Новини

07.04.2020

Сьогодні, 07 квітня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Грицьков представив голову Дергачівської районної державної адміністрації Володимира Усова, призначеного на посаду розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 03 квітня 2020 року № 231/2020 рп.
Євгеній Грицьков побажав новопризначеному голові районної державної адміністрації успіхів у вирішенні питань соціально – економічного розвитку району, зосередити особливу увагу на заходах по недопущенню виникнення спалаху коронавірусу у районі.
У свою чергу Володимир Усов висловив вдячність за надану довіру та запевнив, що всі питання життєдіяльності району буде вирішено завдяки ефективній співпраці та взаємодії з районною радою, органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, керівниками підприємств та установ району.

07.04.2020

Шановна Наталія Володимирівна!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів, здійснення мрій.

07.04.2020

До уваги покупців!
З метою попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19 рекомендуємо:
-  дотримуйтесь дистанції 1,5 метри один від одного у при касових зонах та торговельних залах;
-  для вибору товарів використовуйте рукавички;
-  беріть у руки тільки ті товари, які ви маєте намір придбати;
-  по можливості, для сплати за покупки користуйтесь банківськими картками або телефоном.


Голова Дергачівської районної державної адміністрації


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

влажн.:

давл.:

ветер:

 

У ХОДА відбулось перше засідання Ради розвитку громад і територій Харківської області

Під час заходу, що пройшов під головуванням Олексія Кучера, обговорили хід виконання в регіоні доручень Президента України.
«Рада була створена після того, як відбулось засідання Ради розвитку громад і територій під головуванням Президента України 24 грудня 2019 року», - відзначив голова ХОДА Олексій Кучер.
Він наголосив, що Президент України надав низку доручень регіонам. Серед них – реалізація проєкту щодо спорудження в Україні протягом 2020 року 100 шкіл, 100 дитячих садків та 100 стадіонів.
«Хочу звернутися до представників органів місцевого самоврядування, на території яких будуть будуватися об'єкти, та до відповідних РДА. Я хочу, щоб ви чітко зрозуміли важливість цього проєкту. З 1 березня нам потрібно розпочати ці роботи. Ми повинні в цьому році всі їх завершити», - підкреслив Олексій Кучер.
Про підготовку до реалізації цієї програми та проведення ремонтних робіт на дорогах області доповів перший заступник голови ХОДА Віталій Погосян. Він нагадав, що в області в 2020 році планують завершити реконструкцію та будівництво 5 шкіл, 5 дитсадків та 5 спортивних об'єктів.
«27 лютого призначена сесія обласної ради, на якій ми затвердимо фінансування. Хочу особливу увагу звернути на ті проєкти, які будуть фінансуватися з ДФРР, особливо суми, які там зазначені. Я вчора спілкувався з двома РДА щодо того, щоб вчасно були проведені відповідні сесії та ми не зірвали терміни подачі документів на Кабінет міністрів. Дуже важливим є той факт, що згідно з дорученням ми маємо завершити будівництво шкіл та дитячих садочків до 1 вересня 2020 року», - сказав Віталій Погосян.
Він також повідомив, що об'єкти дорожнього будівництва вже також визначені та погоджені з Укравтодором – ідеться про відновлення 76 км доріг та 6 мостових споруд.
Під час наради також підсумували виконання доручень щодо зниження вартості опалення, запровадження енергоефективних технологій та забезпечення житлом учасників АТО.


Подождите...