Новини

14.08.2017
ВИСОКОМОБІЛЬНІ ДЕСАНТНІ ВІЙСЬКА ЗС УКРАЇНИ — це окремий рід військ, який призначений для вертикального охоплення противника та дій в його тилу.
До складу ВДВ входять - повітряно-десантні та аеромобільні частини Збройних Сил України.
Високомобі́льні деса́нтні війська́ призначені для виконання бойових завдань (ведення бойових дій), які неможливо виконати (вести) іншими силами та засобами збройної боротьби у тактичному та оперативному тилу ворога.
Війська цілеспрямовано готуються для активних бойових дій в тилу противника дій у ході ведення ведення оборонних (контрнаступальних), спеціальних (антитерористичних) та миротворчих операцій.

 

14.08.2017

З метою інформування громадськості про реалізацію реформи державної служби та впровадження Закону України «Про державну службу» розміщуємо відповідні інформаційно-аналітичні матеріали на тему: «Аналіз практики впровадження ЗУ «Про державну службу».

14.08.2017
14 серпня 2017 року у приміщенні Русько-Лозівської сільської ради відбулася виїзна апаратна нарада з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, місцевими головами, керівниками установ, розташованих на території сільської ради, депутатами Русько-Лозівської сільської ради під головуванням голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з порядком денним:
чівського району.
1. Про стан виконання ремонту дорожнього комплексу Дергачівського району.
2. Про роботу міжрайонного відділу Державної виконавчої служби по Дергачівському району.
3. Про необхідність встановлення газових лічильників або приладів обліку газу в багатоквартирних будинках.
4. Про стан вирішення соціальних питань членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції.
5. Про функціонування відділень «Ощадбанку» на території Дергачівського району.
6. Про роботу Русько-Лозівської сільської ради та хід реалізації плану соціально-економічного розвитку сільської ради. Про підготовку господарського комплексу сільської ради до початку опалювального сезону 2017/2018 років.

Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Подождите...