Новини

22.10.2020
Дорога «Дергачі – Козача Лопань» останні кілька десятка років залишалася болючим питанням для мешканців прилеглих населених пунктів.
Завдяки підтримки народного депутата України Євгена Пивоварова, голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера у вирішенні питання виділення коштів, нещодавно розпочався ремонт окремих ділянок дороги «Дергачі – Козача Лопань».
Сьогодні, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов спільно з народним депутатом України Євгеном Пивоваровим та Почесним громадянином Дергачівського району Костянтином Жидковим оглянули хід проведення ремонтних робіт окремих ділянок дороги «Дергачі – Козача Лопань» та обговорили з представниками підрядної організації терміни завершення робіт.
20.10.2020
21 жовтня 2020 року о 07:52 та 14:25 Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Уривчасте звучання електросирен означає «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (UA: Харків) або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.
19.10.2020

Про це голова ХОДА повідомив під час брифінгу 19 жовтня.
Інформуючи про ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у регіоні, Олексій Кучер відзначив, що зараз значно збільшився відсоток тяжких хворих.
«Якщо раніше з 500 захворілих за добу 70% - це були люди, які переносять хворобу достатньо легко, то зараз відсоток важкохворих набагато більше, - сказав керівник області. - Зараз нам необхідно їх влаштовувати і приймати у стаціонар. Кількість ліжок критично мала. У нас кожну годину привозять людей. Якщо ви просто подивитесь, скільки карет медичної допомоги прибуває до інфекційної лікарні щогодини, то ви побачите, що це величезна кількість».
Олексій Кучер зазначив, що в місті бракує місць для хворих, тому 13 осіб з Харкова вже прийняли районні лікарні. За його словами, найближчим часом в області залучать до роботи з хворими на COVID-19 дві залізничні лікарні. Це дозволить значно збільшити ліжковий фонд області. Наразі триває процедура підписання договорів між лікарнями та НСЗУ.
«Ми близько 600 ліжок можемо додатково розгорнути. Водночас уже зараз у нас найбільша кількість ліжок по всій країні. Це понад 3000, і якщо ще 600, то ми значним чином випереджаємо найближчі регіони», - відзначив Олексій Кучер.
Також голова ХОДА повідомив, що в області готуються до створення мобільних бригад, які лікуватимуть хворих на коронавірус удома. Та необхідно все затвердити в законному полі.
«У нас будуть створюватись бригади для того, щоб фактично вдома обслуговувати хворих. Зараз ми закуповуємо кисневі концентратори, якими можна буде користуватись. Зможемо закупити понад 400», - розповів Олексій Кучер.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Під головуванням голови Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дергачівського району

Сьогодні, під головуванням голови Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дергачівського району з питання посилення карантинних заходів у м. Дергачі у зв'язку з нововиявленими випадками захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської райдержадміністрації.
У ході засідання комісії було вирішено:
1. Усіх співробітників управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської райдержадміністрації перевести на режим самоізоляції на 14 днів до 25.06.2020 року.
2. Призупинити роботу дитячих садочків у м. Дергачі на 14 днів.
3. Зупинити роботу об'єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих у м. Дергачі:
- проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, навчально-тренувального процесу спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів;
- роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів (крім розміщених у них магазинів), діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, крім: діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб'єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно; усіх закладів торгівлі, крім продуктових та аптек;
- ринків, ярмарків та інших місць масової торгівлі;
- закладів побутового обслуговування, а саме салонів краси, саун та лазень, косметологічних кабінетів, кабінетів масажів, перукарень, тату салонів та інше.
4. Встановити для усіх підприємств, установ, закладів, що здійснюють торгівлю та обслуговування населення максимально допустиму одночасно кількість відвідувачів з розрахунку 15 кв.м на одного відвідувача.
5. Рекомендувати закриття підприємств, установ, організацій міста, а у разі неможливості їх закриття через безперервний виробничий цикл, дозволити їх роботу під особисту відповідальність керівника.
6. Дозволити проведення тренувань, спортивних заходів, зборів, змагань та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб), без глядачів за умови використання учасниками засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно та проведення їх на відкритій місцевості.
7. Рекомендувати перевізниками беззаперечно дотримуватися суворого маскового режиму, особистої гігієни та обмеження кількості пасажирів у салоні (для маршрутних автобусів, маршрутних таксі - до 10 осіб, великих автобусів - до 20 осіб у салоні).
8. Проводити дезінфекційні заходи у транспортних засобах громадського користування та приміщеннях, де перебувають пасажири, зупинок громадського транспорту, під'їздів багатоквартирних будинків, сходових прольотів, тощо.
9. Проводити оповіщення населення за допомогою гучномовців щодо ситуації що склалася та правил поводження населення під час карантину.
10. Додатково закупити експрес-тести на коронавірус COVID-19, засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби, захисні костюми, кисневі концентратори.
Підсумовуючи прийняті рішення Володимир Усов зазначив: «Єдине, що може зменшити сумну статистику з захворюваності на COVID-19 у Дергачівському районі – це громадянська усвідомленість кожного мешканця району, щодо дотримання маскового режиму, правил гігієни, безпечної дистанції у місцях масового скупчення людей. Необхідно чітко дотримуватися норм карантинних заходів. Ми повинні думати не тільки про себе, а і про оточуючих нас людей».


Подождите...