Новини

02.04.2020

Сьогодні, релігійна громада храму святих апостолів Петра і Павла Харківської Єпархії Православної церкви України передала КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради та КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги Дергачівської районної ради» засоби індивідуального захисту.

01.04.2020

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території Дергачівського району, підприємством ДП «Харківський облавтодор» проведено роботу з очищення та санітарної обробки дезінфікуючим розчином зупинок громадського транспорту на автодорозі державного значення «Харків-Щербаківка».

01.04.2020

Депутат Дергачівської районної ради Наталія Яненко передала комунальному некомерційному підприємству «Дергачівська центральна районна лікарня» Дергачівської районної ради 1000 штук захисних масок.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Графік особистого прийому за 2017 рік

Голова районної державної адміністрації Жидков Костянтин Сергійович проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, кожної першої та третьої середи місяця з 13.00 до 15.00.

Кожної другої та четвертої середи місяця здійснюється виїзний прийом громадян. Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Гаплєвська Інна Борисівна проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 2а кожного другого та четвертого четверга місяця з 10-00 до 12-00. 

Кожного першого і третього четверга місяця здійснюється виїзний прийом громадян. Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.


Заступник голови районної державної адміністрації проводить особистий прийом громадян за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 2а кожної першої з 10-30 до 13-00 та кожної третьої з 13-00 до 17-00 п'ятниці місяця.

Кожної другої та четвертої п'ятниці місяця здійснюється виїзний прийом громадян. Час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Харківської обласної державної адміністрації

Графік проведення особистих виїзних прийомів посадовими особами обласної державної адміністрації за місцем роботи й проживання громадян у ІV кварталі 2017 року

Графік прийому громадян керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Дергачівської районної державної адміністрації

 


Подождите...