Новини

01.04.2020

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території Дергачівського району, підприємством ДП «Харківський облавтодор» проведено роботу з очищення та санітарної обробки дезінфікуючим розчином зупинок громадського транспорту на автодорозі державного значення «Харків-Щербаківка».

01.04.2020

Депутат Дергачівської районної ради Наталія Яненко передала комунальному некомерційному підприємству «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради 1000 штук захисних масок.

01.04.2020

Щороку, з настанням дачно-городнього сезону збільшується кількість утвореного сміття у лісосмугах, за межами населених пунктів району та біля зупинок вздовж автомобільних доріг загального користування.
Силами обслуговуючих підприємств постійно проводяться заходи зі збирання та вивозу сміття, що утворюється внаслідок його нещадного викиду мешканцями Дергачівського та сусідніх районів. Так, біля автобусних зупинок на автомобільній дорозі загального користування державного значення «Харків-Щербаківка», підприємствами Служби автомобільних доріг постійно вивозиться велика кількість сміття. Дана ситуація викликає обурення і занепокоєння, адже розуміючи, з якою відповідальністю підприємства ставляться до питання благоустрою, на сьогодні відсутня відповідальність громадян, гостей району за порушення у сфері благоустрою.
З метою уникнення виникнення стихійних сміттєвалищ на території району, звертаємося до голів садових товариств організувати встановлення контейнерів на в'їзді та виїзді садових товариств та укласти угоди з комунальними підприємствами на систематичний вивіз сміття тощо.
Прохання до мешканців та гостей району, не вивозити сміття до автобусних зупинок, лісосмуг, а викидати у встановлені контейнери. Просимо відповідально поставитися до вищезазначеного, з розумінням того, що навколишнє середовище стане чистішим. Тільки завдяки системному підходу виникнення несанкціонованих сміттєзвалищ буде зведено до мінімуму.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Подождите...