядження від 1 лютого  2018 року № 47 "Про затвердження детального плану території  для визначення можливості розміщення на ній об'єктів індивідуального садівництва на території Русько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту Дергачівського району Харківської області" (від 02.02.2018)

Розпорядження від 1 лютого  2018 року  № 48 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Козачолопанської селищної ради за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Гордієнку О.М., Гордієнку А.М., Гордієнку В.М., Овчарову А.Ю." (від 02.02.2018)

Розпорядження від 5 лютого  2018 року  № 49 "Про створення комісії по передачі в тимчасове користування основних засобів, що знаходяться за адресою: вул. Сумський шлях (Петровського), 163, м. Дергачі, Харківська область, та які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області" (від 06.02.2018)

Розпорядження від 5 лютого  2018 року № 50 "Про створення комісії по передачі в тимчасове користування основних засобів, що знаходяться за адресою: вул. Леонова, 1Б, м. Дергачі, Харківська область, та які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області" (від 06.02.2018) 

Розпорядження від 5 лютого  2018 року № 51 "Про створення комісії по передачі опалювальних апаратів АОГВ-100Е, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області" (від 06.02.2018) 

Розпорядження від 5 лютого  2018 року  № 52 "Про створення комісії по списанню обладнання котельні, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області" (від 06.02.2018)

Розпорядження від 6 лютого  2018 року  № 53 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Снурніку А.М." (від 07.02.2018)

Розпорядження від 6 лютого  2018 року № 54 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Подзолковій О.П." (від 07.02.2018)

Розпорядження від 6 лютого  2018 року № 55 "Про  розроблення детального плану території для визначення можливості розміщення на ній об'єктів індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області" (від 07.02.2018)

Розпорядження від 8 лютого  2018 року № 56 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 серпня 2014 року № 277" (від 12.02.2018)

Розпорядження  від 8 лютого  2018 року № 57 "Про затвердження мережі закладів освіти Дергачівського району на ІІ семестр 2017/2018 навчального року" (від 12.02.2018)

Розпорядження від 8 лютого  2018 року № 58 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Козачолопанської селищної ради за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в оренду селянському (фермерському) господарству «Промінь»" (від 12.02.2018)

Розпорядження від 9 лютого  2018 року № 59 "Про розірвання договору оренди земельної ділянки   для   ведення   товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Проходівської сільської ради Дергачівського району Харківської області за межами  населених пунктів,   укладеного   з  селянським (фермерським) господарством «Обрій»" (від 12.02.2018) 

Розпорядження від 9 лютого  2018 року № 60 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності Макагонова Д.В. із ведення особистого селянського господарства на ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населених пунктів" (від 12.02.2018)

Розпорядження від 12 лютого  2018 року № 61 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Бабенко О.І." (від 13.02.2018)

Розпорядження від 12 лютого  2018 року  № 62 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 червня 2017 року № 297" (від 13.02.2018)

Розпорядження від 12 лютого  2018 року № 63 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 травня 2008 року № 545 (зі змінами)" (від 13.02.2018)

Розпорядження від 12 лютого  2018 року № 64 "Про надання малолітній дитині **** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 15.02.2018)

Розпорядження від 12 лютого  2018 року № 65 "Про призначення відповідального за ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників та бронювання військовозобов'язаних за  районною державною адміністрацією на період мобілізації та на воєнний час" (від 15.02.2018) 

Розпорядження від 13 лютого  2018 року № 66 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 червня 2017 року № 321" (від 15.02.2018)

Розпорядження від 13 лютого  2018 року № 67 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 жовтня 2016 року № 497" (від 15.02.2018)

Розпорядження  від 14 лютого  2018 року № 68 "Про розроблення детального плану території реконструкції очисних споруд на території Малоданилівської селищної ради за межами населених пунктів (в районі села Караван) Дергачівського району Харківської області" (від 15.02.2018)

Розпорядження від 14 лютого  2018 року № 69 "Про надання малолітнім дітям *** р.н., **** р.н., та *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 15.02.2018) 

Розпорядження від 14 лютого  2018 року № 70 "Про надання дозволів громадянам *** та *** на укладення договору дарування житлового будинку" (від 15.02.2018)

