Новини

07.08.2020

07 серпня голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов взяв участь у засіданні позачергової LVІ сесії Дергачівської районної ради VІІ скликання.
Володимиром Усовим було ініційовано проведення перерозподілу коштів у зв'язку з економією не використаних коштів на оплату продуктів харчування управлінням освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
Депутатами ухвалено рішення про придбання для дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки 30 путівок на оздоровлення та відпочинок до ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські Мінеральні води».

07.08.2020

Сьогодні, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов провів робочу нараду з начальником Відділу у Дергачівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Олесею Корсун – Цуркан, начальником Слобожанського управління ГУ ДПС у Харківській області Марією Гавриленко, начальником фінансового управління Дергачівської районної державної адміністрації Віктором Оніщенком з питання наповнення місцевого бюджету.
У ході наради Віктор Оніщенко озвучив проблемне питання виниклої заборгованості зі сплати податку на землю до місцевого бюджету.
За підсумками наради було розроблено алгоритм дій щодо виявлення порушників податкового законодавства у сфері земельних відносин.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Євген Пивоваров та Олексій Кучер оглянули хід будівництва фізкультурно – оздоровчого комплексу

26 липня народний  депутат України Євген Пивоваров та голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер відвідали з робочою поїздкою місто Дергачі та оглянули хід будівництва фізкультурно – оздоровчого комплексу.
Особливу увагу присутніх привернула стіна Гордості на якій залишили відтиски своїх  долонь переможці районних, обласних, Всеукраїнських та світових змагань  останніх 10 років.  У проєкті взяло участь близько 400 видатних і найкращих представників галузі спорту Дергачівського  району.
«Ці відбитки символізують собою весь той непростий шлях, який пройшли спортсмени до своєї мети. Вже у вересні ми відкриємо фізкультурно – оздоровчий комплекс, що дозволить залучити більше дітей, молоді та дорослих до спорту і здорового способу життя», - зазначив Володимир Усов.
На стіні – меценатів, які підтримують розвиток спорту у Дергачівському районі першими залишили свої відтиски долонь Олексій Кучер та Євген Пивоваров. Голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов подякував голові Харківської обласної державної адміністрації і народному депутату України та вручив їм сертифікати за підтримку розвитку фізичної культури та спорту у Дергачівському районі.
Довідково: Будівництво ФОКу реалізується у рамках проєкту Президента України «Велике будівництво». Станом на 26 липня 2020 року виконано 98%  від запланованого обсягу робіт. У фізкультурно – оздоровчому комплексі  одночасно зможуть займатися близько 80 осіб, а в день його зможуть відвідувати до 400 осіб. На першому поверсі буде розміщуватися багатофункціональний зал для ігрових видів спорту: міні-футболу, баскетболу, тенісу та волейболу. Також у ньому розмістяться тренажерний зал і фітнес-центр.  Під час будівництва ураховані вимоги  інклюзивності, що дозволить зробити його відвідування  більш доступнішим.


Подождите...