Новини

18.10.2019

У рамках реалізації Програми Державного центру зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017 – 2020 роки, з метою здійснення комплексної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю проведено екскурсію до районної державної адміністрації для учнів 11 класу КЗ «Дергачівський ліцей № 3».
Школярів зустріли перший заступник голови райдержадміністрації Інна Гаплєвська, керівник апарату райдержадміністрації Таміла Остропілець, керівники структурних підрозділів, провели для учнів пізнавальну екскурсію кабінетами органу влади та ознайомили їх з роботою відділів.
Одинадцятикласники мали можливість спробувати себе у ролі спеціалістів центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації та особисто зареєструвати відвідувачів.
Такі зустрічі дають змогу молоді більше зрозуміти механізми роботи влади та вільно орієнтуватись у державних установах.

17.10.2019

17 жовтня до першого заступника голови районної державної адміністрації зверталися за допомогою у вирішенні соціальних та житлово-комунальних питань. Мешканець села Шовкопляси звернувся з питання надання матеріальної допомоги. Інна Гаплєвська запевнила, що дане звернення буде розглянуто профільною комісією.
Мешканка смт Слатине звернулася за допомогою вирішити питання щодо підключення кімнати у гуртожитку до електропостачання. В ході прийому заявниця отримала необхідну консультацію та відповідний для подальшого вирішення питання алгоритм дій.

17.10.2019

17 жовтня в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністраці Інни Гаплєвської відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. 
У ході засідання було розглянуто 11 питань, у т.ч.: про розгляд питань щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадян у відношенні їх дітей; щодо визначення прізвищ малолітнім дітям; щодо призначення опікуна малолітньої дитини та інші. 
За результатами розгляду були ухвалені відповідні рішення.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Звіти за 2014 рік

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту  «Положення про порядок приватизації (відчуження) об'єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району» (від 28.05.2014)

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту  «Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності» (від 28.05.2014)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту (від 19.12.2014)

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту «Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району» (від 24.12.2014)

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна,  що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району» (від 24.12.2014)

Звіт про базове відстеження результативності розпорядження голови Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області «Про створення комісії по визначенню розміру збитків завданих товариством з обмеженою відповідальністю «Харків-Капітал» власнику землі» (від 25.12.2014)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта  ( від 26.12.2014)

 

 
Подождите...