Розпорядження від 14 лютого  2018 року № 71 "Про надання дозволів громадянам *** та *** на укладення договорів дарування по ½ частці житлового будинку та земельної ділянки" (від 15.02.2018)

Розпорядження від 14 лютого  2018 року № 72 "Про надання дозволу громадянці *** на укладення від імені малолітньої дитини *** р.н., договорів купівлі-продажу" (від 15.02.2018)

Розпорядження від 14 лютого  2018 року  № 73 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 лютого 2006 року №116" (від 15.02.2018)

Розпорядження від 14 лютого  2018 року № 74 "Про   внесення  змін  до  розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 жовтня 2005 року № 552" (від 15.02.2018)

Розпорядження від 15  лютого  2018 року № 75/04 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 16.02.2018)

Розпорядження від 15 лютого  2018 року № 76 "Про зняття та накладення заборон щодо відчуження житла, яке належить на праві користування малолітній дитині, позбавленій батьківського піклування, *** р.н." (від 16.02.2018)

Розпорядження від 19  лютого  2018 року № 77/05 "Про нагородження Дипломами районної державної адміністрації та районної ради" (від 21.02.2018) 

Розпорядження від 19 лютого  2018 року № 78 "Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік" (від 21.02.2018)

Розпорядження від 19 лютого  2018 року № 79 "Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2018 рік" (від 21.02.2018)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Розпорядження від 19 лютого  2018 року  № 80 "Про  внесення змін до затверджених паспортів бюджетних програм на 2018 рік" (від 21.02.2018)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Розпорядження від 21 лютого  2018 року № 81 "Про визначення відповідального за охорону праці в районній державній адміністрації" (від 26.02.2018)

Розпорядження від 21  лютого  2018 року № 82/08 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 26.02.2018)

Розпорядження від 21 лютого  2018 року № 83 "Про затвердження графіка чергувань відповідальних працівників Дергачівської районної державної адміністрації у вихідні та святкові дні у березні 2018 року" (від 26.02.2018)

Розпорядження від 21 лютого  2018 року  № 84 "Про припинення юридичної особи -Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської районної державної адміністрації (ідентифікаційний код 25858132)" (від 26.02.2018)

Розпорядження від 22 лютого  2018 року № 85 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 січня 2018 року № 23" (від 26.02.2018)

Розпорядження від 22 лютого  2018 року № 86 "Про внесення зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 лютого 2016 року № 70" (від 26.02.2018)

Розпорядження від 22 лютого  2018 року № 87 "Про підсумки економічного та соціального розвитку Дергачівського  району за 2017 рік, завдання на 2018 рік" (від 26.02.2018) 

Розпорядження  від 23 лютого  2018 року № 88 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Черкасько-Лозівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність громадянину Попову Д.Ю." (від 26.02.2018)

Розпорядження від 23 лютого  2018 року № 89 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Четверікова А.О., із ведення особистого селянського господарства на земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області за межами населених пунктів" (від 26.02.2018) 

Розпорядження від 23  лютого  2018 року № 90/09 "Про нагородження  Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації та Дергачівської районної ради" (від 28.02.2018)

Розпорядження від 23 лютого  2018 року  № 91 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 липня 2017 року № 362" (від 28.02.2018)

Розпорядження від 27 лютого  2018 року  № 92 "Про надання паливо-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву" (від 28.02.2018) 

Розпорядження від 27 лютого  2018 року № 93 "Про визначення громадянину **** днів для участі у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином  *** р.н." (від 28.02.2018)

Розпорядження від 27 лютого  2018 року № 94 "Про призначення громадянки  *** піклувальником для неповнолітньої дитини-сироти *** р.н." (від 28.02.2018)

Розпорядження від 27 лютого  2018 року № 95 "Про проведення в районній державній адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»" (від 28.02.2018)

Розпорядження  від 28 лютого  2018 року № 96 "Про затвердження Порядку здійснення виплат надбавок, премій та допомог керівним працівникам Дергачівської районної державної адміністрації, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу»" (від 28.02.2018)


Подождите...