Новини

05.06.2020

Сьогодні, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов провів нараду з перевізниками, що здійснюють автобусні перевезення на території Дергачівського району за участю місцевих голів з питання перевезення пільгового контингенту.
У ході наради були обговорені питання мережі автобусних маршрутів Дергачівського району; здійснення перевізниками обліку перевезеного контингенту; відшкодування компенсаційних виплат перевізникам, пов'язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги у автомобільному транспорті приміського сполучення.
Дергачівською міською радою вже підготовлено проєкт рішення «Про втрату чинності рішення № 4 LXXI сесії Дергачівської міської ради VII скликання «Про організацію перевезень громадським транспортом у м. Дергачі в умовах карантину», який буде розглянуто на найближчому засіданні сесії міської ради.
За підсумками наради було досягнуто домовленості з перевізниками щодо безкоштовного перевезення пільгового контингенту громадян.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Володимир Усов відвідав Безруківську сільську раду з робочою поїздкою

Сьогодні, голова Дергачівської районної державної адміністрації Володимир Усов  відвідав з робочим візитом Безруківську сільську раду. У ході візиту Володимир Усов ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт дороги, будівництвом паркової зони для відпочинку мешканців Безруківської громади та обговорив з Безруківським сільським головою Миколою Шабалтасом питання соціально - економічного розвитку сільської ради. Володимир Усов подякував Миколі Шабалтасу за сумлінне та самовіддане ставлення до своєї роботи, за те з якою любов'ю та натхненням він вболіває за розвиток ради, за те, що він робить територію Безруківської сільської ради упорядкованим, затишним та мальовничим краєм.


Подождите...