Новини

22.01.2021
Шановні Дергачівці!
22 січня український народ святкує День Соборності України.
       У цей день 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була велика історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та єдність.
       Сьогодні ми повинні продовжувати досягнення наших предків та бути прикладом для нащадків заради процвітання незалежної України та щасливого життя українського народу.
       Щиро бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, злагоди у родинах, миру та нових досягнень на благо рідного краю.
                    Слава Україні!
З повагою,
Голова районної державної адміністрації                            Володимир УСОВ


16.01.2021

УВАГА!

 20 січня 2021 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення  UA: ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

16.01.2021

ОЗНАКИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ. ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Через морозну  погоду, яка встановилася останніми днями в країні, збільшилася можливість переохолодження й обмороження

Щоб вберегтись від переохолодження та обмороження, дотримуйтесь наступних правил:

–  скоротіть своє перебування на вулиці, а без необхідності не виходьте на сильний мороз;

  • перед виходом на вулицю поїжте – вам необхідна додаткова енергія;

–   правильно одягайтесь. Одяг повинен бути багатошаровим, бажано з натуральних тканин, він не повинен стискати рухів. У морози краще носити термобілизну. Обирайте просторе та водонепроникне взуття з теплими устілками з фетру. Обов'язково одягайте головний убір, рукавички та шарф. Рукавиці краще одягати з водовідштовхуючої тканини, яка не пропускає повітря, з хутром всередині;

– за 20 хвилин до виходу на вулицю змажте обличчя і руки спеціальним захисним кремом, який не містить воду;

–  не виходьте на мороз із вологим волосся;

–  на морозі весь час намагайтесь рухатися – це покращить кровообіг;

– якщо довго перебуваєте на вулиці, обов'язково кожні півгодини заходьте у тепле приміщення;

– вживайте більше теплої рідини – це сприяє кращій терморегуляції організму;

–  не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

– не вживайте алкоголь. Хоча алкоголь і підсилює приплив крові до шкіри, але при цьому кров відходить від інших життєво важливих органів, у результаті чого температура тіла швидко падає;

– не торкайтесь металу руками – можна обморозити шкіру;

– не носіть на морозі металевих прикрас;

  •  пам'ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її  у теплому приміщенні.

При тривалому знаходженні на морозі можуть з'явитися переохолодження та навіть обмороження.

 Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, млявість, сонливість.

 Допомога: якщо температура тіла вища за 34°, то людину необхідно зігріти у теплому приміщенні, дати випити теплий безалкогольний напій та нагодувати. Якщо на людині мокрий одяг, зняти його.  Якщо температура тіла нижча за 34°, потрібна  термінова госпіталізація.

При  тривалому переохолодженні розвивається обмороження (пошкодження тканин у результаті дії низьких температур).

До обмороження більш схильні ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук та ніг.

При першому ступені обмороження шкіра блідніє, знижується чутливість уражених ділянок, а після зігрівання спостерігається почервоніння та набряк.

При другому ступені ураження шкіра набуває синьо-багрового відтінку і на її поверхні з'являються пухирі з прозорою рідиною. При цьому людину знобить, підвищується температура тіла.

Третя і четверта стадії супроводжуються відмиранням тканини, ризиком розвитку гангрени.

У разі появи симптомів обмороження потрібно  звернутися до лікаря. При обмороженні неприпустимо швидко зігрівати уражені ділянки тіла (поливати гарячою водою, прикладати до гарячої батареї). Не варто розтирати уражені ділянки шкіри – можна травмувати шкіру і занести інфекцію. Постраждалого з будь-яким видом обмороження необхідно помістити у тепле приміщення, зігріти ковдрою, дати теплий чай. На обморожені ділянки тіла для поступового зігрівання накласти термоізольовану пов'язку (ватно-марлеву, бавовняну).

Подбайте заздалегідь про те, щоб зимові прогулянки були для вас комфортними і не стали причиною обмороження! Стежте за прогнозом погоди. Не виходьте з дому у сильний мороз без нагальної потреби. 


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Нормативно-правова база

 

Проект розпорядження "Про визначення доступності транспортного обслуговування при підборі підходящої роботи для працевлаштування незайнятого населення Дергачівського району" 

16.04.2014

Проект розпорядження "Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються фізичним особам через Центр надання адміністративних послуг при Дергачівській районній державній адміністрації"

25.12.2013

Проект розпорядження "Про організацію та проведення громадських робіт у 2014 році" Додаток

13.12.2013

Проект розпорядження "Про організацію та проведення громадських робіт у 2015 році Додаток

15.10.2014

Проект розпорядження "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 червня 2014 року № 201"

 03.04.2015

Проект розпорядження "Про внесення змін до Порядку складання,  подання та  розгляду запитів на інформацію, розпорядником якої є Дергачівська районна державна адміністрація" 

06.05.2015

Проект розпорядження "Про внесення змін до Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію Дергачівською районною державною" адміністрацією 

06.05.2015

Проект наказу Архівного відділу Дергачівської районної державної адміністрації "Про Порядок доступу до приміщення Архівного     відділу     Дергачівської районної     державної     адміністрації Харківської  області"

06.05.2015 

Порядок доступу до приміщення Архівного відділу Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області

06.05.2015

Додаток 1 до Порядку доступу до приміщень Архіву 

06.05.2015

Додаток 2 до Порядку доступу до приміщень Архіву

06.05.2015

Додаток 3 до Порядку доступу до приміщень Архіву 

06.05.2015

Додаток 4 до Порядку доступу до приміщень Архіву

06.05.2015

Проект розпорядження "Про організацію та проведення громадських робіт у 2016 році"

                                                                                                                                            13.11.2015

 

Проект розпорядження "Про затвердження Положення про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дергачівського району"

18.03.2016

 

Проект розпорядження "Про визнання розпоряджень голови районної державної адміністрації такими, що втратили чинність"

 06.07.2016

 

Проект наказу фінансового управління  Дергачівської районної державної адміністрації"Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету"

                                                                                                                                              03.10.2016

Інструкція з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету

01.11.2016

Проект розпорядження "Про організацію та проведення громадських робіт у 2017 році"


Проект розпорядження "Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Дергачівського району Харківської області"

10.03.2017

 Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Проект наказу начальника фінансового управління Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області "Про внесення змін до Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету Дергачівського району" 

Інструкція з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету Дергачівського району

15.08.2018 

 

 

Проект розпорядження голови Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області  "Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області"

Порядок стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Дергачівській районній державній адміністрації  Харківської області

Додаток 1 до Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області

 Додаток 2 до Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області

Додаток 3 до Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області

Додаток 4 до Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Дергачівській районній державній адміністрації Харківської області

02.05.2019

Проект розпорядження голови Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області  "Про затвердження Положення про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дергачівського району"

ПОЛОЖЕННЯ про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дергачівського району

 13.09.2019

 

Проєкт наказу фінансового управління  Дергачівської районної державної адміністрації "Про внесення змін до Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету Дергачівського району"

ЗМІНИ до Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету Дергачівського району

ДОДАТОК 1 до Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету Дергачівського району (пункт 1.2.) 

11.10.2019

 

Проєкт розпорядження голови Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області "Про внесення змін до розмірів фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Дергачівською районною державною адміністрацією Харківської області"

Додаток. Розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Дергачівською районною державною адміністрацією Харківської області

                                                                                                                                              08.04.2020


 

Подождите...