Новини

09.07.2020

03 липня голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимира Усова відвідав з робочою поїздкою Безруківську сільську раду та обговорив з Безруківським сільським головою Миколою Шабалтасом питання соціально – економічного розвитку Безруківської громади.
У ході робочої поїздки Володимир Усов та Микола Шабалтас ознайомилися з роботою ряду об'єктів соціальної сфери, а саме: Безруківського ліцею, амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Безруки та поштового відділення. Володимир Усов оглянув матеріально – технічний стан закладів та обговорив питання, які потребують першочергового вирішення.
Віталій Шурубура розповів Володимиру Усову про хід будівництва парку відпочинку у с. Безруки, який будується за сприянням ФОП «Шурубура» та Безруківського сільського голови Миколи Шабалтаса.
Також Володимир Усов та Микола Шабалтас відвідали підприємство ТОВ «Реал - Пакс», яке відоме, як в Україні так і за її межами. Основними видами діяльності є виготовлення резинового взуття та виробництво виробів з пластмаси. Володимир Усов оглянув виробничі потужності, поспілкувався з директором підприємства Бєдєлом Бєдєловим. У ході спілкування були обговорені основні питання розвитку підприємства. Голова Дергачівської районної державної адміністрації подякував Бєдєлу Бєдєлову за благодійну діяльність та створення потужного промислового підприємства на території району, яке є одним з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Дергачівського району.

06.07.2020

06 липня голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов відвідав з робочим візитом ряд об'єктів, що здійснюють свою діяльність на території Дергачівської міської ради.
Першим об'єктом програми робочої поїздки голови Дергачівської районної державної адміністрації стало управління державної казначейської служби України у Дергачівському районі. Заступник начальника управління Інна Молотко ознайомила Володимира Усова зі структурою та матеріально – технічною базою управління.
У ході робочого візиту Володимир Усов ознайомився з роботою ФОП Смикалов О.В., яке займається виробництвом меблів та відоме під торговою маркою «Меблі 7я». Олександр Смикалов ознайомив Володимира Усова з технологічним процесом та виробничими потужностями підприємства.
Також, Володимир Усов завітав до ФГ «Сад». Голова Дергачівської районної державної адміністрації оглянув перший зібраний врожай зернобобової культури - гороху. Директор Наталія Гужвинська розповіла про роботу ферми з вирощування свиней.

02.07.2020
02 липня голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов  взяв участь у нараді під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера.
У ході наради були розглянуті питання у сферах сільськогосподарського виробництва, освіти, роботи у справах дітей, культури і туризму, молоді та спорту, соціального захисту населення, містобудування та архітектури.

Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

План роботи на місяць за 2015 рік

 

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у січні 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у лютому 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у березні 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у квітні 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у травні 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у червні 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у липні 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у серпні 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у вересні 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у жовтні 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у листопаді 2015 року

План основних заходів Дергачівської районної державної адміністрації у грудні 2015 року

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Подождите...