Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за лютий 2016 року

Попередній місяць                                                                               Наступний місяць             

Розпорядження від 01 лютого  2016 року № 28 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Ленській О.Г." (05.02.2016)

Розпорядження  від 01 лютого  2016 року   № 29 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Любченко С.М." (від 05.02.2016)

Розпорядження від 01 лютого  2016 року  № 30 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Брехунченко Т.М." (від 05.02.2016)

Розпорядження від 01 лютого  2016 року   № 31 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Брехунченко Т.М." (від 05.02.2016)

Розпорядження від 02 лютого  2016 року № 32 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Потєхіній В.М. та Карацюбі В.М." (від 05.02.2016)

Розпорядження від 03 лютого  2016 року № 33 "Про затвердження Положення про апарат Дергачівської районної державної адміністрації" (від 05.02.2016)

Розпорядження від 05 лютого  2016 року № 34 "Про створення комісії по передачі нежитлової будівлі Дитячої консультації, яка знаходиться за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт Вільшани, вул. Куйбишева, 1 з балансу комунального закладу охорони здоров'я «Центр первинної медико-санітарної  допомоги Дергачівського району» на баланс комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня»" (від 05.02.2016)

Розпорядження від 08 лютого  2016 року № 35 "Про  розроблення  детального  плану  території для  визначення  можливості  реконструкції  та розширення  готельно-ресторанного  комплексу на території Черкасько-Лозівської сільської ради (с. Черкаська Лозова, вул. Бєлгородське шосе, 3-А) за межами населеного пункту Дергачівського району Харківської області" (від 09.02.2016)

Розпорядженнявід 08 лютого  2016 року №  № 36 "Про проведення інвентаризації" (від 09.02.2016)

Розпорядження від 11 лютого  2016 року № 37 "Про надання дозволів громадянам  ****та **** на укладення правочинів щодо нерухомого майна" (від 15.02.2016)

Розпорядження від 11 лютого  2016 року № 38/20 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради" (від 15.02.2016)"

Розпорядження від 12 лютого  2016 року № 39 "Про внесення змін до структури Дергачівської районної державної адміністрації" (від 16.02.2016)

Розпорядження від 12 лютого  2016 року № 40 "Про затвердження акту приймання-передачі" (від 16.02.2016)

Розпорядження від 15 лютого  2016 року № 41  "Про відзначення в районі Року шанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи" (від 17.02.2016)

Розпорядження від 15 лютого  2016 року  № 42 "Про  визначення  органів  управління спеціалізованих служб цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дергачівського району" (від 17.02.2016)

Розпорядження від 15 лютого  2016 року  № 43/21 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради" (від 17.02.2016)

Розпорядження від 15 лютого  2016 року № 44 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 17.02.2016)

Розпорядження від 17 лютого  2016 року № 45 "Про  затвердження  графіка  чергувань відповідальних працівників Дергачівської районної державної адміністрації у вихідні  та святкові дні у березні 2016 року" (від 19.02.2016)

Розпорядження від 17 лютого  2016 року № 46 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Кравцовій О.В. та Мітрохіну О.В." (від 19.02.2016)

Розпорядження від 17 лютого  2016 року № 47 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Вороні О.І." (від 19.02.2016)

Розпорядження від 17 лютого  2016 року  № 48 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених  пунктів  для  ведення  товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Бєсєдіній С.Б. та Стодінікіній Г.М." (від 19.02.2016)

Розпорядження від 17 лютого  2016 року № 49 "Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи апарату Дергачівської районної державної адміністрації" (від 19.02.2016)

Розпорядження від 17 лютого  2016 року  № 50 "Про внесення змін до розпорядження голови  райдержадміністрації від 27 листопада 2008 року №1600" (від 19.02.2016)

Розпорядження від 22 лютого  2016 року  № 51 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 березня 2004 року № 80" (від 23.02.2016)

Розпорядження від 22 лютого  2016 року № 52 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 грудня 2015 року № 398" (від 23.02.2016)

Розпорядження від 22 лютого  2016 року № 53 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Юрченку М.І." (від 23.02.2016)

Розпорядження від 22 лютого  2016 року № 54 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 липня 2010 року № 672" (від 23.02.2016)

Розпорядження від 22 лютого  2016 року  № 55 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільських рад за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Єрофєєву В.А. та Єрофєєву С.А." (від 23.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 56 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 57 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 58 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 59 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 60 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Вільшанської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 61 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в приватну власність громадянину Панькову А.О." (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року  № 62 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в приватну власність громадянину Попову О.М." (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 63 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в приватну власність громадянці Постол Л.В." (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року  № 64 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Вільшанської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 65 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в приватну власність громадянці Богдашка С.М." (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 66 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в приватну власність громадянину Кононенку С.О." (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 67 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Вільшанської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 68 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 69 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Вільшанської селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого 2016 року № 70 "Про створення робочої групи по перевірці інформації щодо фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб " (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року  № 71 "Про внесення змін до персонального складу колегії Дергачівської районної державної адміністрації" (від 24.02.2016)

Розпорядження від 23 лютого  2016 року № 72 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Кривоносу Л.В." (від 25.02.2016)

Розпорядження від 24 лютого  2016 року № 73 "Про створення районної тристоронньої соціально-економічної ради" (від 25.02.2016)

Розпорядження від 24 лютого  2016 року № 74 "Про затвердження Положення про відділ державної реєстрації Дергачівської районної  державної адміністрації" (від 25.02.2016)

Розпорядження від 24 лютого  2016 року № 75 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 25.02.2016)

Розпорядження від 24 лютого № 76 "Про функціонування ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дергачівського району "( від 25.02.2016)

Розпорядження від 29 лютого 2016 року № 77 "Про надання дозволу громадянці      ...... на укладення спадкового договору з її неповнолітньою донькою ...." (від 02.03.2016)

Розпорядження від 29 лютого 2016 року № 78 "Про визначення громадянину .... часу для спілкування та участі у вихованні з малолітньою донькою ..." (від 02.03.2016)

Розпорядження від 29 лютого 2016 року № 79 "Про надання дозволу громадянці ... на укладення від імені малолітньої доньки ......, ... р.н., договору купівлі-продажу кімнати, у якості покупця" (від 03.03.2016)

Розпорядження від 29 лютого 2016 року № 80 "Про утворення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій" (від 03.03.2016)

Розпорядження від 29 лютого 2016 року № 81 "Про надання дозволу громадянці *************** на укладення договору дарування квартири, у якості обдаровуваного" (від 03.03.2016)

Розпорядження від 29 лютого  2016 року  № 82 "Про реєстрацію народження покинутої дитини" (від 03.03.2016)

Розпорядження від 29 лютого  2016 року № 83 "Про проведення в районній державній адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»" (від 03.03.2016)
 

 

 

 

  

 
 

 

 


Подождите...