Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за вересень 2016 року

 Попередній місяць                                                                               Наступний місяць

Розпорядження  від 01 вересня  2016 року № 401 "Про підготовку навчальних закладів району до нового навчального року" (від 07.09.2016)
Розпорядження від 01 вересня  2016 року № 402 "Про роботу комунального підприємства «Соціальна аптека Дергачівської районної ради» в районі" (від 07.09.2016)

Розпорядження від 01 вересня  2016 року № 403 "Про стан виконання бюджету району за 7 місяців 2016 року" (від 07.09.2016)

Розпорядження від 05 вересня  2016 року № 404 "Про затвердження мережі навчально-виховних закладів Дергачівського району на 2016/2017 навчальний рік" (від 09.09.2016)

Мережа ДНЗ                                      Мережа ЗНЗ
Розпорядження  від 09 вересня 2016 року № 405 " Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Михайльова С.В., із ведення особистого селянського господарства на ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту" (від 14.09.2016)
Розпорядження від
09 вересня  2016 року № 406/58 "Про нагородження відзнаками голови районної державної адміністрації та голови районної рад"(від14.09.2016)
Розпорядження  від 09 вересня  2016 року № 407 " Про нагородження відзнакою голови районної державної адміністрації
«25 років незалежності України»" (від 14.09.2016)
Розпорядження від 13 вересня  2016 року № 408 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 квітня 2016 року № 158" (від 14.09.2016)
Розпорядження від 14 вересня  2016 року № 409 "Про   надання   дозволу   на   розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в  натурі (на місцевості) на території Слатинської, Прудянської селищних та Токарівської сільської рад за межами населених   пунктів   для   ведення  товарного сільськогосподарського виробництва товариству з обмеженою відповідальністю «Агротехніка 2007»" (від 14.09.2016)        Перелік земельних ділянок
Розпорядження від 14 вересня  2016 року № 410/60 "
Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради" (від 14.09.2016)
Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 411 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Вільшанської селищної та Протопопівської сільської рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Гончаренко Л.М." (від 16.09.2016)

Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 412 "
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Прудянської селищної ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Безуглому С.В." (від 16.09.2016)

Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 413 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 липня 2016 року № 366" (від 16.09.2016)

Розпорядження від 14 вересня  2016 року № 414 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
громадянину Чижденку Л.М." (від 16.09.2016)
Розпорядження від 14 вересня  2016 року № 415 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну спільну часткову власність громадянам Рибнікову Р.І. та Фінартівій Л.І." (від 16.09.2016)
Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 416 "
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Роговій О.І." (від 16.09.2016)

Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 417 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Рижиковій Н.В." (від 16.09.2016)
Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 418 "
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 грудня 2008 року № 1684" (від 16.09.2016)

Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 419 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Величко Г.М." (від 16.09.2016)
Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 420 "
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 вересня 2004 року № 352" (від 16.09.2016)

Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 421 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 16.09.2016)

Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 422 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Вільшанської селищної та Протопопівської сільської рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Токар А.Д." (від 16.09.2016)

Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 423 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Безруку Є.В."(від 16.09.2016)

Розпорядження
від 14 вересня  2016 року № 424 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянці Щировій Л.В." (від 16.09.2016)
Розпорядження
від 15 вересня  2016 року № 425 "Про приписку до призовної дільниці
Дергачівського району юнаків 2000 року народження" (від 16.09.2016)
Розпорядження
від 15 вересня  2016 року № 426 "Про втрату ******  ** р.н., статусу дитини,
позбавленої батьківського піклування" (від 16.09.2016)

Розпорядження
від 15 вересня  2016 року № 427 "
Про надання ********.,**** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 16.09.2016)
Розпорядження
від 16 вересня  2016 року № 428 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 травня 2016 року № 211" (від 20.09.2016)

Розпорядження від 16 вересня  2016 року № 429 "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації
від 08 серпня 2011 року № 458" (від 20.09.2016)
Розпорядження від 16 вересня  2016 року  № 430 "
Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту під час снігопадів, снігових заметів і ожеледиці в зимовий період 2016-2017 років" (від 20.09.2016)
Розпорядження
від 16 вересня  2016 року № 431 "
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 червня 2016 року № 307" (від 21.09.2016)
Розпорядження від 20 вересня  2016 року № 432 "Про внесення змін до персонального складу колегії Дергачівської районної державної адміністрації" (від 26.09.2016)
Розпорядження від 21 вересня  2016 року № 433 "Про визначення відповідального за створення, впровадження та підтримку електронного цифрового підпису" (від 26.09.2016)
Розпорядження
від 21 вересня  2016 року № 434"
Про надання права підпису на платіжних, фінансових  та інших розпорядчих документах" (від 26.09.2016)
Розпорядження
від 21 вересня  2016 року № 435 "
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 травня 2003 року № 155" (від 26.09.2016)

