Новини

07.04.2020

Сьогодні, 07 квітня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Грицьков представив голову Дергачівської районної державної адміністрації Володимира Усова, призначеного на посаду розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 03 квітня 2020 року № 231/2020 рп.
Євгеній Грицьков побажав новопризначеному голові районної державної адміністрації успіхів у вирішенні питань соціально – економічного розвитку району, зосередити особливу увагу на заходах по недопущенню виникнення спалаху коронавірусу у районі.
У свою чергу Володимир Усов висловив вдячність за надану довіру та запевнив, що всі питання життєдіяльності району буде вирішено завдяки ефективній співпраці та взаємодії з районною радою, органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, керівниками підприємств та установ району.

07.04.2020

Шановна Наталія Володимирівна!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів, здійснення мрій.

07.04.2020

До уваги покупців!
З метою попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19 рекомендуємо:
-  дотримуйтесь дистанції 1,5 метри один від одного у при касових зонах та торговельних залах;
-  для вибору товарів використовуйте рукавички;
-  беріть у руки тільки ті товари, які ви маєте намір придбати;
-  по можливості, для сплати за покупки користуйтесь банківськими картками або телефоном.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

Ми приймаємо своїх громадян. На їх місці міг бути кожний. Кучер - про пасажирів літаку з Уханя

Літак, який евакуював українців з Китаю, приземлився в аеропорту «Харків». З нашого регіону людей перевозитимуть до Нових Санжарів Полтавської області.
За інформацією голови ХОДА Олексія Кучера, одразу після приземлення на борту розпочалась перевірка пасажирів медиками, а також заходи прикордонного та митного контролю.
«Через термінал аеропорту ці пасажири не проходитимуть. Їх автобусами доправлять до Нових Санжарів Полтавської області, де люди будуть знаходитися у закритому медичному закладі Національної гвардії України», - повідомив голова ХОДА.
Олексій Кучер також висловив слова вдячності жителям Харківської області, які з розумінням поставились до прийому в нашому регіоні громадян України.
«Певні моменти, що відбуваються зараз у різних регіонах, мені не подобаються. Так реагувати на своїх людей ми не можемо. Ми приймаємо наших громадян. Якщо ми всі говоримо про патріотизм, то це власне зараз і є прояв патріотизму – те, як ми ставимося до наших громадян, до наших людей. На місці цих людей міг би бути кожен з нас», - наголосив керівник області.
За остаточною інформацією, на борту літака знаходяться 72 людини, з них 19 – це  члени екіпажу.
«Усі медики, митники, прикордонники – всі, від водіїв до супровідних - знаходяться в захисних костюмах та знаходитимуться в них весь час. Літак перебуватиме в нашому аеропорту 2-3 години, протягом яких буде проходити дезінфекцію. Так само дезінфекцію проходить і багаж», - повідомив Олексій Кучер.


Подождите...