Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за червень 2016 року

 Попередній місяць                                                                               Наступний місяць

Розпорядження від 03 червня  2016 року  № 245 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної  адміністрації  від  11  вересня  2015  року № 278 «Про створення прийомної сім'ї на базі сім'ї громадянки  *** і  передачу  до  неї  на виховання та спільне проживання неповнолітньої дитини,  позбавленої батьківського   піклування, *** р.н.» (від 06.06.2016)
Розпорядження
від 03 червня  2016 року  № 246 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Турубаровій О.С." (від 06.06.2016)
Розпорядження
від 03 червня  2016 року  № 247 "Про    затвердження    Положення    про управління   агропромислового   розвитку Дергачівської районної  державної  адміністрації" (від 06.06.2016)

Розпорядження
від 03 червня  2016 року № 248 "
Про втрату ***, ***р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 06.06.2016)

Розпорядження
від 03 червня  2016 року  № 249 "Про внесення змін до Регламенту Дергачівської районної державної адміністрації" (від 06.06.2016)

Розпорядження від 06 червня  2016 року № 250 "
Про внесення змін до складу ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації" (від 08.06.2016)
Розпорядження
від 07 червня  2016 року № 251 "
Про надання малолітнім дітям *****р.н., ***** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 08.06.2016)

Розпорядження
від 09 червня  2016 року  № 252 "
Про зміну цільового призначення земельних ділянок, що перебувають у власності громадянина Чернова Д.С., із ведення особистого селянського господарства на ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту" (від 13.06.2016)
Розпорядження від 09 червня  2016 року № 253 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04 серпня 2006 року № 561" (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 254 "Про   затвердження   інформаційних   та технологічних   карток   адміністративних послуг   у   сфері   державної   реєстрації
юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (від 13.06.2016)
Розпорядження від 09 червня  2016 року № 255 "Про визначення відповідальної особи за забезпечення застосування електронного цифрового  підпису  в   Дергачівській
районній  державній   адміністрації" (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 256 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Безрук Г.О." (від 13.06.2016)

Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 257 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Межирицькій В.В." (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 258 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Коломієць В.В." (від 13.06.2016)

Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 259 "
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 травня 2003 року № 155" (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 260 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Немченко Л.І." (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 261 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Денисенку М.П." (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 09 червня  2016 року  № 262 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Савченко Л.Ф." (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 263 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Бондаренко О.П." (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 264 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Трегубу В.І." (від 13.06.2016)

Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 265 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Мартинюк С.М." (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 266 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Остапчук Н.Ф." (від 13.06.2016)
Розпорядження від 09 червня  2016 року  № 267 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гуку В.Г." (від 13.06.2016)

Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 268 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Кліщенку І.М." (від 13.06.2016)

Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 269 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Пугач С.Г." (від 13.06.2016)

Розпорядження
від 09 червня  2016 року № 270 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Орябинському Є.М." (від 13.06.2016)

Розпорядження від 10 червня  2016 року № 271 "Про затвердження акту приймання-передачі" (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 13 червня  2016 року  № 272 "
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 листопада 2002 року №310" (від 13.06.2016)
Розпорядження
від 13 червня  2016 року  № 273 "
Про втрату ****., **** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 13.06.2016)
Розпорядження від 15 червня  2016 року № 274 "Про
призначення громадянки ****опікуном для малолітніх дітей, озбавлених батьківського піклування, **** р.н., та *** р.н." (від 17.06.2016)
Розпорядження
від 15 червня  2016 року  № 275 "Про
призначення громадянки *** піклувальником для неповнолітньої дитини-сироти *** р.н." (від 17.06.2016)

Розпорядження від 16 червня  2016 року № 276 "Про утворення дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ апарату Дергачівської районної державної адміністраці" (від 17.06.2016)