Розпорядження
від 23 вересня  2016 року № 436 "Про   надання   дозволу   на   розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості)
на території Проходівської сільської ради  за  межами  населеного  пункту  для  ведення товарного  сільськогосподарського  виробництва громадянину  Ломову М.М." (від 26.09.2016)
Розпорядження
від 23 вересня  2016 року № 437 "
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Проходівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в оренду селянському (фермерському) господарству «Обрій»" (від 26.09.2016)
Розпорядження
від 23 вересня  2016 року № 438 "
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 серпня 2010 року № 776" (від 26.09.2016)
Розпорядження
від 23 вересня  2016 року № 439 "Про   надання   дозволу   на   розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості)
на території Проходівської сільської ради  за межами населеного  пункту  для  ведення товарного  сільськогосподарського  виробництва громадянці Ломовій М.Ф." (від 26.09.2016)

Розпорядження  від 23 вересня  2016 року № 440 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Полівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Харченку О.Я." (від 26.09.2016)

Розпорядження
від 23 вересня  2016 року  № 441 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Ахрамєєвій В.О." (від 26.09.2016)
Розпорядження
від 23 вересня  2016 року № 442 "Про затвердження Положення про апарат Дергачівської районної державної адміністрації" (від 26.09.2016)
Розпорядження
від 23 вересня  2016 року  № 443 "Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи апарату Дергачівської "районної державної адміністрації" (від 26.09.2016)

Розпорядження
від 23 вересня  2016 року № 444 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 лютого 2009 року № 199 (зі змінами)" (від 26.09.2016)

Розпорядження від 23 вересня  2016 року  № 445 "
Про   заходи   щодо   забезпечення складання  проектів  районного  та місцевих бюджетів району на 2017 рік" (від 26.09.2016)
Розпорядження
від 23 вересня  2016 року № 446 "
Про внесення змін до розподілу обов'язків" (від 26.09.2016)
Розпорядження
від 23 вересня  2016 року № 447 "
Про затвердження графіка чергувань відповідальних працівників Дергачівської районної державної адміністрації у вихідні та святкові дні у жовтні 2016 року" (від 29.09.2016)

Розпорядження
від 23 вересня  2016 року № 448 "
Про виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки в Дергачівському районі»" (від 29.09.2016)

Розпорядження
від 26 вересня  2016 року  № 449 "Про підсумки підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до сталого функціонування  в осінньо - зимовий період  2016-2017 років" (від 29.09.2016)
Розпорядження від 26 вересня 2016 року № 450 "Про затвердження плану роботи Дергачівської районної державної адміністрації на IV квартал  2016 року" (від 30.09.2016)
Розпорядження від 26 вересня 2016 року № 451 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 липня 2016 року № 317" (від 30.09.2016)
Розпорядження від 26 вересня 2016 року № 452 "Про направлення на альтернативну (невійськову) службу Біди С.П." (30.09.2016)
Розпорядження від 28 вересня  2016 року № 453 "Про затвердження акту приймання - передачі" (від 29.09.2016)
 
Розпорядження від 29 вересня  2016 року  № 454 "Про надання дозволу громадянину ********** на укладення договору дарування житлового будинку, у якості обдаровуваного" (від 30.09.2016)
Розпорядження від 29 вересня  2016 року № 455 "Про надання дозволів громадянці *********на продаж ½ частки квартири та на надання згоди її неповнолітній доньці ************ р.н., на укладення договору купівлі-продажу ½ частки квартири, у якості продавця" (від 30.09.2016)

Розпорядження
від 29 вересня  2016 року № 456 "
Про надання дозволу громадянці ******. на надання згоди її неповнолітньому сину ********* р.н., на укладення договору дарування садового будинку та земельної ділянки, у якості обдаровуваного" (від 30.09.2016)
Розпорядження
від 29 вересня  2016 року № 457 "
Про надання дозволів громадянину ********** на укладення договорів дарування житлового будинку та земельних ділянок, у якості обдаровуваного" (від 30.09.2016)
Розпорядження
від 29 вересня  2016 року № 458 "
Про надання дозволів громадянці ********* на укладення договорів дарування житлового будинку та земельних ділянок, у якості обдаровуваного" (від 30.09.2016)
Розпорядження від 29 вересня  2016 року № 459 "Про затвердження детального плану території  для визначення можливості будівництва православного храму для здійснення богослужінь та обслуговування церкви на території Токарівської сільської ради (с. Гоптівка, вул. Радянська, 1) за межами населеного пункту Дергачівського району Харківської області" (від 30.09.2016)
Розпорядження від 29 вересня 2016 року № 460/61 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації та голови  районної ради" (від 04.10.2016)
Розпорядження від 30 вересня 2016 року № 461 "Про визначення структурного підрозділу районної державної адміністрації та посадової   особи, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми" (від 04.10.2016)
Розпорядження від 30 вересня 2016 року № 462 "Про затвердження заходів з питань соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в осінньо-зимовий період 2016-2017 років" (від 04.10.2016)
Розпорядження від 30 вересня 2016 року № 463 "Про внесення змін до Положення про  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської районної державної адміністрації" (від 04.10.2016)
Розпорядження від 30 вересня 2016 року № 464 "Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації" (від 04.10.2016)

   
Подождите...