Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Розпорядження за листопад 2015 року

Попередній місяць                                                                                            Наступний місяць

Розпорядження від 03 листопада  2015 року № 351 "Про надання громадянці *** дозволу на надання згоди її неповнолітньому сину *** р.н., на укладення договору купівлі-продажу 1/3 частки житлового будинку та 1/3 частки земельної ділянки, на якій розташований житловий будинок, у якості продавця" (від 05.11.2015)

Розпорядження від 03 листопада  2015 року № 352 "Про надання громадянці *** дозволу на надання згоди її неповнолітньому сину ****р.н., на укладення договору купівлі-продажу 1/3 частки земельної ділянки, у якості продавця" (від 05.11.2015)

Розпорядження від 03 листопада  2015 року  № 353 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від  05 січня 2005 року №3" (від 05.11.2015)

Розпорядження від 03 листопада  2015 року № 354 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельних  ділянок  в  натурі  (на місцевості) на території Русько-Лозівської  та Черкасько-Лозівської сільських рад за  межами  населених  пунктів  для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Льовкіній Р.Я. "(від 05.11.2015)

Розпорядження від 03 листопада  2015 року № 355 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельних  ділянок  в  натурі  (на місцевості) на території Русько-Лозівської  та  Черкасько-Лозівської сільських рад за  межами  населених  пунктів  для  ведення  товарного сільськогосподарського виробництва гр. Бугайову А.П. "(від 05.11.2015)

Розпорядження від 04 листопада  2015 року № 356 "Про надання дозволів громадянам ***та ***дозволів на укладення договору дарування житлового будинку" (від 09.11.2015)

Розпорядження від 04 листопада  2015 року № 357 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Вороні В.О. " (від 09.11.2015)

Розпорядження від 06 листопада  2015 року № 358 "Про проведення інвентаризації комп'ютерного  обладнання, програмно-апаратних комплексів та виборчих скриньок"(від 10.11.2015)

Розпорядження від 11 листопада  2015 року № 359 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 березня 2012 року № 175" (від 12.11.2015)

Розпорядження від 11 листопада  2015 року  № 360 "Про ведення бухгалтерського обліку в службі у справах дітей Дергачівської районної державної адміністрації" (від 13.11.2015)

Розпорядження від 12 листопада  2015 року  № 361 "Про внесення змін до складу комісії з розслідування нещасного випадку" (від 16.11.2015)

Розпорядження від 12 листопада  2015 року № 362 "Про визначення відповідальних за здійснення дослідної експлуатації інформаційної системи електронного урядування «GovPort»" (від 16.11.2015)

Розпорядження від 12 листопада  2015 року № 363 "Про визначення відповідального за технічний захист інформації в районній державній адміністрації" (від 16.11.2015)

Розпорядження  від 17 листопада  2015 року  № 364 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Проходівської сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Блудову М.М" (від 19.11.2015)

Розпорядження від 17 листопада  2015 року № 365 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Протопопівської  сільської ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Євтушенко Т.О." (від 19.11.2015)

Розпорядження від 17 листопада  2015 року № 366 "Про   надання   дозволу   на  розробку  технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в  натурі (на   місцевості)    для   ведення   товарного сільськогосподарського виробництва  на  території Русько-Лозівської  сільської ради за межами населеного товариству з обмеженою відповідальністю «Агро-Інвест»" (від 19.11.2015)

Розпорядження від 17 листопада  2015 року № 367 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 вересня 2015 року № 283" (від 19.11.2015)

Розпорядження від 17 листопада  2015 року  № 368 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Пересічанської  селищної ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Босій А.П." (від 19.11.2015)

Розпорядження від 17 листопада  2015 року № 369 "Про   надання   дозволу   на   розробку   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в  натурі (на місцевості)   для   ведення   товарного сільськогосподарського  виробництва  на  території Вільшанської  селищної  ради за межами населеного пункту сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 19.11.2015)

Розпорядження від 17 листопада  2015 року № 370 "Про   виділення   в   натурі   (на місцевості) земельної частки (паю) власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) Болібоку О.Ю." (від 19.11.2015)

Розпорядження від 18 листопада  2015 року № 371 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельних  ділянок  в  натурі (на місцевості) на території Дергачівської міської ради  за  межами  населеного  пункту для ведення товарного  сільськогосподарського  виробництва сільськогосподарському  товариству з обмеженою відповідальністю «Вільне»" (від 19.11.2015)

Розпорядження від 18 листопада  2015 року № 372 "Про зміну ***, *** р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування,  на статус дитини-сироти" (від 20.11.2015)

Розпорядження від 18 листопада  2015 року № 373 "Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів" (від 20.11.2015)

Розпорядження від 18 листопада  2015 року № 374 "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Слатинської селищної ради за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Огородніку О.В." (від 20.11.2015)

Розпорядження від 26 листопада  2015 року № 375 "Про  затвердження  графіка  чергувань відповідальних працівників Дергачівської районної державної адміністрації у вихідні дні у грудні 2015 року" (від 27.11.2015)

 Розпорядження від 26 листопада  2015 року № 376 "Про надання дозволів громадянам *** та ***на укладення договору дарування житлового будинку" (від 27.11.2015)

Розпорядження від 26 листопада  2015 року № 377 "Про надання дозволів громадянам ***., *** та **** на укладення договору купівлі-продажу часток квартири" (від 27.11.2015)

Розпорядження від 26 листопада  2015 року № 378 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 квітня 2015 року № 127" (від 27.11.2015)

Розпорядження від 27 листопада  2015 року  № 379/48 "Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради" (від 30.11.2015)

Розпорядження від 27 листопада  2015 року № 380 "Про нагородження почесним знаком «Дергачівська слава»" (від 30.11.2015)

Розпорядження від 30 листопада  2015 року № 381 "Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості) на території Проходівської сільської ради  за  межами  населеного  пункту  для  ведення товарного  сільськогосподарського  виробництва громадянці  Суботі В.В." (від 30.11.2015)

Розпорядження від 30 листопада  2015 року  № 382/49 "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради" (від 30.11.2015)

Подождите...