Розпорядження
від 17 червня  2016 року  № 277 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянина Доброскока О.І., із ведення особистого селянського господарства наділянку для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради за межами
населеного пункту" (від 17.06.2016)
Розпорядження
від 17 червня  2016 року № 278 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації
від 30 травня 2014 року № 179" (від 17.06.2016)
Розпорядження
від 17 червня  2016 року  № 279 "
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на   території   Русько - Лозівської   та Черкасько-Лозівської сільських рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх в приватну власність громадянам Бєсєдіній С.Б. та Стодінікіній Г.М." (від 17.06.2016)
Розпорядження від 17 червня  2016 року № 280 "Про надання дозволів громадянці ***** на вчинення правочинів від імені малолітньої дитини **** р.н." (від 17.06.2016)
Розпорядження від  червня  2016 року № 281 " Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Петренку М.Т. " (від 17.06.2016)
Розпорядження від 17 червня  2016 року № 282 "Про надання дозволу громадянам ************ та ***************на укладення договору про поділ квартири, що є у спільній сумісній власності" (від 23 .06.2016)
Розпорядження від 17 червня  2016 року № 283 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Орябинському Є.М.(від 23.06.2016)
Розпорядження від 17 червня  2016 року № 284 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 серпня 2011 року № 469" (від 23.06.2016)

Розпорядження від 17 червня  2016 року № 285 "
Про направлення на альтернативну (невійськову) службу Савченка М.М." (від 23.06.2016)

Розпорядження від 17 червня  2016 року № 286 "
Про зміну цільового призначення земельної ділянки,що перебуває у власності громадянина Доброскока О.О., із ведення особистого селянського господарства на ділянку для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту(від 23.06.2016)

Розпорядження від 17 червня  2016 року № 287/48 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради
(від 23.06.2016)

Розпорядження від 17 червня  2016 року № 288 "
Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації (від 23.06.2016)

Розпорядження від 17 червня  2016 року № 289 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 травня 2016 року № 219" (від 23.06.2016)
Розпорядження від 23 червня  2016 року № 290 "Про надання згоди на поділ земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «Енергосервіс» на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункт" (від 29.06.2016)
Розпорядження
від 23 червня  2016 року № 291 "Про надання дозволів громадянкам
*** та *** на вчинення правочинів від свого  імені та від імені своїх дітей" (від 29.06.2016)
Розпорядження
від 23 червня  2016 року № 292/49
" Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради" (29.06.2016)
Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 293 "Про затвердження плану роботи Дергачівської районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2016 року" (від 29.06.2016)

Розпорядження від 24 червня 2016 № 294 - РСО

Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 295 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її
в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 29.06.2016)
Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 296 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Вільшанської селищної та Протопопівської сільської рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Парненку М.В." (від 29.06.2016)

Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 297 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її
в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 29.06.2016)
Розпорядження
від 24 червня  2016 року  № 298 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 29.06.2016)

Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 299 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її
в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 29.06.2016)
Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 300 "
Про внесення змін до складів координаційних рад" (від 29.06.2016)
Розпорядження від 24 червня  2016 року № 301 "Про  затвердження  графіка  чергувань відповідальних працівників Дергачівської районної державної адміністрації  у вихідні  дні у липні 2016 року" (від 29.06.2016)
Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 302 "Про  надання малолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 29.06.2016)

Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 303 "
Про  надання малолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 29.06.2016)
Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 304 "
Про  надання малолітній дитині *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 29.06.2016)
Розпорядження від 24 червня  2016 року № 305 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Мариненку А. С." (від 29.06.2016)
Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 306 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Крамському А.Ф." (від 29.06.2016)

Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 307 "Про зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності громадянки Оніщенко Т.В., із категорії земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики,оборони та іншого призначення, для
обслуговування цеху з виробництва обладнання та інвентарю для бджільництва, на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту" (від 29.06.2016)

Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 308 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Сєлєвіну В.Є." (від 29.06.2016)

Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 309 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Нечитайлу Ю.О." (від 29.06.2016)
Розпорядження
від 24 червня  2016 року № 310 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Ольховському С.Є." (від 29.06.2016)

Розпорядження
від 24 червня  2016 року  № 311 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гуку І.О." (від 29.06.2016)

Розпорядження
від 24 червня  2016 року  № 312 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 29.06.2016)
Розпорядження від 29 червня  2016 року № 313 "Про надання малолітнім дітям ****р.н, ****р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (від 29.06.2016)
Розпорядження
від 29 червня  2016 року № 314 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 5 лютого 2001 року № 28" (від 29.06.2016)

Розпорядження від 29 червня  2016 року № 315 "Про висловлення Подяки голови районної державної адміністрації" (від 29.06.2016)

Розпорядження
від 30 червня  2016 року  № 316/51 "
Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради" (від 30.06.2016)


 

 

 

 

 

 


 
 

 

 

Подождите...