Новини

17.09.2020

Шановні рятівники, працівники та ветерани цивільного захисту і пожежної охорони!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!
Професія рятівника нелегка і небезпечна, як прийнято говорити – для справжніх чоловіків.
Це свято є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
Висловлюю щиру подяку усім рятувальникам Дергачівського району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов'язку.

Бажаю Вам міцного здоров'я, життєвих гараздів та якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!
Зі святом!

З повагою

Голова Дергачівської районної
державної адміністрації                                                                                Володимир УСОВ                      

17.09.2020

17 вересня голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов привітав рятівників Дергачівщини з професійним святом.
Володимир Усов подякував працівникам ДСНС за самовіддану службу та нагородив Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за високий професіоналізм при виконанні завдань за призначенням, досягнення високих показників у службовій діяльності та з нагоди Дня рятівника.

17.09.2020

Сьогодні, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов спільно з начальником управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської районної державної адміністрації Наталією Давидовою відвідали з робочою поїздкою до КЗ «Подвірський ліцей», КЗ «Солоницівський ліцей № 1», КЗ «Солоницівський ліцей № 3» і КЗ «Солоницівська гімназія «Перлина».
Володимир Усов та Наталія Давидова перевірили та обговорили з керівництвом закладів реалізацію норм карантинних заходів щодо недопущення поширенню COVID-19.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Відбулася зустріч голови Дергачівської районної державної адміністрації питання надання медичної допомоги мешканцям Дергачівського району та організації виїзного прийому бригади спеціалістів Інституту проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського

15 вересня відбулася зустріч голови Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов та провідних фахівців Інституту проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМНУ - директором Юрієм Караченцевим та доктором медичних наук Вадимом Хазієвим за участю директора КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» Дмитра Дончака та медичного директора КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» Світлани Бережної.
У ході зустрічі обговорювались питання надання медичної допомоги мешканцям Дергачівського району та організації виїзного прийому бригади спеціалістів Інституту проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського у складі лікаря-ендокринолога, лікаря-хірурга та лікаря-УЗД.
26 вересня 2020 року заплановано прийом бригади спеціалістів на базі Дергачівської поліклініки, а на початку жовтня планується виїзд до Солоницівської поліклініки.


Подождите...